Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

rebeca_1
6. zář 2010

@okcelok no to ano, to by sa predrazilo....
Mas volno?

Juj, teraz ked to tu bude najnapinavejsie, tak ja odchadzam ((((
Ale moju podporu budete mat aj z takej dialky a bez netu. Budem na Vas mysliet....

A co ta nasa Saminka? Bublinky su urcite uz v brusku... Tak drzim mooooc palce!!!!!!!

okcelok
6. zář 2010

@rebeca_1 tak vidíš!!!!To teda se budeme mít,nás bude podporovat rodinka z takové dálky,to by v tom byl čert,aby to nevyšlo!!!!!!!!!Tolik palců,co nám budete držet!!
JJ,už jsem doma.
Saminka už jen hezky odpočívá a povídá si s mimčem! 😀

rebeca_1
6. zář 2010

@okcelok vide to! Pomodlim sa za Vas vsetky....

okcelok
6. zář 2010

@rebeca_1 děkujeme..

rebeca_1
6. zář 2010

CAKAME NA STIMULACIU:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET)

HANULINECKA 33let 2IVF syn Mareček , leden 2010 kET v 10tt konec červen 2010 minimálka bez ET září/říjen 3ivf

olousek35 - 34 let - došla ms, 1.9.jdu na krev na HP a 1.IVF asi v září

GABIKRI ( 38let) Diagnóza vysoké FSH, 1IVF ET jednoho embrya / negativ, 2IVF bez transferu( tři prázdné folikuly) 3IVF ET dvou embryí z darovaných vajíček / test negativ, momentálně termín OPU dárkyně v RF 25.10. ( už nafasované léky)

MAJA3.S 31let, cerven 2008 IUI /Obilnak/ neg., rijen 2008, 1.IVF /Obilnak/ biochem. tehu., neg., kveten 2009, IUI /Reprofit/ neg., listopad 2009, 2.IVF /Reprofit/ bez ET, brezen 2010, IVF soft /Reprofit/ neg., cerven 2010, IUI /Reprofit/ neg., 8/2010 IUI /Reprofit/ neg.,

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
STIMULANTKY:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rebeca_1 32r. 4xIUI neg. G-F BA 2003, 1.IVF neg. G-F BA 2003, 2.IVF OHSS 09/2009, KET Ferticent BA neg. 1/2010, 3.IVF neg. Ferticent BA 4/2010, 4.IVF soft bez ET Reprofit 7/2010, 5.IVF soft, OPU 28.8.2010, ET 2.9.2010, KT 16.9.2010

SAMINKA (32let) 1.IUI zari 2007 - neg,2. IUI -listopad 2007 - missed abortion , 3.IUI -kveten 2008 - neg,1.IVF 2009
(Reprofit) - dceruska MIa (14.9.2009), KET 6. zari 2010

OKCELOK (29let) 1.IVF 2005 neúspěšné,2.IVF červenec 2010 neúspěšné, KET 9.9.2010

78MARCELA (31let) 1.IVF stimulacia-puregon, orgalutran, OPU 1.6.2010, ET 6.6.2010 neg., 13 snehuliacikov, KET 7.8.2010, transferovane 2 blastulky, neg., KET 10.9.2010, 11 snehuliacikov

LUCKAP123 dcerka Natalka, snazi se od 2/2009, 25.8.2010 prva konzultacia Reprofit, 30.8. stimulacia clostilbegytem, 6.9.2010 UTZ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TEHULKY:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Veveram květen 2010 IVF bez ET,červenec minimálka,ET 6.8 TT 20.8. //

luckap123
6. zář 2010

Holky tam máme přijet už zítra...ty jo to je fičák..bojim,boji 😀

rebeca_1
6. zář 2010

@luckap123 panecku to je rychlost.... A stihas si pichnut aj pregnyl ci nie je potrebne?
Moc ti drzim palceky, nech to vide!!!!

luckap123
6. zář 2010

ted mi ho manža dobnul..prý to bude tak akorát 😀

rebeca_1
6. zář 2010

@luckap123 tak vela stastia ))))))

saminka
6. zář 2010

Ahojky holky moc diky za vasi podporu.uz drzim plodik😀 nakonec jen jeden xb grade1/2 no moc se v tom nevyznam ale rozhodli jsme se neriskovat to se dvema. I kdyz vim ze jsou sance mensi u ket o dost min nez u cerstveho transferu tak stale slysim a znam vic a vic pripadu kde to opravdu vyslo takze kaslu na statistiky a nezbyva nam nez jen doufat ze? Transfer byl v pohodicce,delala mi ho dr.kuricova,moc prijemna.a dokonce mi to druhe embryjko opet zamrazi kdyz bude pokracovat ve vyvoji jak ma.po tx jsme sli na obidek a teda zadne polehavani neplanuji,ani se to s malym ditkem neda:-P
Rebeca-to je parada ze mas jeste mrazacka,urcite uz ale budete mit plno prace s dvojickama,uzijte si tu dovcu a pak jen same pozitivni zpravy ok?
Lucka-na zitrek drzim palce at to dobre probiha.
Zdravim vas vsechny

okcelok
6. zář 2010

@luckap123 no tak hurá,to je rychlost!!!Tak tfuj,tfuj!! 🙂

okcelok
6. zář 2010

@saminka no to víš,že je teď spousta úspěšných KETů,tak uvidíš,že statistiku podpoříš i Ty!!!!!!!!! 😉

rebeca_1
6. zář 2010

@saminka nedakuj, kazda z nas si podporu predsa zasluzi... Asi si sa spravne rozhodla, ja by som asi tak isto konala ako ty. Ta blastulka podla oznacenia vyzera vyborne, urcite to bude velky bojovnik.
Jej a to sa vobec da? Rozmrazit a potom znovu zamrazit? No zase viem nieco nove....
Saminka moc ti drzim palce, bude to ten najlepsi rozdiel medzi detickami. Aspon mne sa to takto paci.
Ja ti tiez dakujem.

