Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

safarikovap
4. říj 2011

@bublenudle Takže "kritickej" den je za Tebou - tož dobré, ne? 😉 Člověče - ten Estrimax nevím, ale to bude jako s Utrogestanem - ten by taky měl MS zadržet, přitom spousta to spousta holek dostala, i když Utroš brala. Takže - kdybys to měla dostat, tak už by asi MS přišla 😉 Ženo, vždyť u Tebe vlastně "hrozí" dvojky - dvě míma, ty jooo - tak to jsem ještě napnutější 😀
Já jsem MS dostala 4 dny po vysazení Estrimaxu a Utroše.

bublenudle
4. říj 2011

@safarikovap No jo,pockam do patku,nebudu zas blbnout...testla jsem 6 den a pak malem odpadla,ze tam nic neni...ja to vzdy dostala i pres utros,akorat ten estrimax mam ted poprve... 😉

bellka
4. říj 2011

@bublenudle @safarikovap berušky klíííd 🙂 já to při Utrouši aj dostala aj nedostala, takže je to fakt indivindi a hlavně @bublenudle čekám jasné // dálnice, jasné 😉
@safarikovap jj, mamka s taťkou jsou samá blbost 😀 ale bodejď nééé, když máme toho našeho prďolínka milovaného, však to poznáte samy, věřte mi 🙂
@lenka27 vydrž, bobku, taky jsme měli spurt a je to o nervy, chtělo se mi brečet, Šimonek papal i co 1,5 hodinku, ale trvalo to u nás cca 5 dní a prý nejdýl 10 dní, tak držíme palušky, ať už je to za vámi 😵

bublenudle
4. říj 2011

@bellka zlaaaticko,achoooj 🙂 no ja si pockam na patek a pak chci videt D1 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

safarikovap
4. říj 2011

@bublenudle Ženo - tohle kdybych udělala já - amatérka (testovat 6 den po ET) - ale Ty, taková zkušená... 🙄 Zbytečný zklamání, trdlo!!! V pátek chci mít ve zprávě //, jinak mně nechoď na oči 😠 😀
@bellka No jo Magdi - ale to není možný, co ten váš prďola dělá za ksichtíky!!! Všechny míma jsou srandovní, ale ten váš - to je fakt extrem. Co fotka, to raritka 😉

bellka
4. říj 2011

@bublenudle to je správné slovo do rvačky, pěkně počkej, i když ty nervy na pochodu jsou, to je jasné, si to živě vybavuju, tady s vámi, nic nehroť a ty // tam prostě budou, MUSÍÍÍ 🙂 🙂 🙂 jen to píšu a mám husinu 🙂

bellka
4. říj 2011

@safarikovap no jo, zlatečko, když on je kombinace nás obou a my jsme fakt exoti a ty huby nezavřeme, tož se máme na co těšit, jestli bude Šimonek taky takový kulometčík 😀 😀 😀

bublenudle
4. říj 2011

Jste moje zlaticka,diky...jsem rada ze vas tady mam...proste tam budou a hotovo..musiiii uz konecne 😵 😵 😵

safarikovap
4. říj 2011

@bublenudle No, ty // tam musí být - zasloužíš si je 🙂 Nehledě na to, že kdyby ne, tak s Tebou nemluvím 🙄 A vůbec - celá taktika "miminka, ukážu vám oblečky, zůstaňtě u mě" by byla na prd - a to teda nééé, jsem se toho úplně chytla a taky to zkusím 😀
@bellka Ježiši, u vás bude živo, až bude malej mluvit - povedená rodinka (a to teď myslím fakt v dobrým) 😉 Zrovna na vás je Magdi vidět, že po nevydařeným pokusu se člověk musí zvednout a jít dál, protože to za to prostě stojí.

lenka27
4. říj 2011

@bellka děkuji za pozbuzení, jsem z toho vyřízená, protože Adámek normálně skoro neplače a dneska odpo ustavičně hystericky plakal a nemohl zaspat. Teď jsem mu musela dát své mražené mléko aby vůbec usnul, no je mi ho hrozně líto takhle ho trápit hladem, ale mateřství je o tom vše vydržet tak se tím budu řídit. 😉

bellka
4. říj 2011

@safarikovap jj, to teda bude, asi budeme mít zvonečky a kdo bude chtít mluvit, tak zazvoní, no, už slyším, jak to u nás jen zvonííí 😀 😀 😀
@lenka27 držte se, broučci, fakt to přejde, ale vyřízená budeš, já byla tak unavená, že jsem kolikrát ani nevěděla, kolikrát jsem v noci kojila, prostě jsem měla pocit, že vstávám už po 20ti minutách, ale bylo to co hodinu a půl, ale vydrželi jsme a teď nás čeká poslední spurt v 6. měsících, což máme za 10 dní, tak se hrozím, ale říkám si, že jsme to zvládli předtím, budeme muset i teď 🙂

bellka
4. říj 2011

@safarikovap hele, zlatí, prostě si popláčeš, ponadáváš, budeš chvilku zlá na celý svět a o dalším pokusu nebudeš chtít ani slyšet, ale za chvilku to přejde a zase se budeš těšit a hlavně, ten příští už vám výjde, já tu první mimnimálku v Reprofitu brala taky jako takovou "zkoušku" a podruhé už to bylo na ostro 🙂

lenka27
4. říj 2011

@bellka je super se s tím podělit, neteřinka je o 2 dny starší a měla dnes podobný den, ale on je dokrmovaná sunarem tak je to jednodušší v tom, že může v případě potřeby přidat no to prsu neporučím že 😀 no zkusím ještě ty homeopatika a uvidím, ale vydržet to vydržím, už jsem v životě vydržela věcí (třeba boj o otěhotnění) tohle je součást maminkovství tak hurá do boje. Dobrou noc tobě i zlatíčkovi Šimonkovi já se zkusím najíst a jít spát.

bellka
4. říj 2011

@lenka27 tak tak, o tom mi povídej, jsme toho vydržely tolik, že nějaký spurt nás nezkolí přecééé 😉 😉 😉
Berušky, jdu nakojit miláčka a zapluju do pelechu, tak přeju všem dobrou nocku a krásné sníky a i když nepíšu často, tak věřte, že na vás nakukuju a jsme stále s vámi a držíme všechno co máme 😵 😵 😵 takže maminky opatrujte svoje zlatíčka, těhulinky pohlaďte pupíčky a snažilečky, vám posíláme ooobrovskou energii a sííílu😵😵😵

bellka
4. říj 2011

@lenka27 jéééžiši, prý neZkolí, jasně, že neSkolííí 😀 😀 😀 dobrou noooc 😵

bublenudle
4. říj 2011

@safarikovap JJ,v patek reknu jestli to zabralo 😉 😉 😉

aidule
4. říj 2011

@bublenudle Na pátek už se fakt mooooc těším 😀 😀 😀....// silné čárky nových životů tvých miminek, no to bude nádhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zatím buď trpělivá, už jen pár dnů 😉 ...

bublenudle
4. říj 2011

@aidule Achoooooj berusko,no jo,uz to je za paaaar 😝 doufam,ze se moji milacci milovani drzi 😵 😵 😵 😵 😵

saminka
4. říj 2011

@katem-super zpravicka😉 to je moc super na minimalku uz se tesime na jen pozitivni zpravy zitra. Ted to budou trochu stresy to volani jak se jim dari ale verim ze vse bude jen dobre.
Drzim vse co mam🙂
@blenudle taky se uz tesim na fotku te tve d1,urco se embiskum u tebe moc libi kdyz jim ukazujes same pekne veci!moc drzim palecky na patek.
@safarikovap opravdu jsi nam tady chybela zlatko 😉 je mi lito ze prvni pokus nevysel ale jak belli pise,je to jen takova zkouska poprve'ten kratky protokol ti ale schvaluji😉 snad se uz pristi tyden domluvite co budes pichat 🙂a nebude se to protahovat kvuli pojistovny.
@bellka @lenka27 zdravim mamci 😉 my si taky uzily pri spurtech,okolo 3-4 mesicu to bylo fakt krizove s kojenim ale prekonaly jsme to 🙂 v 6.mesicich si na spurt ani nepamatuji:-Pani se mi nechce verit ze si tim budu znovu prochazet, mia byla opravdu moc spokojene mimi:-Pale prej hodne zalezi na rodicich a my jsme oba pohodari tak snad i druhe bude 😉uzivejte si to dokud se da,utika to fakt rychle.
Zdravim vsechny 🙂

bublenudle
4. říj 2011

@saminka dekuji zlati,snad ano.....verim jim moooooc 😵 😵 😵

meggar
5. říj 2011

Ahoj holky, jdu vás pozdravit. Byla jsem se vysmrkat a opět mě jako vždy teče krev z nosu, tak čekám, až to přestane a alespoň si vás dočtu. Za včerejšek jste toho teda nakecaly 😀 😀
Všem čekatelkám na dvě // držím moc moc moc palce, aby se ukázaly. Uplně jsem si vzpomněla, jak jsme s manželem testovali ve 4 ráno, protože jsem chtěla použít ranní moč a už jsem to nemohla vydržet a tu nervozitu, jestli se ukážou. Přeju vám všem taky tu úlevu, když se to tam vybarvuje. Všechny, co jste tady si to už konečně zasloužíte.
Jinak my se máme dobře, včera jsme byli na velkým UTZ a miminka rostou dobře, bez vrozených vad, atk máme radost. Jeden je hlavičkou dolů a druhý napříč, hlavičkou u toho prvního, tak Dr. říkal, že už se tam na nás domlouvají. Vážně to vypadalo, jak kdyby si vzájemně šeptali do ucha. 😀 😀
Na všechny z vás myslím, i když nepíšu teď tak často, ale pořád dočítám a mám přehled. Tak se zatím mějte fajn. 😉

carlik
5. říj 2011

Teda holky, vy jste toho zase neplkaly 😉 No hlavně, že se k nám od maďar vrátila @safarikovap se svým optimismem do dašlího boje. Tentokrát to určitě vyjde. A taky si myslím, že k vůli přepojištění se nemusí nějak čekat.Oni si to tam v RF zařídí.
Včera jsme měly dašlí předpor.kurz s cvičením, tak mi dneska nějak bolí zádíčka 😒 No ale dozvěděly jsme se o bezplenkové metodě,kalhotkových plínkách a mám zcela jasno, že Pampersky aspol. vítězí 🙂 A taky jsme začaly probírat jak poznáme porod atd.No snad budu mít toho císaře a nebudu muset hysterčit na přechodu, že mi odtekla plodovka 😒
@bublenudle teda jak tam v pátek neuviíš tu D1, tak dostaneš na prdel, škoda že ten test neukazuje, jestli tam jsou dvě nebo jedno mimi 😉
@katem tak dneska ve 13 h. hurá na telefon 🙂
Užijte si pěkný den

jana321969
5. říj 2011

@safarikovap

ahoj jako čekám zda se fakt ta pojištovna na me nevykašl a pujdem do klasické stimulky zatím stím počítam, pokud to nevyjde ale neměl by být problém jako jak ze všech stran mě říkají, ale v nouzi bych taky zkusila tu minimalku a kdyztak si priplatit teda aspon at se udela aje o trochu vic vajicek jestli se da mimo pojistovnu teda stimulovat i s nečím jiným a ne jen s clostilem teda,

jana321969
5. říj 2011

@safarikovap a zapomela jsem ti říct me začíná cyklus další po 32 dnech jak kazdy mesic tak snad to tak i bude na 30.10 takze nam to začně skoro stejně 🙂

safarikovap
5. říj 2011

Ahoj holky 🙂
@jana321969 právě jsem Ti odpovídala do IP, že nám MS vychází fakt skoro na den přesně. Ale teď teda vidím, že Ty jdeš do dlouhého protokolu, kdežto já bych chtěla zkusit ten krátký. Já myslím, že s pojišťovnou to bude na pohodu (teda aspoň v našem případě v to doufám, páč my jsme ukázkovej příklad 😒 )
@carlik To je přepadovka, co??????? 😀 Jsem to bez vás nemohla vydržet, tak jsem se musela od tatarů vrátit zpátky🙂 Přepojištěná už jsem, tož teď jen aby schválili stimulku 🙂 Každopádně - Ti teda musím říct - že bych nevěřila, jaký krásný oblečky pro míma budou mít v TESCO 😕 😕 😕 Neteř bude mít narozky, tak jsem tam vyrazila - no dámy - triko F&F mně stálo 105,- Kč (tak jsem vzala hned dvě v různých velikostech). Triko Disney stálo 260,- Kč!!! Ale podotýkám, že to už je pro tříletou kočku. Teda fakt @carlik - dobrej typ!!!! 😉

Jinak - já se nevzdám a bez mimina z této diskuze neodejdu, takže je možný, že vás tady budu otravovat ještě roky 😅

jana321969
5. říj 2011

@safarikovap dlouhý je ten PUREGON na pojostovnu a kratký taky si neco picháš ale zase trochu mín vajíček, nevím jako proč k ovulaci me dochazelo proc zrovna doktorka hnedka zvolila puregon jako, dneska jsem byla rano u zubarky tak jsem se ani nebala tam jit jsem si rikala holka toto nic neni teprv te mozna teší věci čekaji ☹ , zatim jsem hrdinka a vy co mate aspon 1 pokus za sebou vite do ceho jdete ale ty nervy pred zakrokem jezis to bude, a pokud nam to vyjde stejne tak bychom mohly i stejne na odber 🙂

meggar
5. říj 2011

@safarikovap Jaký roky??? Nechceš pár facek? 😀 Do zimy jseš těhotná a hotovo. Tak takový řeči tady nechcem slyšet. 😉

saminka
5. říj 2011

@jana321969 ahojky ja jsem mela Puregon a mela jsem kratky protokol tak si myslim ze se dlouhy od kratkeho lisi hlavne v tom, ze u dlouheho protokolu se na zacatku cyklu berou leky nebo injekce na utlumeni vajecniku a pak se berou dalsi hormony na stimulaci,ale u kratkeho se ta utlumujici injekce nedava, ale hned od druheho dne se zacne pichat na stimulaci, ja pichala asi jen osm dnu a opu jsem mela 13.den....je to novejsi protokol nez ten dlouhy, ale jen doktor ti muze urcit co je pro tebe vhodne....existuje hodne ruznych leku na stimulku takze v puregonu to neni 😅

saminka
5. říj 2011

@safarikovap taky si myslim, ze jsi zbytecne pesimisticka a roky tu urco nebudes 😅 😀 😀 s tvym optimistickym pristupem si zaslouzis otehotnet hned u dalsiho pokusu 😵 😵

katem
5. říj 2011

@bellka ahoj 😉 no 4... tak uvidime... vcera jsem byla pekne mrtva tak kolem 5-te odpoledne!
@carlik cau, no cekani, cekani... 13hod... doufam, ze jsi mela vcera hezkou vychazku - za chvili zacne mrznout, tak je nutne toho vyuzit!! brrrrrr....
@bublenudle diky moc.. no ja jsem byla take z toho prekvapena 😉 no uvidime dnes odpoledne!
Jak je jinak v nemecku? a co ty? jak se citis - tehotne samozrejme.. jen se moc opatruj! a nestresuj... uz se ti to take blizi - ten den testovani!!... 😉
@ivka3901 ano, minimalku s clostikema pote jsem dopichavala 5 dni! - opravdu to melo vetsi ucinek u me nez kratky nebo dlouhy protokol, kde jsem dostavala opravdu "konske" davky!!
@safarikovap jsem rada, ze jsi zase tu! a ze jsme te v tom Madarsku neztratily! 😉.. jo jo.. minimalka mela na me lepsi reakci nez klasika! - opravdu to zvaz a nech si poradit od doktoru. Ja jsem dostavala silene velke davky a hrozne to mava s tvym organizmem.... myslim to jako do budoucnosti, je to prece jenom tezsi na organismus a tak vse.. byla jsem u toho v pohode, ale manzel mel strach o me, tak byl hrozne rad za minimalku!