Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

meggar
7. zář 2011

Nazdar bazar, vy jste toho zas nakecaly, za včerejšek i dnešek. Nestíhám dočítat. Pěkně se nám to tady se stimulkama zas rozjíždí, to je náhreráááááá. To bude těhulek. Už se na to těším. Všem vám držím palečky.
Narkózy se nebojte. Když jsem šla na svoje první OPU, tak jsem myslela, že se zblázním strachem.Znáte to, když se zdravotník dostane do zdravotnictví z druhé strany, tak je to vždycky katastrofa 😀 Ale je to uplně v pohodě. Dokonce se teď v RF divili, že po převezení na pokoj jsem už nespala a četla jsem si. Prý to ještě neviděli 😉
Tak do sebe před ET a hl. po něm nezapomeňte pár dní klopit 2 decky červenýho, ať nachystáte peřinky. A ať vám to všem vyjde.

agnes88
7. zář 2011

@meggar já už teď každý večer poctivě stimuluju dvoma deckama červenýho. Než dojde manža do ložnice tak spím. 😀 😀

carlik
7. zář 2011

Holčiny děkuju za gratulace a počkám si na ty oficiální po porodu jo 😉
@safarikovap no a kdyby ti nedali tatranku, tak vlnky jsem taky jednou dostala. Snad to nevadí a sníš je taky, s prázdným žaludkem 🙂
A tabulečka by se hodila, tak zkus nějakou podle dalších diskuzí vyplodit, ty nástěnkářko 🙂

safarikovap
7. zář 2011

@meggar Jojo, my s @agnes88 poctivě dodržujeme Tvoje rady a denní dávku červeného vínka máme vždy splněnu 😀
@carlik No...dobře...i ty vlnky nějak přetrpím 🙂 A co říkal manža, že to bude holčička? Netrupěla trošku chlapská ješitnost, jako že to "musí" být kluk? 🙂 Teda, doufám, že nejsou ti chlapi takový burani, aby z nich tohle vypadlo po tom všem, co jste/jsme museli přetrpět.

Tabulku dohodím večer, až budu doma z práce - zkusím se s tím nějak popasovat, když už jsem vyfásla funkci nástěnkářky 🙄 😀

bellka
7. zář 2011

@safarikovap proto tady přece jsem, Ty trdélko 🙂 abych vás všechny v boji povzbudila a dodala sílu 😉 Vždyť my jsme přece příklad jak z červené knihovny, co všechno jsme podstoupili, zkusili a vydrželi a ten konec, ten je prostě nádhernýýý a všechny se ho dočkáte, po tom všem jsem o tom přesvědčená 😵 😵 😵

jana321969
7. zář 2011

@safarikovap ahoj a po transféru by jsi nadale chodila do prace, nevim zda mam v praci kapnout božškou je to rodinná firma a ja jsem tady sama cizí. A holky má nekdo zvás pojištovnu OZP 207????

jana321969
7. zář 2011

@meggar ano ano nejak se nam to tady rozjelo vidim, že se znáte jen já jsem tady cizí jako. chtela jsem zacit stimulovat v listopadu jak jsem psala pani dr. ze objedna prasky na stránkách maji moji pojistovnu OZP 207 - a dneska mi napsala jako,že s moji pojistovnou nespolupracuji jako tak nevim, psala jsem ji email a mam si zitra volat vrchni sestre jak tko teda s tou pojistovnou je, stejne pojistovna vlastne hradi jen hormony nebo i ten operacni zakrok odsati ja ze ta metoda ta cena ICSI 8000 ze je to vtom stejne me pripada ez si vse skoro hradime prave samy, tak nevim jedine to vychazi tak dore ze je kalendarni čtvrtleti a vymenit rychle zdravotni pojistovnu jako - kde bych byla jiz od 1.10.2011 u VZP teda.

meggar
7. zář 2011

@jana321969 Já jsem taky měnila pojišťovnu. Měla jsem Ministerstvo vnitra a přešla jsem k Všeobecné. Stálo mě to za to. Jinak by sis vlastně platila všechno. Stojí to cca o 30 tis víc.

bambulajda
7. zář 2011

@safarikovap ...jojo tabulka bude super...já se v tom ztrácím a taky mě vždycky uklidní, když vidím, že to opravdu není na jeden, nebo dva pokusy...ale nakonec se podaří. 😉 včera jsem se koukala na ČT 2 a nově bude pojišťovna proplácet více pokusů IVF, ale už se nebudou moct zavádět dvě embrya. Tak to jsem zvědavá kdy to vejde v platnost. - nemáte některá více informací?

saminka
7. zář 2011

@safarikovap tak zdravim vrchni nastenkarku 😉 😉 😀 vypada to porad dobre holka tak nepanikar, pij vinko a kontryhel a bude dobre. Jinak jsem se ted mrkla na tu sestricku a podle fotky ji hned poznala, je super sympatacka, taky jsme se s ni parkrat stretla 😉 uz se tesim na zpravicky v patek a jak ti chutnal cajik a tatranka 😀 😀 😀

@carlik taky moc gratuluji k holcicce, urco ti to bylo celkem jedno ale ne?

me zrovna vcera dve tehu kamaradky oznamily ze cekaji chlapecky, jedna je tady nase byvala spolubojovnice 😅 😅 😅

@agnes88 zas to s tim vinkem neprehanej, at to vsechno nezaspis, nekdy domaci akce taky dokaze divy 😀 😀

safarikovap
7. zář 2011

@jana321969 Uvidím - minimálně den po transferu zůstanu doma. Naplánovala jsem si volno na celý příští týden a uvidím, jak mně bude - sem tam se v práci ukážu. Já se přiznám, že bych v práci božskou nekápla - pokud by to nebylo opravdu nutné. Pokud máš dost dovolené (já jsem šetřila, takže mám ještě tuším 22 dní), tak bych řekla, že si beru "dovolenou" ze zdravotních důvodůˇ- s tím, že jdeš na "menší zákrok", tak ať nikdo nevyvolává a neotravuje v době, kdy budeš muset být v klidu 😉 Jo a já mám 207 a v Reprofitu bez problémů 😉
@bellka Jseš poklad 😵
@bambulajda Jdu na ten "přehled" - udělám sebe a potom se holky dopíšete

jana321969
7. zář 2011

holky přemýšlím o změně pojistovny na revirní bratrskou nechi menit kliniku prave, naštěstí ted nemsuim čekat čtvrtletí ale kdyz se prehlasim tedka tak od 1.10.2011 uz budu v revirni bratrske stou snad reprofit spolupracuje ale nevim teda proc ma moji pojistovnu nynejsi na strankach ze sni spolupracuje. Holky a muze pak dr. treba nasledujici mesic uz zadat vubec pojistovnu neni tam nejaka lhůta nebo tak nevite?? docetla jsem se na vseobecnych podminkach ze je jedno jak dluho jsi klientem proste hradi za život zeny 3 pokkusy prave.

safarikovap
7. zář 2011

@saminka Ženo, ahoooj 🙂 To oni ze mě udělali nástěnkářku, ale...nebráním se🙂 Jak se máte v Irsku?

jana321969
7. zář 2011

@safarikovap ahoj no vidis mas 207 a bez problemu tak nevim jestli se Dr. teda fakt dneska nespletla musis ji zitra nekde nahnat jako protoze me napsala fakt ze s 207 na umelym oplodneni nespolupracuji tak to musim zitra vyresit teda a vdis a ty 207 mas.

jana321969
7. zář 2011

@safarikovap ja vim ze by jsi v praci božskou nekapla, taky se me do teho nechce ale co kdyz budu muset zustat pak doma na rizikovym a uz se tam jim nevratim to by u nich asi byl prave velky problem jako.

safarikovap
7. zář 2011

@jana321969 No, nechápu 😕 I na stránkách Reprofitu mají seznam pojišťoven, se kterými RF spolupracuje a Oborová tam je - asi se jen spletla a zbytečně Tě znejistěla 😉

jana321969
7. zář 2011

@meggar aha takze misto doplatku 24.000 bez pojistovny by to bylo teda pres 30.000 nebo kolem 50.000¨Kč? a hnedka od novyho mesice zaregistrovani uz se dalo neco zadat aby nebyl problem nejaka lhůta vis jak, ale tady me psala nase kolegyne safarikovap, že ma taky 207 a zadny problem doufam ze se jen moje dr. spletla jako.

safarikovap
7. zář 2011

@jana321969 Jo takhle - tak ve chvíli, kdy bych byla těhotná (ne po punkci nebo po ET) a hrozilo rizikové, tak to řeknu okamžitě. Nikomu nemusíš vykládat, že si byla na umělku - ale než mimi ohrozit, tak to radši budu válet doma šunky!

jana321969
7. zář 2011

jo to ja jaky jenze by se trefily prtoze pokud bych nekoho nezaucila tak je trefi a ja za 6 let co tam jsem sem jim nikdy nemarodila takze nevim jak by behem 14 dni asi tak 2x tydnu rekla kam jedu nebo ze zrovn potreuji dovcu jako, fakt nejsem slepa to sem si taky zjistovala kdyz jsem tam sla najednou chtela objednavat ten puregon a dosel me od ni tento email tak zitra to fakt musim vyresit a kdyz ty tam taky chodis a nei problem tak kruci to fakt me jako znejistila jako,

safarikovap
7. zář 2011

@jana321969 Klíííd, ženo. Zatím neřeš, co není - až nastanou "komplikace" (doufám, že ne), tak pak se k tomu budeš muset nějak postavit. Já jsem na firmě 13 let, dělám práci, kterou na baráku nikdo jiný neumí a dělám ji pro tři státy (jsme nadnárodní gigant) - taky si neumím představit, že bych ze dne na den musela odejít. Ale pokud to přijde a firma nepřistoupí na to, abych mohla pracovat z domu, tak je mně líto, ale klidně se hodím marod 🙄
Ještě mně, prosím Tě, zopakuj (asi jsem to přehlídla), která doktorka Ti napsala, že nespolupracuje s 207?

safarikovap
7. zář 2011

SNAŽILKY:
safarikovap (30 let): minimálka; 9.9. OPU; 12.9. 1. IVF+PICSI

saminka
7. zář 2011

@safarikovap teda to si to pekne odbyla tu nasi tabulku 😀 😀 😀 😀 a jinak se mame fajn, dnes je tu ale priserne skarede tak jsme zavreni doma, byli jsme poprat nasi mile sousedce, co ma dneska 60. hlida nam miusku a je jak jeji babi,uz mi prislibila pomoc s druhym mimiskem tak si toho moc vazim 😵 😵 no jinak je to hruza s tim spadlym letadlem a nasimi hokejistami,ach jo ☹ ☹ ☹

safarikovap
7. zář 2011

@saminka Jsem chtěla, aby se tam ostatní holky postupně dopisovaly - ještě bych to dopletla a co potom... 😕 😨 Neboj neboj, taky tady máme dneska hnusně - fičák jako blázen, spadly tři kapky a hotovo 😒 Takže na to nebudeš na všechno sama, až se prcek narodí - tož, dobrá paní sousedka, tu si musíš předcházet 🙂
O letadle mně ani nemluv - to je neuvěřitelný 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

meggar
7. zář 2011

@jana321969 Pokud mají 207 na stránkách RF, tak s ní určitě spolupracují, to bude v pohodě. Těch 30 tis. jsem napsala jen tak zhruba, protože pokud by neměli smlouvu s tvou pojišťovnou, tak by sis musela platit i každej zákrok, odběr a UTZ, jako samoplátce (ne jen nadstandartní metody) a to naskáče.
@safarikovap Taky jsem chtěla říct, že ta tabulka je nějaká odrbaná 😀 😀 😀 To tě ta funkce nástěnkářky teda moc nestála. 😀 😀

saminka
7. zář 2011

@safarikovap ale neboj, my si jen delame srandu 😉 staci pridat dalsi kolonky, jako stimulantky, cekatelky, tehulky a maminky nejspis....kdysi jsme tady tabulku mivaly ale moc dlouho nevydrzela tak to proste musi mit nekdo na starost ;-0

safarikovap
7. zář 2011

Já pěkně počkám, až se holčičky (všechny, včetně vás @saminka @meggar) dopíší a pak budu "správce" 😀

saminka
7. zář 2011

SNAŽILKY:
safarikovap (30 let): minimálka; 9.9. OPU; 12.9. 1. IVF+PICSI

TEHULKY:
saminka (33 let) : 1.IVF s minimalkou+ ICSI, 3 embryjka,ET 2 8-mi bunecnych, 2.3. TT //

ivka3901
7. zář 2011

tak baby trošku ste ma povzbudili a vyzerá to tak,že nby som mohla mať aj ja aspom 3 vajká a kvalitné a mohlo by sa to podariť ved uvidíme ako budem rwagovať na ten clostibegit

jana321969
7. zář 2011

@safarikovap dr. KUŘECOVÁ

jana321969
7. zář 2011

@saminka AHOJ PROSIM KOLIK JSIS NECHALA ZAVEST VAJÍČEK??