Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

safarikovap
13. črc 2011

@mourinka29 nenééé, žádný nervičky, jenom by sis škodila 😨 Já vím, zatím se mně to mluví, když mám za sebou jen první konzultaci, ale...víš, jak. Když to na Tebe padne, tak musíš napsat hned sem holkám, aby Tě trošku "nakoply" 😉
Já jsem na netu od rána - nervózně vyhlížím mail s výsledkama včerejšího spermiogramu 😨

mourinka29
13. črc 2011

@safarikovap no joo,já víím,snažím se být v klidu,koukám na šeherezádu 😀 😀 😀 😀 ,hraju s s jorkšírke a válim se u tv 😀 😀 ,ale sem tam ta myšlenka v té hlavě prostě prolítne 😝 😝 😝 😝 😀

Jinak holky ,kdo jste měly mrazáčky,do kolika dnu vám dali vědet,jeztli budou zmrzlinky či né??? 😒 😒 😒 ,dr. včera říkal,že dají vědet zítra,což je jako dnes a na papírech máme napsáno do 10ti dnu 😲 😲 😲 😲

katem
13. črc 2011

Tak jsem si dala fotku, abych byla vice pratelstejsi 😉 😎

katem
13. črc 2011

@mourinka29 neboj se.... jen se na to tes... musis byt positivni 😉

meggar
13. črc 2011

@mourinka29 Myslím, že nám dali vědět do dvou, nebo tří dnů na e-mail a fakturu poslali ještě pozděj.

mourinka29
13. črc 2011

jj děkuji 🙂 🙂 🙂 🙂 ,no prostě dneska jsem nesvá,protože citím břiško jakby menstruačně a to mě vždycky vyplaší,i když vím,že i takové bolesti jsou normální 🙂 🙂

katem
13. črc 2011

@mourinka29 no ja kdyz jsem take po mem IVF lezela a citila jako, ze je to menstruace, tak vse bylo ok a byla jsem tehotna!! tak se neboj... no v tom 8.mem tydnu to bylo jinadsi, ale to ted neni podstatne... proste bude to OK!

mourinka29
13. črc 2011

@katem no dyt já taky byla těhu a měla jsem velkéé ms bolesti 😀 😀 😀 ale vždy pěkně vyplašily 😠 😠 😠 😠 ,já zas musela dátmimi pryč ve 13 týdnu kvuli vývojové vady

katem
13. črc 2011

@mourinka29 no tak to je dobre, ze to vis... ja jsem chtela jen aby jsi byla v klidu 😉 ... cekla jsem si ve tvem "profilu" o tom jak jsi musela dat tvoje "baby" pryc.... no pekne jsem si u toho pobrecela!! Me zase prestalo rust v 8-me tydnu! ☹

mourinka29
13. črc 2011

@katem no to mi taky,před dvěma lety ☹ ,ach joooo

katem
13. črc 2011

ani jsem nevedela, ze je takovych pripadu jako jsem ja tolik!!! achhh.. jooo...
Ja jsem se prihlasila na toto forum az tuto nedeli... pote, co jsem zjistila, ze moje vajicko se nechtelo vyvijet a tak jsme na ET nesli!!!... tak jsem zacala hledat jinou kliniku, protoze si myslim, ze ta co jsem byla ted, tak nebyla tak OK 😒

katem
13. črc 2011

@mourinka29 ani jsem nevedela, ze je takovych pripadu jako jsem ja tolik!!! achhh.. jooo...
Ja jsem se prihlasila na toto forum az tuto nedeli... pote, co jsem zjistila, ze moje vajicko se nechtelo vyvijet a tak jsme na ET nesli!!!... tak jsem zacala hledat jinou kliniku, protoze si myslim, ze ta co jsem byla ted, tak nebyla tak OK

saminka
13. črc 2011

@katem hezka fotecka 😉
@mourinka29 moc drzim palecky. Vse spatne uz jste si holky vybraly tak ted uz jen to pekne a uspesne🙂 ja taky mela jedno zamlkle tehu po iui. je to fakt dost caste☹😖ale podarilo se zase tak i vam musi🙂

olousek35
14. črc 2011

Tak jsem zpět z kontroly. Zase jsem byla vyklepaná a v posledním tažení. Naštěstí vše ok, jsme 9+0, takže to vychází naprosto přesně. 😉

saminka
14. črc 2011

@olousek35 gratululka k dalsi kontrole, uz to bude jen lepsi 😉 mimisek uz se krasne rysuje 😀

