Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
23. čer 2011

@okcelok tý jo, to je obřík 😀 s tím spaním bud ráda, že se v noci vyspíš a přes den se to dá vydržet, ne? Moc ti berušku malou-velkou přeju a pořádně si jí užívej, dokud je malinká 😉

okcelok
23. čer 2011

@olousek35 no ale letí to šíleně,už je úplně jiná,než když se narodila. Ani nejsem přes den unavená,ten adrenalin ti to nedovolí! 🙂

lenka27
23. čer 2011

@meggar držím palečky na zítřek, bude to krásný zážitek uvidíš.

meggar
23. čer 2011

@lenka27 Díky, už začínám být trochu nervózní.
Myslete na mě holky, ať to dobře dopadne. 😉

olousek35
23. čer 2011

@meggar drzim pesticky, at je to vse v poradku a zitra hned pis! Budu na vas myslet.

vika29
24. čer 2011

@meggar ahoj, taky moc držím palečky 😀

olousek35
24. čer 2011

já se bojím, že se u mně historie opakuje. Začínám trošku špinit a mám slabší test než před týdnem. Tak pokud tam nebyla dvě mimča,tak už se nevyvíjí asi ani jedno. Pondělí to rozlouskne, tak uvidíme, ale bojím se, že je konec. ☹

lenka27
24. čer 2011

@olousek35 to ještě nic neznamená já špinila až do 10. týdne a někdy i dost a nic to neznamenalo. Nechceš si zkusit zavolat na Reprofit jeslti tě nevezmou na UTZ už dnes, myslím, že za klid v duši to stojí, mě taky takhle vzali přednostně.

lenka27
24. čer 2011

@olousek35 nebo zavolej našemu doktorovi, má dnes do 3, vezme tě jako akutní, znáš ho pro něho to nebude problém.

olousek35
24. čer 2011

@lenka27 já jsem srab, počkám jak se to vyvine do pondělí. Ale bojím se, že je to konec. Stejně by s tím nedokázali nic udělat. Nezbývá než čekat. ☹

lenka27
24. čer 2011

@olousek35 no tak držím palečky ať to dobře dopadne. S tím špiněním to ale nic neznamená.

olousek35
24. čer 2011

@lenka27 si hodná, špinění možná ne, ale ten slabší test určitě jo. Dělala jsem si raději dva a je to výraznej rozdíl. Leda že by blbnul moc vysokým hcg, ale to pochybuju. A já tomu tentokrát opravdu věřila.

meggar
24. čer 2011

@olousek35 Neblbni! Jedno holčina taky takhle vyšilovala, že má slabší test a špinila a holky ji upozornily, že když jseš v pokročilejším stádiu těhotenství cca 7 týden, že to začíná slábnout ty testy. Pokud nechceš jít na UTZ, tak si skoč pro ten digi. těh. test Clearblue a ten ti to ukáže přesně. Přece se nebudeš celej víkend stresovat!!! Moc držím palce a věřím, že to nic neznamená a zahlásíš nám min. jedno mimi se srdíčkem, jasný?! 😉
Jinak já hlásím na UTZ půlcentimetrový dvojčátka se srdíčkama. Teď jen abysme to dotáhli do úspěšného konce.
Všem, co mě na dnešek držely palce moc moc děkujem.

olousek35
24. čer 2011

@meggar jejda, tak to moc gratuluju. Dvojčátka jsou super. Já koupím odpo další testy a ten clearblue ukazuje i vyšší týdny těhotenství? Pokud máš fotečku, tak nám ji sem hod, dík

meggar
24. čer 2011

@olousek35 Já jsem si dělala ten Clearblue myslím předevčírem, páč jsem věděla, že ty obyč testy už můžou slábnout, tak abych se nestresovala. A naskočilo mě tam hned + a skoro hned s tím 3+ a to znamená 5 a víc týdnů. Fotku sem skusím hodit.

olousek35
24. čer 2011

@meggar opravdu můžou slábnout? já to hledám na netu od včera a taky jsem pár příspěvků našla. Ale moc tomu nevěřím. Fakt se bojím, chjo. Zkusím sehnat ten digitální test, ale naše lékárnice mají problém najít i 10 mamáč, bo netuší co to po nich chci. Připadám si v lékárně jako idiot. Dík za částečné uklidnění, zkusím se nenervovat.

meggar
24. čer 2011

@olousek35 Jo, slábne, neboj. Já bych to taky nevěděla, četla jsem to tady u jedné holky ve fotoblogu. Právě kvůli tomu jsem si už obyč. testy nekupovala a koupila si ten Clearblue. Je sice dražší, ale za ten klid stojí.
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/aknel1976/
Tady v tom fotoblogu se o tom ty holky baví, doufám, že ti to pomůže. Je to příspěvek z 25.května. A ve fotoblogu má i tu fotku se slábnoucím testem, tak můžeš porovnat.
Hlavu vzhůru, určitě je všechno tak, jak má, jasný 😉

olousek35
24. čer 2011

@meggar jejda, moc díky. Já to mám taky tak podobně. Ted jsem dojela z lékárny a mám jedny mamatesty a ten digitál. testnu ráno a snad to bude ok. Začínám se uklidnovat. Moooc díky

meggar
24. čer 2011

@olousek35 Proč až ráno, cvrkni na to hned, ať se uklidníš. A já tady čekám, jak to dopadne a držím palce... 😀

gabikri
24. čer 2011

Jdu se podívat co je nového a koukám, že
@olousek35 už zase stresuje, holka neblázni, všechno je v pořádku, já to taky hodněkrát četla, že to pak už slábne!!!!! 😉 Držím palce 😉

saminka
24. čer 2011

@meggar moc gratuluji ke dvema srdickum 😵 je to krasa 🙂

@olousek35 nestresuj prtka nestresuj, vim ze se to dobre mluvi ale uz v po budes vedet jak na tom jste a ja verim, ze moc pekne a jeden mimisek tam urco bude 🙂

vsechny zdravime!!!

olousek35
24. čer 2011

Tak je tam 3+ a mamatest dnes testovaci o trosinku silnejsi. Tak to bylo asi testem. Stejne se bojim.

meggar
25. čer 2011

@olousek35 No, tak buď v klidu a už nestresuj, jasnačka?

lenka27
25. čer 2011

@meggar gratuluji k blikající srdíčkům, to je super zprávička. Tak hlavně opatruj sebe i ty drobečky.

lenka27
25. čer 2011

@olousek35 chápu, že jsi nervózní, ale vše bude v pořádku, neboj. Hlavně odpočívej a vezmi si nějakou hezkou knížku, ať nemáš čas moc přemýšlet.

olousek35
25. čer 2011

Holky, jste zlatíčka. Honí se mi hlavou naprosto vše, pěknej maglajs. Už at to mám v pondělí za sebou. Na druhou stranu se hrozně bojím.

@meggar citíš bříško, když si lehneš na břicho? Já už mám problém na něm ležet a vadí mi kalhoty do pasu. Jsem teda hodně silná, ale to na to nebude mít vliv. 😀

meggar
25. čer 2011

@olousek35 Já jsem věřila, že ten UTZ dobře dopadne, ale stejně, když jsme na něj šli, tak se mě uplně klepaly zuby, jakej jsem měla strach, tak neboj, to je normální.
Břicho necítím, páč na něm nelehám 😀 Bolívají mě tak hrozně prsa, že bych to na břiše nevydržela. 😀 Ale jinak jsem večer jaksi nafouklá, ale nemyslím, že by mě už rostlo. 😉

olousek35
26. čer 2011

Ahoj devcata. Jak se dari a co noveho?

lenka27
26. čer 2011

@olousek35 u nás nico nového pořád jsme 2 v 1, takže pohoda. Nesmím to zakřiknout, ale mám energie jako bych nebyla ani před porodem. Hlavně co ty? Jak se cítíš?

olousek35
26. čer 2011

@lenka27 ja se silene zitrka bojim. Uz jen 15 hodin a budu vedet vysledek. Kdy mas rodit?