Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
24. kvě 2011

@meggar doufala jsem, že bude víc, ale co už, ne? Hlavně aby se oplodnily všechny a vydržely až do konce.

okcelok
24. kvě 2011

@olousek35 to je ale dobrý čísilko,nezoufej!!!!! Tak přeji,ať se oplodní co nejvíc!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

bobulinka74
24. kvě 2011

@olousek35 Gratuluju, to máš přeci krásné čisílko 🙂 A přeju hodně štěstí, at' se jich oplodní co nejvíc.
@meggar Tobě hodně štěstí zítra

@kornelka11 a ostatní,děkuji, štěstí jsem měla, ze 3 foliků 3 vajíčka 🙂 Ted' jen doufat, že se aspoň jedno oplodní.. Jinak jsem vyfasovala spoustu hormonů na sliznici, je moc nízká, ale to bude asi tím clostilem. Hurááááá, mám radost, já jsem totiž byla včera hrozně zoufalá, po té injekci pregnylu mě přestalo bolet břicho, myslela, že už jsem ovulovala....a ono néé, byly tam ještě všechny 😅

saminka
24. kvě 2011

@olousek35 to je hezka urodicka, nejde preci o kvantitu ale kvalitku 😉 drzim palecky at se vsechny oplodni

@bobulinka74 taky drzim palecky at se krasne oplodni, a ja taky mela u te minimalky jen tri vajucha 😉 😉 😉

olousek35
24. kvě 2011

@bobulinka74 to je pěkné číslo na minimálku. Tak snad se nám oplodní všechny. A taky budeme určo brzo těhotné. 😉

meggar
24. kvě 2011

@olousek35 Hlavně ať se oplodní všechny a vyvíjí se jak mají.
@bobulinka74 Náhodou 3 vajíčka, to je dost dobrý číslo na minimálku. Držím palce, ať se taky oplodní a vyvíjí.
Zatím se loučím, zítra podám zprávu...jestli teda budu schopná sedět. První den po OPU s tím mívám celkem problém 😝

luckap123
24. kvě 2011

Ahoj kočky 😵 nevím jestli sina mě pamatujete,ale jdu vás pozdravit 🙂

@olousek35 strašněmoc,moc držím palce tentokrát už to výjde 😵
@saminka ty blájoí kočko tobě to utíká ..super
a co O
@okcelok ty jsi ještě celá? 😀
a co Gábi a Kornelka???????

U nás novýho nic,těhu stále není takže v srpnu se chystám za Marcelem a zksuíme tam dát posledního mrazáčka....ale děsně se toho bojím...že to nevýjde 😖 holky nemáte nějaký tip co dělat než do toho půjdeme,čaje, cvičení......
díky moc a já zase najuknu 😵

kornelka11
24. kvě 2011

@olousek35 @bobulinka74 super spravicky 🙂
@meggar aj tebe na zajtra vela stasticka 🙂

okcelok
24. kvě 2011

@luckap123 ahojky,no a co takhle zkusit tu mojžíšovu metodu?? No ještě pořád jsme 2v1,ale zítra jdeme do porodnice,tak uvidíme,co nám řeknou. Ale malá má ještě do víkendu čas! 😝

okcelok
25. kvě 2011

Zdravím kočky,tak jsme doma s kontroly a pokud se malá do pátku nenarodí,tak mě chtějí v sobotu udělat hamiltonův hmat,ale já nevím,jestli do toho mám jít!!??

meggar
25. kvě 2011

Zdravím, tak jsem doma z OPU. Zase máme 20 vajec, takže úroda velká. Doufám, že jich bude hodně zralých.
@olousek35 Co ty, jak pokračujete v e vývoji?

olousek35
25. kvě 2011

@meggar no super, to je nádherné čísílko. Já tam právě volala. Odebrali prý 8 vajíček, jedno nebylo zralé, ale asi dozrálo, bo máme oplozených 8. V neděli ET. Se mi celkem ulevilo.

olousek35
25. kvě 2011

@okcelok nevím, co to ten hmat je, bohužel. Možná to chce probrat s nějakým doktorem. Třeba zavolat gynekologovi. Určo pak dej vědět a hlavně se porodem moc netrap. Držím pěstičky

petrita83
25. kvě 2011

@okcelok tak jak dneska?že už chce ven???je to teda svéhlavička 😀 asi celá maminka 🙂 😉

okcelok
25. kvě 2011

@olousek35 doktor ti protrhne nějakou blanku a tím uspíší porod,většinou do 48 hodin porodíš. Ale já chtěla,aby šla malá sama,až bude chtít. Gynekolog mě řekl,ať do toho jdu,že to nic není,jen je to trošku nepříjemné.

okcelok
25. kvě 2011

@petrita83 no po vyšetření od paní doktorky nic moc,vše mě tam dole bolí a trošku jsem i krvácela,ale třeba se to rozjede. Paní doktorka řekla,že se hezky chystám. Jo a malá má cca 3,5 kg! 😝 😀

petrita83
25. kvě 2011

@okcelok je to prďolka malá 🙂 když se hezky chystáš, tak se hezky chystáš 😉 to je dobrý..aspoň se zas něco děje..jen doufám, že tě to moc nebolí!!!a jakej hmat?ta naše domluva musí klapnout anic takového není třeba!

