Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

veveram
18. říj 2010

@janib :no zcela přesně jsi to popsala 🙂 ležím a čajíčkuju,aspoň pro dnešek,díky 😉

okcelok
18. říj 2010

@veveram to se mi ulevilo,že jste oba v pořádku,tak na sebe dávej pozor a mimču to vzkazuje to moje,kterýho už taky štve,že je mamka nemocná!!! 😉

veveram
18. říj 2010

@okcelok :vyřídím,děkuji.Tobě přeju brzké uzdravení 😉

dorra
18. říj 2010

@janib ahoj frajerko, Tobě to už taky letí, koukám, 26tt, no je to mazec.

luckap123
18. říj 2010

ahoj holky..dlouho jsem tu nebyla,ale nakukuju pravidelně 😉

@veveram super,že je vše o.k. 😵
já si dneska byla v reprofitu pro léky a protokol..dostala jsem puregon 150 v peru..jen mě překvapilo,že Štelcl s námi ani nemluvil,aby jsme probrali co mi chce dát a všechno mi vysvětlila a předala sestřička...je to normální postup? no snad ví co dělá 😀 ted už jen aby dorazila potvora a jde se na to 🙂

olousek35
18. říj 2010

@luckap123 já dnes u Štelcla byla a byl hodně rozlítanej. Jo a léky dává s vysvětlivkama sestřička. Doktora vůbec nevidíš.

luckap123
18. říj 2010

@olousek35 jo v kolik si tam byla ? my nějak od 12h

janib
18. říj 2010

@dorra Ahojky... No ani nemluv, já si říkala, jak se to potáhne a najednou to je "za pár"...🙂 S nakupováním jsem začala celkem pozdě a zdaleka nemám ještě všechno, pokojík se teprve maluje..🙂 Ale snad se to všechno zvládne...
Od srdíčka gratuluji k Haničce... Doufám, že jste obě dvě v pohodě a pořádku... 😉

olousek35
19. říj 2010

@luckap123 ja kolem 12.odchazela. Nesla si pomalu po schodech s malou sikovnou princeznou? Mozna jsme se potkali. 😒

rebeca_1
19. říj 2010

Dobre rano,

@gabikri tak uz sa to blizi, dufam ze UZ Vam dopadol obidvom moc dobre.
@olousek35 tak kedy sa ide na vec? Uz mas termin OPU?
@hanulinecka ako sa citis?

rebeca_1
19. říj 2010

@veveram som rada, ze ste v poriadku.

gabikri
19. říj 2010

Dobré ranko kočky 😵

@rebeca_1 : ahoj, UZ dopadl dobře, OPU dárkyně bude v pondělí, kdy tam pojede manžel a já pak budu napnutá jak gatě, jaká bude úroda 😀 To jsem teda zvědavá. Bylo by fajn, kdyby zbylo i na mrazáčky 🙂

olousek35
19. říj 2010

@rebeca_1 to zatim nikdo nerekl. Jen naznacili, ze klidne az 16.dc. Rostou moc pomalu. Zitra jdu opet na ultrazvuk, tak uvidime. Snad to nestopnou.
@gabikri gratuluju. Treba se potkame, pokud mi to vyjde

gabikri
19. říj 2010

@olousek35 : no držím palečky......to by bylo fajn, kdybychom šly ve stejný den 😵

rebeca_1
19. říj 2010

@gabikri waw, tak to mam radost. Urodicka bude isto skvela a verim, ze aj snehuliacikovia zostanu. Moc Vam drzim palce, uplne to s tebou prezivam.
@olousek35 mozno prave preto, ze rastu pomalsie budu pekne, kvalitne. Treba verit! Drzim palceky!

hanulinecka
19. říj 2010

Ahojte no u mě nic nového cítím se uplně normálně někdy takové divné stavy začínám být těžce nervni 😀 😀 😀 doléhá to na mě všechno testovat mám v pondělí,ale asi to prubnu v sobotu budu 14 den tak už by tam snad mělo být něco vidět mám strááááááááách prsa přestávají bolet nic mě není chjooooooooooooooo 😀 nebo když jsme neměla prodlouženou kultivaci a měla jen čtyřbuněčný mimi,že 14 den jěště by tam nemuselo nic být se bojíímmmmmmmmmmm muj optimismus je nenávratně prýýýýččččččččččč 😖 😀 😀 😀

@luckap123
@olousek35 já teda byla u dr.když jsme si jela pro injkce i mě dělal utz nevěděl kolik mě má dát jednotek.........

gabikri
19. říj 2010

@hanulinecka : přeji pevné nervy při testování se šťastným koncem a //.......taky mě to čeká, tak tfuj, tfuj, tfuj 😉

hanulinecka
19. říj 2010

@gabikri děkuji jako fakt jsme těžce v prdelce 😀 😀 😀 jěště že mě alespon ten mareček drží trochu že na to nemyslím každou chvilu často na to zapomenu,ale pak si vzpomenu a stáhne se mě hrdlo a je mě uplně zle

musím mít variantu když to nevyjde co bude dál a když to vyjde musím mít naplánováno alespon pár měsicu dopředu 😝 chjooo jsme fakt nervoza 😀

gabikri
19. říj 2010

@hanulinecka : jako se Ti vůbec nedivím 😝 Já když si vzpomenu na minulý pokus a infarktové stavy, tak je mi šoufl 😒 Ještě já debil testovala od osmého dne a vypotřebovala asi padesát balení Mamatestu 😀

veveram
20. říj 2010

Ahoj holčiny,tak co u vás nového? 😉 😉 😉

olousek35
20. říj 2010

ahoojda, tak jsem zpět z reprofitu. V pátek mám OPU, ale folíky nejsou dost velký. Chjo. Takže jsem zvědavá, co z toho bude, nebo nebude.

hanulinecka
20. říj 2010

kráásné popoledni

@olousek35 a kolikáty den jsi??a kolik měří??a co pícháš a kolik jednotek týýý jo jsme zvědavá,ale neboj bude to dobrý

jinak u nás nic nového nic mě není nervičky pracují takže sobota je muj velký den bud radosti nebo pláče,ale už to rozseknu přijde mě že jen kynu mám pupek jak balon tak ,abych mohla začít něco dělat........

olousek35
20. říj 2010

@hanulinecka ahojda, dnes jsem 12DC a kolik měří dnes nevím. Před dvěma dny měli 7-13 mm. Snad aspon něco do pátku doroste a hlavně aby tam bylo nějaké vajucho.
Kdy máš testovat? Určo to dopadne vše výborně, neboj.

rebeca_1
20. říj 2010

Ahojte zlaticka,
@veveram vsetko v poriadku?

@olousek35 tak drzim palce na piatok! A vajicko dorasta kazdy den o cca 1-2 mm, takze to nevyzera vobec zle. Nemysli negativne, presteluj sa na pozitivnu energiu, presne na taku s akou sa vratila Hanulinecka z ETu ))))

@hanulinecka tak v sobotu sa rozluskne oriesok? Stale drzim palce!

Ja som si bola dat vcera skontrolovat krvicku a vysledky mame dobre. Tak sa tesime....

olousek35
20. říj 2010

@rebeca_1 díky, pokusím se. Ono mi nic jiného nezbývá. Ale ve skrytu duše doufám, že to bude dobré a vyjde to.
Jak ti je?

rebeca_1
20. říj 2010

@olousek35 urcite to dobre dopadne. V Reprofite maju uzasne laboratorium a kultivacne roztoky. Skratka v Reprofite robia "zazraky". Nebud smutna popredu!
Ja sa citim vyborne. Vobec sa necitim ako tehulka ))))

olousek35
20. říj 2010

@rebeca_1 tak to je fajn. Aspon nestresuje mimíska. At to tak pokračuje a můžeš dělat cokoliv. Měj se.

hanulinecka
21. říj 2010

kráásné ránko tak já včera vytuhla jak mimino v 8 večer a vzbudila se až ráno jsem ze všeho už nějaká unavená ,ale bolí mě hlava asi jsem přespaná

@olousek35 ofic testovat mám až v pondělí to je 16.den po et ,ale testnu v sobotu 14 den nic mě není.nebolí mě nic jen mě teda honí mlsná ale to vubec nepočítám.........

@rebeca_1 no joooo kde je muj optimismus po ET ten se někam ztratil 😀 😀 😀 😀 ,ale pořád si říkám holt i kdybych se točila na hlavě a když nemám být těhotná tak nebudu už na mě to nezaáleží ,ale pořád věřím,že na mě ta druhá vykoukne 😀 😀 ale taky prsa přestaly bolet nic mě není 😝

rebeca_1
21. říj 2010

@hanulinecka su aj bezpriznakove tehulky, napr. ja )))) Mala by si este verit.......

okcelok
21. říj 2010

Ahojky,tak jsem se vrátili z RF a máme 3 cm a náznak končetin!!! 🙂 Byl to nejkrásnější pohled na obrazovku,jaký jsem kdy viděla!!!Akorát má velkou hlavičku po rodičích,snad mu to nezůstane!!! 😀 😀 😀

@rebeca_1 Tak ti závidím(samozřejmě v dobrém) to,že nemáš žádné příznaky!!!Já pořád zvracím,už mě chtěli poslat do nemocnice na kapačky,ale nakonec jsem to nějak ustála,zhubla jsem a tak mi doktorka dnes snížila utroš a estrofem a dostala jsem čípky proti zvracení!!!Už aby byl za mnou tem první trimestr!!!
Jinak mě taky dnes už převeleli na svoji gynekologii,takže na RF už nebudu chodit.Ach jo,mám to tam tak ráda!! 🙂 ☹