Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

rebeca_1
11. říj 2010

@okcelok ja som nepribrala este ani deko, pijem napr. rovnako silnu kavicku ako predtym. Proste ziadna zmena. Ziadna. Kiezby si to mala aj ty takto..
Ale clovek vydrzi zrejme vsetko a ty si silna, urcite tieto tyzdne zvladnes. A cochvila sa toto obdobie skonci a zacnes si tehotenstvo uzivat.....

okcelok
11. říj 2010

@rebeca_1 no mě třeba přestala káva chutnat den před krví a od té doby ji nepiju.To já díky zvracení a trhání osmičky zhubla už asi dvě kila,tak snad to teď už bude ok.

rebeca_1
11. říj 2010

@okcelok urcite ano. A dnes ti je tiez dobre? Mozno to uz pekne ustupuje.

okcelok
11. říj 2010

@rebeca_1 jo,už dva dny je vše ok,samozřejmě ještě něco cítím ale oproti tomu,co bylo,jsem v pohodě 🙂

rebeca_1
11. říj 2010

@okcelok no super, to ma tesi..

okcelok
11. říj 2010

@rebeca_1 tak to mě taky.Co postýlka,už je složená?

rebeca_1
11. říj 2010

@okcelok ano je. Premyslam nad madracom. Neviem aky mam kupit, moc sa v tomto nevyznam...

okcelok
11. říj 2010

@rebeca_1 mě kamoška říkala,že nejlepší pro mimča jsou nějaké kokosové,ale já taky nevím...

rebeca_1
11. říj 2010

@okcelok ano aj ja nad nim uvazujem, musim si obehnut nejake obchodiky a potom si ho na nete objednam.. A ty si uz nieco kupila pre miminko?

okcelok
11. říj 2010

@rebeca_1 vůbec,začnu s tím asi až po ukončení 3 měsíce anebo později.Hlavně nevím,co vše potřebujeme a kde začít!!! 😝 😝 😝 😝

rebeca_1
11. říj 2010

@okcelok no ja uz mam v tomto jasno ale s nakupmi este pockam.

okcelok
11. říj 2010

@rebeca_1 fakt?A můžeš mi prosím hodit nějakou radu??? 😕 😉

rebeca_1
11. říj 2010

@okcelok tak napr. vela veci sa mi paci z bebe-jou. Prebalovaci pultik a stolicka sa mi celkom paci od neonata.
A kocik je uz vybrany )))) Teraz si uz budem len sledovat jarnu kolekciu 2011, keby nahodou....

okcelok
11. říj 2010

@rebeca_1 no já nábytek vybraný mám,děcák je malej,takže se mu toho sem moc nevleze,ale stačí to.Já bych chtěla x-landera,ale stejně budeme kupovat ten za kolo,takže za rok v létě budu jezdit jen s tím croozrem.A jaký máte vy?

rebeca_1
11. říj 2010

@okcelok ano, x-lander si tu babulky velmi pochvaluju. To je kocik viac do mesta alebo do teranu? Mne sa paci stokke a joolz. Take kociky do mesta ))))

okcelok
11. říj 2010

@rebeca_1 právě že do terénu,na horách s ním není problém,ale má malou korbičku a ti naši prcci budou mít v zimě kolem 8 mesíců,tak nevím. Sice taky budeme chodit po městě,ale spíš budu chodit v létě do lesa a na výlety a tak mě přijde nejlepší.Ale samozřejmě uvidíme. Ty joolz jsou pěkné. 😉

rebeca_1
11. říj 2010

@okcelok musim ho mrknut. Moc som sa o x-lander nezaujimala..

okcelok
11. říj 2010

@rebeca_1 není tak designový,jak ty,které jste si vybrali vy,ale mě by stačil.

rebeca_1
11. říj 2010

@okcelok kazdemu sa nieco ine paci. Ale premyslala som aj ja nad tym ako sa mi bude napr. s joolzom chodit v lese alebo po snehu. Este stastie, ze mam cas na zvazenie a hlavne na nejaku odbornu prezentaciu. ))))))

okcelok
11. říj 2010

@rebeca_1 no přesně,ještě že ty odbordelné prezentace jsou!!!Ale pokud máš někoho,kdo ho má a je spokojenej,tak proč ne! A bruslíš na kolečkových??

veveram
11. říj 2010

@rebeca_1
@okcelok
ahojte těhulky,vy jste dobré,já teda jěště vůbec nevím co a jak s tím nakupovaním a hlavně jaký kočár,takže se podívám na ty vaše,kdyby jste byly tak hodné a měly nějaké odkazy i na ostatní potřebné věci,pošlete mi to prosím do IP.
Jinak já už mám 5 a půl kg nahoře a poslední týden budu brát ty naše hormony,tak už se taky těším.Já byla na kontrole minulé pondělí a hematom tam stále je,ale prý to nevadí,ale taky budu ráda až tam nebude.
dneska jsem byla po dlouhé době v obchodním centru,ale na miminkovské věci jsem se jěště nekoukala,ale na těhotenské už ano 😀 .Asi navštívím sekáč.Takže vám závidím to nepřibírání 😀

okcelok
11. říj 2010

@veveram aoj!!!Hele,já mám jen jasno o kočárku a děcáku,dál jsem bezradná!!!! 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝
Já ti tak závidím,že končíš s těma šílenejma práškama!!!Já už je nemůžu ani vidět.Takže ti doktor neřekl klidový režim!!???
No já přestala zvracet,takže teď asi začnu taky přibírat,ale netrap se,jsi těhule,tak proč by jsi nemohla přibrat!! 😀

veveram
11. říj 2010

@okcelok _:to víš že zas až tak tu váhu neřeším,jen mě to tak trošku překvapilo jak to šlo nahoru 😀 😀 😀
a opravte si obě profil,teda stav těhotenský 😉
Taky beru 3x2 utroše.Klidový režim žádný.

okcelok
11. říj 2010

@veveram kamarádka,co čekala dvojčata přibrala za první 3 měsíce 8,5kg!! 😀

veveram
11. říj 2010

@okcelok :taky mám kamarádku co čeká dvojčata a v 6 měsíci měla nahoře 3kg 😀 To je paradox co.Ale už si z toho dělám srandu,tak budu jak tank no.Dneska jsem potkala několik těhulí a jedna měla jen bříško,další byla metr na metr,takže když mám na to predispozice,tak bohužel. 😀

okcelok
11. říj 2010

@veveram no právě,každá to máme nastavené jinak.Ale řekla bych,že s dítětem ty kila půjdou opravdu samy dolů!!Takže to neřešit a jíst,na co máš chuť!!!Jak já bych to ráda praktikovala!! 😝

veveram
11. říj 2010

@okcelok :určitě se to teď zlepší a dopřeješ si taky 😀

okcelok
11. říj 2010

@veveram no je štěstí,že už nezvracím,takže by to mohlo klapnout!!

kachen
11. říj 2010

Ahoj holky, muzu vznest dotaz. Dnes jsem 11. den po ET a 29DC, takze regulerni termin na ms a boli me podbrisek jako na ms a fest. Testovat mam ve ctvrtek a chci to dodrzet, ale bohuzel se bojim, ze to bude ku nicemu a mrcha se rozjede v plne sile. Jo, dotaz je, jestli nekoho bolel takhle podbrisek v terminu ms nebo ne. Pisu jak hotentot, ale proste jsem paranoidni blazen, ktery se neumi vyjadrovat. Dik za jakoukoliv odpoved.

saminka
11. říj 2010

@kachen ahojky, neboj,urco to nic nebude, podbrisek me bolel fakt poradne, a byla jsem si taky jista ze menzes dorazi a nedorazil,takze klidek,nohy nahoru a odpocivej 😉 drzim palecky na ctvrtek, delas dobre ze netestujes zbytecne brzo i kdyz verim ze nervy jsou to poradne 🙄