rebeca_1
6. zář 2010

@okcelok aj vsetky Vy, KETacky nase )))))
Teraz tu urobime taku tehotensku vlnu, pockajte.....

saminka
6. zář 2010

No ja byla tak prekvapena jako vy s tim znovu zamrazenim,taky jsem nevedela ze je to mozne.ale kdyz mi to nabidli tak to jde,jen teda nikdo nevi jak je to s tou kvalitou a vyvojem po rozmrazeni,no ale taky uz mame dukaz ze jsou embryjka kvalitni viz Mia tak snad I snehulacek se pekne uhnizdi do perinky.

olousek35
6. zář 2010

@saminka Gratuluju k transferu. Určitě se povede a už se i já ttěším až nahlásíš dvě //. Moooc držím pěstičky

lentilkal
7. zář 2010

Ahoj všem ve spolek,jk se mate ja jsem dnes sama doma mala šla do skolky a je to nezvyk byt sama doma.
Saminko gratuluji k transferu a doufám že tu rozjedete poradnou tehu vlnu a ja pak nenapadne naskočím a snad už nespadnu.Už se stejne každej divi že nas ta smula nejak valcuje.
A teda zarazili jste me s tim znovu zmraženim to jsem ani nevedela že to jde.
Luci tobe na dnesek taky mačkám palecky

okcelok
7. zář 2010

@rebeca_1 Krásnou dovolenou přeji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎 😎 😎

rebeca_1
7. zář 2010

Kuk.................
Ja som este tu................
Uz pomaly zatvarame kufre.
Na letisko ideme o pol stvrtej, tak Vas tu este trosku pozabavam.............
Rano som bola u kadernicky, na pedikure a tak.... Ved babatka si rodicov vraj vyberaju, tak som sa isla trosku skraslit.

No ale teraz k veci...........
Speci pre okcelok, marcelu78, lickap123 a saminku......... Babulky moje, pekne bojujte! Ja budem na Vas moc mysliet a budem Vam posielat pozitivnu energiu az z Malediv, spolu so slnieckom ))))))
A ked sa vratim, bude sa testovat..........................................

okcelok
7. zář 2010

@rebeca_1 bobku,mějte se tam i s rodinkou krásně,pořádně si odpočiňte,zvládni dobře tu dlouhou cestu a budeme si navzájem držet palečky!!!!!!!!!!!!!Krásný počasí,pohodový let a hladké přistání!!!!!!!!!!Krásnou dovolenou!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 a užijte si ten nádherný oceán!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rebeca_1
7. zář 2010

@okcelok dakujeme zlaticko. Budem na Vas moc mysliet aj bez netu )))))
Drzim Vam vsetkym palce, nech maju odbornici z Reprofitu stastne ruky!!!!!!!

okcelok
7. zář 2010

@rebeca_1 my taky děkujeme!!!Kdy se vracíte? 😕

rebeca_1
7. zář 2010

@okcelok 15.9. v noci.

luckap123
7. zář 2010

@rebeca_1 nádhernou dovolenou zlatíčko 😉

A my nedopadli moc dobře..spermiogram byl špatnej ☹ 21.mil spermii,21 % pohyb. O% progres,14% morfol ..takže špatný,IUI mi teda Štelclík 😀 udělal,ale prý by to musel být zázrak aby se to s takovým spermoušem povedlo....takže jeslti příjde MS mám mu napsat jak jsme se rozhodli,hned mi nabízel IVF ICSI...tak jsem z toho špatná,ale zase nadruhou stranu,nic mi nenalhával..říkal at se na to neupínám,takže se budu upínat až na listopad na IVF

luckap123
7. zář 2010

a prosím můžete mi dát nějaký typ na vitamíny na lepší spermošky.....

veveram
7. zář 2010

@luckap123 :nezoufej,já jsem se taky nikdy nedostala k IUI,i když se někdy stanou zázraky a vyjde to.Asi se budu opakovat,ale my jsme s přítelem oba jedli po 1IVF,kdy nedošlo k ET kořen MACA,uvídíš co ti jěště doporučí holky,nebo se koukni na net,určitě tam bude toho spousta.A třeba se to povede bez pomocí lékařů 😉 co?Ale i přes to ti držím palušky.

okcelok
7. zář 2010

@luckap123 i zázraky se ale dějí!! 😉

olousek35
7. zář 2010

Holky, je tu někdo? Zítra jdu na konzultaci ohledně horm.profilu. Řeknou mi výsledky. Budou po mně chtít nějaké peníze? Už mi napíšou léky? A je potřeba už partner? On je totiž v práci a nemůže se mnou. Začínám zmatkovat. Díky za odpovědi.

veveram
7. zář 2010

@olousek35 :Ahoj,partnera nepotřebuješ a podle výsledků ti samozřejmě nasadí nějaké léky,nebo nemusí,platit by jsi nic neměla.Neboj,je to jen začátek,to zvládneš.

olousek35
7. zář 2010

@veveram děkuju moc. Jsem z toho fakt nervozní. Konečně se snad začne něco dít a na druhou stranu se toho bojím. Jste tu všechny šíleně moc statečné.