Pronatal Repro CB - chodí tam teď některá z vás?

vavrovamichaela
29. bře 2019

Ahoj,je tu některá,co chodí nebo v poslední sobě chodila do Repra v CB?

verunkanatalka
29. bře 2019

@vavrovamichaela myslíš Pronatal na palačáku? Pracuje tam moje sestřenice...

vavrovamichaela
autor
29. bře 2019

@verunkanatalka ne,asi ne, myslím Pronatal repro Ceske Budějovice

reennddyy
29. bře 2019

Ahojky já tam chodila letos 🙂

reennddyy
29. bře 2019
vavrovamichaela
autor
29. bře 2019

@reennddyy a spokojenost?Jako hlavně mám na mysli přístup a vysvětlování postupu a vyskedků?

reennddyy
30. bře 2019

@vavrovamichaela jojo naprostá předtím sem x let chodila do Artu a přístup nic moc a pořád mě rvali do dalšího a dalšího IVF i když sem jim říkala, že to začínám psychicky nedávat, tak sem tam pak přestala chodit a po 4 letech (a všech dalších komplikací) jsem navštívila před vánoci Pronatal a přístup super,strašně milý, hodný, vše mi vysvětlovali a v lednu sem měla poslední ms a dnes jsem v 10 tydnu😊

vavrovamichaela
autor
30. bře 2019

@reennddyy tak to je super🤗 A mohu se zeptat,kde byl problém?Jestli u tebe,jako u ženy nebo u muže nebo oba?Takze první pokus v Pronatal a hned úspěch?Tak to mi dává naději🙃

reennddyy
1. dub 2019

@vavrovamichaela tak na problém za těch x let nepřišli, ale v přítelovi to 100% nebylo, ale ve mě, pozitivních testů sem měla za ty roky x,ale vždy to skončilo krvácením do 14 dnů...Takže sem si říkala že to mé tělo vždy vypudí a zabije a když sem byla v loni v říjnu na revizi a poté hned na odstranění mimoděložního těhotenství (a tam mi vzali i druhý vejcovod),tak sme se domluvili že do IVF spolu jinak než s kondomen spát nebudem a pak se stimulací mi nasadili prednison 1tbl.denně, tak i tak sex pokračoval jen s kondomem a taky sme nechali vložit 2 moruly a najednou se stal zázrak a od zítra začínám 11tt😊A pořád spolu spíme s kondomen(pro jistotu a prednison beru stále)🙂Takže moje tušení ,že to moje tělo zabíjí, jak vetřelce se mi potvrdilo a to jsem byla i na imunologii a tam na nic závratnýho nepřišli, ale je fakt že to bylo to běžné vyšetření před 1 IVF...

reennddyy
1. dub 2019

@vavrovamichaela A u vás je nějaký konkrétní problém?

vavrovamichaela
autor
2. dub 2019

@reennddyy U nás hlavně u manžela.Azospermie.Kvuli tomu podstoupil operaci k získání smermii.Ale nevíme,jestli jsou vůbec dobre,kvalitní...mě nijak víc nevysetrovali,protože jediná šance prý IVF a měli jsme metodu ISCI...ale vzniklo jen jedno embryo🙁
@reennddyy

reennddyy
2. dub 2019

@vavrovamichaela aha takže ti víc než jedno neodebrali a nebo po kultivaci zbylo jen jedno?

reennddyy
2. dub 2019

@vavrovamichaela jinak si myslím že genetika je základní vyšetření před IVF🤔A jestli fakt přemýšlíš o Pronatalu, tak fakt doporucuju 😉A jinak tam slouží i paní doktorka a i když se občas netváří, tak je vážně milá jen ten obličej klame a pak sem měla i ty 2 doktory a vždy mi vše vysvětlili i když sem tam pak byla 40 minut😅

vavrovamichaela
autor
5. dub 2019

@reennddyy Ahojky,genetiku jsme měli ještě před IVF,chtěli to ještě před operací.Pani doktorku jsem už taky potkala...jen když jsem se na něco ptala,odpovídala mi sestřička.Ty jsou tam tedy moc fajn.

reennddyy
6. dub 2019

@vavrovamichaela jojo sestřičky jsou hodně milé a hodné a umí člověka dobit energii 🙂