Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

adrosek
17. říj 2008

Ahojík holky přeji hezký den všem.

martek
17. říj 2008

cusik andri, tak co foliky????? 😉

adrosek
17. říj 2008

Ahojík martek,jojo dobrý je jich tam osm jak jsem psala už včera teda doufám že jsem psala,dr.je spokojená a že ji to stačí bohatě,takže v neděli jdem na OPU:

martek
17. říj 2008

andri, super, gratuluju 😵 😵 😵

saminka
17. říj 2008

ahoj holky
na koniku nejsem tak dlouho,ale o mimi se uz usilujeme hoodne dlouho ☹ po trech IUI nam uz jen zbyva ICSI .zajimalo by me na jak jste spokojene v reprofitu? a na kolik asi vyjde jeden cyklus,a take kolik se plati za leky?budem samoplatci jelikoz pritel uz dite ma.diky moc preji hodne uspechu....

adrosek
17. říj 2008

Ahojík holky tak som doma a nastupuji na PN tak sa těším jak si spočnem aji.
Jinak saminka ahojík,já tam chodím už asi víc jak půl roku a som tam spokojená tedy,ale myslím že spousta lidí tam bola spokojená co jsem si tak četla reference.Jinak já za IUI som platila 1500kc za každé a za IVF budeme platit 18.000kc co nám říkala takže tak.
A jak vy jak dlouho se snažíte a jaký máte problém ?

saminka
17. říj 2008

ahoj androsku,
pritel ma spatny spermiogram,velmi spatny!ani vitaminy ani nic moc nepomohlo tak uz nechcem dal cekat na zazrak a radeji chcem zacit neco podnikat.a vy to mate placene pojistovnou a jeste doplacite 18? a kolik tak stoji leky???a cim stimulujete na IUI? u me vyslo IUI na podruhe i pres hoodne spatne spermijky ale bohuzel tehu skoncilo v devatem tydnu,zamlkly potrat,presne loni... ☹ hodne stesti v nedeli a co je vlastne opu>? 😕

martek
17. říj 2008

ashoj saminko...co znamena ve vasem pripade spatne spermio? u nas teratozoospermie 😔

opu je myslim odber vajicek 😉

adrosek
17. říj 2008

Saminko-OPU je odběr vajíček,hradí nám to pojištovna ale přesto si musíš ještě něco doplácet aji,úplně zadarmo to není,popravdě já tomu moc nerozumím jak je to stou pojištovnou,jsem ztoho jelen,tak se vždy ptám když tam jdeme.Vy chcete jit na IVF tedy ano?

martek
17. říj 2008

adri, prijde mi uplne super, ze jdes v nedeli... 😉
budu na tebe myslet 😵

adrosek
17. říj 2008

Jojo taky som bola překvapená,že v neděli.Ale mám strach ztoho teda né ztoho zákroku,ale aby tam ty vajíčka boli a boli kvalitné.

martek
17. říj 2008

budou, vsak ti jich vzali osm, ne?

adrosek
17. říj 2008

No teprve mi je budou brát v neděli a řeknou mi kolik jich je.

martek
17. říj 2008

ajooo...sem nejaka zmatena....ale osm foliku bylo na UTZ????

adrosek
17. říj 2008

Jojo tak přesně a že ji to stačí tak som zvědavá tedy.

saminka
17. říj 2008

ahoj holky, tak spatny spermiogram znamena ze ma hodne nizkou pohyblivost tj na poslednim iui vyprodukoval okolo 28 millionu ale pouzitelnych bylo pouze 400.000 takze nic moc,a co je ta teratozoospermie? a jake injekce si pichate> no a jaka je vlastne vase historie?

martek
17. říj 2008

sami, mym mame pohyblivost, vitalitu i mnozstvi OK, akorat pouha 4% jsou morfologicky v poradku...tzn., ze maji spravnou stavbu tela...
nase historie je kratka, snazime se od zacatku roku a bezuspesne, takze nas ceka prvni navsteva caru tedka v utery

adrosek
17. říj 2008

No saminka tak my jsme vpořádku oba dva,manžel má dobré spermijky a vše kolem toho.Já jsem taky ok,jen jsem neměla laparku ale tu mi zatím nechtěli dělat že je to zatím zbytečné a na IVF stejně nemusím mít průchodné vejcovody.Takže tak unás,snažíme se 2.roky a máme za sebou 2XIUI neúspěšné no a nyní jdeme po neděli na první IVF.

saminka
17. říj 2008

tak to moc drzim palecky holky ... jak s tou prvni navstevou, uz jsem kontaktovala reprofit a odepsali hned,nejsem totiz v cr.
a jake injekce si pichas androsku? ja jsem mela jedno IUI s puregonem a snasela jsem ho v poho. a take nevite podle ceho se soudi zda budu potrebovat dlouhy ci kratky protokol?

martek
17. říj 2008

a kde zijes, sami?

adrosek
17. říj 2008

To nevím podle čeho se sami soudí ten dlouhý a krátky protokol.Já měla dlouhý protokol,jedla jsem antikoncepci měsic na utlumení vaječníků,pak som začala pichat diphereline a potom ještě ktomu puregon,dneska pichám ještě pregnyl ted v devět.

martek
17. říj 2008

antikoncepci???????????????????????????????????,, 😕

saminka
17. říj 2008

ziji v irsku , pritel je ir

saminka
17. říj 2008

a je to tu hrooozne drahe, jen za jedno IUI jsme platili okolo 800 euro vcetne leku, taky si myslim ze zdravotnictvi doma je na mnohem lepsi urovni nez tady,je to dost ubohe.takze se nechceme zbytecne vycinkat z penizku....no jsem zvedava na jakem protokolu budu ja, chci to nejak zvladnout okolo vanoc,jedem s pritelem do cr a chcem zustat na par tydnu kdyby nam v reprofitu hned nasadili leky

adrosek
17. říj 2008

A to by jste jeli sem do CR do reprofitu tedy??
Ano martek antiku,aby mi zklidnili vaječníky a pak je nastartovali zase těma injekcema.

martek
17. říj 2008

tyjo, irsko, super!
ja miluju Anglii 😉

saminka
17. říj 2008

no ja taky miluji anglii , zila jsem tam tri roky a delala aupair a pak se presunula do irska, jsem tu uz sedmy rok...s pritelem sest.... 😉 stale preferuji anglii pred irskem,uz to neni tady jak driv.No na reprofit jsem slysela hodne dobreho taky na repromedu ale tam je to prej predrazene, rodice mam v Ostrave a sestru v Praze takze Brno byla zlata stredni cesta....
a delali ti nejake zakladni vysetreni v reprofitu adrosku?
urcite mi musis marteku povypravet jak vam probehla prvni navsteva....

martek
17. říj 2008

sami, urcite povypravim...

adrosek
17. říj 2008

Dělali mi tam jen hormonální profil a manžovi spermiogram,ostatní vyšetření jsem měla od gynekologa,který mě poslal za dr.do reprofitu.

saminka
17. říj 2008

aha tak to je fajn, odepsali mi ze potrebuji hormonalni profil a novy spermiogram tak nejspis na zaklade toho mi urci jestli potrebuji dlouhy nebo kratky protokol,chtela bych uz zacit nez pojedu domu na vanoce a pak byt doma ty tri tydny,no uvidim jak to zvladnem. a jak je drahy puregon doma? my mame tady slevu takze veskere leky jen za 90 euro...