Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bellka
17. lis 2010

Holky ahojky a moc gratuluju a držím dál všechno co mám 😉
@gabikri beruško, Agolutin Ti píchnou v kterékoliv nemocnici, když půjdeš na pohotovost, já bych zajela, jestli to nemáš 50 km. Drž se, moc na Tebe myslím 🙂

gabikri
17. lis 2010

@bellka : no nemám, ale manžel jel dneska no Německa, jsem doma sama a kodrcat tramvají se mi nikam nechce, protože to břicho docela bolí, počkám do zítra 😉

bellka
17. lis 2010

@gabikri tak jenom lež a nic nedělej, nožky hore a tfuj tfujt tfuj, však Ty víš 😵

olousek35
17. lis 2010

@gabikri tak lez a nic nedelej!!!

mourinka29
17. lis 2010

holky nebudete tomu věřit,alej á ted dorazila z porodnice,jednorázově jsem zakrvácela ,dost tmavá krev ,ted už jen slabé špinění 🙄 ,jinak odpovídáme 5tému týdnu,plodové vejce prý dost velké 9mm a čípek vzadu 2cm a hrdlo uzavřené a ted jen čekat 😠 ,ach jooo to jsou nervy 😠 č

rebeca_1
17. lis 2010

Ahojte baby, pozeram, ze pekne bojujete. Len tak dalej! Nozky vylozit a ani sa nehybat! Moc na Vas myslim, drzte sa!

@gabikri ty si nemala mat dnes dalsie odbery na hcg? Ako sa citis?

Tehulky moje ake krasne tyzdne uz mate, parada! Aj ja chcem.....

A vidim tu aj nove snazilky, drzim Vam palceky a moc Vas vsetky pozdravujem ))))

olousek35
17. lis 2010

@mourinka29 ty jo, se mas, ze vis co a jak. Vse bude ok. Drzim pesticky.

gabikri
17. lis 2010

Ahok berušky 😉

tak mi to nedalo a při další návštěvě WC a více krvavém papíru jsme se rozhodla do té nemocnice zajet.
Zvolila jsme tu nejbližší co mám a to je Vinohradská.
Na ambulanci sestřička studený čumák mi sdělila, že si musím počkat, že doktor má vizitu a že musím zaplatit 90kč.
Šok přišel teprve, když přišel doktor. Od dveří na mě začal řvát dost nevybíravým způsobem, jak to, že nemám lékařskou zprávu z Brna, čeho se má jako chytit a co mám prý v hlavě místo mozku.
Tak si dovedete představt, jaký mi pak následně naměřila sestra tlak 😖
Pan "arogantní" mě tedy milostivě vyšetřil a celou dobu se se mnou bavil jak s nesvéprávným jedincem, který ho obtěžuje.
Výsledek vyšetření je, že tam mám jednu 3 mm dutinku, že nic nenasvědčuje potratu, ale že ráno musím ke svému ošetřujícímu lékaři, jinak že si mě tam nechá na pozorování.
Takže ráno mažu na gyndu ale vím, že Vinohradská gynekologie nikdy více 😠
Jo a pro zajímavost jsem si pana doktora našla na znamylekar.cz a už se ničemu nedivím 😀
Mrkněte na ty komentáře : Mudr. Jeníček Jaroslav

olousek35
17. lis 2010

@gabikri vidis, tak dalsi to ma potvrzeny. Gratuluju. No a u me to jde do haje. Tak treba dalsi pokus.

gabikri
17. lis 2010

@olousek35 : jak do háje???? 😕

gabikri
17. lis 2010

@olousek35 : prosím tě hoď sem ty testy, ať to můžem porovnat 😉

olousek35
17. lis 2010

@gabikri rano byl uplne stejne silny a odpoledne o dost slabsi. Sice to bylo z hodinove moci, ale lamu nad sebou hul. Jeste zkusim po probuzeni, ale uz je to asi pase.

gabikri
17. lis 2010

@olousek35 : já tedy mívám v průběhu dne taky rozdílné testy a o hodně, to prosímtě nic neznamená. Uvidíš ráno 😉

olousek35
17. lis 2010

@gabikri kez by, ale bojim se, ze to vzdalo.

mourinka29
17. lis 2010

Gabi ježiš,tak na mě byli milí,sestřička taky,a doktor,výborný,všechno mi podrobně vysvětil,Na Opavskou gynekologii nedám dopustit,bya jse tam už hodněkrát a nikdy na mě nikdo nebyl nepříjemný,je to smutné,že se takhle něktří chovají,kor v takovéto situaci 😖

olousek35
17. lis 2010

@gabikri si dobra, zes od tam neutekla. Ja bych sla jinam. Ja si pamatuji situaci z nemocnice, kdy v noci dovezli krvacejici potracejici maminku, totalne zlomenou a rvali na ni, ze je krava atd. Mela delanou konizaci cipku a nastal problem, tak potratila. Ja to pak pisemne poslala rediteli nemocnice. Bylo to na bliti. Chudinka.

gabikri
17. lis 2010

@olousek35
@mourinka29 : no právě, jak se tahhle může chovat gynekolog??? To vůbec nechápu, vždyť ta ženská tam jde celá vyklepaná, kor s takovouhle záležitostí!!! Jak tam píše jedna v těch recenzích, že řekl, že ženské jsou všechny krávy..........kde to jsme??? Já mám takový vztek, že mu tam asi něco napíšu taky 😝

mourinka29
17. lis 2010

holky tady jste dvě co špinite,pak já a pak ještě jedna kočka na uplně jiné diskuzi,taky chodí do reprofitu ,všechny jsme tak nějak stejněpo ET a všechy špiníme a krvácíme,chápete to,co se děje 🙄 ,všechny máme nálezy hcg i utz a přesto toto,to nemuže být nic v klidu 😠 😠

gabikri
17. lis 2010

@mourinka29 : jooo, to jsou věci 😕 😕 😕

ester32
17. lis 2010

ahojky holky to jsou teda nervy ☹
@ olousek35 pěkně nic nevzdávat a odpočívat !!!!
@gabikri tak potichounku gratuluji k dutince !!!a je dobře,že jsi tam jela aspoň budeš klidnější!!!! a ten doktor je hulvát a nic jinýho a měl by jít dělat do vrátnice!!!!
@mourinka29 hlavně aby i tobě to špinění přešlo,ale zase jsi už prcka viděla))))

já teda nešpiním,ale asi je to i tím,že si píchám agolutin a ten by neměl nic pustit tak stejně nevím načem jsem zítra půjdu taky na krev,ale je mi úplně špatně jen si pomyslím jak volám na výsledek)))) vkládám dnešní testík

gabikri
17. lis 2010

@ester32 : super tlustice, gratuluji 😵

olousek35
17. lis 2010

@ester32 ten je super. Kolikaty den si?

ester32
17. lis 2010

@olousek35 dnes jsem 15 den po ET a Hcg 13 den jsem měla 213IU což je pořád ta dolní hranice tak že zítra si pro klid zajdu znovu))))

@gabikri ANI NEVÍŠ JAK JSEM RÁDA,ŽE TI TO TAK KRÁSNĚ STOUPÁ NO PROSTĚ LÍNEJ KLUK ,ale hlavní,že tam je)))) tak pohlaď bříško a odpočívej)))

mourinka29
17. lis 2010

@ester32 krásný testík,držím palečky 😵 ,jinak ta tmavá krev byla jednorázova,od té doby nic,tak bojujem dál,leží a ležím a kukám tv,tak uvidíme noo 😖 ,jaobyjsme si toho prožili už málo,tak proč nám ještě nenaložit že ? 😢 .

Holky mějte se moc hezky,at špinění ustane 😠 a zítra na vás kuknu, 🙂

ester32
17. lis 2010

@mourinka29 a ty jsi dnes kolikátý den po ET? a neboj bude to v pořádku!!!!!! už se to přece musí prolomit

mourinka29
17. lis 2010

@ester32 já jsem byla na ET 1,listopadu,takže 16,musí se to prolomit,protože toto už je fáákt vrchol,všechny koho znám,tak krvácí nebo špiní,to je snad něco ve vzduchu

ester32
17. lis 2010

@mourinka29 tak to jsi o den dopředu ode mě))) a zítra myslím jdeš taky na krev......držím pěsti!!!! a taky si říkám,že tu byla nějaká špatná doba hodně holkám to na konec nedopadlo i na R. Olomouc což je ta stejná klinika tak už některá nejlépe všechny by jsme to měly prolomit)))))

mourinka29
17. lis 2010

@ester32 já jsem repromeda 😵 ,takže klinikou to není 🙂

okcelok
17. lis 2010

Holky,nebojte se,všechny jste těhulky,já taky špinila a měla menstruační bolesti a dopadlo to dobře.Jestli se jen zbytečně všechny nestresujete tím neustálým testováním!!!! 😕

ester32
17. lis 2010

@okcelok určitě na tom něco je jen ten strach je nějak větší)))) mě bude zítra stačit nějaká uklidnující hodnota a začnu si to užívat.Pokud se to potom poto tak budu stresovat až pAK))))

@mourinka29 tak to jsou vážně nějaký špatný erupce(((( hlavně aby ten knec byl dobrý