Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

andinka22
27. srp 2010

Hezký večer holky,
zdravím po delší době, nějak nestíhám, ale hlavně vítám nové tvářičky a přeji všem hodně štěstíčka a brzy krásné //.
@rebeca_1 zítra na OPU moc držím pěstičky, ať máš krásná vajuška. Pak určitě napiš.
@luckap123 myslím, že ten Váš maraton se vyplatil, uvidíš, že to bude dobré a moc ti přeji aby jste na IUI nemuseli. 🙂
Všem ostatním co čekají kontroly, tak moc držím pěstičky. Nestihla jsem Vás ani dočíst.
Hezký večer všem. 🙂

rebeca_1
27. srp 2010

Babulky neviete kto ma zajtra sluzbu v Reprofite? Kto mi bude robit OPU? Ten sexi doktorik Stelcl? Alebo Kouelka? Waw.....

okcelok
28. srp 2010

@rebeca_1 Ahojky,tak jak je a kolik????!!!!! 😉

veveram
28. srp 2010

@luckap123 :je tam a to je určitě pozitivní,mamatesty jsou kvalitní
@rebeca_1 :všechny jsme držely palečky,tak doufám že první krok byl úspěšný,jinak toho 3.9. jdu na první UZ,takže jsem je jěště ani neviděla
@saminka :taky jsem slyšela na Reprofit jenom ty nejlepší reference

maja3.s
28. srp 2010

@rebeca_1 ...tak čekáme na výsledek....určitě byla velká úroda 🙂
@luckap123 ...tak jak to s tebou vypadá....čárka určitě sílí...držím palce 😉
Jinak všechny zdravím...mě dnes čeká noční, tak se moc netěším...

rebeca_1
28. srp 2010

Ahojte zlaticka, tak uz sme domka z Reprofitu aj z nakupov ))))))

OPU mi robil sexi doktor Stelcl a mame 8 oocytov. Nevedel mi povedat kolko z nich je zrelych, zajtra mam volat a vsetko sa dozviem.
Som dost ubolena, takze dnes bude velka pohodicka ))))
Mam v sebe kusok radosti ale este viac napatia.... Su to strasne nervy.....

Dakujem Vam moc za drzanie palcekov, moc mi dnes pomohli )))))

maja3.s
28. srp 2010

@rebeca_1 ...takže supr výsledek dle očekávání...teď už je to jen na nich...ale určitě jsou to bojovníci 😉

rebeca_1
28. srp 2010

Ja som zabudla na prednison. Odkedy sa berie?
S Vitouskovou sme sa dohodli ze mi ho po OPU alebo pred ET da. Ona ma dovolenku a ja som sa dnes nato zabudla Stelcla spytat.
Ak by vznikol problem mohol by mi prednison predpisat moj gynekolog alebo obvodna doktorka?
Viete mi poradit?

luckap123
28. srp 2010

hezkou sobotu holky 😎
u mě moc hezká není,na raním testu opět stín a ted sem to dostala..ach jo,docela jsem tomu věřila,je mi blbě,prsa bolí a ted už fest bolí břicho od MS...jediný pozitivum na tom je,že jsem to dostala 28DC,takže IUI už bude brzy a uvidím zase Štěcla 😀 jinak mám náladu pod psa ☹

rebeca_1
28. srp 2010

@luckap123 juj, to mi je luto. Treba na tento neuspech rychlo zabudnut a s cistou hlavou ist do IUI. Vela stasticka!!!!

kvakuska
28. srp 2010

@luckap123 to mě mrzí 😒 ... já když jsem tu četla, že se ptáš na ten desítkovej Mamatest, tak jsem si vzpoměla kolik holek už ho mělo falešně pozitivní, ale nechtěla jsem ti to sem psát, abych tě nějak nestresovala 😖 ... ty Mamatesty 25 byly docela fajn, teď začali s tím desítkovým a ten snad zachytí i to co vdechneš ... ten 25 prý chtějí přestat vyrábět, nemyslím že je to dobrá volba 😠

saminka
28. srp 2010

@rebeca_1 super opu teda, osm je krasne na to ze to je minimalka 😵 jinak ohledne prednisonu, ja ho brala od prvniho dne cyklu u cerstveho a ted mi dr Machac odepsal ze staci az po ultrazvuku,takze od poloviny.....hezky ted odpocivej 🙂 🙂

saminka
28. srp 2010

@luckap123 taky me to mrzi,vypadalo to fakt nadejne,ale aspon ze nemusis dlouho cekat a budes mit IUI,drzim palecky

kvakuska
28. srp 2010

@rebeca_1 no hele zkus do Reprofitu zavolat zítra ráno, když tam byl Štelcl dnes, tak tam bude i ... když budeš mluvit s ním, tak alespoň bude vědět o koho se jedná, když ti dnes dělal OPU, určitě ti poradí 😉

dorra
28. srp 2010

@saminka ahoj doma! A přeju Ti hodně štěstí v RF při druhém kole. Týjó, pamatuju, jak jsme samy dvě před dvěma lety byly těhotné ve Spolubojovnicích, pak se mi to pokazilo a Tys mi hodně pomáhala. Za ta dvě léta tam otěhotněly a porodily skoro všechny holky, přibližně třicet kousků.. Ten čas tak letí, to je mazec. Já jsem teď bez počítače a nemůžu ani dočítat, tak ani nevím, kdy vás to přesně čeká. Každopáďo na Tebe budu moc myslet.

Holky, přeju vám štěstí všem, jistota je, že když to nevzdáte, miminka se dočkáte.

saminka
28. srp 2010

@dorra moc dekuji Dorinko, druhe kolo mi zacina uz za par dnu,jestli se teda neco nepokazi a ketik mi zatrhnou, je to super byt opet pobliz RF, nasi holcicku nam vytvorili v zime tak je parada si Brno uzit i v lete 😵 😵 a taky gratuluji k holccice a k velkemu ultrazvuku ze je vse ok, urcite uz ted bude vse jen v poradku a budete mit krasnou Hanicku 😅 😅

rebeca_1
28. srp 2010

@saminka ja sama som bola prekvapena z toho cisla, to som necakala ani v sne )))) Zajtra ked budem volat za vysledok, spytam sa na ten prednison.
@dorra ty nam sem vzdy vnesies pozitivnu energiu )))) Blahozelam ti k princeznicke a pekne meno si vybrala )))))
@kvakuska zajtra to skusim vyriesit. Len sa bojim toho, ze budem si musiet ist rychlo pre recept do Reprofitu. Nikto iny mi asi recept na tento liek neda.... A ja by som ho tak velmi chcela.....

kvakuska
28. srp 2010

@rebeca_1 pokud chodíš pravidelně do nějaké lékárny a trošku tě tam znají, tak se s nimi zkus domluvit že ti lék dají (asi budou chtít nějakou zálohu) a ty jim recept přineseš dodatečně ... nech si to doporučení Prednisonu poslat od Štelcla třeba emailem, vytiskni si to a v lékárně jim to ukaž ... já jsem takhle měla léky několikrát "půjčené" z lékárny a nedělali s tím žádný problém, naopak, nebyla jsem jediná, měli tam na nás "půjčovatele" extra krabičku kam naše údaje a zálohy ukládali ... já třeba Prednison doma mám, půjčila bych ti ho, ale jsem z daleka, to by jsi žádný čas nezískala 😠

rebeca_1
28. srp 2010

@kvakuska uvidim co mi zajtra povedia potom by som to nejako v pondelok poriesila.... Ked nie, nic sa nedeje. Pojdem si pre pokladiky bez prednisonu.

rebeca_1
28. srp 2010

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET)

HANULINECKA 33let 2IVF syn Mareček , leden 2010 kET v 10tt konec červen 2010 minimálka bez ET září/říjen 3ivf

LUCKAP123 26r. dcerka Natalka, snazi sa od 2/2009, 1-3/2010 duphaston, 5/2010 pregnyl, 6/2010 oparacia cysty, 18.8.2010 konzultacia Reprofit

olousek35 - 34 let - čekání na ms, následně HP a 1.IVF asi v září

78MARCELA 1.IVF stimulacia-puregon, orgalutran, OPU 1.6.2010, ET 6.6.2010 neg., 13 snehuliacikov, KET 7.8.2010, transferovane 2 blastulky, neg., KET 09/2010, 11 snehuliacikov

OKCELOK 29r. 1.IVF 2005 neg., 2.IVF 2010 neg., KET 08/2010, UTZ 9.8.2010, neprebehol, KET 09/2010

GABIKRI ( 38let) Diagnóza vysoké FSH, 1IVF ET jednoho embrya / negativ, 2IVF bez transferu( tři prázdné folikuly) 3IVF ET dvou embryí z darovaných vajíček / test negativ, momentálně termín OPU dárkyně v RF 25.10. ( už nafasované léky)

STIMULANTKY:

Maja3.s (31 let) červen 2008 IUI (Obilňák)-negativní, srpen 2008 minimálka (Obilňák) - negativní, říjen 2008 1.IVF (Obilňák) - biochemické těhu...pak bohužel negativní, květen 2009 IUI (Reprofit) - negativní, listopad 2009 2.IVF (Reprofit) - bez ET ,březen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, květen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, červen 2010 AIUI (Reprofti) - negativní.
18.8. AIUI (Reprofit) ...testík bude 31.8.

Rebeca_1 32r. 4xIUI neg. G-F BA 2003, 1.IVF neg. G-F BA 2003, 2.IVF OHSS 09/2009, KET Ferticent BA neg. 1/2010, 3.IVF neg. Ferticent BA 4/2010, 4.IVF soft bez ET Reprofit 7/2010, 5.IVF soft, OPU 28.8.2010

SAMINKA (32let) 1.IUI zari 2007 - neg,2. IUI -listopad 2007 - missed abortion , 3.IUI -kveten 2008 - neg,1.IVF 2009
(Reprofit) - dceruska MIa (14.9.2009), FET 6. zari 2010

TEHULKY:
Veveram květen 2010 IVF bez ET,červenec minimálka,ET 6.8 TT 20.8. //

rebeca_1
28. srp 2010

@maja3.s ako sa citis? Netestovala si?

dorra
28. srp 2010

@rebeca_1 pozitivní energií teď překypuju, až mi to nahání hrůzu, bo nic netrvá věčně a vždycky, když se vyškrábu na horu, tak pak brzo padám do propasti a přímo na čumák.
Léky Ti v lékárně dají, jak píše kvakuska, já to taky tak měla několikrát. Prednison není malér, někdy jsem ho měla, někdy ne, takže když se zítra Štelcla zeptáš a začneš ho brát až od zítřka, nic se nestane. Nevím ale, jestli s ním budeš mluvit, teď se většinou mluví přímo s embryoložkou. A jednou mi Kouďák řekl, že je to hnus a ať to nejím. A poslední věc se může stát, taky moje zkušenost, že jak volám na stav embryí, jsem totálně v nervu, že nejsem schopná vyblekotat víc jak "děkuju". Hlavně se nestresuj, jestli to dopadne, tak to dopadne a třeba i bez prednisonu! Takže když se zítra nedomluvíš, domluvíš se jindy nebo do té apotéky zajdi a popros o dlužný úpis. Přeju hodně štěstí a úspěšný nákup!

rebeca_1
28. srp 2010

@dorra no nehovorim?..... Ja tvoje prispevky doslova hltam ))))) Radost citat.....
Preco si myslis ze spadnes do priepasti? Tam si uz spadla, co bolo bolo.... Teraz sa to cele krasne otocilo. Zasluzis si uzivat toto krasne, carovne obdobie!!!!!
Verim ze ten prednison je hnus ale mne zatial ani jeden ET nevysiel. Nikdy som nemala vobec ziadne hcg. Myslim, ze by mohol embryjka ubranit proti protilatkam.

