Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

adrosek
8. říj 2008

Jakej zádrhel jako v reprofitu

martek
8. říj 2008

hele, neres to 😀

adrosek
8. říj 2008

Tak počkej jak to myslíš tedy co?

martek
8. říj 2008

ja jsem hroznej hnidopich 😎
ve vsem stouram..... 🙄

proste proc do unicy, obilnaku a podobne chodit tolik holek - viz dlouhy diskuze, a tady ty a ja?
je to tam moc drahy????? 😅
kvalita asi bude, koukala sem na Mudry 😉

adrosek
8. říj 2008

To nevím proč tedy,co jsem zase četla tak psali někteří že na obilnáku sou drazší než v Reprofitu,ale nevím jak a co,jen co jsem četla od jiných,podle mě záleží jak to mají kteří dr.domluvení víš?Jinak si nemyslím,že by byl reprofit nějak horší,co jsem tedy četla o něm a slyšela o něm.Boli tady holky ale nějak to uhaslo,třeba se juim zadařilo už nebo nevím.

martek
8. říj 2008

budem tema udrzovat pri zivotu a nalakame dalsi 😉 😎

adrosek
8. říj 2008

Hej hej,nalákáme.Já som tam spokojená a na nci si nestěžuji.

martek
8. říj 2008

jooooo 😵 😵 😵

adrosek
8. říj 2008

Hejjj tak uvidíme kdo sem přijde za nami.

karafit
8. říj 2008

Ahoj holky, ja také chodím do Reprofitu, a je tam fajn

martek
8. říj 2008

ahooj Karafit!
povidej, prehanej 😉

adrosek
8. říj 2008

Ahojík,tak přeci někdo se tady ukázal.

karafit
8. říj 2008

tak Unice jsem měla 2 pokusy které nepodařily se, tak jsem se rozhodla o Reprofitu, a v Unice mi říkaly že ještě mužu dostat čtvrtý pokus zdarma jenom mě se už nelibilo jich chování a vysledky .

martek
8. říj 2008

kar a jaky mate problem 😅
ja unicu vyloucila hnedka 😔

karafit
8. říj 2008

A teď v Reprofitu mi udělaly třetí pokus kde z 22 vajíček mamé 10 embrii a dvě mám v sobě, 8 v mražačku, tak 15 října ma si dělát test jak to dopadne

adrosek
8. říj 2008

No karafit tak to budem držet všechny pěsti aby to vyšlo tedy už.

karafit
8. říj 2008

Mužete mi tykat mě to nevadí.Měla jsem mimoděložní těhotenství tak mi sebraly jeden vejcevo a tem druhý potvurka není průchodný aní ho nemohly profouknout

martek
8. říj 2008

kar, drzim moooc palce! ja si budu delat test v sobotu, jestli nase posledni prirozeny snazeni vyslo nebo ne 😔

adrosek
8. říj 2008

Já ti tykala nebo vykala tak nevím,to je jedno.Jinak chcem se tě zeptat,jak dlouho si tam ležela po OPU a po samotném transferu?A napsali ti tam neschopenku nebo jak tomáš?

adrosek
8. říj 2008

Martek tak taky držím pěsti moc a moc.

martek
8. říj 2008

kar, ja myslela vas, jako vas dva s manzelem, ja drze tykam vsem 😀

karafit
8. říj 2008

Tak Vám děkuji za podporu, ale už jsem aj stihla zazmatkovat, jsem byla hodně nafoukla po tych hormonech, a potom mi trošku splasklo břiško tak jsem volala dok.Machačoví jestli to není v haji, tak mě řekl že si musím počkat do toho patnactýho a že nemam zmatkovat , že to jinak nejde a mám si hezky počkat

martek
8. říj 2008

kar, se ti nedivim...ja bych byla taky vyjukana ze vseho 😅

adrosek
8. říj 2008

No to je to,že už nás pak vyhuká všechno jako.
A jak dlouho si tam tedy byla co po tom všem a stou neschopenkou?

karafit
8. říj 2008

martek tak ti take držím pěsti ať ti to vyjde. Když mi odebiraly vajíčka tak jsem tam ležela asi pul hodiny a poto mě daly injekci aby mě moc nebolelo bříško, a neschopenku jsem neřadala. A po transferu jsem ležala asi pul hodiny a jely jsme domu, z Brna do Olomouce, doktor říkal že ta cesta nevadí ale potom mám byt v klidu aspoň do neděle a potom můžu jit prodávat burčák

martek
8. říj 2008

jo burcacek, ten mam rada 😵 😵

adrosek
8. říj 2008

No mě totiž ta moje dr.říkala že chce abych byla na neschopenke tak nevím tedy.Ale já jsem zdrav.sestra tak možná proto chce abych byla doma.

martek
8. říj 2008

ad, a na jakym oddeleni delas?

karafit
8. říj 2008

tu necsopenku oni davaji normalně ale já mám svůj obchod tak si volno dělám kdy chci, mám tam prodaváčku a pokuď nemá fofry tak tam nejedu, a nebo jsem do obchodu sehnala brigádnici aby ji pomáhala- studentka

adrosek
8. říj 2008

Já pracuji na hematoonkologii v Brně ve FNB Bohunice,ale chodím jen na ráno nyní už tři roky asi,takže tam bych nebola vklidu ani za nic a navíc je to rizikové tam