Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

rebeca_1
25. srp 2010

@okcelok mne vzdy sestricky vo Ferticente povedali, ze aby som bola po pichnuti pregnylu ako v bavlnke. Skratka aby som sa setrila.

okcelok
25. srp 2010

@rebeca_1 aha,já ho nikdy neměla,tak nevím. Takže to riskneš a půjdeš?

rebeca_1
25. srp 2010

@okcelok ano risknem to. Mam 3 klientky, tak snad sa nic zle nestane. Zajtra rano pichnem aj orgalutran, snad foliky nepopraskaju.

rebeca_1
26. srp 2010

Krasne dobre rano, ja vobec nemozem nejako v noci spavat. Dnes mam volny den a od 7 hod. som hore. Hrozne!

Kde mame Hanulinecku a Gabikri? Dovolenkujete babiky?

Ja som dnes svacla do bruska poslednu ampulku bravelle a orgalutran a vecer ma caka uz len pregnyl. )))) A ide sa na vec.....

gabikri
26. srp 2010

Ahojte berušky 😉

@rebeca_1 : já jsem tu, občas nakouknu, ale nějak nestíhám, mám tady na návštěvě kamarádky 12ti letou dceru, tak pořád vymýšlím programy, aby se nenudila 😀 Včera jsme byli v Krumlově. super! 😵

rebeca_1
26. srp 2010

@gabikri no tak to je fajn, len sa pekne zabavajte!!!! Aj my pojdeme do Ciech niekedy koncom septembra. Chceme si pozriet Cesky Krumlov.

78marcela
26. srp 2010

@rebeca_1
Tak to je prima. pak OPU a budeme ti držet pěstičky, budeš náš předvoj a pak nás hezky předáš těhu štafetu🙂

rebeca_1
26. srp 2010

@78marcela ha-ha-ha............ Myslis? Dlhe roky sa tu trapime a teraz zeby to prislo ako blesk z jasneho neba? Moc tomu neverim ale velmi rada by som Vam predala stafetu.
Ty ako so stimulkou, kedy mas UTZ?

78marcela
26. srp 2010

@rebeca_1 Vidíš, jsem hlupka, úplně jsem se zapomněla objednat. Musím tam zavolat, asi v pátek to vychází na 13. den. Dneska jsem nasadila estrimax.
A proč by to nemohlo vyjít teď? A určitě by to nebylo jako blesk z čistého nebe, ale spíš to bude odměna za tu dlouholetou dřinu.

rebeca_1
26. srp 2010

@78marcela Jezismaria, ty si sa zabudla objednat na UTZ? Ja skapem z teba! Drzim palce nech je perinka ukazkova!!
Ano mas pravdu, z dovolenky sa vratim ako tehulka )))))

okcelok
26. srp 2010

@rebeca_1 vždyť já to pořád říkám,že září je nejplodnější měsíc!!! 😉 😉

okcelok
26. srp 2010

@78marcela já jdu na UTZ 2.9 na půl 9,Ty?

rebeca_1
26. srp 2010

@okcelok waw, tak to rada pocujem...... Budeme tehulky, jupiiiii!!!!!!!

okcelok
26. srp 2010

@rebeca_1 jojo,konečně!!!Cvrlikají si to tady už i vrabčáci na střeše!!!!! 😀 😀 😀

rebeca_1
26. srp 2010

@okcelok dufam ze kazdej z nas to cvrlikaju!!!!

okcelok
26. srp 2010

@rebeca_1 no všem tady!!!!!!Samozřejmě!!!!!!!!!!!!!!Já slyšela už i slovenštinu!!!! 😀 😀 😀 😀

rebeca_1
26. srp 2010

@okcelok jej, tak to som rada....

78marcela
26. srp 2010

@rebeca_1
@okcelok
Já jsem fakt zapomněla. Už jsem objednáná na pátek v 11 hodin.

maja3.s
26. srp 2010

Juuuu...taky bych chtěla být těhotná...a je mi jedno, který měsíc, stačí, když to bude do konce tohoto roku..už konečně nebo nevím 😖

okcelok
26. srp 2010

@78marcela takže na 3.9?

okcelok
26. srp 2010

@maja3.s neboj,přidáš se k nám již brzy!!! 😀 😀

rebeca_1
26. srp 2010

@maja3.s ved ty uz si tehulka!!!!

78marcela
26. srp 2010

@okcelok Jojo, 3.9. Na jedenáctou. Objednala jsem na 13. den, mi řekli. I když rozmězí je 12.-14.den, ale já jsem potřebovala v pátek, protože možná pojedeme příští týden na malou dovču na pár dnů a v pátek se budeme vracet asi. Tak tak aby to bylo.

rebeca_1
26. srp 2010

@78marcela to si mala ist az s bublinkami v brusku na dovolenku, nie? A z dovolenky by si si priviezla krasny suvenir.

okcelok
26. srp 2010

@78marcela aha,tak to se tam nepotkáme! ☹ Já jdu 12 DC Taky bych asi jela s mimčama,ať vidí taky něco jiného!! 😎 😎

78marcela
26. srp 2010

Já to tak měla v plánu, ale zase spíš chci ležet a kdybych byla někde na dovolené, a ležet tam, to by se mi moc nechtělo, tak pojedeme asi předtím.

okcelok
26. srp 2010

@78marcela a už víte cíl dovči? 🙂 😎

78marcela
26. srp 2010

@okcelok Asi někde kolem Jihlavy, jsme si říkali, prohlédnout si Telč, Žďárské vrchy, zoo v Jihlavě...nemůžeme nikam moc daleko, jinak jsme měli v plánu Rakousko, Salzkammer, ale nemůžu do zahraničí, tak aspoň takhle kousek někde na pár dnů.

okcelok
26. srp 2010

@78marcela tam je krásně,já miluju taky jižní Čechy!!!Tak si odpočneš a načerpáš pozitivní energii! 😉

78marcela
26. srp 2010

@okcelok Já bych do jižních Čech chtěla hrozně moc, ale asi si je necháme na jaro nebo tak nějak. Je to od nás daleko, na to, abych se kvůli neschopence musela vracet. To je ten důvod, no. Ale moc bych tam taky chtěla.