maja3.s
28. srp 2010

@rebeca_1 ...cítím se úplně normálně....netěhotně,takže se smiřuju, že zas uvidím jen jednu čárku...acho jo ☹ Testnu fakt až v úterý, nebudu to hrotit. Jinak jsem v práci, tak se děsně těším na ráno 🙂

kvakuska
28. srp 2010

@dorra já nemyslela aby rebeca_1 zavolala zítra Štelclovi na embryolinku, já myslela zavolat mu na normální reprofiťácké číslo, čili na recepci ... pokud se netrefí zrovna do těch pár minut co Dr. dělá ET, tak si myslím, že mu v poho předají telefon a domluví se s ním 🙂

kapradina
28. srp 2010

@theresa ahoj me se moje doktorka ptala kam chci jit,jestli do Brna nebo do Zlina.radsi jsem zvolila Zlin.vsichni byli na me moc hodni.nez se vse vyridilo,tak to trvalo pulroku.ale podarilo se nam to hned napoprve.dvojcata,kterym jsou uz ted 2roky.a na Brno sem neslysela moc dobre ohlasy.ale tezko rict.nekomu se to povede v Brne,nekomu ve Zline a nekomu treba v Praze.snad ti nekdo poradi.drzim palce 🙂

luckap123
29. srp 2010

holky díky moc za podporu 😉
zítra jedeme do Brna na krev a začínám brát clostík....
holky můžu se zeptat jak iui probíhá..jeslti tam budu muset chvilku ležet,jak dlouho trvá po odevzdání vzorku samotný zavedení toho katetru se spermoškama,jeslti pak se dodržuje nějaký klidový režim nebo jeslti dávají něco na podporu otěhu..no prostě co vás napadne...
a na rovinu,myslíte že se můžu upínat k tomu,že to výjde....................... 😎

maja3.s
29. srp 2010

@luckap123 ...nemusíš z toho mít vůbec strach. Rozhodně to není takový záhul jako IVF - teda teď myslím na psychiku. Manžel odevzdá ráno sperma a pak se čeká asi hoďku, než ho zpracují...a pak už samotný zákrok. Je to jak gynekolog. prohlídka...nic to není....katetrem zavedou spermie a na UZ to zkontrolují. Pak ležíš asi 10-15min.na sálku...no a pak můžeš domů. Žádná zvláštní opatření nejsou nutá...jediné, co vždycky po IUI vynechám je cvičení, jinak vše jak normálně, chodím do práce, uklízím....kdybych se měla po každém zákroku omezovat, tak celý rok nic nedělám. Pokud je vše tak jak má, tak to vyjde ať ležíš nebo stěhuješ skříně (i takové případy znám 🙂 ). A rozhodně to vyjít může..moje kamarádka má měsíčního chlapečka z první IUI...

rebeca_1
29. srp 2010

Ahojte bramborky, tak my uz mame vysledky....
Mali sme 6 zrelych oocytov a 5 sa nam krasne oplodnilo. Stelcl rozhodol ze s piatimi embryjkami mozeme ist do PK. Zajtra si mam este zavolat ohladom presneho terminu ET. Vyzera to na stvrtok.
Inak dovolala som sa Stelclovi. Myslela som si, ze sa dovolam s tym cislom do laboratoria.
Pytala som sa ho aj za ten anopyrin aj prednison a povedal mi, ze to staci uzivat az od ET alebo mi recept moze napisat aj moj lekar.

bellka
29. srp 2010

Ahojky holky 😵
přeju vám všem krásnou neděličku a jak jsem vám tu jednou vpadla a napsala, že vás budu sledovat, tak jsem tu, abych vás podpořila 😉
@rebeca_1 tfujtfujtfuj, ať jde všechno jako po másle. Hele, já neměla taky nikdy ani prednison ani anopyrin, užila jsem si svoje a věř, že když to má vyjít, tak to výjde, takže se vůbec ničeho neboj a věř svým bojovníčkům 🙂
@luckap123 já osobně jsem na IUI nebyla nikdy, ale znám holky, kterým to prostě vyšlo, takže hlavnu vzhůru a hlavně víra, že to výjde a půl je hotovooo, tak přeju taky hodně štěstííí 😵
@dorra moc Tě zdravím a sleduju celý Tvůj příběh a musím říct, že se před Tebou hluboce skláním, ale je to přesně tak, jak máš napsáno ve fotoblogu: kdo to vzdá, nevyhraje 😉 Takže se s Haničkou držte, tentokrát všechno dobře dopadne, moc si to zasloužíte 😵
Takže, děvčátka, držte se, protože to stojí za to a hlavně, v Reprofitu jste v těch správných rukách, já jsem o tom přesvědčená 😉 HODNĚ ŠTĚSTÍÍÍ VÁM VŠEEEM 😵