olousek35
14. črc 2011

@saminka jj, už se přestanu tolik bát. Objednám se do reprofitu na screening a snad to bude dobré. Aspon se tam za nimi ještě jednou podívám. Už mi opět chybí, lidičky zlatý.. 😀

mourinka29
14. črc 2011

@olousek35 moc moc gratulujuu 😵 😵 😵 😵 😵

Holky tak nanučky nemáme ☹ ☹ ,škoda noo,byla byc s něma klidnější 😒 ,fákt jsem si myslela,že budou,kdy tam byly nějaké blastičky a morulky 😒 ,někde zamrazují i 8mi buněčné ale v RF asi jen nejvyšší kvalitu 😒 😒 ,no snááááááád je nebude potřebovat

safarikovap
14. črc 2011

@olousek35 Jéééžiši, to je nádhera 😵 😵 😵 Kde se dají takový pěkný obrázky s miminkama koupit? Asi nikde...si budu muset počkat 😠

meggar
14. črc 2011

@olousek35 Gratulace veliká. Já jdu na kontrolu až příští týden, už se těším až prcky zas uvidím a zároveň se modlím, aby bylo vvšechno v pořádku. 😉

safarikovap
14. črc 2011

@mourinka29 Zrovna jsem to chtěla napsat, na co mrazáčky? 😉 Tentokrát to musí klapnout 🙂 Jak se cítíš? A ještě dotaz - jseš doma na neschopence nebo je člověk "po tom" ready a může třeba třetí čtvrtý den jít do práce? Ptám se jako neznalec...

safarikovap
14. črc 2011

@meggar A Ty budeš mít příští týden ještě hezčí obrázek...s dvěmama miminkama...už se těším🙂

meggar
14. črc 2011

@mourinka29 Mrazáčky nevadí, tentokrát to vyjde 😉

@safarikovap Já byla na neschopence od začátku stimulace, páč pracuju ve zdravotnictví, tak abych se s nikým netahala a jsem pořád. Po ET můžeš jít normálně do práce, pokud neděláš nic náročného, ale radši bych zůstala do testu doma, pro klid duše. 😉

safarikovap
14. črc 2011

@meggar Aha - takže neschopenka není nutná ani před ani po ET. Pokud to bude člověk "zvládat" psychicky, ale hlavně fyzicky, tak jak stimulka, tak potom po samotném zákroku se to dá v práci přežít. Nene, pracuju v kanclu, takže by nebyl problém - ale kdo má namáhavější práci, tak to samozřejmě chápu. Díkec 😉

olousek35
14. črc 2011

@meggar jééé, tak to jsem ráda, že se neflákám na neschopence jen já. Na tvé dva prcky se fakt těším. Jsem zvědavá jak fotečka vypadá s dvojčátky.
@safarikovap k takovým fotkám se dostaneš s reprofitem. 1.bude od nich a pak každá další od svéhu mudra. 😉 Už se na to připravuj.
@mourinka29 to je škoda, ale budou ti stačit ty, které máš v bříšku. Nám poprvé taky nazamrazili. Zamrazují jen jedničkovou, nebo hraniční kvalitu. Ted máme zamražené 3. Pro klid duše je to fajn, ale jak vidíš, nebudou potřeba. 😀

meggar
14. črc 2011

Spíš po OPU bych si vzala pár dní volna. Já jsem měla vždycky po OPU ten den bolesti břicha jak silné menstruační bolesti (ale dalo se to zvládat bez léků) a cca 4-5 dní mě to ještě bolelo, nejhorší bylo sedání. Tak uvidíš.

safarikovap
14. črc 2011

@meggar ahaaaa, vďaka za osvětu 😉

katem
14. črc 2011

@olousek35 Tak to je super!!! blahopreji

katem
14. črc 2011

vcera jsem fotila moji kamaradky 3mesicni holcicku!! 😉 krasna... a tak hodna!

olousek35
14. črc 2011

@saminka hezká nová profilová fotečka 😉

veera2
15. črc 2011

Ahoj holky, tak jsem včera byla v RF, konečně jsme se sešli s Machačem,ale měla spoustu lítáního, tak mi udělal utz, mám po minimálce 3 zralé folíky, další 3 jsou malé a asi z nich nic nebude. OPU zítra v 9.30 a bude tam taky Machač, tak jsem ráda. Myslete prosím na mne, je to můj 5. pokus.