Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

meggar
28. zář 2011

@olousek35 Jééé, chlapeček, to je super. My jdem na velký UTZ příští úterý, tak doufám, že nám to druhý mimčo neukáže, co je, ať máme aspoň nejaký překvápko. 😉 Hlavně, aby byli broučci zdraví. Pro holčičky si půjdem z KETu 😀 😀
@carlik Včera jsem si na tebe večer vzpomněla. Dala jsem si na večeři rizoto a fakt jsem si pochutnala, ale bylo trochu mastnější, tak mě po něm začalo být těžko. Ty máš tu holčičku, tak hodnou, že chudák jen kope, když ti něco nesedí, jenže mě to ti moji donutí vyhodit 😉 No, ale aspoň jsem se dobře vyspala, místo abych se převracela na posteli. Je to hrozný, já jsem vždycky měla žaludek, jak kachna a mohla jsem sníst cokoliv, ale teď si musím dávat sakra pozor. Na druhou stranu aspoň toloik nepřibírám, když nemůžu nezdravý jídla.

carlik
28. zář 2011

@meggar no nevím, jestli je lepší to, co tíží v žaludku vyhodit ven nebo aby tam tlačilo dál a dralo se jen jako ☹
Ale na druhou stranu máme štěstí, že z nás nebudou koule, co pak budou shazovat 25 kilo 🙂
No a když chcete u porodu překvápko, tak se mimčům nekoukejte mezi nožičky při UTZ 😉 tějně kolikrát já čumím jak puk, co to tam vlastně mám vidět....
Tak přeji pěkný večer

aidule
28. zář 2011

@bublenudle Ahojky, Natálka má 5 týdnů ne měsíců 😀 , ale i tak to letí, to je fakt....máš pravdu, pocit, když ji tak po očku sleduji je to nádherný, však počkej, sama za pár měsíců uvidíš 😉 🙂 ! Hezky hlídej miminka a s tím testíkováním se to snaž vydržet, ikdyž vím z vlastní zkušenosti, že je to setsakramentsky těžké 😀 😕 .

bublenudle
29. zář 2011

@aidule Ahojky,já v ím že malinká míá 5týdnu 😀 blbě sem to napsala..je to strašný,každej den s tim testovánim zapasím hahaha...ale ne ne...ještě počkame,dnes je to stejně jen 6ty den....měj se kráásně zlati 🙂

beruska35
29. zář 2011

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, naše první IFV nevyšlo a mě to nějak vzalo, i když tady často píšete, že první pokus je "zkušební". Těď máme doporučenou 3 měsíční pauzu a pak to zkusíme znovu. Chtěla bych se zeptat v jakém případě se doporučuje minimálka a kolik stojí?
Všem těhulkám přeju pěkné těhulkování a snažilkám brzké //.

bublenudle
29. zář 2011

@beruska35 Ahojky,ja platila za minimalku 22 130kc...a doporucit ti ji musi sám doktor,jak reagujes na hormony...a nebo pokud uz nemaš IVF na pojištovnu.... 😉

jana321969
29. zář 2011

ahojte holky znáte někoho z okolí z uměl. oplodnění, že má třeba i páru holku a kluka, ja to vidim v mém okoli bydliště jen bud 2 holky nebo 2 kluci 🙂

agnes88
29. zář 2011

@jana321969 ahoj, já mám kamošku, po reprofiťácké minimálce má páreček

jana321969
29. zář 2011

to je hezký páreček ale je to asi malo kdy spíš, mohla bych se te (Vas holky) zeptat ta metoda ICSI - 8000 Kč, to je napichnutí všech odebraných vajíček nebo je to jen třeba za 8.000,- Kč jen 5 spermii a zbytek dalsi priplatek?? 🙂 uz jsem co pocitam cca na 25-27.000 Kč.

saminka
29. zář 2011

@jana321969 ahojky no to je dobra otazka. V nasem pripade u 1.ivf pouzili icsi u vsech vajicek (27) zralych a uctovali si jen tech 8 tisic,uz jsem se ale setkala s tim,ze nektere cary uctuji dejme tomu 5 tisic ale je to na omezeny pocet vajicek,v jednom caru byl ten pocet na 15 vajicek a kdyz je vic tak se znova plati a nebo se da oplodnit klasicky. U minimalky jsme platili 1tisic za vajicko.Zeptejte se radeji na dalsi konzultaci at nejste nemile prekvapeni. A myslim si ze klidne muzes mit parecek a ne stejne pohlavi,ja jich znam nekolik 😉

jana321969
29. zář 2011

díky za odpověd, no to se zeptam a si říkam, že snad v ceníku jak u zamřažování by meli v zavorce třeba, že ta částka je jen na 10 vajiček k oplodnění, no jo ta cena se hnedka nasklada, pak ti dam vedet co mě řekly. Jak bude chvílte tak si sem taky hodím fotku.

agnes88
29. zář 2011

@jana321969 jo, to je dobrej dotaz. Kdy jdeš na konzultaci?
Já sem si dneska testla. Su krava, co jiného na to říct. Testit mám až 7.10!! Tak mám dnešek takovej roztodivnej. Co ta Peťa - @safarikovap, ta se mám nějak ztratila z dohledu. Takhle nás nabudit a pak se neozvat. Teda teda. 🙂

saminka
29. zář 2011

no taky je mi to divne ze se nam tak vyparila a to je nase nastenkarka 😲😉 no nejspis ma sve duvody :-P
A neblazni s testovanim,po iui urco pockat az aspon na 14.den 😉ale taky znam tu nedockavost a ty nervy B-)

bublenudle
29. zář 2011

@agnes88 Tady se hlásí další kráva do party 😔 taky jsem testovala ,6den 😠 jsem pitomá,už sem si dala ZáKAZ !!!!!! 🙄

meggar
29. zář 2011

@jana321969 To ICSI je u klasického IVF 8000tis za všechny oplodněná vajíčka. Když jich máš 20 i kdybys jich měla 5, tak platíš jednotnou cenu 8000tis. Ale u minimálky se platí myslím ted 1tis za vajíčko, jak ti odpověděla @saminka.

aidule
29. zář 2011

@bublenudle Ty,ty,ty....!!!!!!!!!!!!!!! Vím, že udržet trpělivost je téměř nadlidský výkon, ale, prosím, neblbni a vydrž to. Jinak budeš taková nijaká a můžeš toho psychikou dost zkazit 😉 . Tak se drž a netestíkuj 😀 🙂 !!!

bublenudle
30. zář 2011

@aidule Já vím,ano mamko,slibuji ,že už ani tuk...řekla jsem si,že tam stejně nic nemuže být vidět,když jsem měla 3 denni mimuška a čekám až do 7.10 😵 😵

carlik
30. zář 2011

Ahojte baby! Tak já mám taky dost blbou náladu.... to že jsem od 4 vzhůru, začala mě bolet hlava a psychicky jsem se naladila, že jdu na ten glukózovej test. Tak jsem tam po 7. hod. dojela, sestřička mi nabrala krev a že mám sednout do čekárny, že jestli to bude OK, tak mi dají vypít tu glukozu a 2 hodiny tam pobudu. Po půl ho'dce si mě tam zavolala,otevřela lahvičku a že do 5 min. to mám vypít. Tak jsem začala, zvonil telefon a za chvilku mi říká, že mám přestat pít a jestli jsem opravdu těhotná??? No tak se poradila s další sestrou a že to teda nemám pít (1/4 jsem už asi vypila), že mám zvýšenou hodnotu, test se nebude dělat a že výsledky pošlou Dr a mám se za ním zajít domluvit, že by se OGTT znovu za 14 dní opakoval ☹ Mám to já ale smůlu....potkalo vás to některou taky? Už vydím, jak budu držet nějakou dietu 😒

bublenudle
30. zář 2011

@carlik Jéééžiš,to je teda slepica ta sestra....si to měla snad nejdřiv vše zkontrolovat,než ti něco dává...neboj,vše bude ok.....ja jsem za to testování na sebe naštvaná,mám ted furt špatné myšlenky 😖

carlik
30. zář 2011

@bublenudle i @agnes88 ještě počkejte babule ze 3 dny minimálně!!! Pak to budete vidět, jak ty čárečky vyskočí 🙂

bublenudle
30. zář 2011

@carlik Seš beruška 🙂

carlik
30. zář 2011

@bublenudle, řeklas to hezky, slepice jedna ....a v únoru se mi tam stalo zase tohle: šla jsem na krev na předoperační vyšetř., odebrala mi krev, čekám v čekárně a volá mě znovu, že musí píchnout ještě jednou, protože zapomněla ještě jednu zkumavku 😒

carlik
30. zář 2011

@bublenudle beruška? no sice nemám 7 teček, ale taky jsem tak roztomilá 😉

bublenudle
30. zář 2011

@carlik Jééé,no to je knedla....raději přiště ji hned sama řekni,at si 3x nejdřiv zkontroluje,co má vlastně dělat... 😠

carlik
30. zář 2011

@bublenudle no dyť to tam měla jasně napsaný, že test OGTT v graviditě 🙂 No zkusím se hodit do klidu,malá kopká, tak si aspoň popovídám s ní 🙂

meggar
30. zář 2011

@carlik Já jsem teda nepochopila, jestli jsi měla zhoršený výsledky už nalačno (tak potom je zbytečný, abys tu glukozu pila). Nebo jestli ti dali na pití něco jinýho. No, každopádně jsou to fakt knedle. Ale malé by to nic udělat nemělo, mximálně ti dali jiný poměr glukozy na pití, takže v pohodě. Ale příště bych na ně byla nachystaná.

carlik
30. zář 2011

@meggar no správně jsem tu glukozu pít neměla, když jsem měla hodnoty zvýšený na lačno. Ale ta sestra mi to dala pít a pak mě zarazila. Já se spíš bojím o to, že když už jsem ty hodnoty měla zvýšený před tím, tak co budu mít za 14 dní a po té sladké glukóze??? ☹

jana321969
30. zář 2011

takže holky ano je to tak pri minimalce za každé vajíčko protože jich je méně, a pŘI ICSI - 8.000 JEDNOTNA CENA AT JE VAJEC KOLIK CHCE JESTE ZE TAK ASPON. 🙂 SI NA VANOCE KUPIME MIMINKA.

meggar
30. zář 2011

@carlik Jo, tak to zas byla nějaká horlivka, co se jí nechtělo čekat na výsledek. Neboj, dieta se zvládnout dá, třeba to nakonec nebude tak hrozný, jak si myslíš. Držím palce.

carlik
30. zář 2011

@meggar no jo horlivka, ale já tam čekala víc jak 30 minut. A snad to nebude tak hrozný, jak píšeš. No uvidíme....