• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

28. března 2017 
jj, sama jsem překvapená, že neodpadlo ani jedno z oplodněných. Třeba to je dobrý začátek a skončí ukřičeným svištíkem. Podvědomě tomu věřím, ale bojím se pak velkého zklamání.
25. říj 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok : jo to dávají fotky oni, jo? Já si chtěla brát svůj foťák :grinning: :grinning:
25. říj 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri no, držím moc pěsti. Určo budeš mít i na zamražení a už to celé vyjde. Bude z tebe moc super máma. :wink:
25. říj 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem příteli taky přikázala vzít foťák, takže nemusíme?
25. říj 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri no tak vzít si ho můžeš,ale mají tam tiskárnu na ty nej fotečky na světě,tak si řeknětě :wink:
25. říj 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olousek35 : jo, to se bojíme všechny..........bude to teď náročné období, ale věřím, že pro nás obě se šťastným koncem :dizzy_face: Máš dobře našlápnuto, čtyři jsou dost! :wink:
25. říj 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olousek35 no nám ji fakt vytiskli :slight_smile:
25. říj 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olousek35 : budeme to prožívat spolu......................ve dvou se to lépe táhne :dizzy_face: :dizzy_face:
25. říj 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri protože budeš mít na bříšku utz,aby to doktor viděl,tak oni to pak nechají na monitoru,aby jste se kochali,takže sestřička vám ji fakt může vytisknout
25. říj 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ode dneška mám zavádět Utrogestan, to mám vždycky po zavedení ležet a nebo nemusím?
25. říj 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok : parááda, to bude mm hotovej, to vím dopředu, že ho to vezme :dizzy_face:
25. říj 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri je pravda,že je to super,když tam s tebou ten chlap může být a tohle všechno zažíváte spolu a vidíte toho prcka,jak se v tobě uvelebuje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Manžel měl taky na krajíčku,ale udržel to a pustil to až ve chvíli,kdy nám potvrdili,že to vyšlo :slight_smile:
25. říj 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri o fotku si klidně řekni, taky ji mám.
25. říj 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri nemusíš,já ale nosím slipovku
25. říj 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. říj 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok : no mě spíš šlo o to, aby to ze mě nevyšlo a mělo to co největší účinek...
25. říj 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri když to dáš co nejdál,tak buď klidná :dizzy_face:
25. říj 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok : tak jo, dám na tebe :wink: Teď odpoledne jsem prala první dávku, tak jsem si šla lehnout, ale spíš to byla výmluva, že se mi nechtělo nic dělat :grinning:
25. říj 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri však odpočívej,za pár měsícu nebudeš vědět,kam dřív skočit!! :wink: A po tom transféru večer jsem si taky dala skleničku piva :wink:
25. říj 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri jj, musíme to vybojovat.. Určitě to bude dobré.
25. říj 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jupííííí, tak už odepsal : Dárkyně měla 9 vajíček, 8 je zralých vhodných k oplození. Zítra budeme vědět
více :o)
25. říj 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri supeeer. gratulujuuu. Tak v jednu zítra čekám zprávičky od embryologů.
25. říj 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já padám naposledy na pivko a na pizzu. Jak na to mám chut. A asi zhřeším i s cigaretou.
@gabikri jéé,to je slípka šikovná,moc gratuluji!!! :slight_smile: :slight_smile:
@olousek35 mňam,pivko,taky si budu muset loknout! Pořádně si to užij,je to poslední cigareta nadlouho!!!
25. říj 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri a máte ICSI?
25. říj 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok : ne nemáme............ale to se dělá, když je špatný spermiogram, ne? No nikdo nám to nenabídnul, takže ne.
25. říj 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri no my měli vše ok a taky se nás ptali,jestli to nechceme,ale nechali jsme je,ať si to mezi sebou vyřídí sami! :grinning: :grinning:
25. říj 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok : tak to jsem pěkně naštvaná, že nám to nikdo nenabídnul, já ani nevěděla, že bychom to mohli mít. No ale co už, asi to tak má být. A Ty jsi měla jaké skóre?
25. říj 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer tak krev potvrdila co jsme čekala najednou to ze mě všechno spadlo a začínám si říkat,že je to tak lepší našla jsme si 3 práce kde přibírají tak to zítra obtelefonuju a uvidíme šla bych do práce a mareček do školky než by se našlo místo tak by hlídal Marek nebo děda s babičkou
jsme taková zabržená jěště jsme nebrečela nějak jsme to prostě vypustila z hlavy a těším se na ten kalup práce,domácnost rodiny
takže příští rok nechávám na práci ,shodit 15 poporodních kil pročistit tělo,zkoušet doma ten zázrak a v roce 2012 třeba se pustit zase do boje uvidíme jak moc se mě bude chít,ale už ted věřím ,že jo a těším se na to

moc moc děkuju všem za podporu moc mě to pomáhalo když jsem cítila,že tolik lidíček na mě myslí
25. říj 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek