Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

meggar
22. srp 2011

@petuska123 Ahoj, nám se vyvíjela embrya při prvních dvou pokusech v jiném CAR hrozně a k ET nám zůstaly vždy jen 2 embrya a ještě žádné extra kvality. V RF nám dělali DNA fragmentaci spermií(aby se vědělo, proč se embrya špatně vyvíjí) a byla špatná. Vyšetření stojí 2 tisíce.

bublenudle
22. srp 2011

@olousek35 děkuji,ja mam od dubna taky vejcovody fuč,po tom mimoděložnim těhu....spg mame,tak snad mi hned daji leky na stimulku a mužu začit... 😉 to by bylo super...

olousek35
22. srp 2011

@bambulajda o krvácení při opu mluvili, teda při mém prvním. Ale pokud chceš mít jistotu, tak brnkni na horkou linku. Dr.je přítomný nonstop a ukllidní tě.
@bublenudle jj, snad začneš a dobře to dopadne. Ono to bez vejcovodů jde líp než se špatnýma. 😉

bambulajda
23. srp 2011

@olousek35 ..tak jsem to nakonec řešila zavoláním na linku, byl tam Štelcl tak mě uklidnil, že pokud to není moc tak je to ok. Dnes už jen špinění. Odpoledne si budu volat jestli se ten náš jedinej chudáček oplodnil a když jo, tak zítra ET....no uvidíme jak to dopadne, ale brali jsme to jako zkoušku, tak když to nedopadne, tak nebudeme nešťastní. Alespoň vím , že jen clostík mi nestačí a je potřeba něco dopíchnout. 🙂

bublenudle
23. srp 2011

@olousek35 No,doufam,že v RF to bude lepši než v Repromede.....měj se fajn... 😉

bambulajda
23. srp 2011

😀 tak ten náš chudáček žije 😵 🙂 ...takže zítra, když se nic nepokazí bude v 10 hod. ET....třeba se stane zázrak a když ne, tak to zkusíme znovu 😎 ...

saminka
23. srp 2011

@bambulajda preju hodne stesticka na zitrek at to embisek zvladne, je to bojovnicek!!!!!!!!

olousek35
23. srp 2011

@bublenudle určo to bude lepší, věřím tomu. 😉
@bambulajda no vidíš, tak to budeš brzo těhulka. Určitě to dobře dopadne. 😉

bambulajda
23. srp 2011

kočky děkuju, tak uvidíme co a jak-určitě dám zítra vědět ..

meggar
23. srp 2011

@bambulajda Taky držím na zítřek pěsti.

bublenudle
23. srp 2011

Tááááák,a je to tady..zitra poprvé do RF 😵 😵
se těšim....

olousek35
23. srp 2011

@bublenudle já se taky těším na nové zážitky, které nám napíšeš. 😉
@meggar zdravím, jak je?

bublenudle
23. srp 2011

@olousek35 děkuji,jsi zlatá 😉

katem
23. srp 2011

@bambulajda hodne stesticka! A relax .... to bude fajn

katem
23. srp 2011

@bublenudle tak at se libi, me se tam minuly tyden libilo ;)

bublenudle
24. srp 2011

@katem super,to jsem rada....doufám,že si hned odnesu leky na dalši stimulku 😵

bambulajda
24. srp 2011

ahoj všem, tak se povedlo už je 4buněčné a je u mě...teď jen vydržet. ...Byl tam Machač - on je fakt super, to jsme se zas nasmáli 😀
@bublenudle určitě budeš nadšená....pak napiš, já můžu srovnávat jen s Obilňákem, né že by tam byli špatní, ale tady se cítím moc dobře, dávají sílu bojovat. držím palečky. 😉

olousek35
24. srp 2011

@bambulajda tak super. Jak tu kdysi kdosi přával, jsi neprokazatelně těhotná, tak se s tím začni smiřovat a za 10 dní nám tu ukážeš pozitivní testík. Jééé, já se těším. 😀 😀 😀 😉

safarikovap
24. srp 2011

Ahoj holky, vy tady víte všechno, tak help me🙂
U Mudr. Vitouškové jsem byla na HP 2DC - výsledky zatím nevím. Ale - HP po ovulaci mi nedělala, protože jsem jí řekla, že jsem na HP byla nedávno u mé gynekoložky s tím, že po ovulce byl progesteron - cituji - O.K. 😠 Nakonec mně to nedalo, abych mohla Mudr. Vitouškové říct přesné hodnoty, tak jsem si dneska zavolala na gyndu.
Tož teda - 23DC (6DPO):
-progesteron 67,9 (čeho?)
-prolaktin 0,20 (čeho?)
Myslíte, že jsou hodnoty opravdu O.K.?

