Příznaky po KET - jsou MS bolesti v pořádku?

holkacekatelka
29. lis 2018

Ahoj holky. Jsem dnes 6ty den po ket hatschujici blasty. Od vložení mam tlaky v podbřišku, Picha mne vlevo, vpravo, prostě je to jak ms bolesti. Prsa jsou bezezmen.l, ty necítím. Myslíte, že je to v pořádku? Měla jste to taky tak některá a vyšlo to? Už mě samozřejmě svrbi ruka udělat test, ale bojím se. Děkuju.

denicl
29. lis 2018

@holkacekatelka Ahojky,ja jsem sice teprve 3.den po Ket,ale to co popisuješ mam uz od druheho dne. Muzes zkusit test,ale je to brzy..tedy pokud ti uz nevynechava menstruace😊

holkacekatelka
autor
29. lis 2018

@denicl nene to je ještě brzo asi ale v nejbližší době testnu 🙂
Ale prý by to chtělo výdržet aspoň do osmého dne... Noooo uvidíme
Držím ti palce

denicl
29. lis 2018

@holkacekatelka dekuji,ja tobe take..muzes zlusit uz zitra nebo následující den,melo by to byt uz videt..soudím podle výsledku testu tady na konikovi😊 kolikaty mas pokus?

holkacekatelka
autor
29. lis 2018

@denicl jojo už to asi prubnu ale pokud to tam nebude akorát mne to rozseka no.. hodně to holkam vyběhne i později
Máme první. S jediným embrijkem. Co ty?

lucik253
29. lis 2018

Ahoj holky, ja prvni ivf 21.10. nevyslo. Ted v patek 23.11. Ket a vlozeno embyo 5AA. Porad mne picha tlaky tak ruzne vpravo vlevo,prsa tvrdy bolavejsi,beru estrofem 1-1-1- a zavadim utrogestan 4-0-4
Od vcera mne slozila silena migrena az sem dnes skoncila na kapacce,ted doma lezim 🥺

holkacekatelka
autor
29. lis 2018

@lucik253 ahoj tak to tě lituju. Snad to prtouse neohrozí. Já mám crinone gel a estrofem 1x denně. Tak ty pocity v podbřišku asi máme stejný akorát teda já o prsou nevím...asi že jsou malý haha
Kdy budeš testit. Držím palce 🙂

denicl
29. lis 2018

@lucik253 me taky Ket ze 3.10 nevyšel,7 den pozitivni testik-duch a pak nic,pak hysteroskopie,nic nenašli..vse v poradku. Ted 26.11. Ket hatchujici blastocysty..tak uvidime.

denicl
29. lis 2018

@lucik253 to je mi lito,muzou to byt i nervy..taky me poboliva brisko a dnes i prsa,ale mam jen utrous 2-0-2 muze to byt z něho..

denicl
29. lis 2018

@holkacekatelka my uz 3.ivf,treti transfer😊 uz toho mame za sebou vice..proto uz jsem smirena,ze to nevyjde. Stejne to neovlivnime😊

denicl
29. lis 2018

@lucik253 zkousela si testik?

lucik253
29. lis 2018

@denicl tak drzim moc palce 🙂 na krev jdu 7.12.

lucik253
29. lis 2018

@denicl Jeste nee, je to teprve 6den to jeste brzo 🧐😏

denicl
29. lis 2018

@lucik253 tak nebudes testovat drive? Ja jdu az 10.12 na krev,testik z moci mam delat 10.den na Mikuláše🍀🙏

lucik253
29. lis 2018

@denicl no rikam si ze treba zkusim 10den. Minule ale 10den nic.Clovek se ted vic boji 😞 chtela bych jez by to vyslo a byly hned hezci Vanoce 🎄🎁

holkacekatelka
autor
29. lis 2018

Jo holky taky bych si moc přála aby to klaplo s mely jsme všechny krásné vánoce

holkacekatelka
autor
29. lis 2018

@denicl hele a třeba to vyjde musíme věřit
Prý jsou obecně kety úspěšnější 🙂

denicl
29. lis 2018

@holkacekatelka nic jineho nam nezbyde..😊ale po tech 2et a 1ket neúspěšný..uz bys byla spis skeptická jako ja...preji si aby to klaplo,ale vis jak..musíme cekat..byl by to krasny darek.😊

denicl
29. lis 2018

@lucik253 většinou kdyz to vyjde,tak od holek vim,ze uz 8den při 5dennich embrykach maji uz carky,ale kazda jsme jina a muze stoupat hcg pomaleji. 😊 ja mela minuly Ket i spozdeni,mivam to presne na den a pak jsem jeste tu duchy na testech a nic z toho nebylo,proto budu testovat na Mikuláše. 🍀🍀🍀

holkacekatelka
autor
29. lis 2018

@denicl jojo já taky četla že i sedmý můžou být čárky. No je to taková duchařina 🙂

lucik253
29. lis 2018

@denicl Jo kazda je jina no 🥺taky sem skysela ze nekdo mel // uz 7den a kamoska testovala 12den a nic,za 2dny krev a hcg vysoke,doma zkusila test a nic 😂 tak zkusila 16den a uz tam byly //

holkacekatelka
autor
29. lis 2018

@lucik253 je to k zblazneni já brzo asi zcvoknu
Nemyslím na nic jiného 🙂

achpolenka
29. lis 2018

@holkacekatelka naprosto ti rozumím... Byla jsem na ET 5 denního embrya minulý čtvrtek a taky jsem na nervy... Na testu jsem našla ducha, ale nevím, jestli jsem klidnější...

holkacekatelka
autor
29. lis 2018

@achpolenka tak to je super. Nenápadně gratuluju

achpolenka
29. lis 2018

@holkacekatelka dekuju moc... Je to náš mocty pokus, tak jsem na nervy...

lucik253
29. lis 2018

@holkacekatelka To ti verim. Kazdy rika nemysly na to ale to se jim rekne 😕

achpolenka
29. lis 2018

@lucik253 kdy budeš testovat?

denicl
30. lis 2018

@achpolenka tak potichounku gratuluji...ale z minula vím, že to nemusí nic znamenat, také jsem měla ducha v limitu a pak další dny pořád duchy a nic z toho nebylo, asi špatné testy nebo nevím...kolikátý pokus to je? kolik ti je let?

holkacekatelka
autor
30. lis 2018

Holky to jsou nervy. No já udelala test včera dopoledne ne z ranní moci a dnes z ranní. Dnes jsem 7 den od ketu a na obou testech jsem po dlouhé době vykoukala ducha... Ale vlastně ani nevím zdali to není tak ryska že by to ani nebyl duch. Je mi divné že to od včera nesili a je to úplně to samé. Je to k zblazneni. Asi je fakt lepší netestit takhle brzo :(

ivf5
30. lis 2018

@holkacekatelka ..ahoj, posli foto 🙂

holkacekatelka
autor
30. lis 2018

@ivf5 nahoře včerejší a dole dnešní
Asi to není takhle ani vidět. Fakt bída, asi vidím rysku a hrabe mi. Dnes jsem ale sedmý den po ketu