Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bellka
21. říj 2011

krááásný páááťulííínek všééém 🙂 🙂 🙂 @veera2 @katem mám husinůůů, moooc gratulujemééé a je to túúú, rozjela se další reprofiťácká těhuvlnááá, tak prosím další naskakovááát 🙂 🙂 🙂 zdravíme všechny maminky s mrňaty, těhulinky a hlavně snažilečkýýý 😵

safarikovap
21. říj 2011

@katem 😵 😵 😵 😵 😵 Katy, to je náááááádhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chceme je vidět!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katem
21. říj 2011
petrita83
21. říj 2011

@drndapetka to jsou super zprávy 😀 já věděla, že pro vás bude mít dobré zprávy a hoodně možností jak dál!jsem ráda, že jste nadšený!!!Jinak když tam Machač bude tak k němu půjdeš když ne půjdeš k někomu jinému..Já měla vždycky kliku na Štelcla a jen na ET Machače..ale neboj všichni jsou fajn! 🙂

agnes88
21. říj 2011

@katem panebože, to jsou dálnice!!!!!!!!!!! blahopřejuuuuuu, konečně těhulka

petrita83
21. říj 2011

@katem ty joo famózní testíky, gratuluju!

safarikovap
21. říj 2011

@katem No týýýý vole...pardon...to už je na dálniční známku 😉 😉 😉 To jsou dálnice jako blázen 😵 😵 😵

katem
21. říj 2011

@safarikovap jo jo... dalnice 😉 to aby jsem nemusela behat pro dalsi testik.. tak mi to ukazalo rovnou a jasne!!!
😉 🙂 😵

safarikovap
21. říj 2011

@katem Jsem hned říkala "vydrž" - kdyby ne, dala bys za testy majlant🙂 Kdy si skočíš na krvičku - příští týden?

safarikovap
21. říj 2011

@ 😕 😕 😕 Takže...tak jak @olousek35 je zároveň s @meggar, tak teď tady budeme mít další dvojku: @veera2 a @katem... no holky je vidět, že jste hodně solidární a nechcete nechat jednu druhou "ve štychu" 😀

Takže @bambulajda to musí dotáhnout do konce s @jana321969 teď v listopadu a Leonko @bublenudle... Ty si vyfasovala do dvojky mě 😅 😅 😅

saminka
21. říj 2011

@katem to je paradni dalnice 😵 😵 😵 😵 mam z tebe silenou radost, a vidim, ze doslo na nase slova, ze jeden testik nestaci 😀 😀 😀 strasne jsem ti to prala!!!!!!!!!!!!!!!

@veera2 - taky krasne sili, super!!!!!! 😵 😵 😵

konecne mam za sebe nahradu 😉 😉 😉

vsechny zdravim babulky moje!!!

safarikovap
21. říj 2011

@saminka Bylo na čase, když Ty už to máš Deni "za pár" 😉

meggar
21. říj 2011

@veera2
@katem Ježííííš, to je super. Raduju se tady jak malá.Uplně se mě vrátily ty moje pocity při testování. Teď už to musíte dotáhnout do konce.

drndapetka
21. říj 2011

@safarikovap no tak te´d ten čas už nenahoním 😀 Budeme muset pěkně čekat 😝 Ale je to fakt príma, ušetříme, užijeme si 😀

drndapetka
21. říj 2011

@fidac jééé, takže když mám UTZ napsaný na pondělí na 8 ráno, tak je možný, že jej na tom UTZ chytnu jo? 🙂 To by bylo príma. Jsme fakt zvědavá, co se mnou udělá, jsem napnutá 😀

veera2
21. říj 2011

@katem Krásný ráno s dálnicema🙂 Ty jsou jak vyšitý🙂 takže jsme tu teď 2 těhluky, no to je krásný pocit! Jen ať naskakují další. prostě v RF jsou kouzelníci.
Kdy jsi byla na ET a kolik ti zavedli embryjek?

bublenudle
21. říj 2011

@katem Gratulace beruško,to je dobře...šetři se!!!!! 😵 😵

drndapetka
21. říj 2011

@katem jůůůů, to jsou lajny 😵 ať se drží a drží a držíííííííí 🙂

fidac
21. říj 2011

@drndapetka je to možné....ale taky je možné, že bude na sále nebo někde...já jsem chtěla k němu hlavně chodit na konzultace...na utz jsem chytla vždycky někoho jiného.. 😉 ale myslím, že tam jsou výborní všichni... 🙂

bublenudle
21. říj 2011

@safarikovap Dračico,takže bojujem spolu,ju??? 😉 tak se nám to tady pěkně rozdělilo na dvojice jak ve škole 😀 to je dobře....už se mooooc těšim!!!!!!!!

katem
21. říj 2011

@safarikovap no skocim k dr. pristi tyden. Jeste budu muset zjistit k jakemu dr. Ja jsem totiz tady v tom mem rodnem meste nebyla 20let, takze opravdu nic moc nikoho uz neznam 😉

katem
21. říj 2011

@saminka dekuji mockrat.. holky, brecim tu dojetim!! jste super!! jsem rada, ze Vas tu mam xxx

katem
21. říj 2011

@meggar budu se snazit to dotahnout!! positiva a positiva 😉 a vzdy kdyz se sem zastavim, tak je mi lehceji!! a jsem zase o neco radostnejsi!!

katem
21. říj 2011

@veera2 take ti blahopreji na transferu jsem byla presne pred 14 dni, coz je 7.10. a zavedli mi dve!! musim jit napsat Koudelkovi - kouzelnikovi!! 😉 a jak jsi na tom ty? kdy jsi byla a kolik?

katem
21. říj 2011

@bublenudle dekuji moc 😵 😵 uz tu ted cam na tebe... 😎

bublenudle
21. říj 2011

@katem Beruško,pěkně odpočivej a raduj se,to je tutovka,vidim to na dvojčatka 😵 😵 😵

safarikovap
21. říj 2011

@katem Hlavně beruško to pozitivní musíš přitáhnout i sem - bude to teď před Vánocemi potřeba, když je tady tolik čekatelek 😉 A kdy se tu novinku dozví manža? 😵
@drndapetka Přesně - ušetříte, užijete si v klidu Vánoce a byla si to Ty, kdo říkal, že na Vánoce budeš mít fofry - a co víš? Vypneš, přestaneš se na to upínat - jáááj, takových vydařených pokusů už tady bylo 😉
@bublenudle 😅 To tak nějak samo...se tady rozdělilo 😅 Každopádně - nemáš na výběr, jestli sem nepřijde někdo novej 😀

Jinak - mrcha se rozjela, takže to opět odnesla peněženka - musela jsem si jít udělat radost - takže místo jednoho parfému mně do košíku padly dva 😒 Ale nemyslela jsem jen na sebe - podařilo se mně pro neteř sehnat luxusní dáreček k Vánocům (nebo narozeninám? Uvidím, má je 6 dní před štědrým dnem) - hodinovou výjižďku na koni - a jen za 300,- Kč 🙂

katem
21. říj 2011

@bublenudle jeee, ty jsi tak hodna... ja se moc raduji a porad mi skakaji slzy do oci, kdyz na to pomyslim!!
diky moc za to ze mi veris!! moc si to preji abych pristi rok mela v te postylce toho meho vysneneho andelicka!! 😵 😵 no a uz tu cekam, az se tu hezky pripojis s ostatnimi !!!!

olousek35
21. říj 2011

@katem no vidíš, jsme ti to říkali. Je to super, skvělý, nádherný. Ted se musí zařadit ostatní snažilky at můžou přijít další a další.

Holky, doplnujeme a dopisujeme tabulku, ju?

bublenudle
21. říj 2011

@safarikovap Drahá,bude mi ctí bojovat zároven s tebou 😎 😎 😎