Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

safarikovap
19. říj 2011

@veera2 Počkej - už zítra ráno testovat - už??????????? 😕

safarikovap
19. říj 2011

@drndapetka Tak my už jsme se všechny uklidnily, že si ten boj vzdala, pěkně si odpočineš a načerpáš síly na leden a Ty už zase začínáš 😀 😀 😀 Když já se v IUI prd vyznám - my máme spermiogram takový, že IUI u nás nikdy nehrozilo ani omylem, takže nevím 😖 Zkus @agnes88 - ta má teď jedno IUI za sebou, tak určitě bude vědět 😉

olousek35
19. říj 2011

@veera2 já myslím, že mi napsali 3 hodiny dopo a 3 hodiny odpo. A hned od začátku neschopenky.

veera2
19. říj 2011

@safarikovap jo 🙂
@olousek35 díky. V pronatalu nám psali celodenní ☹ Má je tu někdo?

safarikovap
19. říj 2011

@olousek35 Jsem si tu tabulku u sebe hned aktualizovala, páč si nemůžu vzít na svědomí, aby ses zbytečně "vzrušovala a nervovala" kvůli nám - ve svým stavu 😨 😀 😉

safarikovap
19. říj 2011

@veera2 Týýý jo - tak to předběhneš ještě @katem, do které jsem hustila, ať vydrží do dne, kdy jí řekla doktorka, tzn. do pátku...Takže zítra ráno se bez // ani neukazuj!!! 🙄 😀 😉

jana321969
19. říj 2011

@olousek35 ty jsi marodila už od stimulky???

veera2
19. říj 2011

@safarikovap No, kápnu vám božskou, bo právě na jiných stránkách ze mne Bellka, ta dupa 🙂 vymámila, že už jsem testila. Bylo to včera večer,tj 6. den od Et,ale je tam jen slaboulinký dušík, tak jsem to ještě nechtěla nikomu řikat a zítra si to chci potvrdit. 🙂 🙂

veera2
19. říj 2011

@safarikovap Jinak mám podle RF testit až v pondělí 24.

safarikovap
19. říj 2011

@veera2 😕 😕 😕 A to říkáš až teď?????????????????????????????? Tak to bude zítra jen formalitka 😵 😵 😵 Konečně někdo (po delší době), kdo tady hlásí // 😉 Ale samozřejmě pššššt, aby jsme to nezakřikly 🙂

jana321969
19. říj 2011

@veera2 ahoj vypadá to dost nadějně 🙂 zitra písni, zaváděla jsi dvě??

olousek35
19. říj 2011

@veera2 no gratulace veliká, maminko 😉 smůla prolomena
@jana321969 nene, od ET, dřív mi to nechtěli napsat, i když tahám těžký a postižený lidi.
@safarikovap to jsi moc hodná, nervíky jsem schovala někdy v dubnu a vytahuju je tak max.za volantem 😀

Super, že se dopisujete. 😉 😉 😉

bambulajda
19. říj 2011

@veera2 😀 ...no tak je to tam 😀 ...mám velikánskou radost za dušíka 😉 😀

bellka
19. říj 2011

čaute kočkýýý 🙂
No jo, je to tadýýý, některé těhulky budou brzy maminkami, tak potřebujeme tady další těhulky a Věruška to začala, tak šup šup, teď je na řadě @katem a ať to lítá a nic jiného, než // se nepovoluje, jasnééé 😉 Dobrou nocku všem 😵 😵 😵

veera2
19. říj 2011

@bambulajda
@olousek35
@jana321969
@safarikovap díky holky,, díky bonzačko
@bellka 🙂
Všem dobrou noc a novou naději čekatelkám

veera2
19. říj 2011

@jana321969 Ano, měli jsme 2 balstocysty.

saminka
19. říj 2011

@veera2 taky potichounku gratuluji a moc drzim palecky 😵 😵 😵 jen at dusik sili co nejvic, ma na to casu dost 😉

safarikovap
20. říj 2011

Dobré ránko, holky 😎
@veera2 Takžeeeeeeeeee? 😵 😵 😵

veera2
20. říj 2011

Takžeeeeeeeeeeeee takto. Nasaďte si okuláre, jsou tam a doufám, že vydržíííí!!!!! 🙂 🙂 🙂
Krásné ráno všem přeji.

carlik
20. říj 2011

@veera2 potichoučku gratujulu a určitě bude čárečka sílit a další holky se budou přidávat s podáváním hlášení s 2 čárečkama viď @katem 🙂 a další.... bude určitě další těhu vlna 😉
@katem tak v dalším díle BJ má těhulkovatět 😉 ale kdy to půjde do kin nevím....
A nový holky dopište se do tabulky, ať něco o vás víme 🙂

carlik
20. říj 2011

@bellka ten Šimonek je k sežrání 🙂 o čem asi přemýšlí??? Jestli mu příště donesete sestřičku nebo bratříčka?
Jo a někdo se tu ptal na PN, tak já ji mám vystavenou v RF OL a dávají 6 hodin denně podle toho jak chcete rozvrhnout na dopo a odpo.

jana321969
20. říj 2011

dobré ráno holky 🙂

bambulajda
20. říj 2011

@veera2 ...nádhera 😉 😀 jsou tam

agnes88
20. říj 2011

@veera2 ju, já ji vídím!!! Doufám že ty budeš první kdo roztrhne ten zatracenej pytel 🙂, @katem druhá a pak už to půjde.
Já furt vyčkávám na mail od vitouškový, sice mi už napsala že mi žádost může podat, ale víc nic, tak doufám že se jí to tam neválí na stole ale už na pojištovně 🙂 Nebo jste podepisovali nějaký papíry co jdu na pojišťovnu? Sem jí napsala že klidně dojdu, ale zase ji nechci zdržovat, pokud toho má moc. Skoro lituju toho že sem to neposlala štěpánovi, chjo.

safarikovap
20. říj 2011

@veera2 Já teda rozhodně brýlky nepotřebuju, páč je tam jak vyšitá 😵 😵 😵

@bambulajda @jana321969 @bublenudle Dámy, zklamu vás, ale v listopadu s váma do stimulky nejdu 😢 😢 😢 Do teď jsem měla cyklus pravidelný, ale...nechápu...dneska jsem 22DC a jakoby mrcha) - tož, nevím 😠

safarikovap
20. říj 2011

@agnes88 Žádost na pojišťovnu jsem podepisovala a asi Tě teda zklamu, ale díky @jana321969 vím, že byla na konzultaci v úterý 14 dní zpátky, já v úterý týden po ní a přitom naše žádosti odcházeli z Reprofitu společně (ta její tam prostě týden ležela 😝 ).

bambulajda
20. říj 2011

@agnes88 ...já myslím, že s tou pojiš´tovnou nedělají žádny štráchy, mně Machač řekl, že je to schválené tak cca do 10 dní - a platí to 4 měsíce, když do té doby neuděláš IVF, tak se musí žádost obnovit

bambulajda
20. říj 2011

@safarikovap fááákt?....já jsem nic nepodepisovala 😒

bambulajda
20. říj 2011

@safarikovap ...ale neee 😒 ...nebo se ti tam něco zahnizďuje co? 😉 ...já mám špinění skoro neustále, proto u mě bylo podezření na tu endometriózu, ale já to tak už mám leta ☹

olousek35
20. říj 2011

@veera2 gratulace obrovská. Je to tam, tak hlavně at vydrží. A další se rychle přidávejte. 😉

Jínak já na pojištovnu taky nic nepodepisovala 😀