Příznaky těhotentsví po ET, KET

veverka55
25. únor 2019

Ahoj holky.
Ty, které jste otěhotněly po ET nebo KET, měly jste prvních 14 dnů nějaké příznaky nebo vůbec nic? pokud ano, jaké? předem moc děkuji 🙂

misicka1988
25. únor 2019

@veverka55 Ahoj, otěhotněla jsem po Ket, a prvních 14 dní jsem neměla příznaky vůbec žádné. Ostatně i v těhotenstvích počatých přirozeně také že začátku nic. Vždy až cca kolem 7-8 tt mě bolela prsa, a lehká nevolnost.

verajan
27. únor 2019

Ahoj jsem teď 5 den po KET a nemám zatím vůbec žádné příznaky 🤔na testu snehobilo 😢tak nevím.

veverka55
autor
27. únor 2019

@verajan a není 5 dni ještě moc brzy? Já pravé ani nevím kdy by se měly začít dvě čárky ukazovat ale zkoušela bych to až tak 7-8 dni nejdříve po. Holky tehulky- kdy se vám dvě čárky ukazaly? 🙂

misicka1988
27. únor 2019

@veverka55 Mě se první pididušík dokonce až po limitu objevil 9 den po ketu ( bylo to 3 dny před MS) 10 den jsem měla na testu dušíka už v limitu, 11 den už byla celkem čárka, a 13 den dálnice. Určitě kdybych testovala dříve - třeba 7,8 den po vkladu, měla bych na testu sněhobílo. Takhle brzo jsem nikdy netestovala, to snad ani nemá cenu, jsou to zbytečné nervy.

verajan
28. únor 2019

@veverka55 Já co jsem v jiné skupině na FB tak už holky měly 5 den // po KET ale samozřejmě každá jsme jiná 😉tak doufám že se tam objeví //

verajan
28. únor 2019

@misicka1988 po ET jsem taky testovala až 9 - 10 den ale u KET jsem si řekla že to zkusím dříve. 😉 No ale počkám uvidíme. Asi to nemá cenu. Nechám to na později.

veverka55
autor
28. únor 2019

@verajan tak si budeme navzájem držet palce 🙂

luciebx
28. únor 2019

Nám vyšel ket a mě teda byla furt zima.

ikyki
10. bře 2019

Ahoj holky pridam se pokud nevadi ☺️ Mela jsem OHSS ktery se pry pri zdarilem ET vraci na ET jsem byla ve stredu a dnes mi krome unavy tu prikladam utrogestanu a bolesti na MS neni nic, takze nervozita pracuje a ruce si fackuju abych nesahla na test 😂

verajan
10. bře 2019

@ikyki já jsem taky poprvé jak jsem do sebe cpala všemožné hormony byla unavená 😊na test je ještě brzo. Ještě vydržte pak budete ještě víc nervózní věřte mi už mám praxi jsem po 2 IVF a teď nezdareny KET, teď jsem do dalšího ketu. 💖Tak snad se zadari 💝

ikyki
11. bře 2019

@verajan jj uplne vim o cem mluvite, mela jsem to pred 5 lety pri ivf uplne stejne a presto nervy pracuji je mi i nevolno o to hur se mi to snasi ☺️

kkacca
11. bře 2019

Ahoj,testovala jsem snad od 5.dne, 6.den mensi duch a dneska 7. Už hezky viditelné,tak snad to vydrzi 🙂

kkacca
11. bře 2019

A příznaky teda tak pnuti podbrisku, ale to muže byt z utrogestanu i bez tehotenstvi..:

ikyki
12. bře 2019

@kkacca tak dnes rano slabe ruzove krvaceni tak trochu ztracim optimismus jsem 6 den po ET nepocitam den ET

ikyki
12. bře 2019

@kkacca kazdopadne drzim palecky

kkacca
12. bře 2019

@ikyki a ještě si nezkousela test?

ikyki
12. bře 2019

@kkacca dnes rano protoze jsem chtela vedet zda mam jeste pregnyl byl negativni ale je to teprve 6 den spis me napadlo jestli to nemuze byt nidacni krvaceni uhnizdovani

kkacca
12. bře 2019

@ikyki klidně muže 🙂 za par dni budeš mít jasno, chtělo by to přetocit čas 😂

ikyki
12. bře 2019

@kkacca no povim ti ze to cekani je opravdu sileny ale ja jsem smirena s tim ze to nevyslo, cekam ze se rozjede MS podle toho jak me boli bricho a co ty?

kkacca
12. bře 2019

@ikyki no ja testuju a čárka sílí,tak snad to bude dobry,ale vzhledem, ze mam za sebou ZT, tak jsem taková nervozni..:

ikyki
12. bře 2019

@kkacca tak tomu rozumim, tise gratuluju ale hlavne drzim moc palce 👍👍

kkacca
12. bře 2019

@ikyki dekuju, tobě taky, mas kdyžtak něco v mrazaku? Ja jenom jeden kousek

ikyki
12. bře 2019

@kkacca jj taky mam jedno na to ze sem mela OHSS tak docela bida 🤪 ale zatim se do toho asi nepohrnu je to moje 3 IVF a posledni vic hormonu a s prominutim sracek do sebe rvat nechci mam 5 letou holcicku takze musim byt zdrava kvuli ni

kkacca
12. bře 2019

@ikyki OHSS a pak jen dvě vajicka,to je taky paradox 🙂 když mas jedno je to jiný..dej pak vedet

ikyki
12. bře 2019

@kkacca urcite dam jedine co MS ma prijit az 17 tak to me trochu uklidnuje ze je brzy