• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

19. června 2017 
@saminka jejda, gratuluju, to je nádhera. A pak, že to nepůjde. V pondělí se přidá kornelka a pak hned gabikri. No a za dva měsíce já. :wink:
4. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olousek35 moc diky, no ja nerikala ze by to neslo :wink: a moc drzim palecky a at ti to ted utika :dizzy_face:

holky myslite ze je nutne aby chodila na krev? ono tady to hrozne dlouho trva,snad az pet dnu nez jim poslou vysledky z laboratore :angry: :angry: a fakt se nechci tak dlouho nervovat....
4. bře 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka blahozelam :slight_smile:
4. bře 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka : jééé, potichu.............ale moc gratuluju!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Na tu krev si dojdi, ať to máš potvrzené, podle HCG se pozná, že je vše v pořádku :wink:
4. bře 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí

Dobre ranko holky,
tak dnes je muj ofiko testovaci den a zkusila jsem ten testik z reprofitu a jsem z nej fakt zklamana, carka je videt ale fakt hodne slabounko, je to citlivost 20, na 10 carka sili ostosest, tak nevim co si o tom mam myslet, asi nejsou tak kvalitni ty jejich testy a nebo je jeste dost brzo? 16.den od opu?je to fakt posedlost to testovani :frowning2: jak vam vychazel ten test?
@gabikri asi v pondeli skocim na krev a budu cekat, to testovani me nejak zacina stresovat :sweat_smile:
preji krasnou sobotu!!!!

5. bře 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz jsem si vzpomnela ze jsme tady kdysi v zari resili ten jejich reprofitackej test ze je malo citlivy a ze ho treba zkusit az nejaky 18.den od ketu nebo etu tak uz jsem se trochu uklidnila :wink: preci jen jsem teprve 13.den a mela jsem jen tridenni bobisky.ale moc nechapu proc nam ho vubec davaji, tak dlouho by snad nikdo necekal ne? me vzdy bylo lito ze mi ho nedali a ted lituji toho ze mi ho dali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka : dobré ranko , oni vědí, proč mi ten Reprofiťácký test nedávají, já takový blázen kdybych měla na jednom čárku slabší už bych letěla do nemocnice :grinning: Neboj, to bude v pohodě :grinning:
5. bře 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka nerob paniku!
Ten test z Reprofitu ukazuje az od 18 dna po ET a ty tam mas druhu ciarku uz na 14 den :slight_smile:
Takze klud a zacni sa opat tesit!
5. bře 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka zlehka a potichu gratuluju a držím pěsti, ať HCG je co nejvyšší... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2011 v 11:21  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný víkend, berušky, přejeme všem :dizzy_face:
@saminka bobku, wow, mám husinu po celém těle a už se mi i oči zalily slzama, holka zlatá, moc moc moc gratuluju, zatím sice tiše, ale dál držíme všechno co máme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Slabší nebo silnější, to je jedno, hlavně, že tam je, já měla na tom Reprofiťáckém testu taky slabší než na mama testu, tak to vůbec neřeš :wink:
@kornelka11 pěkná nová fotečka a na Tebe taky strašně moc myslím, zlatuško, však Ty víš a pěstičky si umačkáme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@gabikri sluníčko, už se Ti to taky krátí, tak doufám, co doufám, věřím, že to tu prostě rozjedete a pojedete jedna vedle druhé v těhu vlně :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
@olousek35 Pěkně Ti holky umetou cestičku a co nevidět se k nim přidáš, moooc Ti budeme držet palušky :wink: :wink: :wink:
@veveram tak už taky jsi celkem oteklá, sebemenší práce Ti dává zabrat, to znám :grinning: Takže to co bych jindy zvládla za jeden den, mi teď trvá tak 3 dny, ale nevadí, nevadí, však binec neuteče a počkááá, tak se šetři :slight_smile:
Všem přeju krásný den, těhulky pěkně těhulte a snažilky, snažte se, jsme s vámi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellka moc diky Bellinko, jeste nechci nic zakriknout,ale hlavne ze tam carka je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz se ti to fakt blizi, moje zlaticko se narodilo v 37.tydnu, zniceho nic, tri dny predtim jsme byli na kontrole a doktor rikal ze jako prvorodicka at necekam, ze by se mela narodit driv, no jen Miuska to asi slysela a tim tuplem si pospisila :dizzy_face: :dizzy_face: to pak az budete plakat stestim az uvidite ten vas krasny uzlicek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz jsem plna dojmu ted :grinning: :grinning: :grinning:

@maruzi taky diky Maruz :wink: uvidime jak se to bude vyvijet :sweat_smile:
6. bře 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kornelka11 tak co testik a krev? Je to tam?
7. bře 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se zeptat na váš názor na reprofit? Pardom, že vám sem lezu, ale nevím, kde jinde to zjistit. Já byla na ivf v Unice a tedy moc spokojená nejsem, řekli nám, že se ivf nezdařilo asi z důvodu i hpršího spermiogramu a u mě je to PCO syndrom, ale hlavně nám teda řekli, že by nám na další cyklus doporučili spermie dárce na zkoušku, třeba půl na půl s manželovými, mě málem kleplo a nakonec jsem za měsíc a půl otěhotněla přirozeně, takže to mluví asi za vše...někde jsem četla, že v reprofitu se hned neupínají k ivf, že třeba zkouší mírnější formy stimulace než hned ivf, tak bych se ráda zeptala, zda nevíte, jak to je, abych pak nepřešla z unicy sem a nebylo to to stejné, ivf a hotovo!! Až se budeme snažit o druhé mimi:slight_smile:. Předem moc děkuji!!
7. bře 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka Moooc gratuluju, to se to krásně povedlo hned napoprvé :slight_smile: :wink: ....ježíš, to je štěstí :dizzy_face:
7. bře 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri ty si dnes taky neco mela, ze? Ket? Jak ti je?
7. bře 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuza - RF, ti muzu jen doporucit. Za konzultaci tam nic nedas, a udelas si sama hned obrazek o jejich pristupu, do niceho te nutit nebudou, ba naopak. Ja diky RF jsem tehotna a to po Nativu. Unicu znam, tovarna na prachy, jedou podle jednoho mustru.
7. bře 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuza já mohu také doporučit. Znám pár dr.z Obilnáku a s Heliosu a všichni mají názor, že reprofit je nejlepší.
7. bře 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuza můžu Reprofit jen doporučit, předtím jsme byli na Heliosu a hrůza, zfalšovaný spermiogram jen aby mohli dělat iSCI, dlouhý protokol ačkoliv jsem ho vůbec nepotřebovala atd. žádná kontrola slniznice před transferem. To na reprofitu: krátký protokol, bez ISCI a výsledek: čekáme už 6. měsícem miminko. Fakt si myslím, že tady nemají důvod šidit. A na pana doktora Štelcla pořád s úsměvem vzpomínám.
7. bře 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre moc diky - a jak to vypada u vas? to testovani je jak zavislost, samozrejme by me to tak nebavilo kdyby tam nic nebylo :grinning: :grinning: no ale kdyz tu moznost mam tak to vyuziju, treba uz je to naposled :wink:
7. bře 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženušky :wink:

Tak jsme dorazili domů......mám u sebe dvě blastulky, jednu hatchující jedničkovou a druhou expandovanou dvojkovou :wink: Cesta byla v pohodě, celý den svítilo sluníčko a to mě nabilo pozitivní energií. Při transferu pak Štelcl dělal srandičky, že jsem se smála, až se mi třáslo břicho :grinning:

@zuzuza : můj názor je, že v Reprofitu jsou jedničky, určitě neprohloupíš :dizzy_face:
7. bře 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuji za rady, já jsem už rozhodnutá, že to zkusím, unicu už nechci ani vidět, nehledě na to, že jsem jim pak psala email, kde jsem děkovala že i přesto, že se nezdařilo ivf u nich to přispělo k mému otěhotnění, no samozřejmě neměli asi ani čas ani slušnost odepsat, jo to kdybych jim napsala, že chci znovu na ivf, to by byla jiná, že? Kašlu na ně a vyzkouším pak reprofit:slight_smile:, díky moc všem!
7. bře 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka já bych měla začít s Clostylem kolem půlky března, až dojde MS. S tim testovánim, :slight_smile: to je jasný, já zatím viděla jen /, tak proto netestuju....kdo se má na to koukat :unamused:

@gabikri no to budou taky // jak vyšitý :wink: :wink: :wink:
8. bře 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri tak gratuluji k super rozmrazeni a pekne ted drz plodiky :dizzy_face: :dizzy_face:

@mandre no uvidis mozna ze ani neprijde :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
8. bře 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri gratuluji a držím palečky,to más na 99% jisté :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka
@okcelok
: holky díky :wink:
8. bře 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre : děkuji, snad jo :wink:
8. bře 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a pěkný den všem :dizzy_face:
@gabikri držíme všechno co máme, chytéééj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellka : chytááááááám a děkujiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Prosím o radu zkušených:slight_smile: V červenci (radši jsem nás objednala zavčas) nás čeká první konzultace v Reprofitu - dlouho jsem váhala, který CAR vybrat, ale když jsem si sem tam pročítala vaši diskuzi, tak jsem měla jasno :wink: Chtěla jsem vás jenom poprosit - jak probíhá první konzultace? Jsme objednaní k dr. Vitouškové. Předpokládám, že mě vyšetří automaticky, ale dělá se při první konzultaci i spermiogram? Předem díky!
9. bře 2011 v 07:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap já jsem byla na 1.konzultaci v únoru (ale mám už za sebou jiný CAR) u Machače, a ten nevyšetřoval nic :slight_smile: (měla jsem MS) a spermio nedělal.....jinak si myslim, že ho udělají, pokud ho nemáte od jinud. Jinak jsme jenom mluvili, co mám za sebou a psal si to do PC, že to prý chce slyšet ode mě, ne pročítat lejstra....
Záleží, co máte za diagnozu, nebo pokud jste ještě nebyli nikde, tak s Váma asi bude probírat toho víc.
9. bře 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek