Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

gabikri
12. lis 2010

@maakovaa : já to nechápu, co s tím má co dělat cyklus? 😕 Vždyď si byla na darovaných vajíčkách jako já, ne? 😉 Já kupříkladu měla naposledy mrchu 29.9., protože ji mám zastavenou léky a pokud je nevysadím, nebudu menstruovat. Asi tam máte nějaký jiný postup 😉

maakovaa
12. lis 2010

@gabikri No, já měla ten transfer v nativní cyklu, takže já pod práškama kromě Utrogestanu nejsem. Dárkyně a já jsme se sešly ve stejný moment, takže mně nemuseli cyklus upravovat. Nooo, takže tím pádem to je jasný, každá jsme na tom jinak 🙂 Důležitý je, abychom měly stejný výsledek 😉 😉 😉

olousek35
12. lis 2010

@maakovaa to bude dobrý, utroš ti pomůže k udržení těhotenství. Moc ti to přeju.

Jinak mně čárka celkem slušně zesílila, ale stále není tak silná jak testovací. Tak jsem zvědavá jestli a kdy bude. Mějte se, zase mažu do školy.

luckap123
12. lis 2010

@olousek35 já u Natálky nikdy neměla čárku stejnou jako testovací a to jsem taky testovala pořád a docela dlouho 🙂
Gábi těším se na výsledky krve 😉
mě dneska přišel mail,tak máme zamražený 3 blastocysty 🙂

gabikri
12. lis 2010

@maakovaa : no vida, hned jsem o něco chytřejší, to jsme nevěděla, že to takhle jde 😵

@olousek35 : čárka zesílila proto, že viděla, jak si o ní začala pochybovat 😉

@luckap123 : no tak to je super výsledek, to bude dětí jako smetí 😵

Ještě hodinu a jdu volat.

maakovaa
12. lis 2010

@gabikri plivám pro další štěstí! 😵

gabikri
12. lis 2010

Tak výsledky už mám. Je to 62,6. Mezi jednotlivými odběry bylo 36hodin. Volala jsem Štelclovi, a prý mám zase jít na krev v pondělí. Prý má zkušenost, že se to třeba pak rozjede a nebo zastaví. Je to tak 50:50. No hlavně, že to nekleslo 😒

maakovaa
12. lis 2010

@gabikri Hurrrrrrááááááááááááááá !

saminka
12. lis 2010

@gabikri tak to je fakt hlavni ze nekleslo, porad se tam neco deje a dit bude, drzim vse co mam...myslim si ze na tom budu uplne podobne,ze se mi to hodne pomalu rozjizdi a nebo uz zabrzdilo.....tady je testik z ted odpoledne, ty levne z netu jsou uplne o nicem,nejde na nich videt vubec nic...ale tady + jeste videt jde, co? je to zase 25 citlivost....

saminka
12. lis 2010

tak jeste jednou....
olousku ukaz jak tobe sili.....

gabikri
12. lis 2010

@saminka : saminko tam má být plus ? To minus je tam vždycky? No můžeme si podat ruce, koukej na mě. Leze to jak z chlupaté deky 😝

Jéžiš to bude zase víkend, měla jsme pět balení, už mám jen tři a pro jistotu jsme teď zavolala mm, ať mi jich ještě pár přikoupí 😝

J

saminka
12. lis 2010

j
@gabikri jojo ma tam byt plus 😝 v tom vetsim okenku 😉 a porad pouzivas citlivost 10? ja uz z toho fakt magorim 😢 tobe to sili ale pekne,umerne, ja ani nevim,bo na tom digi to nejde vubec videt, a ani nevim co mam v krvi,ach jo....uz nechci vice testovat,ale nejspis to zase nevydrzim ☹

gabikri
12. lis 2010

@saminka : to nevydržíš stoprocentně, je to závislost 🙂 Ano, 10, jiné ani nemám a zkoušet nebudu, protože už takhle mám nervy na vlásku a ještě kdybych zkoušela jiné testy a byly třeba slabší, tak by to se mnou asi seklo. No a co krev u tebe vlastně? 😉

olousek35
12. lis 2010

@gabikri super, to bude dobrý. Určitě těhu budeme. Ale stoupá nám to asi všem nějak pomalu. Chjo. Fotky přidám až budu na druhým notasu, tento nemá bluetooth. Tak nejspíš zítra večer.

