Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

milhauz
26. únor 2008

Anippe, a jak píšeš že máš s Obilňákem svoje zkušenosti, to myslíš CAR nebo Obilňák celkově? Já jsem přemýšlela že bych šla eventuelně tam. 😒

anippe
26. únor 2008

No já jsem tam byla poslaná na laparku... a velice zkráceně, doktoři na mě zapoměli i s váženým přednostou kliniky.Byl to pro mě nejhorší psychický nátlak v životě.Připadala jsem si jako vězen se kterým nikdo nehodlá komunikovat.Opravdu mě bylo z jejich přístupu na 😝 Takže na obilnák mám jednoznačný pohled, je tam bordel od sklepa až po půdu 😠
Měla jsem štěstí, na konec jsem se od tam dostala do Vyškova 😵

sany79
19. bře 2008

Ahoj holky, jsem objednaná na první návštěvu v Reprofitu u Dr.Machače. Jaké máte s touto klinikou zkušenosti???Přístup doktorů a léčba???

anippe
19. bře 2008

Ahoj sany, já jsem právě před chvílí dorazila z reprofitu,nejsem sice pacoška Dr. Machače, ale mě se tam líbí personál je ochotný , poradí a podpoří.Líbí se mě i interiéry a vybavení. Já se s doktorem na všem dopředu domlouvám a zatím jsme vždycky našli společné řešení.Přeju ti ,at se tam moc dlouho neohřeješ 😉

sany79
19. bře 2008

Ahoj anippe, to jsem ráda,že se ti tam líbí. Už se tam moc těším,doufám, že se to konečně u mě trochu pohne.A jak jsi na tom??Máš před sebou první pokus???Chodíš pořád k jednomu Dr.? nebo se střídají???

anippe
19. bře 2008

Já chodím jen k Dr. Štelclovi.Zatím mám za sebou dva cykly s clostilbegytem. Dneska mě ale zjistil cystu a musel ji okamžitě odsát, byla už dost veliká. Tento cyklus tedy budu bez stimulace a budeme pozorovat co moje tělíčko dělá.11DC jdu na UTZ.Přítel půjde na kontrolní spermiogram, protože ten první nám nedopadl moc dobře, no a po něm se všichni tři domluvíme jak dál.Snažíme se 17 cyklus.Mám za sebou laparo hystero. a co Vy? Jak jste na tom , v čem máte problém? A máš nějakou představu o postupu?

sany79
19. bře 2008

Anippe,to víš,že mám představu.Uvidím jak se s nima domluvíme.Ale koukám,že těch vyšetření se tam dělá opravdu hodně!!!Ne jako v mým předacházejícím CARu.To je tvoje první klinika???Já lituji,že jsem si ji nevybrala hned.Nevíš co nás čeká na první návštěvě??Bude se hned vyšetřovat spg.?Já bych chtěla i imunitu,tu tam lze prý taky provést.Takže jsi ještě samotné IVF nepodstoupila???Jinak žádný jiný vyšetření nemám.Jen říkali něco o PCO v předchozím CARu.

anippe
19. bře 2008

Sany laparo-hystero mě dělali v nemocnici ve Vyškově, tam jsem také potkala Dr. Štelcla a začala k němu chodit do Reprofitu.Takže ani ti moc neřeknu o první návštěvě, protože já už jsem se s mudrem znala. Kam jsi chodila před tím do caru a jak dlouho se snažíte? Pokud máš pravidelné cykly a ovuluješ, tak by měli udělat spg. To mě přijde zvláštní že ho v minulém caru nedělali! Zatí jsme IVF nepodstoupili, ale celé se to komplikuje, uvidíme za měsíc. Pokud vím laparo se dělá vždy před IVF a někde chtějí i před IUI.

yanny
20. bře 2008

Holčičky uvažuji o tom, že bych přestoupipa z Prahy (Pronatalu) do Brna (Reprofitu), stále se k tomu nemohu odhodlat, hlavně me brzdí dálka 300 km, co myslíte stojí ten přestup i za tu dálku.
Nevíte kolik tam stojí nativ, myslím, že v ceníku mají 10000,-.
V Pronatalu mi nic nevadí, ale také se mi u nich ještě nezadařilo a to jsem podstoupila 3 IVF a 1 IUI.
Co myslíte??
A jak mám začít??? Objednat se??,

anippe
20. bře 2008

Ahoj yanny, těžko radit, nicméně ta dálka je veliká a já si nedovedu představit absolvovat ji několikrát do měsíce.My jsme byli jednou v caru ve Zlíně, i když je to jen 100km , bylo to vyčerpávající.Ted to mám do Reprofitu 10min. autem a je to opravdu velká výhoda.Stimulovala jsem clostilbegytem a MS přišla neočekávaně oby dva cykly, musela jsem hned druhý den do CARu, to by se mě těžko praktikovalo při takové dálce.A už vůbec kdyby se objevily horší problémy. 😒 Ale v žádném případě tě nezrazuji, mě se v reprofitu líbí.Proč tvůj výběr padl právě na něj?

