Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pomohl vám Clostylbegyt k miminku, i když jste měly Saktosalpinx?

saja13
2. lis 2020

Ahoj holky 👭 pomohl vám clostik k miminku a byl vám diagnostikován saktosalpinx? Zítra jedeme na konzultaci měla by mě čekat laparka ale v tomhle těškém období si nejsem jistá zda by mě vzali a proto bych chtěla zkusit ten clostik tak budu ráda za vaše zkušenosti a předem děkuju 😊

rybkaryb
2. lis 2020

@saja13 clostyl jsem odmitla obecne ale to co mas ty mi bylo receno ze zabiji vsechno zivy, je to toxicka koule. Myslim ze stimulace je zbytecna dokud to tam je. U me meli podezreni, ze to mam, poslali me na dalsi vysetreni a kdyby se to potvrdilo, nechteli nic zacinat. Ono je mozny, ze by se to tim i vystimulovalo do vetsich rozmeru.

saja13
autor
2. lis 2020

@rybkaryb no já to tam nemám pořád právě ale vždy po ovitrele mě děsně bolí břicho 🙄proč clostik zamítla obecně? Vejcovod je průchozí akorát trošku rozšířený a ten saktosalpinx, sem zvědavá jak zítra dopadnu ale obavam se toho že mě teď do nemocnice nevemou a děkuju za názor 😊

rybkaryb
2. lis 2020

@saja13 hmm mela jsem za to ze to je v podstate toxicka cysta co nezmizi proto se musi na laparku, tak nevim co myslis tim ze to nemas porad...
Clostyl jsem si precetla co je zac a nemusim mit vsechno. Prislo mi zvlastni proc se smi jen 6x za zivot, tak jsem googlila. Stejny ucinky umi femara, ktera se dava bezne v usa a v nekterych pripadech ma lepsi vysledky, ale nema ty negativni ucinky. Nechapu uplne ze ten clostyl predepisujou nektery gyndari jak kdyby se nechumelilo.

rybkaryb
2. lis 2020

@saja13 taky myslim ze ten laparky asi nebudou ale uvidis, snad to dobre dopadne.

saja13
autor
2. lis 2020

@rybkaryb mě bylo řečeno že saktosalpinx je tekutina která je v tom vejcovodu a může embryo splachnout když se ta tekutina uvolňuje

saja13
autor
2. lis 2020

@rybkaryb no doufám že to bude v poho a po novem roce by jsme mohli na 2 ivf, už je to všechno na mě nějak dlouhý 🙄

saja13
autor
2. lis 2020

@rybkaryb to je saktosalpinx

rybkaryb
3. lis 2020

@saja13 no me bylo v caru receno, ze to proste uvolnuje neco toxickyho pro embryo a spermie takze sance otehotnet s tim byla mizerna.
Nech si to napred odstranit, pak to pujde snad samo. Je blby ze to nejde asi hned, ale zkousej to, volej, ptej se jestli uz. Treba jak to ted klesne tak zas zacnou i neakutni operace.
Ostatne tohle se dela na gynde, tam treba ty jednodenni chirurgie porad bezi.

saja13
autor
3. lis 2020

@rybkaryb jj určitě to chci mít co nejrychlejš za sebou 😊a děkuju za radu