Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

agnes88
16. zář 2011

@safarikovap hele, mě, když sem brala utrouš nebylo nic, a taky sem teda nebyla těhotná. Tak to je jasná známka toho že ty seš 🙂
@meggar ju, laboši, to jo, ty maj problémy s váhou. Mě zas chodí fenka na ryngle. Sbíráme je do bečky na slibovičku a ona sbírá s nama, ale do tlamy 🙂 za a piškot udělá aj kotrmelec...
@bambulajda souhlasím s Peťou, buď ráda že jsi v práci. Minulej týden když sem se nemohla dočkat pondělka, tak tento mi tak krásně v práci utek. Doma bys akorát na to vše okolo myslela. Ale ne že bych si třeba v poledne nenatáhla nohy....to zas jo, aj filmek bych si rači pustila než práci
Jo a takhle při tom pátku, zdravím všechny

carlik
16. zář 2011

Tak přeju krásný ráno a držím palce těm, co mají nějaký UTZ 🙂
Musím se smát, jak vám hafani pomáhají sklízet úrodu a některým chodí i krást zob slepicím, no chuderky 😒
Je určitě lepší jít jednou navíc na UTZ než pak pozdě. Obzvlášť pokud neví jak budete reagovat. Ono se sice říká, že folíci rostou 2 mm denně, ale někdy to tak není. Já taky byla kolikrát i v neděli na UTZ, ale naštěstí tady v OL a nemusela jsem cestovat do Br.
@safarikovap jak Utroš nechci? Toho si ještě užiješ ještě dost a dost do 12. tt a já měla ty nejvyšší dávky 4-0-4. Takže jsem byla přepráškovaná i s Estrimaxem 1-1-1-1,ale určo to má svůj důvod. Tak pěkně bobulku do ručky a šup tam 🙂 No mohly by teda vymyslet nějaký aplikátor na zavádění, páč se mi párkrát stalo, že jsem kuldu hledala po posteli, ne-li na zemi (aby ji nesnědl kocour).
Tak pěkný den a vy co pracujete, tak se těšte na víkend !

safarikovap
16. zář 2011

Čau holky ☹ Dneska už jsem v práci a bída - žaludek jak na vodě, křeče v břichu, trochnu zimnice - hnus ☹ Asi bych si moc nepomohla, kdybych ten Utroš polykala, co? 😖 To by bylo ještě horší 😠
@carlik Já jsem na to vyzrála - měla jsem schovaný aplikátor z čípků, které jsem brala těsně před OPU (začínal mi jakoby zánět) - takže vždycky jenom zasunu a je to 🙂

No nic, jdu něco dělat a ozvu se večer, až budu odma. Tak těhulky pěkně odpočívejte 🙂 a @bublenudle - Ty podej hlášení, jak vypadají folíci 😉

olousek35
16. zář 2011

@katem ahojda, letos studuju jen sociální pedagogiku na pajdáku v Brně, měla jsem u toho i speciální pedagogiku, ale tu jsem stopla na rok. Mám rodit ve zkouškovým, takže to by byl mazec.

bublenudle
16. zář 2011

Ahooooj holky,takže hlášeni z UTZ..... 😉
Dnes 7DC jsem měla už 4 folíky,jeden dokonce 16mm....takže reaguji dobře na clostík..,jsem přeštastnáááá 😵 dostala jsem včeličku,budu so-ne ještě dopichovat a v UTERÝ - OPU !!!!!!!! 😵 JUPÍÍÍÍÍÍÍÍ 😵 😵 😵 😵

bambulajda
16. zář 2011

@bublenudle ...tak gratulace velikááá! 😉 ..to je super, udělalas nám radost 😀 😀

bublenudle
16. zář 2011

@bambulajda díkiy díky,jsem fakt štastnáááááá,v autě jsem musela bulet radostíííííí 😵 😵 😵

bublenudle
16. zář 2011

SNAŽILKY:
😵 safarikovap (30 let): minimálka; 9.9. OPU; 12.9. 1. IVF+PICSI
bambulajda (30 let): 1.IVF +ICSI (Obilňák), ET 2embryí (moruly), 8.3.2011 TT //.....zamlklé těhu
IVF mini, 22.8. OPU (1 embryjko) ET 24.8. (čtyřbuněčné) 7.9. TT - negativní
daguli (27let):1IVF minimalka (Reprofit), 2 IVF (klasika) rijen?
bublenudle (38 let) 2xIVF ICSI (Repromeda) 1xKET,1xIVF ICSI+PICSI (Repromeda)-vše negativni,březen 2011 mimoděložní těhu 7tt,bez obou vejcovodu...11.9 začatek stimulace na minimalku (Reprofit) OPU-20.9
katem (38let): 2xIUI, 2xIVF+ICSI+ET s TT negativnimi, 1xIVF+ICSI+ET+// TT - 8tyden zkonceno, 1xIVF, OPU a vajicka neprezily

TĚHULKY:
saminka (33 let) : 1.IVF s minimalkou+ ICSI, 3 embryjka,ET 2 8-mi bunecnych, 2.3. TT //
meggar (27 let) : 1.IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TT neg. (červenec 2010)
2. IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TTneg. (říjen 2010)
3. IVF+ PICSI (Reprofit), ET 2 HB, 11.6.TT //
carlik (42 let): moc pokusů se svým materiálem a výsledek 2x ET a nic, v říjnu 2010 ET 2 blast.DE -úspěch,ale v 18.tt porod s VVV, další pokus 5.5.2011 ET 2x 8 bb DE, TP 21. 1. 2012
olousek35 (35 let) : 1.IVF říjen 2010 MA, 2.IVF květen 2011 1 embryjko, // tt, TP 9.2.2012

MAMINKY:
bellka (36 let): 8x IVF (2x IVFgyncentrum Ostrava, 4x IVF+ICSI +1x KET Fertimed Olomouc, 2x IVF s minimálkou Reprofit)...14. 4. 2011 Šimonek 3500 g a 50 cm
lenka27 (31let): 2x IVF (1x Helios 2007, 1x Reprofit 2010)...12. 7. 2011 Adámek

bublenudle
16. zář 2011

@safarikovap Brouku,kolikátej den po OPU ti dali zpět mimuško???? dělá se PK nebo ne??? ani nevím 😝

safarikovap
16. zář 2011

@bublenudle No tak to je bomba!!! 7DC mít tak velký folík - to jseš dobrá pipinka (na snášení vajíček, samozřejmě myslím 😉 ). Brouku, třetí den po OPU jsem byla na ET (v pátek v 9h OPU, v PO ve 14h ET). A prodlouženou kultivaci prý ne-e, když jsem měla jenom dvě dozrálá vajíčka (z těch 5 možných folíků). Takže v úterý budeš...11DC 🙂

carlik
16. zář 2011

@bublenudle, tak to je super a stačí 3 zralý vaja (pipinko 😉 a v pátek jdou min.2 kousky do bříška 🙂 A jak říká @safarikovap, tak když jich je míň, tak se většinou PK nedělá. Asi by to byly zbytečně vyhozený prašule.
Holky já si teď koupila časopis Diana Baby na miminka a jsou tam táák krásný věcičky. No už jsem malé upletla deku, tak zkusíme další kousky. Vlny mám habakuk ještě z dob, když jsem byla mladá a nic v obchodech nebylo 😒

bublenudle
16. zář 2011

@safarikovap Ano zlati,v uterý 11DC..jsem fakt štastná....takže jsem zvědavá kolik jajínek bude 🙂 🙂
a co Ty?? jak ti je?????

bublenudle
16. zář 2011

@carlik No kěž by už v patek byli v pelíšku 😵 😵 děkuji.....
tak ty seš takova šikovná,jo??já bych si jehlou tak akorat vypichla oko 😀 😀 hladce obratce 😝

carlik
16. zář 2011

@bblenudle no a když ne v pátek, tak nejpozději v sobotu do peřinky 🙂
No a nejsem až tak šikovná, ale hladce, obratce zvládám. Mám teď plno návodů na ty krásňoučký háčkovaný čepičky na holčičky a teda nevím, nevím, jak se do toho pustit. Potřebovala bych k ruce tlumočníka k tomu návodu 😒

safarikovap
16. zář 2011

@bublenudle 🙂 🙂 🙂 Aby Ti do úterka ještě nějaký folík nepřibyl 🙂 🙂 🙂 A jaká byla sliznice? Já jsem ji měla straaašně nízkou (po tom Clostilu) - jen 3mm. No našlápnutý máš brouku excelentně 😉 😉 😉 Mně je opět velice dobře - jen ty dopoledne jsou takový divoký - pořád se s tou chřipajznou peru
@carlik Bohužel - musím souhlasit s @bublenudle - já neumím ani hladce, ani obratce - teď tomu mýmu rupla guma v nových trenclách na spaní, tak - už se děsím, až si zase rozpýchám prsty, jak mu to budu měnit 🙄

safarikovap
16. zář 2011

@bublenudle Já to taky vidím na ten pátek - když už dneska máš tak mega folíky🙂

bublenudle
16. zář 2011

@carlik určitě bude čepička krááásnááá,ja jsem na ručni práce levááááá.....
no,už se nemužu zase dočkat uterka hahahah,jsem hrozná,já vím hihi 😝 😝

bublenudle
16. zář 2011

@safarikovap No to ani nevím,sliznici....sem se zapomněla zeptat...byl tam murd Kozumplík....byl moc hodnej a milej....ale snad to bylo ok...no už se těšíííím...
Ty se hlavně opatruj,mamko......a relaxovat a odpočivat...at se miminku libi 😉

carlik
16. zář 2011

@safarikovap a co tak bez trenek, to by se ti manža nelíbil??? 😉 Nebo mu tam protáhni jenom šňůrečku 😉
@bublenudle tak ty si ty čepičky koupíš, abys neriskovala očička 😉

bublenudle
16. zář 2011

@carlik ano ano,přesně tak....to bude lepší pro všechny 😀 😀

safarikovap
16. zář 2011

@carlik 😀 😀 😀 To je ptáček, pan Ducháček 😀 😀 😀 Ale já to s tou gumou prubnu - kdyby to neklaplo, tak Ti ty trencle pošlu poštou, páč - takhle zdatné zručné ženy by se mělo využít 😅
@bublenudle Teď ten víkend uteče určitě rychleji, než se nám před pár dny zdálo, co? 😉 😉 😉 Moooc bych Ti přála, aby byli i mrazáčci (to je jediný, co mě mrzí, že nám neklaplo 🙄 )

bublenudle
16. zář 2011

@safarikovap seš brouček,diky...jsem fakt ráda,že už tam dnes něco bylo...zitra frčim na chajdu s našema,tam pomuchluju Sebastianka,to je 2 letej synoveček od segry a nedele snad taky..no a v ponděli jdu ke kadeřnici,abych se miminkám libila a bude UTERY 😵 😵 😵

safarikovap
16. zář 2011

@bublenudle Uteče to jak voda - a teď, když už víš, že folíky jsou na svým místě, tak můžeš být úúúúúúúplně klidná 😉 😉 😉 Jáááj, to bude napínavej příští týden 🙂 Krásný víkend a v týdnu se ozvy!!! 😎

bublenudle
16. zář 2011

@safarikovap No to bude,tak pááááá brouku,užij si víkend a v uterý podám hlášenííííííí 😵 😵 😵

olousek35
16. zář 2011

@bublenudle tak to je super. Gratuluju. Je to na výborné cestě.

Jinak já dnes byla na krvi kvůli tomu nachlazení. Samože crp hodně vysoké. Skočila jsem si na ušní a mám oboustranný zánět středních uší. Beru zdvojené dávky Augmentinu a Garasone antibiotika v kapkách. Dnes už nemluvím a mám dusivý kašel. Prostě super. Snad se prckovi nic nestane, ale už by se snad stát nic nemělo.

Přeju všem krásný víkend a já budu z mobilu načuhovat. 😉

aidule
16. zář 2011

@bublenudle Ahoj, zdravím starou známou 🙂 . Mám z těch tvých zpráviček obrovskou radost, jsi holka šikovná!!! Přeji jen to nejlepší, hezky pozitivní víkend a v úterý vykročit pravou!!!! 😉 🙂

carlik
17. zář 2011

Krásný ránko! Mě už holky se asi nebude nadavovat...už 3. den nic...tak snad už to je konečně za mnou, ty nevolnosti 🙂 Zato mě nad ránem zase chytla křeč do lýtka a do toho samýho, co před pár dny. A přitom jím magnézko, tak už nevím co by????? Nemíváte to některá?
@safarikovap a co takhle poslat i chlapa s těma trenclema? Že bych ho rovnou poměřila 😉
@olousek35 ty brďo, zánět stř. uší???? No tak potěš, já jsem to začala mívat taky tak nějav v tvým věku a + ještě močák a občas se to vrací. lavně bacha na průvan, klimatizace apod. Tak ať rychle ANTB zaberou.

safarikovap
17. zář 2011

@olousek35 @carlik Ženský, co blázníte? ☹ Teď má být všechno O.K. a ne aby jedna měla zánět středního ucha a druhou chytaly křeče ☹ ☹ ☹ To mě mrzí, rychle se vykurýrujte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bublenudle
17. zář 2011

@olousek35 děkuji,jsem moc ráda...
tak to ti nezávidím,ty uši...hlavně at se nenachladiš ještě vic a nenafoufá ti do ucha...to by upadly.brrrrrrr
paaa pěkný víkend

bublenudle
17. zář 2011

@aidule Ahooojky,děkuji Ti...jsem moooc ráda a v uterý určitě vykročim pravou.....
měj se krásně paaaaaa a diky 🙂