• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

19. června 2017 
krááásný páááťulííínek všééém :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: @veera2 @katem mám husinůůů, moooc gratulujemééé a je to túúú, rozjela se další reprofiťácká těhuvlnááá, tak prosím další naskakovááát :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zdravíme všechny maminky s mrňaty, těhulinky a hlavně snažilečkýýý :dizzy_face:
21. říj 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Katy, to je náááááádhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chceme je vidět!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. říj 2011 v 09:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. říj 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@drndapetka to jsou super zprávy :grinning: já věděla, že pro vás bude mít dobré zprávy a hoodně možností jak dál!jsem ráda, že jste nadšený!!!Jinak když tam Machač bude tak k němu půjdeš když ne půjdeš k někomu jinému..Já měla vždycky kliku na Štelcla a jen na ET Machače..ale neboj všichni jsou fajn! :slight_smile:
21. říj 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katem panebože, to jsou dálnice!!!!!!!!!!! blahopřejuuuuuu, konečně těhulka
21. říj 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katem ty joo famózní testíky, gratuluju!
21. říj 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katem No týýýý vole...pardon...to už je na dálniční známku :wink: :wink: :wink: To jsou dálnice jako blázen :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2011 v 09:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap jo jo... dalnice :wink: to aby jsem nemusela behat pro dalsi testik.. tak mi to ukazalo rovnou a jasne!!!
:wink: :slight_smile: :dizzy_face:
21. říj 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katem Jsem hned říkala "vydrž" - kdyby ne, dala bys za testy majlant:slight_smile: Kdy si skočíš na krvičku - příští týden?
21. říj 2011 v 09:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ :confused: :confused: :confused: Takže...tak jak @olousek35 je zároveň s @meggar, tak teď tady budeme mít další dvojku: @veera2 a @katem... no holky je vidět, že jste hodně solidární a nechcete nechat jednu druhou "ve štychu" :grinning:

Takže @bambulajda to musí dotáhnout do konce s @jana321969 teď v listopadu a Leonko @bublenudle... Ty si vyfasovala do dvojky mě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. říj 2011 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katem to je paradni dalnice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mam z tebe silenou radost, a vidim, ze doslo na nase slova, ze jeden testik nestaci :grinning: :grinning: :grinning: strasne jsem ti to prala!!!!!!!!!!!!!!!

@veera2 - taky krasne sili, super!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

konecne mam za sebe nahradu :wink: :wink: :wink:

vsechny zdravim babulky moje!!!
21. říj 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminka Bylo na čase, když Ty už to máš Deni "za pár" :wink:
21. říj 2011 v 09:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veera2
@katem Ježííííš, to je super. Raduju se tady jak malá.Uplně se mě vrátily ty moje pocity při testování. Teď už to musíte dotáhnout do konce.
21. říj 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@safarikovap no tak te´d ten čas už nenahoním :grinning: Budeme muset pěkně čekat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je to fakt príma, ušetříme, užijeme si :grinning:
21. říj 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fidac jééé, takže když mám UTZ napsaný na pondělí na 8 ráno, tak je možný, že jej na tom UTZ chytnu jo? :slight_smile: To by bylo príma. Jsme fakt zvědavá, co se mnou udělá, jsem napnutá :grinning:
21. říj 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katem Krásný ráno s dálnicema:slight_smile: Ty jsou jak vyšitý:slight_smile: takže jsme tu teď 2 těhluky, no to je krásný pocit! Jen ať naskakují další. prostě v RF jsou kouzelníci.
Kdy jsi byla na ET a kolik ti zavedli embryjek?
21. říj 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katem Gratulace beruško,to je dobře...šetři se!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katem jůůůů, to jsou lajny :dizzy_face: ať se drží a drží a držíííííííí :slight_smile:
21. říj 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@drndapetka je to možné....ale taky je možné, že bude na sále nebo někde...já jsem chtěla k němu hlavně chodit na konzultace...na utz jsem chytla vždycky někoho jiného.. :wink: ale myslím, že tam jsou výborní všichni... :slight_smile:
21. říj 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap Dračico,takže bojujem spolu,ju??? :wink: tak se nám to tady pěkně rozdělilo na dvojice jak ve škole :grinning: to je dobře....už se mooooc těšim!!!!!!!!
21. říj 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@safarikovap no skocim k dr. pristi tyden. Jeste budu muset zjistit k jakemu dr. Ja jsem totiz tady v tom mem rodnem meste nebyla 20let, takze opravdu nic moc nikoho uz neznam :wink:
21. říj 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka dekuji mockrat.. holky, brecim tu dojetim!! jste super!! jsem rada, ze Vas tu mam xxx
21. říj 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@meggar budu se snazit to dotahnout!! positiva a positiva :wink: a vzdy kdyz se sem zastavim, tak je mi lehceji!! a jsem zase o neco radostnejsi!!
21. říj 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veera2 take ti blahopreji na transferu jsem byla presne pred 14 dni, coz je 7.10. a zavedli mi dve!! musim jit napsat Koudelkovi - kouzelnikovi!! :wink: a jak jsi na tom ty? kdy jsi byla a kolik?
21. říj 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle dekuji moc :dizzy_face: :dizzy_face: uz tu ted cam na tebe... :sunglasses:
21. říj 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katem Beruško,pěkně odpočivej a raduj se,to je tutovka,vidim to na dvojčatka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katem Hlavně beruško to pozitivní musíš přitáhnout i sem - bude to teď před Vánocemi potřeba, když je tady tolik čekatelek :wink: A kdy se tu novinku dozví manža? :dizzy_face:
@drndapetka Přesně - ušetříte, užijete si v klidu Vánoce a byla si to Ty, kdo říkal, že na Vánoce budeš mít fofry - a co víš? Vypneš, přestaneš se na to upínat - jáááj, takových vydařených pokusů už tady bylo :wink:
@bublenudle :sweat_smile: To tak nějak samo...se tady rozdělilo :sweat_smile: Každopádně - nemáš na výběr, jestli sem nepřijde někdo novej :grinning:

Jinak - mrcha se rozjela, takže to opět odnesla peněženka - musela jsem si jít udělat radost - takže místo jednoho parfému mně do košíku padly dva :unamused: Ale nemyslela jsem jen na sebe - podařilo se mně pro neteř sehnat luxusní dáreček k Vánocům (nebo narozeninám? Uvidím, má je 6 dní před štědrým dnem) - hodinovou výjižďku na koni - a jen za 300,- Kč :slight_smile:
21. říj 2011 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle jeee, ty jsi tak hodna... ja se moc raduji a porad mi skakaji slzy do oci, kdyz na to pomyslim!!
diky moc za to ze mi veris!! moc si to preji abych pristi rok mela v te postylce toho meho vysneneho andelicka!! :dizzy_face: :dizzy_face: no a uz tu cekam, az se tu hezky pripojis s ostatnimi !!!!
21. říj 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katem no vidíš, jsme ti to říkali. Je to super, skvělý, nádherný. Ted se musí zařadit ostatní snažilky at můžou přijít další a další.

Holky, doplnujeme a dopisujeme tabulku, ju?
21. říj 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap Drahá,bude mi ctí bojovat zároven s tebou :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
21. říj 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek