Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

safarikovap
11. bře 2011

@kornelka11 Tak to Ti odkývu, až budeme po první konzultaci 😉

kornelka11
11. bře 2011

@andinka22 ano ako prevenciu. Nemam urobene imuno vysetrenie. Beriem jednu tabletu denne.
Kebyze sa daju u nas vybavit lazne hned by som isla. U nas je to komplikovanejsie.
@safarikovap 🙂

gabikri
13. bře 2011

Ahoj zlatíčka, přeji pěknou neděli 😉

protože jsem starý nedočkavec, tak jsem dnes nevydržela a testla 😀 A něco tam na mě juklo, kuk do albíčka 😉

saminka
13. bře 2011

@gabikri woow super Gabi je to tam!!!! teda ty ses ale nedockava 😀 😀 😀 tak brzy jsem snad nikdy netestovala, jak se jinak citis?

gabikri
13. bře 2011

@saminka : děkuji 😉 No právě že se cítím hrozně, stráááášně unavená, dneska jsem skoro ani nedovařila oběd, pak jsem si šla hned lehnout, tak už mě hlodal červíček, že se něco děje, tak jsem nevydržela 😀

saminka
13. bře 2011

@gabikri tak to je super priznak, me ta unava zacla nejvic ted, cele dny se mi chce spat, i kdyz v noci spim pres deset hodin 😅 😅 no pres den spat nemuzu, to by se Miusce moc nelibilo ale neva, vydrzime, vybojujeme si to 😵 😵 😵

gabikri
13. bře 2011

@saminka : podle toho jsem to hned poznala, minule jsem to měla taky 😉

kornelka11
13. bře 2011

@gabikri je to tam, tesim sa z teba 🙂
Drzte sa zlaticka moje a hlavne klidek 🙂
Aj ja chcem.....

gabikri
13. bře 2011

@kornelka11 : děkuji beruško, tebe to čeká další kolo, to je jisté 😵

kornelka11
13. bře 2011

@gabikri jasne, coskoro si poprosim o baciliky 🙂

gabikri
13. bře 2011

@kornelka11 : budu plivat jak tříhlavý drak 😀

kornelka11
13. bře 2011

@gabikri dik, dik 🙂 🙂 🙂 ale este mas par dni cas 🙂

olousek35
13. bře 2011

@gabikri no nádherný, gratuluju moooooc. ted už to bude lepší a donosíš do konce. Moc ti to přeju.

gabikri
13. bře 2011

@olousek35 : děkuju, vypadá to o dost lépe, než minule 😉 Kdy začneš Ty? 😉

olousek35
13. bře 2011

@gabikri já snad příští týden HP a s dalším cyklem jdem do toho. Tak snad to tak bude. Zase bude problém se protlačit ke Koudelkovi.

gabikri
13. bře 2011

@olousek35 : paráda, tak to už máš taky brzo, teď nám to vyjde všem, jaro bude plodné 😵 😵 😵

olousek35
13. bře 2011

@gabikri no, musí být plodné. Prostě to vyjde a jinak to nebude. 😉

olousek35
13. bře 2011

Holky, tak která z vás je nyní na řadě? Komu máme držet pěstičky?

maruzi
13. bře 2011

@gabikri Gábi, ještě jednou gratulace i tady, je to paráda...kolik sis nechala zavádět embrýsků?

gabikri
13. bře 2011

@maruzi : děkuji...dvě 😉

gabikri
13. bře 2011

@olousek35 : já bych řekla že na řadě budeš teď první ty 😉

olousek35
13. bře 2011

@gabikri takže dvojčata? že by?
Na řadě až já? Určo ještě někdo. Uvidíme.

gabikri
13. bře 2011

@olousek35 : já bych byla za ně ráda 🤐

maruzi
13. bře 2011

@gabikri Tak to na ty dvě vypadá, to bych ti moc přála, takhle brzy čárečka hezká...

gabikri
13. bře 2011

@maruzi : no při mém minulém nevydařeném těhotenství jsem takovouhle neměla ani 12 den, tak se raduji,. že to teď snad bude lepší 😉

maruzi
13. bře 2011

@gabikri určitě bude. Minule nás takhle blbě skončilo víc, tak ted to bude už stoprocentní.

saminka
14. bře 2011

@gabikri dobre ranko tak jak to vypada dneska? Sili? konecne muzes poradne vyzkouset fotak 😀 😀

gabikri
14. bře 2011

@saminka : ahojky, čárka je zatím stejná, nijak nezesílila.

lenka27
14. bře 2011

@gabikri odpoledne je to vždy zkreslené.

kornelka11
14. bře 2011

@saminka ako si sa nakoniec rozhodla? Bola si na tych krvnych odberoch alebo cakas rovno na srdiecko?
@gabikri mne to nejako vcera uslo, ja som ti zabudla poblahozelat k miminku. Prepac, ja som bola z toho uplne paf az som zabudla na tak dolezitu vecicku 🙂
Takze srdecne blahozelam zlaticko moje 🙂