Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

martek
23. říj 2008

sami, zkus tam poslat mail 😉
ja tam jedu az za 14 dnu 😔

adrosek
23. říj 2008

Ty martek co tady ještě děláš co?

martek
23. říj 2008

sem rekla, ze az pred pulnoci 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adrosek
23. říj 2008

Ale běž běž už.

martek
23. říj 2008

neee, manzel se stejne tedka uci....a ja cekam na ty zoufalky 😉

holky, podkladate si po sexu nejak zadecek????? 😅

adrosek
23. říj 2008

Tak to hej tedy,já jej podkládala.

nufice
23. říj 2008

Saminko, my máme azoospermii, tzn.žádné spermie, přitom máme jedno společné dítě.- Takže nás čeká operace TESE, při která je naděje, že se spermie v nadvarleti najdou.

emanek
24. říj 2008

Ahoj holky, občas mezi Vás zabrouzdám, ale spíš jen čtu než píšu. Chtěla jsem se zeptat nutice, to je Tvé první IVF? a jak časově probíhá krátký protokol? mě pokud do Vánoc neotěhotním normálně čeká v lednu taky IVF (už třetí a tudíž poslední, podle Machače dáme krátký protokol, předtím jsem vždy v jiném caru měla dlouhý). A ještě jsem chtěla poprosit kolik platíte?

adrosek
24. říj 2008

Ahojík holky tak vám přeji hezký den všem.
Tak jak se máate co?Tak já na 12.fičím na ET tak potom se ozvem ano?Zatím papa

kvetinka74
24. říj 2008

ahojda já se též omlouvám,že sem lezu ale ještě jednou se ptám která z vás byla v reprofitu jako samoplátkyně a podstupovala min stimulaci menopurem nebo Gonalem a jestli mohu požádat o vaše názory a zkušenosti.
děkuji Květa
PS:já ji tam budu podstupovat na jaře jako samoplátkyně

adrosek
24. říj 2008

Ahojík kvetinka,já som jako samoplátce nebola tam takže nevím jak a co tedy.
Ale jinak já tam som spokojená,nemůžu si stěžovat,jsou tam hodní a milí všeci a myslím že jsou na ně dost velké reference pokud se podíváš aji jinde na net třebas.Jezdí tam aj dost cizinců co vím.

adrosek
25. říj 2008

Ahojík holky jak se máte,tak sme včera jeli pro dve embryjka tak uvidíme.

nufice
25. říj 2008

Emanku, ano, mé první IVF. Dostala jsem na 5 dní Norethisteron na utlumení vaječníku, potom vysadím, počkám cca 4 dny na MS a druhý den MS začínám píchat Menogon a potom cca 12DC půjdem na OPU a TESE.

nufice
25. říj 2008

androsku, moc držím pěstičky a pozdravuj mimísky, ať se jim u tebe líbí
🙂

adrosek
25. říj 2008

Ahojík nifice,děkuji a snad se jim bude líbit,ale mám strach,že tam nebudou.

nufice
25. říj 2008

a proč pak by tam nebyly?
Neměla jsi někdy Norethisteron? a potom Menogon?(nebo jak se to jmenuje)

adrosek
26. říj 2008

No nevím proč by tam nebyly no mám strach jenom.
Ne to jsem nebrala.

martek
26. říj 2008

cau Andi, tak jak??????? povidej, prehanej 😉 😵

adrosek
26. říj 2008

Ahojík martek,tak tě zdravím moc,
jojo je mi dobře,jen ležím od pátku a nic nedělám,hodlám tak ležet ještě do zítřka a v úterý už dám nějakou procházku.

martek
26. říj 2008

uplne te chapu!
mas teda dve embryjka ????? jak se citis? jaky to bylo?

adrosek
26. říj 2008

Jojo máme dvě dané tak snad jedno se tam chytne teda doufám,mám aj strach spíš chodit,že ze mě vypadnou,no už ztoho blázním.Jinak se cítím dobře.Bylo to ok,ukáízali nám je ještě v inkubátoru tom jejich a jak je naávali do pipety a pak sme se dívali na UTZ jak je zaváděli,no nádhera.Asi pět minut to trvalo a pak som tam 15.min.jen ležela.

adrosek
26. říj 2008

No kde jste kdo co,odpočíváte po obídku?

martek
26. říj 2008

adri, nemuzou vypadnout 😉

my byli odpoledne v Jihlave, otevreli tam novy Citi park, lidi jak nas.ano, obhcody narvany,hnus fialovej 🙄

adrosek
26. říj 2008

No snad ne,ale už mi ztoho hrabe tak mám strach ze všeho.

aja11
27. říj 2008

adrosek: Držím palečky ať nám za pár dní sdělíš radostnou novinu!!!!!!!!!! 🙂 Bereš nějaké léky???? 😎

adrosek
27. říj 2008

Ahojík aja dlouho si se neukázala co?
Jojo beru utroš 3x2.tbl,potom prednison ráno,anopyrfin v poledne a ještě Etrofem 2x1.tbl.
No a co ty?

aja11
27. říj 2008

adrosek: eda Ty máš doma úplnou lékánu!!!!!!!!!!!!! 😉 no u mne to nabralo zajímavý směr - začala mi blbnout štítná žláza a vypadá to ne těhu cukrovku a zhoršila se mi i alergie - chodící troska 😕 ale co by člověk pro ty mrňata neudělal - takže se mám samozřejmě výborně! 😉

adrosek
27. říj 2008

Aja a ty jsi už těhotná tedy?Nějak ted nevím.

aja11
27. říj 2008

Jo to jsem já přece 🙂 jen jsem byla dvakrát v reprofitu a hned v tom 🙂 jsem teď začátek 10tt

adrosek
27. říj 2008

Jéééé super,jojo už vím jen si otěhotněla normálně nebo jak?