olousek35
24. srp 2011

@safarikovap mně dělali HP jen 2.den cyklu. Asi k tomu, aby určili stimulku víc nepotřebují, tak se tím netrap. Příště Vitouškové hodnoty povíš a uvidíš. To už se budete domlouvat na lécích a nejspíš je i dostaneš. A pak do toho padneš po hlavě. 😀

olousek35
24. srp 2011

@bublenudle tak jaké máš dojmy? Líbilo se ti v reprofitu trošku? 😉

safarikovap
24. srp 2011

No brouku, kéž bys měla pravdu - myslím s tím, že bych začala se stimulkou. Ale obávám se, že s přítelovou morfologií (1%) nás pošlou ještě...třeba na genetiku nebo tak 😖 Uvidíme, už aby bylo úterý, těším se tam jak malý děcko🙂
Vidím, že Ty zdárně pokračuješ a pomalu odkrajuješ z těch těhu týdnů🙂 Tiše závidím 😉

safarikovap
24. srp 2011

@bublenudle Taky jsem zvědavá, jak se Ti tam líbilo🙂 Já tam jdu příští týden podruhé, ale ještě mě to nadšení nepřešlo 😉

olousek35
24. srp 2011

@safarikovap no, ještě mi to těhotenství pořádně nedošlo. Je to takové zvláštní. Člověk se roky těší, roky rozdýchává zklamání. Pak jsem to vzdala a ejhle, ono to díky ivf šlo. Ted jsem těhu a pořád tomu nevěřím. 😀 Jinak jak říkáš, já do reprofitu chodila moooc ráda. Bylo to tam hrozně příjemné, skvělí lidé. Moc si jich za jejich práci vážím.

bublenudle
24. srp 2011

@olousek35 Ahoj Oli,díky za optání...bylo to tam fajn..mudr Štelcl je fantastickej člověk....vše jsme probrali,jsem spokojena..no,snad nám pomužou..... 😵 😵 😵 a přišti rok budu mit muj vysněný a vymodlený uzliček štěsti v náruči 😵 😵 😵 už,aby to bylo.... 🙂
a co Ty??? jak se mimi má??? a ty???

bublenudle
24. srp 2011

@safarikovap Ahojky,byla jsem spokojená....vše jsme pěkně probrali,a řekl mi možnosti....pujdu zatim do nativu...to jsem ještě nikdy neměla,tak uvidime.... 🙂

meggar
25. srp 2011

@safarikovap Držím palce, aby vám to teď vyšlo. Ohledně toho HP taky hodnoty nevím. Na stimulku fakt stačí, když udělají HP 2 den cyklu a podle toho se budou řídit, tak nestresuj a těš se. 😉
@bublenudle Jééé, tak to je fajn, že se ti tam líbilo. Držím palce do dalšího pokusu. Doufám, že už bude úspěšný.
@olousek35 Zdravím spolubojovnici 😉 Kdy jdeš na další kontrolu?

olousek35
25. srp 2011

@meggar opět mám vše v jeden ten. 30.ráno jdu na odběry a pak na tripple testy a doufám, že mi někdo udělá aspon ultrazvuk, at vím, jak to s prckem vypadá. Můj dr.psal, že on ultrazvuk dělat nebude, bo se dělá na tripply. Tak uvidíme. Jinak se k němu opět nacpu. 😀 Jak to máš ty? Jak se cítíš s dvěma prckama? Už cítíš pohyby?

safarikovap
25. srp 2011

@meggar Děkuju 🙂 Je to náš první pokus, takže jsem nohama na zemi 🙄 Ale pokud to nevyjde, tak to svedu na vás s @olousek35, páč jste tvrdili, že jedině v Reprofitu umí zázraky 😀 Gratuluju k prckům 🙂
@bublenudle Takže to nebyl jenom můj pocit🙂 Jsem ráda🙂

olousek35
25. srp 2011

@safarikovap jj, klidně. Já si dokonce Štelclovi o zázrak na poprvé řekla 😀 Ale prosperuje mně až druhé těhotenství. 😉