Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bellka
12. zář 2011

@safarikovap jj, my měli 4 embryjka a když se Vitulka ptala, kolik jich zavedeme, tak já brečela jak želva a řekla jsem, že všechny 😀 po zkušenostech, kdy jsme měli i 3 zavedené a nic z toho nebylo jsem byla schopná udělat cokoliv 😀 ale krásně si s námi povídala a uklidnila mě, že ty dvě blastulky určitě výjdou a vyšlo to 😉

bellka
12. zář 2011

@agnes88 nebuď zdrblá, všechno bude dobré, uvidíš, zkusí a příjdou na způsob jakým se dopracovat k hýkající postýlce 😉

bublenudle
12. zář 2011

@safarikovap ano,budu 8DC..tak uvidime no....cena je lidova,hahahahah za co to vse je????ja tem cennam moc nerozumin teda... 😝

agnes88
13. zář 2011

@safarikovap jéé to je paráda, za 14 dní // a za 9 měsíců poklad. A myslím že když zavoláš na recepci tak ti recept sestřičky zařídí.
No a s tou mojí ovulku, já vlastně ani nevím esi ovuluji. Podle jedněch testů jo a podle druhejch ne. Ale včera dr říkal že ovu může dojít aj příští týden. Nic mi nedopíchl na růst, tak věřím že ví co dělá. Jdu na ko ve čt, třebas narazím na Machače a uvidím co vymyslí. Jinak cena je dobrá, jak se to veme. Na to že dle ceníku víš že budeš platit 8 + 3 tis a vše ostatní je to okolo...to se dozvíš až nakonec. Ale jo, peníze máme nachystaný, holt skříně a schodiště budou až na rok 🙂 mimi už chcu teďka 🙂

agnes88
13. zář 2011

@bellka ahoj, já vím že mi pomůžou, ale čekání.... Hlavně ať už se něco děje. Mám pocit že nic moc nezkoušejí. Minule machač řek že ročník 80 musí otěhotnět pod pěřinou 🙂 Ale jak dlouho to zkoušet....

carlik
13. zář 2011

@agnes88 ten Štěpán je ale vtipálek co? Ale neboj, taky se dočkáš.
@safarikovap gratuluju kmorulce, ta to teda vzala fofrem, tak to musí být velká bojovnice a vydrží až do zdárnýho konce! A cena si myslím, že dopbrá, když si vezmeš, že základ minimálky je 13 tis., pak 1 vajo 1 tis. a ty srandy se spermoňama, léky, takže to vyšlo ještě míň než mělo 😉 A dala sis večer 2 deci červenýho? Já absolvovala taky cestu vlakem a busem atd. nakupování jsem si taky nenechala ujít v brně, takže jak říká Kouďas: to miminko si stejně nevyležíš 🙂, tak neboj, pohlaď bříško a doufej!
Já skoro celou noc probděla, byl úplněk, koleno mě bolí, tak doufám, že Štěpán dneska na KO bude s náma spokojenej.

bambulajda
13. zář 2011

ahoj kočky, teda to byla fuška to všechno dočíst 😀 ...moc vás všechny zdravím.

...safarikovap - no gratulace největší...morulka to je nádherny!!! 😀 ...to bere hopem 😉
@bublenudle - tý jo taky to valí už 8DC - folíci jsou určitě už nedočkaví, budu moc držet palečky ať je jich spousta 😉
@agnes88 ...no jo machač a jeho peřina 😀 ...když doktor říkal, že ví co dělá tak mu věř 😉 ...nevíš jestli machač oridinuje i odpoledne? on je tam jen některé dny v týdnu že?

bambulajda
13. zář 2011

jo ještě dotázek, jak dlouho po laparoskopii se musí zůstat doma na neschopence?

olousek35
13. zář 2011

@bambulajda doporučuje se 14 dní po laparce.

Všem přeji pěkný den a dobré pozdní ráno 😉

bosorkajarka
13. zář 2011

Ahoj holky chtela bych se zeptat jestli nevite jak dlouho asi trva nez vas objednaji na konzultaci. ja tam chodila pred vic nez dvema lety a to stycil tyden dva, tak jestli se to ted nezmenilo. moc dekuji ;)

jana321969
13. zář 2011

Dobré rano holky - taky mam dotaz při klasické stimulaci Puregonem je potřeba nejaky extra klidovy režim pracuji v kanclu. Kdyz navrhla me Kuřecová rovnou klasiku o minimalce se me vubec nezmínila nevím proč, ultrazvuk odběr vajíček spojení a zavedení už ona dělat vlastně nemusí můžu mít i jiného doktora na tyto zakroky že zrovna?? aby diky Puregonu nebylo 15 vajec a k nicemu jako snad aspon 4 ks budou se dat dobre použit. Tam se pak musi pred ET volat jak se to vyvyji a tak?? 😵

bambulajda
13. zář 2011

@bosorkajarka ahojky, no já myslím, že když netrváš na určitém lékaři, tak tě objednají hned.
@jana321969 ...ne memusíš, já jsem normálně chodila do práce a nebyl problém, taky pracuji v kanclu. Doktoři se střídají, oni tě o všem poučí, po OPU si pak voláš jak to s koblížkama vypadá.

olousek35
13. zář 2011

@jana321969 klasiku ti možná navrhla, že to máš jako hrazený pokus na pojištovnu, ne? Minimálka je plně hrazená tebou a stála by víc než doplatky za klasiku. Jinak já puregon měla a v pohodě. Všechna vaja byla kvalitní a odplodnila se. Takže klid, dopadne to dobře.

olousek35
13. zář 2011

@meggar tak co, jak si dopadla na gyndě? Já s angínou mám zatím zkoušet cucat streptosin, nebo jak se to jmenuje a když se to do dvou dnů nezačne lepšit, tak šup pro antibiotika. Zatím se to teda horší. Je to na prd.

bublenudle
13. zář 2011

@bambulajda seš beruška,diky moc...ve čtv mam volat,kdy dojdu na UTZ 😵 tak uvidime

safarikovap
13. zář 2011

Ahoj holky 🙂
Jsem z toho Utroše jak trefená po hlavě - i o víkendech jsem zvyklá vstávat kolem 6h a co beru tady tu sračičku, tak spím i do devíti hodin 😖
@bellka Jo tak počkej - Ty sis už dřív nechala zavést hned 3 embryjka najednou 😕 Takt o už jsem doma, to celkem chápu, že sis chtěla vydupat ty 4 - a o to víc chápu, že Šimonek je v podstatě zázrak a ne jen "vymodlenej" 😉
@bublenudle Jo jo, cena je v pohodě - jen jsem ji chtěla pisnout právě Tobě, protože Tě taky čeká minimálka. Člověče, tak přímo na faktuře je: 13tis. nativ, 2tis. napíchnutí vajec (1tis. za každé vajíčko), 3tis. PICSI, 1.610,- příprava a protokol (a to jsem si píchala jen 2x Merional, 1x Orgalutran, 1x Pregnyl.
@agnes88 Tak ještě jinak - Ty ses nějakou dobu ládovala Clostilem a pak doktor (ale Tvůj, ne v RF) konstatoval, že na to nereaguješ, tak Ti dal Tamoxifen? A ani hormonální profil Ti neudělal? No hnus, velebnosti - teď se aspoň konečně někam pohneš 😉 Třeba Ti nechá tento cyklus dojet "pod peřinou" a pak už to bude stejnej fofr jako u nás 😉 Každopádně - ve ČT čekám na hlášení!!!
@carlik @bambulajda Běžte holky do háje 😀 Ještě se budu červenat a začnu si po ramenách, jak dobrý vajco a spermie se nám urodili, když to během 3 dnů dotáhli na morulku 😅 Ano ano - červené vínko včera proběhlo. Ale...už to nezvládám - každý den se ládovat dvojkou vínka - už mně to teče i ušima 🙄 😀 Pak pisni, jak jste dopadli na kontrole?!?!?!
@olousek35 Oli a Ty máš ještě nějaké mrazáčky?

jana321969
13. zář 2011

a můžu se zeptat na co jste si píchaly pregnyl když vajíčka potřbuji odsát a ne aby se uvolnily? a to si davkujete nejak samy nebo davka uz je v ampulkách? to jsi me uklidnila , že jsi mě dost vajíček a vše probíhalo ok a chodila jsi do prace a zadny problemy jen si dost nafukly bricho že? na ultrazuk se pak asi jezdi 2x pred odberem???