yanny
22. bře 2008

Ahoj Anip, slyšela jsem, že tam jsou moc milý, ale to jsou všude.
Ale hlavně prý ti hned udělají všechny možná i nemožná vyšetření , než tě očešou o všechny prachy.
A chtěla bych jít teď několikrát na nativ, ten v Pronatalu stojí 13 tis. a v Reprofitu 10 tis, tak by mě to finančnně vyšlo nastejno. Jen ta dálka., tak po dálnici je to 3 hoďky navíc na jednu cestu, no fakt nevím? 😒
Té dotyčné co to povídala, to tam nakonec vyšlo 🙂
Co myslíš, když to tam jednou zkusím mohu se vrátit zase do Pronatalu. Nikdy jsem nepřestupovala a jsem už samoplátkyně. Tak to snad ani nepoznají.
Chtěli po tobě nějaké papíry z minulého caru???

anippe
22. bře 2008

Ahoj yanny, no co jsem se dočetla o CARech já od odstaních holek, tak né všude jsou ochotní.Někdy jsou protivné sestry, jinde doktoři co se nesnaží nic vysvětlit 😖 Já jsem žádný papír nepotřebovala, jednoduše jsem dokymu nahlásila co a jak, ale on mě znal 😅 takže nevím co chtějí od jiných.Ale určitě nemá smysl něco zapírat, doktor by měl vědět o všem, aby ti mohl co nejlépe pomoct.Já bych jednala na rovinu, jednoduše bych řekla :podstoupila jsem takové vyšetření a zákroky v Pronatalu, ale chtěla bych to ted zkusit u Vás, protože mám na Vás dobré reference 😉 Myslím že to by jen přispělo k tomu aby se víc snažili.Měla bych spíš strach jak by reagovali v Pranatalu, když by ses vracela.

yanny
24. bře 2008

Ani, tak jsem do Reprofitu poslala vyplněný dotazník, hned mi odpověděl nějaký Dr.Marcel Štelcl a dal mi číslo 774 11 77 66 , abych se na dalším domluvila.
Tak co myslíš???
Ještě se mi ptal po mejlu,jak kvalitní embrya mi vkládali, ale v Pronatalu o kvalitě nebyla řeč, vždy jsem jen řekli, že jsou špičkové, to jsem pochopila , že říkají každému, aby jsme byli spokojeni.
V Pronatalu mi jednou řekli , že embryjka jsou dvoubuněčná a jindy po prodl. kultivaci osmibuněčná.
Jak embrya označují v Reprofitu????
A co si tam už podstoupila a jak to probíhá????
Zatím Pa

anippe
25. bře 2008

Ahoj yanny, tak to jsi komunikovala s doktorem který mě má v péči 😉 Ale s tím ostatním ti neporadím, my jsme na začátku, zatím jsem stimulovala a chodila na měření foliků, ted v pátek jdeme na konzultaci jak postupovat dál, nám se totiž do IVF moc nechce.Doufali jsme že nám to vyjde s menší pomocí přirozeně.Uvidíme po kontrolním spg.

yanny
28. bře 2008

Taky mi rozmlouval IUI a nativ kvuli dálce, prý aby to klaplo, tak IVF. No prý mu mám zavolat, ahledně ceny za IVF.
Tobe říkal nějaké ceny???

anippe
28. bře 2008

No yanny mě se zdá logické, že po tom co máš už za sebou ti doktor doporučil IVF a určitě se vší parádou, aby byly šance co největší.Já jsem se zatím o cenách nebavila.Příští měsíc nejspíš podstoupím IUI a dál se uvidí.

lenajsek
11. dub 2008

Ahoj holky, jdu tady na diskuzi Modrýho koníka poprvé, chodím na beremese, máme za 14 dní svatbu. Už máme za sebou jedno neúspěšné IVF, v CARu v Olomouci, kam jsme jezdili víc jak rok na doporučení jednoho dr, ale teď uvažujeme o změně CARu, hlavně kvůli vzdálenosti, i přístupu lidí v tom CARu kam jezdíme, a vůbec tak nějak všemu... čtu na internetu a už jsem od pár holek i slyšela na Reprofit samou chválu... jen jsem taky slyšela, že prý nemají smlouvu s žádnou pojišťovnou, tak že tedy prý jsou všechny zákroky jako pro samoplátce... holky co tam chodíte, jak je to s placením? Jako všude jinde, že se platí za PK, AH, ICSI, léky, ale samotný zákrok IVF 3x za život je u nich hrazený pojišťovnou?
A ještě dotaz, když jste se poprvé objednávaly na 1. konzultaci, jaká byla objednací lhůta?