saminka
25. kvě 2011

@meggar krasna urodicka 🙂 🙂 🙂

@olousek35 tak dokonce o jednoho embiska mate navic, tak to je krasa, ze se vsechny oplodnila, jen tak dale 😉

@luckap123 taky zdravim, kocko, utika mi to zatim pekne 😵 jinak moc tipu teda nemam na to aby se to povedlo, ja ted delala vse od prvniho dne po et vsak jsem ani s malou lezet nemohla a vyslo to, tak ze je to opravdu jak listek do loterie 😖

taky zdravim Gabi a Kornelku 😵 😵 😵

saminka
25. kvě 2011

@okcelok no vidis, uz se ti to chysta 😉 taky bych to nechala na male, az se sama rozhodne se narodit 😉 😉 a jinak ma ukazkovou vahu 🙂 at uz je tu brzy!!!

okcelok
25. kvě 2011

@petrita83 no zatím je to jen taková bolest jako po brutálním vyšetření od doktora,to nejhorší asi teprve přijde. 😝 Je to hamiltonův hmat,kdy ti doktor jakoby protrhne nějakou blanku,která uvolní nějakej hormon a tím se urychlí spuštění porodu,většinou do 48 hodin je dítě na světě.

okcelok
25. kvě 2011

@saminka no právě,šla bych do toho,až bude třeba týden po termínu,tak uvidíme,jak to dopadne. No váha je ok,ale i tak se začínám porodu bát,jak jsem tam dnes tu paní slyšela!!! 😕 😕 😕 😕

saminka
25. kvě 2011

@okcelok no uznavam ze bezbolestne to neni teda, ale zase kdyz vis ze ti za tu hroznou bolest daji ten nejkrasnejsi uzlicek tak opravdu v tu ranu na vsechno zapomenes a budete se jen radovat 😉

okcelok
25. kvě 2011

@saminka je mi to jasné,ale jak se to blíží a jak jsem ji tam slyšela,tak to na mě nějak padlo. Ale třeba to vše zvládnu ok a ani to nebude tak strašné. Jen nevím,jestli to mám dát s epidurálem nebo ne?!

saminka
25. kvě 2011

@okcelok no uvidis az zacnou kontrakce a jak je budes zvladat 😉 pak mas cas se rozhodnout 😉 ja byla rozhodnuta pro epidural, ale nakonec to slo tak rychle ze nebyl uz cas, ale nelituji toho ted 😉

kornelka11
25. kvě 2011

@gabikri zlaticko ty si nemala mat teraz niekedy to hematologicke vysetrenie?

okcelok
25. kvě 2011

@saminka já bych to taky nějak tak viděla. Pokud to budu zvládat a půjde to rychle,tak si ho taky nedám.Budu statečná! 😕 😉

gabikri
25. kvě 2011

Ahojky všem 😵 😵

@kornelka11 : ano, ano, pamatuješ si to dobře 😉 byla jsem tam v pondělí a pan doktor mi řekl, že nechápe, proč mě k němu poslali, že dle výsledků z imunologie stačí ten miniheparin a že tam není už co zkoumat.

kornelka11
25. kvě 2011

@gabikri ale urobili ti aj nove odbery na heme, ci? Vidis, toto som nevedela zase ja ze to vidia aj z imuna. Ja imuno nemam, mne robili vysetrenie na heme a asi to bolo vidiet aj v genetike. Ale do toho sa uz ja moc nerozumiem 🙂
Tak som rada ze sa nieco naslo, teraz sa to napravi a coskoro si tehulka 🙂
@meggar super vysledky 🙂
@olousek35 @bobulinka74 drzim palce!!!

gabikri
25. kvě 2011

@kornelka11 : no nenašlo se právě nic, ta mutace je minimální a sám doktor henatolog řekl, že se může ten miniheparin nasadit, ale při tak malé muraci toho genu je cca 10 % zvýšení úspěšnosti 😉 Abych ho pak nepřišla zaškrtit, že miniheparin nefunguje 😝 Já si spíš myslím, že u mě není problém nějaká mutace genu, ale 1) VĚK
2) PSYCHIKA
3)PÁTEŘ A DŘÍVĚJŠÍ PROBLÉMY S NÍ.....

bellka
26. kvě 2011

Ahojky děvčátka 😵
Přejeme všem krásný den a přišli jsme podpořit holky v akci, tak tfuj tfuj tfuj, ať se embryjkám pěkně dařííí 🙂
@gabikri zlatíčko, koukni na to http://www.dornova-metoda.com/dornova-metoda-ma... , kvůli té páteři, já na to chodila asi rok a půl a pomohlo mi to, mám páteř z tahání lidí hodně zničenou a obratle mi vyskakují hodně 😉
@luckap123 jestli budeš chtít, mám recept na bylinkový čaj od jedné holčinky, která prodělala IVF a nedařilo se a nakonec se podařilo přirozeně, taky jsem ho asi přes rok pila 🙂 ale co já všechno za ta léta nevyzkoušela, že jo 😉 @okcelok už to budééé, přejeme hladký porod 🙂
Přeju krásný sluníčkový den všem, letím ven🙂