bublenudle
13. zář 2011

@safarikovap Zlati,diky za info...ja v Repromede doplacela posledni pokus jen za Gonal 10tisic 😝 katastrofa

bublenudle
13. zář 2011

Holky,mam otázečku......KDY začit bumbat to červený víno??????????,
před OPU nebo až po ??? 😕

safarikovap
13. zář 2011

@bublenudle 🙂 Tož, abys byla v obraze 🙂 Já jsem si vínko dávala už během stimulky 😉 Přece jen ten Clostil snižuje sliznici, takže bych pila už teď, brouku 😉

bublenudle
13. zář 2011

@safarikovap Díky brouku,tak to bude prdel,ja vubec aklohol nepiju,takze ted budu každej večer kantááre 😀
to bude veselé miminko

safarikovap
13. zář 2011

@bublenudle 😀 😀 😀 Ale kvůli miminku se přemůžeš, že ano? 😀 Já vínko můžu, ale nevím, jestli to bylo tím Clostilem nebo Estrimaxem nebo Utrošem...prostě teď na něho nemám vůůůbec chuť a cucám 2dc třeba i dvě hodinky 😖 Počkej, to budeš mít sliznici 😉

carlik
13. zář 2011

Tak se už hlásím,musela jsem ještě poobědvat, lebo bych umřela hlady 😒 A tak KO dopadla dobře, princezna sebou mrskala, čípek drží a prej Štěpána nemám tak strašit, že mu ze mě vypadají vlasy 😒 D Teď mě bude chtít vídat co 14 dní, ještě nemáme prý vyhráno, tak ať to doklepeme do zdárnýho konce. A hlavně nepadat a šetřit se 🙂
Holky, tak teda ať se z vás moc nestanou alkoholičky, když nejtre zvyklé na červené vínko 😉 Stačí opravdu troška,po OPU když je sliznice OK, tak bych ho vynechala a už jen pak po ET 2 deci a konec 😉
Já byla taky po těch všech práškách unavená, hlavně jsem si po obídku schrupla na hoďku a bylo líp.
@olousku a nezkoušela jsi na ten krk Bioparox? Já ho měla 5 dní před ET, když mě chytala angína. A ten se může i v těhotenství.

bublenudle
13. zář 2011

@safarikovap 😀 nooo,tak ja to budu cucat určo 2hodky hahahah...kdy mas testit???
a prosim te,jak dlouho trva OPU??? ja byla vzdy uspana na klasice... 😉

bublenudle
13. zář 2011

@carlik Diky za radu,no ja nepiju vubec,hahahah.....

safarikovap
13. zář 2011

@carlik No super 🙂 Ještě, že Ti pan doktor řekl, že "s těma pádama opatrně" - jinak by jsme na to nepřišly 🙂 Hlavně, že je kočenka v pořádku 😉 A jseš přímo z Brna nebo je dojíždění na kontroly problém?
A nene, já už s vínkem dneska končím. A @bublenudle jestli Ti to vínko nebude chutnat, tak bych přes den radši cucala kontryhelovej čaj (já jsem byla doplašená z toho, že 8DC byla sliznice jen 3mm, takže jsem pila jak čaj, tak vínko) 🙂
@olousek35 a Bioparox je výýýbornej. Nikdy jsem si ho teda nešplíchala do nosu, ale jen do pusy - ze začátku to teda stojí za to 😝 , ale mně vždycky pomohl.

safarikovap
13. zář 2011

@bublenudle Člověče, v 8h příjem, 8:50h jsem šla na "sál" a v 9h jsem byla zpátky na pokoji - ležela jsem zhruba do 10:30h na pokoji. A testit mám až 26. 8. - tzn. 14 dní po ET. Ale dřív nebudu - tak jako tak jsem si píchala Pregnyl, tak kdyby tam byl nějakej zbyteček v těle, tak ať nejsem zbytečně natěšená...

bublenudle
13. zář 2011

@safarikovap Tak to je fofr.....no ja uvidim s tim vinem..koupim ten cajik radeji.....jsi doma nebo v praci???? 🙂

safarikovap
13. zář 2011

@bublenudle Ještě dneska jsem doma, ale zítra fičím do práce (nějak ten den přežiju) a pak ČT+PÁ dovča - mám ještě asi 23 dní, takže bez problémů. Taky pak nepůjdeš hned do roboty, ne? Ale jinak jojo - fofr to byl - ale taky - měla jsem jen dvě vajca. Ty jich budeš mít určitě víc 😉

bellka
13. zář 2011

ahojky všééém 🙂 Šimonek spinká, tak načumuju 😉
@safarikovap no to si piš, že Šimonek je vymodlený zázrak 😵 😵 😵 jo a recept Ti pošlou i poštou domů 😉
@jana321969 pregnyl se píchá aby se vajíčka uvolnila, sice se odsávají, ale musí to být jako v přirozeném procesu 🙂 pregnyl je už nadávkován.
@olousek35 milááášku, mně vyšla minimálka levněji než doplatky k pojišťovně 😉 Dopláceli jsme vždy cca 25 - 30 000 a jedna minimálka nás vyšla na 16200 a druhá 18200 🙂
@carlik super, že jste s kočičkou v pořádku a Bioparox je dobrý, měla jsem 😉
a už se v tom ztrácííím 😀