Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

rebeca_1
10. lis 2010

@okcelok nemam zatial nic nove. Teraz som mala ist svojmu doktorovi na UZ ale nesla som. Kaslem na to. Drzim sa toho co mam v papieroch z Reprofitu. Pojdem na kontrolu tesne pred vianocami.

rebeca_1
10. lis 2010

@gabikri a netrap sa cislom, hlavne ze si tehulka a aj sa tak citis.........

gabikri
10. lis 2010

@rebeca_1 : 😉

ester32
10. lis 2010

@gabikri čísilko není až tak důležitý hlavně aby to potom pěkně rostlo a vlastně ty jsi byla 4den na ET tak to jsi jako by dnes teprve 11 den po PK a to může být při jednom mimi od 120-400 i klidně mín i víc držím palečky))))

přikládám dnešní testík tak taky tiše doufám,že to bude v poho

dorra
10. lis 2010

@gabikri kašli na číslo, to teď není tolik důležité, jenom se hladina musí co dva dny zdvojnásobovat. Drž plod a hotovka.

rebeca_1
10. lis 2010

@ester32 srdecne blahozelam, opatruj sa!

ester32
10. lis 2010

@rebeca_1 děkuji a tobě hlavně aby jsi se co nejdříve znovu a pěkně do konce přidala ...........bohužel je to pro nás někdy štěstí pomíjivé,ale jednou to prolomíme všechny teda ty co vydrží a

okcelok
10. lis 2010

@ester32 gratuluji,krásná fotečka!!! 🙂

okcelok
10. lis 2010

@rebeca_1 správně,poslouchej RF!!!! 🙂

luckap123
10. lis 2010

@ester32 nádherná fotečka 🙂

@gabikri sem zvědavá na to tvoje čísílko 😉

Holky jak probíhá ET? to se mě až při tom zeptají kolik chci zavíst miminek? a když bysme měli třeba 5 super kvalitních..zamrazí je všechny? nebo kolik jich mrazí?

ester32
10. lis 2010

@luckap123 doktor vám napřed řekne jak se každ den dělila a potom kolik a v jaké kvalitě jich máte a potom se domluvíš kolik jich chceš zavíst a zbytek nechají kultivovat do druhého dne a potom ty kvylitní zamrazí a pokud jich bude 5 zamrazí 5 čím víc tím líp,ale to by bylo až na další sourozence)))))

luckap123
10. lis 2010

@ester32 jo jo je mi to jasný..spíš mě šlo o to,jestli se neměli zeptat dřív jako kolik jich budeme chtít 🙂)) Tak zítra na nás myslete 😉

olousek35
10. lis 2010

@luckap123 držím pěsti

olousek35
10. lis 2010

@ester32 gratuluju ke krásným testíkům. Jak vidno, další maminka reprofitačka 😉

rebeca_1
10. lis 2010

@luckap123 drzim palceky na zajtra! Thuj thuj thuj...

ester32
10. lis 2010

@luckap123 nemusí se ptát dřív jsou všechny na jedné misce a tu donesou celou a podle toho kolik si řekneš tolik naberou)))) moooooooooooooooooooooooooooc ti držím pěsti a věřím,že se ti zadaří )))

gabikri
10. lis 2010

@luckap123 : na zítra držím moc palečky 😵 😵 😵

Holky čistě teoteticky, když máte opravdu hodně embryjek ( což nikdy nebyl můj případ) jak to zamrazují?
Zamrazí to všechno k sobě a musí se to pokaždé rozmrazovat a nebo každé zvlášť, jako třeba petrželku do polívčičky, když si dávám do nádoby na led? 😀 že si odeberu jenom tolik, kolik momentálně potřebuju? 😉

ester32
10. lis 2010

@gabikri většinou mrazí po dvou po jednom nikdy a když jsou třeba mín kvalitní tak dají i 3 k sobě,ale v RF mrazí jen kvalitní))))

gabikri
10. lis 2010

@ester32 : dík za vysvětlení 😉

okcelok
10. lis 2010

@luckap123 taky na zítra přeji hodně moc štěstí!!! 🙂

okcelok
10. lis 2010

@gabikri já mám tu tabulku doma,co potřebuješ vědět ohledně hodnot hcg?

okcelok
10. lis 2010

@gabikri koukni na rodina.cz/umelinky a když otevřeš deníky,tak je tam odkaz hodnoty HCG. Ale mě se ta stránka otevřela až po několikátém pokusu.

gabikri
10. lis 2010

@okcelok : nic jen když mi řeknou to číslo, jestli mám jásat nebo smutnit. Abych nebyla za pitomce 😉

gabikri
10. lis 2010

@okcelok : díky, budu to zkoumat, až budu mít výsledky 😉

olousek35
10. lis 2010

a volala jsi do reprofitu? Co doktor na to, že to vyšlo? Mně tam všichni gratulovali a v telefonu taky. Byli moc super.

gabikri
10. lis 2010

@olousek35 : ahojky, nevolala, myslela jsem, že stejně, když jdu na krev v Praze, tak tam nemá cenu volat. právě jsem se vrátila z odběru, výsledky budou cca ve 23hod 😉 Zavolám tam, až budu vědět krev 🙂

olousek35
10. lis 2010

@gabikri ok, já si na tvé výsledky v noci přivstanu. Nebo se spíš vzbudím a kouknu na mobilu. Jsem napnutá. Ale je fajn, že vám to vyšlo. Po těch letech snažení a neúspěchů. Moc držím palečky. 😉

gabikri
10. lis 2010

@olousek35 : to mě moc těší, že něhoho zajímají moje výsledky 😉 Možná, že budou dřív 😉

olousek35
10. lis 2010

@gabikri jééé, se těším. Akorát netuším, jak dlouho vydržím. Mám po dvou nočních a celkem dost a do toho mě začíná píchat v podbříšku a mám pocit jako na mrchu. Ale snad nepřijde. Už je na ni pozdě.

gabikri
10. lis 2010

@olousek35 : to je na ni sakra pozdě, vložky můžeš dát do internetové aukce 😀

olousek35
10. lis 2010

@gabikri já si ani vložky nekoupila. Po poslední mrše mi zbyly tak tři a víc jsem neřešila. 😀