Prague Fertility Centre. Máte zkušenost?

wrtulka
21. únor 2012

Zdravím už x let se léčíme tu tady a tu tam 🙂 zaujalo nás tohle centrum zajímá mě jestli tam někdo chodíte a pokud ano zkušenosti.. Negativní i pozitivní..
Zajímá mě jak vám vyšli vstříc, cenu léků, jak to tam funguje, časy objednání, doktoři - jeslti jsou milí, podopří? A tak dále..
Předem děkuji

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wrtulka
autor
21. únor 2012

@twininky jak vidím tak jsi 7tt tak to tvojí spokojenost chápu..
ale mohhla bys to prosíím trošku rozvést..
s jakými doktory máš odtamtud zkušenost..co jste absolvovali..kolik vás to stálo..
víš co mě třeba vyděsilo že za konzultaci tam mají napsáno v ceníku že chtějí 2tisíce?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wrtulka
autor
21. únor 2012

@twininky no právě že ceník jsem na stránkách našla a lekla se ho..
aha tak to asi bude když by neměli smlouvu s pojišťonou..
mimochodem jakou máš pojišťovnu tam měli na stránkách seznam pojišťoven a ne se všemi měli smlouvy což mě taky trochu zarazilo ..
ale jinak ráda slyším že se zadařilo a že přístup byl super..

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wrtulka
autor
21. únor 2012

@twininky aha no já mám všeobecnou tak snad by to to bylo jinak 😀
tak to jste za to museli dát pěknou sumičku no hlavně že se vyplatilo.
co nás trápí? ale tak nějak všechno..chlap má špatný spermoušky ..nikdy jsme neviděli // a to mám za sebou už 3IVF..špatný embria máme..

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wrtulka
autor
21. únor 2012

@twininky jo jo uvažuju jeslti tam jít nebo ne.. 😉

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wrtulka
autor
21. únor 2012

@twininky my už v jednom takovém hogo fogo centru byli - Helios Brno nechali jsme tam poprvé 30tis podruhé 35 a obojí k prdu..
potřetí jsme byli jinde nechali jsme tam 17 stejný výsledek..
já chápu že tam hodně stojí darování vajíček protože se nečeká ale ty ostatní technologie člověk neví jeslti pořádně k něčemu jsou...

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
21. únor 2012

ono to darování je drahé asi všude... ☹

wrtulka
autor
21. únor 2012

však jo já nemyslím možná ani hogo fogo ale jako že zaplatíš spoustu peněz..za to že na tebe mají dost času jsou na tebe hodní já vím je to důležité ale měla by to být spíš samozřejmnost ne že by se za to mělo platit navíc..ale jsem ráda že tam jsou fajn..oni taky vynalezni nějaké nové technologie a i za to se platí tomu rozumím..naívc u toho dárcovství sem koukala že ti garantují ET a KeT to jen tak někde nedělají

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wrtulka
autor
22. únor 2012

děkuju za info není tu ještě někdo kdo do tohohle centra chodí? ☹

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wrtulka
autor
2. bře 2012

Tak už jsme tam objednaní. Po telefonu pan doktor působil velice mile ale hlavně prý no problémo 😀 ho chci vidět...až uvidí ten náš elaborát co máme za sebou tak ho úspěv přjede 😀 a jeslti ne budu ráda 😀

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wrtulka
autor
2. bře 2012

@twininky aha tak to sem po telefonu mluvila asi s tím embryologem.. přímo 😀

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wrtulka
autor
2. bře 2012

@twininky díky..
říkal že nemají smlouvu s VZP ☹ na ale snad to nějak půjde i tak..
no už po telefonu mi dával dost naděje..
jenže ta po těch letech dost bolí jak bych to řekla..
už jsem se toho všeho tak nějak vzdala a řekla si že budeme čekat a ado a tady najednou naděje na nějaké sci-fi..naše dítko

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wrtulka
autor
2. bře 2012

@twininky uvidíme
víš co máme za sebou Sanus v HK, v Pce, Helios v Brně, Lart v Brně, Gest v Praze..takže tak nějak sem měla pocit co by mi mohlo dát nové centrum...ale je fakt že v tom monitoringu embrií jsou jediní kdo to dělá a asi to k něčemu i je..

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wrtulka
autor
2. bře 2012

@twininky hm to v Heliosu taky do mě nezaváděli blbá embria proto sem poprvé byla bez ET..
darovaná embria nechceme to radši adopci 😉 😉 😉

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wrtulka
autor
2. bře 2012

@twininky já vím prožiješ si s tím to těhu to chápu 🙂
ale já to vidím jinak - vyhodíš za to spoooustu peněz..ale velkou spoustu..vím co stojí darovaná embria
a je to vlastně taky adopce..neznáš rodiče,nevíš kdo byli jaké měli problémy a tak..nevíš jak dítko bude vypadat..
ale u adopčátka si neprožiješ to těhu..ale je to zadarmo 😀 blbej argument vím ale hlavně...pomůžeš dítku co by jinak v děcáku čekalo na rodiče až do aleluja ☹ ☹ ☹ ☹ a to mi příjde důležitější než nějaký těhu co si ty neprožiješ..adopčátko je pak taky jen a jen tvoje..

wrtulka
autor
2. bře 2012

my už jsme schválení a čekáme a čekáme..doufám že se dočkáme moc se na adopčátko těším 🙂 🙂 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wrtulka
autor
2. bře 2012

děkuju 😉