Děkuju předem za odpovědi, a budu ráda když mi taky napíšete své zkušenosti, i negativní... taky hledáme.

A ještě jeden dotaz - ohledně OPU - v CARu kde jsme teď jsem platila za narkózu při OPU 500,-, platí se něco v Reprofitu? Jsu zbabělec, přiznávám, OPU bez narkźy nevím jestli bych zvládla... děkuji.

Hezký den a víkend! Lenča 🙂

campi
11. dub 2008

Ahoj,
sice nejsem z Brna - ceka me ted 1. IVF v prazskem Pronatalu, ale Reprofit mi byl doporucovan jednou znamou. 1. mimino mela z Repromedy, ale bylo to tam pry docela drahe a nebyla uplne spokojena s pristupem (podrobnosti ale nevim), tak sla kvuli druhemu miminu do Repromedy a byla tam moc spokojena (IVF se opet povedlo). Pry jsou tam uzasni, zenu dukladne prosetri a je to tam levnejsi.

Yanny: taky jsem o dojizdeni do Brna uvazovala, ale to dojizdeni se mi zda sileny, tak zatim doufam, ze to vyjde v Pze. Kdybych byla v Tve situaci, tak bych do toho asi sla, autem je to 2 hodiny - teda kdyz neni zacpa.

Dr. Machac? To by me zajimalo, jestli to je Dr. Machac, ktery kdysi bydlel ve Vyskove a pak se prestehoval do Boskovic. Jestli jo, tak ten byl bezvadnej a jako gynekolog i dost proslulej. Anippe - ja taky pochazim z Vy🙂

veria
15. dub 2008

Ahoj, o Reprofitu teď psali v Reflexu, že tam jezdí spousta párů z ciziny, hlavně z Izraele a z USA a prý jsou dobří (jestli to tedy nebyl PR článek🙂) Každopádně tam ale píšou, že nemají smlouvy s žádnou pojišťovnou, takže si pacienti hradí vše sami. Koukala jsem se i na jejich stránky a nepíšou tam, že by měli smlouvy s pojišťovnami. Jeden pokus IVF by tam tedy (bez léků), se všema nadstandartama vyšel asi kolem 40 tis. Kč.

emanek
15. dub 2008

nechodíte některá do Reprofitu do Olomouce, Machač tam dojíždí. Já u něj byla jednou.Prosím napiště mi o nic své zkušenosti. Už mám jen jeden pokus pro mimi ☹ Předchoz dva byly v jiném Caru.

yanny
15. dub 2008

Campi, ale ty jsi z Prahy, viď.
Já byla dřív z Prahy, aly teď bydlím s novím mužíčkem v severních čechách.
Tak to mám do Brna dost z ruky. Ale už jsem do Reprofitu objednananá na pátek na 12 hodinu, tak se už moc těším.
Asi mě dostal na starosti Dr. Štelcl, no a po telefonu je fakt miloučkej, necítím z něj to jako z každého, jen vždy mysleli na prachy a na mě snad nikdy.
Opravdu mám z něj moc dobrý pocit a to jsem ho ještě neviděla., 🙂
Snad nebudu zklamaná. Určitě v pátek vám to všem povím. 😉
Papa

campi
16. dub 2008

Yanni: to jsem nevedela, ze to mas na dojizdeni jeste dale. Vcera jsem byla u prakticke lekarky, rikala, ze ted byla jedna pacientka na IVF a pry dojizdi do Ceskych Budejovic...

adrosek
24. črc 2008

Ahojík holky,
já začala chodit do reprofit v Brně a jsem spokojená.

adrosek
30. črc 2008

Holky,sem nikdo nechodíte???

lopka
30. črc 2008

Ahoj
holky se schazeji na neplodnosti.cz
Hodne stestiiii 🙂

adrosek
5. srp 2008

Ahojík holky,nemůžem vás tam najít nikde,sem tedy nikdo nekukáte?

madla28
5. srp 2008

Ahoj, já o Reprofitu uvažuji, jak se to tobe zamlouvá?

adrosek
5. srp 2008

Ahojík,já tam chodím první měsíc tedy,ale jsem tam spokojená,podstoupila sem tam první IUI a všichni byli moc příjemní.

madla28
5. srp 2008

Já jsem byla na IVF v Repromedě, ale další bych tam už finančně nezvládla, tak hledám něco jiného. Uvažiji o IVF s darovanými oocyty.

adrosek
5. srp 2008

Aha tak to jo potom,tam nevím kolik toto stojí,ale můžeš si tam zavolat a poptat se,mají webové stránky tak se na ně podívej aji.