gabikri
12. lis 2010

@olousek35
@saminka : holky my jsme trojka co? Ale o to krásnější budeme mít děti 😵 😵 😵

olousek35
12. lis 2010

@luckap123 super, gratuluju. Hned je to jednodušší. 😀 Máte zásobu na další pokusy a další dětičky. 😉

olousek35
12. lis 2010

@gabikri
@saminka no, to budeme. A HLAVNĚ JE MÍT BUDEMEEEEEEE!!!!!!!

okcelok
12. lis 2010

@olousek35
@gabikri
@saminka holky,všechny tři jste jasné těhu,jen se hoďtě do klidu a pořádně odpočívejte!!!!Moc blahopřeji a držím palce.

ester32
12. lis 2010

ahojky tak jsem se dostala k netu ......dnešní hodnota Hcg 10den po ET je 111IU tak snad to bude dobrý

@gabikri hodnota stoupá tak to je dobře a určitě pěkně poroste dál!!!

@saminka taky pěkný jen tak dál )))))

gabikri
12. lis 2010

@ester32 : tak ty máš všechno jako po másle, gratuluji 😵 😵 😵

ester32
12. lis 2010

@gabikri děkuji,ale zdaleka vyhráno není do 12 týdne nebudu v klidu člověk toho přečetl už tolik,že má strach..... ale u tebe to není taky špatný důležitý je,že roste!!!!!!!!

saminka
12. lis 2010

@ester32 gratulka k hezkemu ciselku, vypada to moc dobre, ja to mela podobne v tehu s miuskou, 12 den po 5d blastulkach okolo 428 🙂 pocitam ze ted budu mit takovych 28 😀

@gabikri
@olousek35 to jsme to ale dopadly babizny co? vy aspon vite na cem jste ale ja houby 🙄 fakt nechapu ten system tady.....ale az me stve ze jsem si proste jen neudelala jeden testik a kaslala na nejakou krev, proste nevedomost je nekdy mnohem lepsi, zadne nervy, jen leharo a klid....no co uz....doufam, ze vam to holky vyjde, ja citim veskere priznaky mrsky, fakt si myslim,ze ji drzi ty leky, jinak by tu byla uz ted......

@okcelok diky moc, ale uz se nejak tehotne ani necitim, nechci zase delat nejake zavery, ale moc ruzove to nevidim, spis cervene 😀 a kde pak ti zmizly tydny pod jmenem???

luckap123
12. lis 2010

mě ted večer bolí břicho jako na MS..ale to nevím co by to 2 den po Et mohlo teda být 😀

luckap123
12. lis 2010

@ester32 ty jo to je číslo..super 🙂 a tobě zaváděli jedno nebo dvě?

@saminka koukej myslet pozitivně kočko 😵

saminka
12. lis 2010

@luckap123 neboj luci, to se mimi zahnizduje, ja na tom byla stejne u cerstveho cyklu, asi prvni 4 dny po transferu, i krece nekdy fakt jak na ms, a muzou to byt i ty leky, co beres...super ze mate i do mrazacku, i kdyz my jich meli sest zamrazenych a teda nic moc vysledek ☹ no ale u vas to nebude potreba 😵 😵 😵

luckap123
12. lis 2010

@saminka sami díky..ale já jsem teprve 1 den po ET..ikdyž z 5 denní PK.,takže myslíš že už se bude zahnizdovat jo?)no uvidíme 😉 a beru jen utrouš
tobě držím moc,moc palce určitě to dopadne dobře 😵

saminka
12. lis 2010

@luckap123 no to neva, ja si pamatuji ze jsem sla na transfer a na druhy den jsme se vraceli zpatky do Irska a tu cestu letadlem jsem si dost protrpela jak me tlacilo a bolelo v podbrisku, je to mnohem citlivejsi po OPU, u ketu jsem necitila podbrisek vubec....a estrofem neberes? nevim na co presne je, teda pred transferem je na rust sliznice ale proc je dulezity i v tehu to teda nevim, myslela jsem ze vsechny ho berem....

luckap123
12. lis 2010

@saminka ne ne já si zavádím jen utoruš ..jinak nic neberu 😉

olousek35
12. lis 2010

@saminka ja taky jen utros. Nic jineho. Hele a nevzdavej to. Jsi tehule. 😉

saminka
12. lis 2010

@olousek35 fakt jo? tak na co ho ja beru? jsem z toho blazen....si myslim ze je zbytecne neco brzdit leky, radeji to nechat prirode jak to ma byt...a fakt se mi nediv, ja vim ze jsem to vzdavala uz od zacatku, a pak se stal zazrak, ale bohuzel ted mam tucha ze se dalsi zazrak nestane 😉