Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

safarikovap
6. zář 2011

@bellka Ahooooj. Hele - co vy s těma zubama - já myslím, že hledá jen mamka s taťkou a Šimonek vás má na háku 🙂 Je to mazel - ty jeho ksichtíky - to je neuvěřitelný 😀 Ale jseš hodná - doufám, že se hecu a folíky budou zítra pěkně o ty 4mm větší, tzn. 2x14mm a 1x16mm.

Zítra jdu na 9h, tak pak podám hlášení. Beztak si tady teď píšu sama pro sebe, protože tady žádná nejste 😨 Dobrou noc!

daguli
6. zář 2011

@bambulajda to je mi moc lito:( ALe neboj, seber sily, kdyz ne ted, vyjde to priste 😉

daguli
6. zář 2011

@safarikovap gratuluju k folikulkum, take myslim, ze na minimalku dobry 🙂

daguli
6. zář 2011

@safarikovap jsme se asi minuly..tak dobrou 🙂

safarikovap
6. zář 2011

@daguli Jsem tu 😀 Ať to nemusím dohledávat zpětně v diskuzi - jen tak pro info - kolik si měla Ty folíků po minimálce, že teď už do toho nechceš jít a chceš zkusit radši klasiku?

bublenudle
6. zář 2011

@safarikovap ja vubec nevim,co dostanu....tak ti dam hned hlaseni 😵

olousek35
6. zář 2011

Tak holky přeji vám dobrou noc a hodně úspěchů. 😀

bublenudle
6. zář 2011

@olousek35 😵 diky..dobrou noc

agnes88
7. zář 2011

@safarikovap čauvec, no právě že na mě ten tamoxifen vlbec nijak nepůsobí, teda aspon nic necítím. Po clostilu sem mívala nafouklý břicho a ted nic. Tak si myslím že se tam nic neděje. Ale třebas to začne, sem dnes 7DC. Já už chcu aby bylo pondělí 🙂 🙂 nedočkavec.

safarikovap
7. zář 2011

@agnes88 Zdarec 🙂 Hele hele - já jsem na sobě naopak po Clostilu něco cítila a je to slabota (aspoň teda pro mě), tak to neznamená, že když nic necítíš, že by to bylo špatně 😕 Ale chápu - já jsem dneska 10DC a taky jsem napnutá, jak dneska dopadnu 😖 Ale už je brouku středa - o víkendu to uteče jako voda a v PO budeš mít jasno 😉 A nezapomeň - bude tam kocóóóór Štelcl 😵

safarikovap
7. zář 2011

@bublenudle Ahaaa, jsem soudila podle nás - nám řekla na poslední konzultaci, do čeho s minimálkou půjdeme. Tak - čekám v pátek na hlášení 🙂

daguli
7. zář 2011

@safarikovap ahoj,mela jsem 3 folikuly, z nich m inasli 2 vajucha, oplodnilo se jedno,ale zastavilo se :(Ale urcite budes mit vetsi stesti 🙂 Drzim pesti. Ja jdu do te klasiky, protoze mam radsi pevnejsi pudu pod nohama.Nechci absolvovat tento zakrok s vidinou toho,ze zisk a tedy i sance bude mensi nez pri klasice. Ale nekdo to ma treba tak, ze radeji pujde vickrat na minimalku,to je individualni.

jana321969
7. zář 2011

@daguli ahoj ja jsem si taky rikala kdyz uz to mam podstupovat a mam i z teho strach tak raději si budu něco píchat dr. rikala ze se z teho umi udelat i 10 vajicek aspon takze tak, a proto kdyz se udela tolik vajicek a musi se to odebrat ze je fakt lepsi narkoza, je po narkoze pak blbě je to fakt jen holky 15 min, to si dojdu sama na sal?? mě kromě braní krve a vrtání zubu nikdy nic nedelaly tak jsem z teho vyhukaná, že nevím co mě za měsíc a pul čeká.

jana321969
7. zář 2011

@safarikovap tak hodně štěstí ja zas když j eto jen štípnutí a tak a měla bych jen 3 vagjička taky byh to spíš nechala ambulantně.

jana321969
7. zář 2011

@safarikovap jo a ten spermiogram mame asi jak vy : 49 % pohybliv 1% progresivní normálních 0 - A ŘEKLA ICSI - TAK JA SE JI PRI KONZULTACI NA TO PICSI ZEPTAM.

bambulajda
7. zář 2011

ahojky, tak jsem dnes ráno byla na krvi, teda budu ještě volat, ale výsledek už známe. ...ta minimálka není špatná, ale musí se to dobře podchytit, u mě byla škoda, že jsme nic nedopíchli - měla jsem tam nachystáno 6 folíků. Ale u mě je vždycky půlka prázdná.
narkózy se nebojte, já jsem si ji užila, když mě probudili, tak jsem říkala doktorce, že to bylo super, že to bych chtěla domů a ona mi na to říkala, že jí to tam říká spoustu pacientek 😉

bambulajda
7. zář 2011

@safarikovap držím palečky ať dorostou 😉
@daguli a kdy se chystáš na IVF?...já bych chtěla začít co nejdřív, ale už jsem se v práci přihlásila na 4 denní stáž v Londýně, tak to asi rušit nebudu a hned na konci října jak dojde mrcha začnu.

safarikovap
7. zář 2011

@bambulajda Jseš šikula, že to tak bereš 😉 Příští kolo jdeme do toho spolu, protože té minimálce šance moc nedávám.

Jsem zpět z UTZ - takže - sliznice 6mm, folikuly jen dva 😠 (1x16, 1x18) a asi 4-5 menších. Takže žádná pecka, ale prý to bude na narkózu, protože možná ty menší dorostou a odsají prostě všechny a a všechny prozkoumají. Každopádně - na OPU jdu v pátek v 8h.

Holky, užívala některá z vás Estrimax? Mám užívat ode dneška 1-1-1 a jen jsem se (blbec) zapomněla zeptat, jestli si ho mám vzít i v pátek těsně před OPU? 😕

safarikovap
7. zář 2011

@jana321969 Každopádně se na PICSI zeptej - s takovou morfologií a progresivním pohybem bych taky řekla, že by to bylo něco pro vás 😉 Ale s pohybem jako takovým jste na tom líp - my jsme měli tuším jen 26/27%

bambulajda
7. zář 2011

@safarikovap ...tak to je slušné, neboj určitě jich tam bude víc....estrimax jsem taky doslala a po něm mě ta sliznice krásně narostla, ale dostala jsem ho po OPU, tak si asi raději zavolej sestře.

Holky jak to děláte v práci, já jsem teď stimulovala a všechno stihla během 14 ti denní dovolé, ale příště už asi budu muset chodit do práce, jen na opu si asi vemu 2 dny dovči a něco po ET, ale jinak já musím chodit do práce 😒 ...bohužel mě v práci nikdo nezastoupí a neschopenka to neřeší, pač když budu moc chybět tak mě brzo vyrazí - a zas nebude na IVF - je to začarovanej kruh 🙄

agnes88
7. zář 2011

@safarikovap týjo, to má rychlý spád. po, st, utz a v pátek odběr. To budeš 12DC, kurňa tak co se mnou budou dělat v pondělí když budu 12 DC, to počítám že mi marcel řekne že su houby slípka 🙂 a budu zas čekat na další cyklus, chjo. V pátek pokud ti bude fajn musíš napsat, teším se na to jak kdyby se jednalo o mě 🙂 🙂
@bambulajda jo s tou prací je to naprd. Já to tajím, ví to jen mzdovka, tý nosím lístky od lékaře, jinak mlžím. To kdyby se někdo dozvěděl...těch dotazů. Stačí mi to už teď. Proč nemáte mimi? A na co čekáte.....Ale zkus se zeptat v rf jestli by se některé vyšetření nedali dělat odpo, teda pokud by ti to vyhovolalo. Kamoška chodila na transfery na 16h, po práci.

bublenudle
7. zář 2011

@safarikovap No,ja vim co a jak,rekl mi to...akorat jeste nevim,jake mi da prasky a hormony...to jsem preslechla..sedela jsem tam dlouho a hodne informaci 😀 ..jelikoz jsme probirali vsechny vysledky z Repromedy...tak v patek hlasim 😉

carlik
7. zář 2011

Ahojky holky! Tak hlásím další reprofiťáckou holčičku, co mi dneska genetik potvrdil 😉 Všechno má jak má být a už se na ni moc těším, tak jsem jí hned koupila spoustu oblečků 😉
@bellka tak říkáš císař v mým věku to jistí...ikdyž Štěpán tak rozhodnej není 😒
@safarikovap no hned nemysli na to, že tahle minimálka nevyjde, co když JO? V pátek držím palce a určitě si pár minutek pěkně pospíš a probudíš se s tatrankou a čajíkem na pokojíku. Já když jsem šla párkrát bez narkozy, tak jsem nic nedostala 😒 A OPU se bohužel nedělá odpoledne,protože jsou naplánovaný na ráno, aby to měli pohromadě s anesteziologem. Leda bez něho, by se to dalo domluvit na odpo...
Já dneska vyfasovala na interně Holtra (tlakoměr na 24 hod.) a jsem s tím jak klokan a je to děsný, když to 4x do hodiny se nafoukne (ruka mi málem upadne) a ani si nedovedu představit s tím spát ☹ To počítám nepůjdu ani do postele 😠

safarikovap
7. zář 2011

Až teď jsem si prohlídla dnešní protokol a mám tam 1x16, 1x18 a 3x10
@bambulajda Díkec ženo 😉 Ale tento pokus beru fakt jenom jako "rozjezd" a do toho příštího půjdu na plno. Vždyť 12. 7. jsme měli první návštěvu v RF a ještě není ani o dva měsíce později a už bych měla být těhu? To je na mě nějaký moc rychlý 😀 Na ten Estrimax jsem si volala a mám ho brát už ode dneška (přece jen ta sliznice ještě není tak moc vysoká). Tak dneska výsledky krve a potom? Dáš si oraz nebo se vrhnete do dalšího pokusu?
@agnes88 Člověče - aby jsme se tam v to PO nepotkaly?!?! 😉 V PO budu 3. den po punkci, to by tak odpovídalo ET (s prodlouženou kultivací moc nepočítám). Seš hlóóópá - jaká houby slípka 😀 Spíš já budu ráda, že jdu před Tebou, páč nade mnou by jen mávli rukou a řekli by "vemte si příklad s aggnes" 😀 No v pátek rozhodně poreferuju, páč budu zvědavá na @bublenudle a její dojmy a Tebe budu muset nějak povzbudit před tím (pro Tebe) dloooouhým víkendem, než se konečně dostaneš v PO na UTZ 😉

Jo a protože jste mě teda neráčily žádná odpověděť na ty aplikační jehly (jestli je v nich rozdíl ve velikosti, podle typu léků), tak jsem se sestřičky zeptala. Prý ne-e, takže supééér 😀 Při klasické stimulce bych totiž neměla strach z OHSS, ale daleko větší z těch velkých, tlustých, dlouhých hnusných jehel 🙂

safarikovap
7. zář 2011

@carlik Ale to si měla říct rovnou - když si dám narkózu, tak dostanu tatranku??? 😕 Pro tu bych vraždila, takže i tu narkózu přežiju. A bude to holčička?????????? Nádhera - moc gratuluju 😵 A do košíku padlo všechno v růžové nebo volíš neutral?

safarikovap
7. zář 2011

@bambulajda Už to čtu - chcete začít co nejdřív s další stimulkou. Asi bych do toho taky šla potom hned. Maximálně měsíc oddych, bez starostí, bez injekcí a pak znovu, naplno. Já jsem to v práci teda taky zatím neřekla - jen dvěma kočenkám - a ani propustky od doktora nenosím - prostě se z práce vypařím a je to 😀 Vezmu si jen den volna na OPU a protože "rekonvalesce" krásně vyjde na víkend, tak jsem dneska oznámila, že "příští týden nechávám otevřený" a buď přijdu nebo ne 😎

safarikovap
7. zář 2011

Holky, vadilo by vám, kdybych sem hodila nějaký přehled (jako to mají v ostatních diskuzích), co se týče našich "pokroků"? Už je nás tady celkem dost a já se v tom potom ztrácím ☹

agnes88
7. zář 2011

@safarikovap jo, kdybysme se tam v pondělí potkaly tak mi vezmi ty bobule co baštíš, co po nich máš tolik dobré nálady. Protože sem dlouho nepotkala takovou napohodu naladěnou babiznu 🙂 Díky za pozvbuzení.
@carlik blahopřeju k holčičce. Rozhodně všechno růžový. Na neutrální barvy bude čas jak bude malá dospívat 🙂 to bude chtít pokud možno všechno černý 🙂

bellka
7. zář 2011

Nazdááárek beruškýýý, všechny moooc zdravím, od těhulinek, přes maminky až po snažilky 😵 😵 😵
@safarikovap v pátek budeme držet se Šimonkem palušky 🙂 přehled by byl super😉 @safarikovap @bambulajda jedna minimálka nevýjde, tak honem šupky do další a to je jistě tutovka 😉 Já tu první taky brala jako rozjezd a na druhou...však znáte tu moji omáčku stále dokola 😀 😀 😀 @agnes88 tady není místo na negativní náladu, prostě není čááás 🙂
@carlik jééé, gratulujeme k potvrzenému děvčátku a Kristýnka to bude, moc pěkné jméno 😵 Neboj se nic, ještě je čas a stejně o tom rozhodujou v porodnici. Aspoň mně to tak říkali, že indikace k císaři je jak věk nad 30 let, tak i st.p. IVF, ale já blbka jsem to chtěla zkusit přirozeně, ale teď už je to jedno 🙂
A narkóza je to nejmenší, chvilku pospinkáte a je to, já už jich měla za sebou celkem 13, ale z toho 4 dlouhé při operacích a stále žiju 😉

safarikovap
7. zář 2011

@agnes88 😕 😨 😕 Když si přečteš, čím vším tady prošla třeba @bellka @olousek35 a ostatní holky, tak si tady přece musím hrát na hrdinku, ne? 🙂 I když - před váma vlastně nemusím, jsme všechny na jedné lodi. Ale já tento pokus fakt beru jako rozjezd. Svět se nezboří, když to neklapne a aspoň budu víc natěšená na ten další, páč by to mohl být krásnej dárek pod stromeček 😉 Ale jestli chceš pobavit - dneska jsem na injekci Orgalutranu vyfasovala zase tu nejlepší sestřičku, co tam mají - Renátu Kalvodovou. Nemáte s ní holky zkušenosti? Ta je prostě bombová 😀 Zase se mnou laškovala, že to nic nebude, jen to píchne atd. a vyfasovala jsem od ní Pregnyl, abych si ho večer píchla sama. A sestřička mně říká "ale dám vám ty léky do rukavice (takové té gumové), protože sice máme na Pregnyl krásný obaly, ale pacientky je nevrací, tak už je nedáváme". A já jí říkám, že v pohodě - že jsem z lontu, takže gumová rukovice se bude hodit na vybírání brambor 🙂 A ona mně přidala další rukavici, prý abych nebyla jako čuně, na těch bramborách 😕 😀
@bellka Ty dokážeš vždycky tak povzbudit 😉 Až budu upadat do depresí, tak Ti pisnu 🙂