• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

28. března 2017 
Jojo neboj budu se opatrovat,budu na PN až do toho 18.a pak se domluvím s dr.
6. lis 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjooo, stejne to je super :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo jen aby bol ten UTZ už aji a boli tam srdíčka nebo jedno srdíčko hlavně.
6. lis 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co kdyz budou dvojcatka??????????????????????? to bych zavidela tuplem :pensive: :dizzy_face: :grinning:
6. lis 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak co už bychom nadělali,ale nevadilo by nám to sme si říkali,hlavně že bude něco.
6. lis 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste jednou gratulju a drzim palce!
VIVAT REPROFIT :wink: :sunglasses:
6. lis 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo moje řeč a děkuji a na tebe taky budu myslet stále
6. lis 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adrosku paráááda - doufám že vše bude už probíhat tak jak má :slight_smile: moc Ti to přeji!!!! :sunglasses:
6. lis 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji Aja snad ano a bude to ok,už at máme potom UTZ aji.
6. lis 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, určitě je vše OK, i hcg se mi zdá vysoké, mohly by být 2 :slight_smile:
6. lis 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...nezlobte se, že vám sem "lezu"ale uvažuji taky o tom, že bych na jaře zkusila Reprofit. Zatím mám za sebou 1xIUI, 1xnativ a 1xIVF - vše na Obilňáku a vše neúspěšné. Chtěla bych se proto zeptat, jak stimulace probíhá v Reprofitu- na Obi jsou dost časté kontroly - před OPU asi 4x vždycky ráno UZ + krev a podle toho úprava dávky léků. Probíhá to "u vás" stejně nebo chodíte třeba jen na UZ. Holky...dík za odpověď a všem hodně štěstí :wink:
9. lis 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky,přeji hezký den všem,
nufice no snad máš pravdu,jo dvě by tam mohli být,mi říkala aji dr.podle toho Hcg,tak uvidíme příští týden v úterý na UTZ.
Maja-já jsem tam spokojená,měla jsem dlouhý protokol před IVF,před OPU jsem tam byla asi tak 2-3X na UTZ aby viděli jak reaguji a upravovali mi dávky léků,ale krev mi tam nebrali.Jinak hodně štěstí
10. lis 2008 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak dnešní KO a UTZ dopadl, no.....OPU se odkládá na pátek. Dnes jsem 11DC, folikuly byly 14-15mm, dr.se to zdálo málo na středu, takže jsem vyfasovala další Menogon, Orgalutran a Pregnyl a v pátek v 7,30hod.nástup. Sliznice je prý krásná.
Měla jsem dnes místo Machače Koudelku...no, není špatný,nebyl zlý ani protivný, ale mi nesedí, pořád cosi mumlam pod nos, nerozumněla jsem mu, potom mluvil o jakoby mých PCO, které ale já vůbec nemám, potom zda máme zamražené sperma z TESE, tak jsem mu řekla, že jdeme prvně....no, nevím. Nejdřív měl při UTZ monitor natočený na mě a potom ho otočil k sobě, nic mi neukázal, jak jsem zvyklá od machače, tvářil se u toho až moc soustředěně a jediné, co jsem se dozvěděla, že mi rostou jen 1mm za den a tudíž je posun na pátek. No nic, snad to bude vše dobré.
10. lis 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík nufice,tak snad to bude vpřádku neboj,ještě porostou určitě.
10. lis 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a je jich víc než 20. To oni porostou, určitě, ve čtvrtek byly 10mm a dnes 14-15mm, takže pomaleji, ještě potřebují 3 dny, tzn.Pregnyl píchám ve středu večer. :slight_smile:
10. lis 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo neboj ještě porostou uvidíš,hlavně bud vklidu,ale já som taky šílela.
10. lis 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky..a jste v Reprofitu spokojené? Ke komu tam chodíte?Mně teď jen trošičku odrazuje to,že se nedělají odběry...na Obi to fakt vyšetřují poctivě. Já měla totiž problém s nízkou hladinou estradiolu, tak mám strach,že to bez odběrů neodhadnou :frowning2:
10. lis 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, díky:slight_smile:
Majo, já jsem spokojená, moc, ale nemám srovnání, je to můj první CAR :slight_smile:
10. lis 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak sem zase nakukuju...
Nufice ahojky, nechodíš náhodou i na jiné stránky, na diskuze? :wink: Mám pocit, že jsem podobný příspěvek už četla... :wink: A uvidíš, dobře to dopadne. Já nemám zkušenosti ani s Machačem, ani Koudelkou, zatím jsem byla jen u Vitouškové, ale jsu tam spokojená... Mám teda zatím za sebou jen 1x IUI.

Majo, jak to myslíš, že nedělají odběry? Mně dělali HP v říjnu, a teď v listopadu jsem byla na té IUI, a to už se dr. dívala, jestli mi nemá udělat další HP... tak nevím.. jaké odběry myslíš?
11. lis 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maja no mě dělali taky prvně odběry jako,ale potom před IVF už ne během stimulace,jen utz,předtím mě dopadli dobře všechny pdběry tak možná proto.
Lenakasek já taky chodím k dr,.Vitouškové a je ok,ted som po 1 IVF a som těhotná.
11. lis 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenajsku, chodím:slight_smile: :slight_smile:
11. lis 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenajse...na Obilňáku mi dělali HP před zahájením léčby...pak jsem chodila na kontrolu během stimulace vždy 2.,7.,10.,a jednou dokonce i 12.den cyklu (a to před IUI i IVF)...no a pokaždé mi dělali UZ ke zhodnocení velikosti a počtu folikulů a hormonální profil...a až podle toho mi nakonec upravovali dávky léků. Na Obilňáku je to běžný postup, tak mě zajímalo, jak to chodí "u vás" v Reprofitu :wink:
11. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, tak jsem dneska 1DC a zitra valim na HP a manzel na kontrolni spermio :pensive:
nufice, me teda Koudelka sedl moc, pri UTZ byl monitor na me, vsechno mi ukazal, popsal....moooc sympaticky :dizzy_face:
11. lis 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik martek,tak tě zdravím moc.,tak se to hýbe co?
11. lis 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri, no hybe, sem tedka mela tri dny zpozdeni, takze malicko nervy, ale ani sem netestila, pac sem prece uz velka holka, a nejaky tri dny me nerozhazou :sunglasses: :grinning:
co ty????? :dizzy_face:
11. lis 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo potom tedy,ale určitě to brzy vyjde neboj,n o já zatím dobrý,k dr.jdu příští týden vto úterý tak už aby to bolo hlavně a bylo něco vidět,trošku se bojím,jinak testuji občas a stále jsou tam dvě no ale přeci až bude vidět bublina tak budu kludnější.
11. lis 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo...tak doufam, ze das hnedka vedet....
ja uz valim tedka do postele, ted sem se vratila z prahy, jsem uplne grogy, tak at jsem zitra fit :sunglasses:
papa a drz se :wink:
11. lis 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatím se měj,papa
11. lis 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky
12. lis 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martek nenapínej tak jak jste dopadli?????????? :slight_smile:
14. lis 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek