Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

katem
12. říj 2011

@agnes88 presne tak, ono to bezi rychleji, kdyz neco delas 😉
No vidis, ty mas take prace take tolik!! to je dobre... tak at se hezky zabydlite v tom domecku a pres zimu si odpocnete 😉 .Minimalka se neschvaluje pojistovnou a v RF jsou vsichni fajn takze se neboj na utz. Kdyz by si ten dotycny/na nevedela rady, tak vzdy zavolaji tveho lekare na konzultaci.
Inseminace neni omezena na pocet vajicek.

katem
12. říj 2011

@bublenudle dekuji ze jsi tak mila... no a s temi // to mam az do pristiho patku.. tak doufam, v to nejlepsi!! 🙂 😵 mej se momc a moc krasne a relaxuj a nabirej sily na ten VANOCNI DAKER!!! 😵

safarikovap
12. říj 2011

@bublenudle Jsem hlava skopová - jsem zapomněla, že Tobě dělalo problém i červené vínko na zvýšení sliznice...tak to nic...s Tebou je houby spass...jsem myslela, že Ti bude aspoň krapet špatně z těch oslav 🙂 Hele hele - v Brně máme docela slušně - sice zimu, ale aspoň neprší 😉

safarikovap
12. říj 2011

@katem Zdarec cestovatelko 🙂 Pěkně to utíká - už se jen 9x vyspíš a je to tam... 😵

bublenudle
12. říj 2011

@katem No to je hotová věc,v pátek nám hlásíš // ...já v patek zase odjiždím na služebku..takže to naštěsti snad rychle uteče,,, 😉

bublenudle
12. říj 2011

@safarikovap No tak aspon ,že tam....musím do IBC,pak na obidek,vyzvednout babičku,koupit ji bundu atd..program zajimavej... 😉

katem
12. říj 2011

@bellka DIKY DIKY.... jsi hodnoucka a Simunek doufam take drzi? 🙂 🙂 🙂 😀

safarikovap
12. říj 2011

@bublenudle Co to je jako za pracovní morálku? Obídek, nákupy s babičkou... 🙄 😀

katem
12. říj 2011

@safarikovap ty jsi ale srandistka 🙂 😀 😀 😀 to je jak kdyz jsem byla mala a rodice ti rikali ....no uz se jen... vyspis a jezisek tu bde!!! 😀 😀 ... jo jo.. vracime se k tem nejobycejnejsim a nejradostnejsim vzpominkam!! DIKYYYYY 😵

safarikovap
12. říj 2011

@katem No počkej - s tím vás tady budu otravovat za chvilku 😵 Ohledně Vánoc jsem jak malý děcko - dneska už jsem uvažovala, jestli v kanclu nevytáhnu ten můj permanentně nazdobenej (ale schovanej) miniaturní vánoční stromeček...ještě si to promyslím do odpoledne a když tak ho vytáhnu 😀 Vidím, že Tě to pobavilo, takže zřejmě Ti budu každý den odpočítávat, kolik Ti ještě chybí do pozitivního TT😵

katem
12. říj 2011

@bublenudle jasne holky, pristi patek to tu mate!! //... tak sup sup.... tobe to rychle ubehne 😉 no uvidime, jak to utece me tady 😉.... kampak jedes tentokrat? 😵

katem
12. říj 2011

@safarikovap no ja jsem take na vanoce jako mala... to kdyz jsem byla v Dubaji ten prvni rok, tak tam vubec nebylo nic v obchodech.. jen par koulicek a par umelych stromecku... tak jsem si delala decky se zvoneckama, ruzne stuzky, kreslila jsem na okna vanocni motivy.. no proste BLAZEN!! on si to musel clovek trosku privolat, kdyz tam bylo na vanoce 25st ve stinu 😉 dalsi roky uz to vse bylo v obchodech, protoze s prisunem cizincu samozrejme PENIZE jsou penize a cert vem nejaky islam, budou se prodavat Vanocni veci!! 😀 ... no ale to se vi, ze budu mit hroznou radost, kdyz si tu na me vzpomenes 🙂 ... no ale ty jsi jete vetsi blazen 😉 - ted jeste stromecek ne 😝 .. vzdyt jeste ani nenapadl snih! 😵

safarikovap
12. říj 2011

@katem Počkej, takže po dlouhé době to budou bílé Vánoce s naší klasickou zimou??? No...bílé...za to bych ruku do ohně nedala... 😝 No jseš teď jediná čekatelka, takže jsme v pozoru všechny, nejen já 😉
P.S. Ten stromek jsem už vytáhla 😀 Říďu asi klepne, protože první náznak Vánoc je u nás na firmě - jako hromobití...pracuju na generálním ředitelství pekáren, takže pro nás jsou Vánoce...neskutečný kšefty a největší fofry v roce 😠

safarikovap
12. říj 2011

@katem ...i s Betlémem🙂

katem
12. říj 2011

@safarikovap presne tak!! to bude poprve po tak dlouhe dobe!!! 😉no musi byt BILE!! - nic jineho neberu 😉no ty sji ale BOMBA.. stromecek uz je venku!! to uz pripravujes reditele na prichazejici "infarkt".. 😉 no ale rikas, ze postupne je lepsi, aby si na to zvykl!! NO tak at Vam jdou ksefty.. to je vzdy lepsi 🙂 no a potom budou premie 😎

drndapetka
12. říj 2011

@carlik no já nejsem z OL ale z Brna 😉

katem
12. říj 2011

@safarikovap i s Betlemem... no tak to bude SUPER.. to aby se ten sef hned uklidnil 😉

safarikovap
12. říj 2011

@katem Řekla bych, že dostane infarkt - ale jsem s tím smířená 🙂

carlik
12. říj 2011

@katem @safarikovap vy s těma Vánocema nějak spěcháte ne? A přesně takovej mini stromeček jsme měli taky s kolegyňkou v práci, tak jí musím napsat, ať už ho začne oprašovat 🙂
A Vánoce v Dubaji bych taky brala,hlavně to teplíčko!
Kocour je už naočkovanej, já jsem unavená, nevyspaná, tak si dám obídek a hupsnu na gauč ke kocourovi. ještě že mám tu neschopenku 😉

carlik
12. říj 2011

@safarikovap ty máš určo zálusk na říďovo místo co?

bublenudle
12. říj 2011

@safarikovap Haha nooo, dnes mam Jen učetni a blbosti 😉

bublenudle
12. říj 2011

@katem Brouči,zase do Německa ale aspoň mi to uteče a bude brzo listopad 😉

katem
12. říj 2011

@bublenudle tak se tam hezky zase opatruj a za chvilku uz budes zpatky! 🙂

safarikovap
12. říj 2011

Zajímavý, že nikomu ten můj vánoční stromek nepřijde divnej - ani lidem z práce - to vědět, to ho vytáhnu dřív 😀
@carlik Zajímavý - my spěcháme a Ty budeš kolegyni psát, ať už ho taky opráší 😕 😀

Jsem zase nachcípaná jako blázen - doufám, že to je konečná a nevrátí se mně to zase v listopadu při stimulce 😠

katem
12. říj 2011

@safarikovap no to je tedy opravdu divne!! asi si toho stromecku nevsimli?? nebo jim je to uz jedno a vidi v tom zase naval prace, tak si to nechteji pripoustet! 😉
ty si hezky ber vit. C a ber ho kazdy den, treba i ted v zime 100mg... aby jsi se hezky obrnela!! a byla Ok na stimulku 😉

agnes88
12. říj 2011

ahoj holky, téda vy ste toho naprndaly, nestíhám to dočítat, asi si večer dám vínečko a sednu k pc 🙂
@drndapetka vítám tě tu!!!
a všechny zdravím 🙂

olousek35
12. říj 2011

@safarikovap moc pěkné se stromečkem, ale já se přiznám, že mám v práci vánoční výzdobu na okně od lonska, ze stěny ještě nesundanou nazdobenou borovou větev a ministromeček na skříni. Ne ve, ale na 😀 A vůbec mě to netankuje 😀 😀 😀

safarikovap
12. říj 2011

@olousek35 Můj člověk 😉 😉 😉

saminka
12. říj 2011

ahojky holky no vy jste toho teda pekne nakecaly, pekne 😉

a uz se tady bavime o Vanocich.....jee ty ja mam moc rada, ale teda uprednostnuji ty v CR, nez se narodila mala tak jsme jezdili co druhy rok do Cr k rodicum a vzdy si to krasne uzili a teda i poco nam vychazelo, tady byla loni taky krasna bila zima ale teda vsechny to tak prekvapilo ze z toho byla uplna kalamita 😖 no letos budem ve 4 tak to bude o to krasnejsi 😵 😵 😵

@katem - fakt si myslis ze inseminace neni omezena poctem vajicek?? ja na ni byla trikrat a i se mi driv stalo ze jsem mela az tri ctyri foliky a IUI se zrusila, bylo povoleno max 2 vajicka 😨

holky kdo bere to magnezko, do kdy se to muze brat nevite?

v noci jsem toho moc nenaspala, mala se vzbudila o pul seste a prikracela k nam do loznice a tak se roztahovala ze to nebylo hezky, tak si jdu hodit slofika 😉 tak zatim packo 😅

drndapetka
12. říj 2011

Holky, prosím Vás, s tou neschopenkou v Reprofitu - jsou nějak omezené vycházkama na určitý čas a hodiny? Já jsme třeba teď na PN a mám vycházky jen 4 hodiny denně, tak se ptám, protože ty 4hod. jsou fakt málo, když nemá člověk rodiny v místě, kde bydlí.....teď mi zrovna došla na kontrolu sociálka a to jdu za pár minut ven