Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

karafit
2. led 2009

Ahojky lenajsek, chodila jsem v Reprofitu za doktorem Machačem, a byla jsem hodně spokojena až na té komplikace, ktere hsem měla , ale potom to dopdlo dobře,tak teď musíme čekat. A také od 1 ledna jsem změnila pojišťovnu VZP na Agel, ani nevím jestlí má smlouvu s nimi muj dynekolog. Pěkný den přejí

jantarka
2. led 2009

Ahojte. Já patřím zase do Reprofitu ☹ Už jsme měli u nich jeden úspěšný pokus, ale bohužel jsem v 21tt potratila dvojčátka. V březnu si plánujeme další pokus. Chodím k dr.Koudelkovi a je to ten největší kouzelník co znám!!!

jarkabilik
2. led 2009

Ahojky holky
chtěla jsem se prosím zeptat na kolik vyjde celý pokus myslím tím stimulaci plus ket zamrazených embryi na klinice Reprofit? My s manželem jezdíme ná Unicu a tam nás to vyšlo přes 30 000,-
Když počítám i ket se zmraženými embryi.
Děkuji
Jinak přeji všem úspěšné miminkovatění 😉

lenajsek
4. led 2009

Karafit, díky za info... a můžeš napsat i jméno Tvého gyndr., jestli by Ti to nevadilo? Fakt bych ráda přešla, ale vůbec netuším kam... A pojišťovnu Agel vůbec neznám...
Jantarko ahojky, to je mi moc líto, že jste o dvojčátka přišli.. ☹ Držím moc palce, aby se příští pokus podařil, a vše probíhalo zdárně až do konce, aby se narodilo zdravý miminko, nebo miminka... V Reprofitu vám určitě pomůžou!!!
😉
Jarko ahojky, když jsme byli na úvodní konzultaci, když jsme do Reprofitu přecházeli, tak nám dr. dala ceník, kde jsou takovéto ceny:
Kompletní IVF cyklus: 26 000 (to je pro samoplátce)
IVF cyklus bez ET: 16 000 (taky pro samoplátce)
IVF cyklus přerušený před OPU: 990 (pro samoplátce)
nativní IVF cyklus (ICSI každý oocyt): 10 000 + 1000 za oocyt (tohle se hdarí vždy, pojišťovna nepřispívá)
nativní cyklus bez ET: 6000 (taky se hradí vždy)
nativní cyklus IVF přerušený před OPU: 2500
ICSI: 8000
asistovaný hatching - AH: 3000
prodloužená kultivace: 6000
kryokonzervace spermatu: 1000
kryokonzervace embryí: 4000
roční poplatek za uchování embryí a spermatu: 1000
KET zmražených embryí: 5000
KET darovaných embryí: 25 000
Transferová souprava (to nevím, co přesně znamená): 1000
MESA/TESE: 15 000
IUI: 1500 (2600 pokud klient nemá pojišťovnu, se kterou má CAR smlouvu)
použití spermatu dárce: 2000
základní cena IVF s darovanými oocyty: 93 000
+ léky, základní cena cca 4500 (Gonal, Puregon), ale teď nevím na kolik jednotek, pokud to nestačí, dokupuje se za plnou cenu.

Tak to je vše, záleží, jestli máte ještě možnost nechat si částečně hradit cyklus od pojišťovny, nebo už jste samoplátci... A záleží, co vše byste si za ty "nadstandarty" nechali udělat, podle toho se cena odvíjí. A taky samozřejmě, kolik bude potřeba léků.
Zvažujete o přestupu do Reprofitu? My teda v Unice nebyli, ale byli jsme v Repromedě a pak ve Fertimedu v Olmiku, ale tady konečně máme pocit, že jsme ve správných rukou, že doktorům nejsme lhostejní, a mají ke každému individuální přístup a opravdu snahu, aby se to povedlo... to jsme u minulých CARů postrádali. A věřit doktorům je podle mně hodně důležité, i ta podpora. 😉

jarkabilik
4. led 2009

lenajsek ahojky děkuji za odpověď,zatím o tom nezvažujem ale chtěla jsem to trochu porovnat měli by jsme i blíže do Olmika ale primářka v nemocnici v Přerově mi doporučila Unicu. Jinak máme za sebou první ICSI 9 900,- , prodloužená kultivace 4 400,- , asistovaný hatchi. 4 400,- , zmrazení dvou embryi 4 400,- , KET rozmrazení 2 200,- , poplatek za KET transfer 1 650,-
Doplácela jsem si menopur 700,- jako samoplátce a 60,- normálně, doxybene 40,- , Decapeptyl doplatek za ampuli 15,- Plus za léky celkem 5 300,-
Tak to je v kostce co jsme dosud utratili za celý pokus i s ketem, čeká nás další ale musím necelý půlrok počkat protože jsem měla ze zmrazených zamklé těh. a po vyčištění šlo HCG stále nahoru tak jsem hned týden na to šla na laparoskopii a bylo mi doporučeno primářkou přijít na kontrolu s tím že mě uspí a optikou mrknou dovnitř jestli je tam vše zahojene a v pořádku, pak až klinika.

emanek
5. led 2009

byla jsem v lázních ve Frantovkách. Taky dost z ruky (cca 500 km), ale nelituju. Mě Frantovky přesně splnily to, co si od pojmu "pobyt v lázních" představuji. Procházky, kolonády, zákusky, kávičky, koncerty, divadlo a tak. Je sice pravda, že tam za mnou přijel manžel až po třech týdnech, ale zase nám vyšlo, že mi odjela dřív spolubydlící a tak tam mohl se mnou zůstat celý poslední týden. Bydlel i se mnou na pokoji. Poslední týden jsme tak měli jako dovču. I když jsem tam byla na přelomu října a lispotadu, bylo tam moc hezky. Nachodila jsem spoustu kilometrů, jak v lázních tak po okolí. Byla jsem i v Chebu, ve Varech a Mariánkách. Klimkovice mám mnohem blíž, ale právě kvůli tomu odpolednímu vyžití jsem tam nejela. Říká se, že jsou modernější, ale co tam měsíc dělat. Návštěva přijede na chvilku a zas odfrčí. Ale záleží čistě na Tobě. Já si přimo do žádosti o lázně dala požadavek, že chci Frantovky.

martek
6. led 2009

Holky, prosim vas, kdy bude v reprofitu otevreno??? 12.1. nebo az 19.1.? potrebuju tam zavolat a objednat se....

jinak mrcha prisla po 45 dnech 😔

lenajsek
6. led 2009

Ahoj holky, nějak nestíhám, tak jen napíšu Martek, že Reprofit má otevřený od 12/1, ale zkus tam brnknout, třeba tam někdo je i teď, a zvedne Ti tel... za zkoušku nic nedáš. Asi tam bude příští týden narvaný.
A s tou MS mě to mrzí, že došla... ☹
Jdu pracovat, ale pak vás dočtu, pěkný den všem!

beras
6. led 2009

😀 lenajsku ahojky já šmejdím všude 😉 Agel pojištovnu nebrat jsou to šmejdáci. 😝

lenajsek
6. led 2009

Beri... 😀 😀

martek
6. led 2009

leni, ja jsem rada, ze dosla...pac sme se ten mesic vubec nesnazili 😉
zkusim tam zitra zavolat 😉
preji pekny den

lenajsek
6. led 2009

Jarko, tak budu držet palce, aby byl zákrok úspěšný, to asi jdeš na hysteroskopii, že? A zvážila bych být Tebou tu Unicu... ale to je na Tobě. Hodně štěstí.
Emanku, díky za info, my byli ve Frantovkách na dovolené, před 4 lety, moc se nám tam líbilo, ale je to prostě daleko... Ještě uvidím, zatím to neřeším, teď budu bojovat v nativu... tak kdyžtak to budu řešit pak, pokud bude potřeba. Ale spíš bych to viděla na ty Klimkovice... uvidíme.

jarkabilik
6. led 2009

beras proč Agel nebrat?

jarkabilik
6. led 2009

lenajsek nevím jak se to jmenuje ten výraz jsem nějak nezaznamenala,myslíš že jinde to bude lepší než na unice,navíc myslíš že si kliniky mezi sebou předávají info na co přišli nebo co mají za poznatky u konkretní pacientky?

martek
7. led 2009

takze 20.1. v 11,30 jsme objednani ke Koudelkovi.......

lenajsek
7. led 2009

Martek, super. Tak držím palce. Co zvažuješ, nativ, nebo IVF?
Jarko, četla jsem hodně příspěvků na neplodnosti, že holky s Unicou nebyly spokojené... já jsu prostě spokojená v Reprofitu, dle mého názoru to jsou opravdu odborníci, a už se k tomu nebudu víc vyjadřovat. 😉

jarkabilik
7. led 2009

lenajsek děkuji za odpověď 😉

martek
8. led 2009

leni, klasicky IVF+ISCI...nativ pry nema takovou uspesnost...to vis, hnedka sem se ptala, nechce se me do me rvat hormony, kdyz jsem ok...
tak uvidime

lenajsek
9. led 2009

Martek, já zase znám spoustu koček, co na vysoké hladiny hormonů při IVF nereagovaly, šly do nativu, a měly krásný vajíčka, a pak se zadařilo... to asi záleží na každým jednotlivci. nemyslím si, že by nativ měl malou úspěšnost, než IVF... to záleží, jak kdo na co reaguje. Já chci jít do nativu, IVF se minule nepovedlo, měla jsem docela vysoký dávky hormonů, ale z toho jen 6 folíků a 4 vajíčka, a když jsem brala Clostil před IUI, tak jsem měla těch folíků 5... tak to nechápu. 🙂 A taky budeme mít ICSI.
Tak hodně štěstí... kdy jdeš na kontrolu? Já 14/1, příští středu, pak by měla dorazit MS, a začít stimulace...

martek
9. led 2009

leni, no uvidime... Na kontrolu jdem 21.1.

lenajsek
15. led 2009

Tak jsem dostala včera u Vitouškové antikoncepci, v sobotu ráno tam zajedu na odběr krve na HP, ještě si ho chce prý zkontrolovat, a stimulace tedy až za měsíc. Domluvily jsme se na nativu s minimální stimulací. Takže tolik nové info o mně.. teď se teda ještě měsíc nebude nic dít. Tu antikoncepci mám kvůli tomu, že jsem při minulé stimulaci Clostilbegytem měla v děloze hlen, tak aby se tomu předešlo.

dorra
18. led 2009

Ahoj Leni, byla jsem v Klimkách i ve Frantovkách, mohu srovnat. Klimky mám kousek za domem, studovala jsem v Ostravě, takže jsem si trochu musela zvyknout na to, že je všechno v jednom baráku- skleníku a víc moderní. Ale manžela a mou milovanou pejsku jsem tam měla skoro každý den, na víkendy jsem utíkala domů a odpoledne jsem trávila u kamarádů v Ostravě. Frantovky byly kouzelné, jak už tu někdo psal. Krásné lázně, výlety kultura všeho druhu, komfortní dovolená. Ale strašně moc daleko a moooc drahé (výlety do Karlových Var, Mariánek, Německa,...). Jako svobodná, velmi svobodná, jsem to neřešila. Dnes jsem prdolina a bez mých miláčků se mi nikam za užívačkou ještě nechce.

lenajsek
19. led 2009

Dorro díky, asi bych radši, kdyby bylo potřeba, volila ty Klimkovice, bo je to přece jen blíž, a ty 4 týdny, bo jak bych tam byla dlouho, je přece jen dlouhá doba bez blízkých... ale uvidíme. 🙂 A co vy, chodíte do Reprofitu? Držím palečky, ať se brzo zadaří... 😉

dorra
19. led 2009

jj, Reprofit Brno-ET, Olomouc dr.
Byla jsem v Klimkách teď v říjnu-listopadu. A už se mi stýská. Navíc jsem tam měla takovou velkou srdeční záležitost. V 16 mě dvakrát operoval doktor, kt. byl pak dlooouho i můj gyne a nedovedla jsem si představit, co budu dělat, až půjde do důchodu. Tehdy, v pravěku..,mi jasně vysvětlil, že bez vaječníků nikdy nebudu mít děti. Podle toho jsem si zařídila své sny. Jenže. Potkala jsem chlapa, který mě ukecal a vzal si mě a tak dlouho mě vozil k jiným gyne, až jsem otěhotněla. Než jsem to stihla zavolat tomu už důchodci, tak jsem potratila, ale ty mé sny byly už rozházené. Medicína je dokonalá. V Reprofitu mě poslali do lázní. Nejhorší věc pro mě je dr. Prostě jsem zvyklá na dva chlapy a to stačí, jsem schopná se jako malá rozbrečet. A kdo byl na příjmu? Můj už důchodce. Bylo to parádní, v ordinaci tancoval, když se ze zprávy dočetl, že jsem byla aspoň chvilku těhotná. A já měla taky radost, že mu konečně můžu říct, že mě v tom pravěku skvěle odoperovali a tu dělohu nezprasili úplně.
Ale je fakt, že Frantovky jsou klasika. Ale zase může manžel za Tebou jezdit na víkendy, nebo tě vzít tajně domů, když si uspořádáš sobotní procedúry k ránu. V neděli je volno. Lázně zkus, věřím jim, hodně mých kamarádek z Frantovek po nich brzo otěhotnělo. V Klimkách jsem měla jen jednu holčinu s gyne, ještě teda těhotná zatím není.

lenajsek
21. led 2009

Dorro, díky za příspěvek, téda, to jsou věci... takže lázně Ti doporučili v Reprofitu? A ke tomu v Reprofitu chodíš? Já k Vitouškové. To mě mrzí že jsi potratila, ale když se to povedlo jednou, povede se to i příště, uvidíš.. moc držím palečky. My byli ve Frantovkách na dovolené, je to tam moc pěkný, to jo, ale zas bych se chtěla podívat i někam jinam. A z těch Klimkovic se dá někam dojet třeba busem, do jinýho města, nebo tak?
To je něco, že ses setkala s tím Tvým původní gyndr, on pracoval v těch lázních?
Jinak jsem se včera dozvěděla výsledky mýho hormonálního profilu, co mi dělali teď v sobotu, aby měla dr. přehled před plánovaným nativem... tak mám hormony prý totálně rozházené, teď nevím přesně jak to říkala, ale myslím, že LH je vyšší než FSH, a to je špatně... takže antikoncepci, co mi dala před tou stimulací, budu mít na celý měsíc, pak jak dojde MS tak znova na hormonální profil, a když to bude trošku lepší, asi hned stimulace, a když ne, tak ještě antikoncepce, a snad se to zlepší...
Neměly jste to holky některá taky tak, s těma hormonama?
Martek, dneska jdeš na kontrolu, tak držím palce, ať se s dr. domluvíš, a brzo se něco začne dít... 😉

bosorkajarka
22. led 2009

Ahoj holky dnes jsem se objednala na prvni konzultaci do reprofitu, vite me poradit co nas tam ceka? Ja bych nechtela hned ivf nejdriv bych chtela zkusit jenom nejakou stimulaci a iui

martek
22. led 2009

kazdopadne te ceka super prostredi, uzasny doktori a vyborny pristup 😉

dorra
22. led 2009

jj, souhlasím. Čeká Tě nevím co (nejdou podle přesného továrního návodu, ale ušijou Ti něco na Tvou míru), ale nic nepříjemného, jsou tam fajn, neboj.

Leni, Ostrava je 20min hromadnou. Pro Tebe možná nic lákavýho, ale já tam dva roky studovla a miluju to hrozný město. Můj muž ho nesnáší- nejezdíme tam. Takže když jsem tam mohla měsíc zase bydlet, očuchávala jsem i jízdní řády na tramvajových zastávkách (vím, že bývají očůrané, ale prostě to tam voní pořád stejně 😀 OOOSTRAVA 😝 )

bosorkajarka
22. led 2009

Holky moc dekuju tak doufam ze uz se konecne nekam pohnem 😉 a muzu se jeste zeptat delali vasim partnerum hned spermiogram? muj mm ho jeste nema delany, zatim je problem ve me

martek
22. led 2009

Ano... 😕