Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

holino
24. říj 2011

@safarikovap JEJ DĚKUJI za zodpovězení otázek 🙂
takže pobolívání je v naprostem poádku - super 🙂)
k folíkům .....hele mě budou bohatě stačit jeden velkej a ten pravej bojovník 🙂)
k tomu mému pocitu ....nevím proč ten pocit mám snad právě proto že jsem toho už vybojovala moc .....byla jsem "člověk" který neměl chodit - který měl bejt nevzdělavatelný mám maturitu v lepším případě jsme měla řídit auto jen na ruční ovládní ....řídím normálně, jezdím na kole, plavu ......rodina se na mě nevykašlala naopak dělala pro mě první poslední našla jsem si toho správnho chlapa terý se za mě nestydí ....nějak moc pozitivních věcí na jednoho člověka takže si myslím že uplná rodina už je asi nachystána pro někoho jného do osudu než pro nás no takže asi tak

Saf manžel a vlastně i já když jedem do RF tak jsem jak mávnutím proudku nějak v klidu 🙂) ....jo a k nejlepším mrskavcům .....ty snad budou .....nepoužíváme manželovi - páč manžel nemá žádne ☹ takže jsou pro nás nachystány darované breberky 🙂)

vaculik
24. říj 2011

safarikovap@ ahoj 🙂 jasně berem tě do party 🙂) to je jasnéé, myslíš, že nám dají množstevní slevu, když do té cukrárny budou chodit už 3 snažilky a pak těhulky ? 😀

olousek35
24. říj 2011

Být šťastná s mužem znamená hodně mu rozumět a trochu ho milovat.
Být šťastný se ženou znamená hodně ji milovat a vůbec se nepokoušet ji rozumět.
- - - - - - - - - - - - - - - -
Žena se vdá s mužem v očekávání, že se muž změní a on to neudělá.
Muž si vezme ženu v očekávání, že se žena nezmění a ona to udělá.
- - - - - - - - - - - - - - - -
V každé hádce má poslední slovo žena.
Každé slovo, které muž řekne poté, je počátkem nové hádky.
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ženatí muži žijí déle než staří mládenci, ale ženatí muži mají větší chuť umřít.

Jak pravdivé 😀

agnes88
25. říj 2011

@olousek35 to je perfektní 🙂

veera2
25. říj 2011

Krásné ráno všem!
@olousek35 Moc pěkný a pravdivý!
@holino Držím moc palceeeeeee!!!!!!Musím si přečíst tvůj příběh, abych byla v obraze, ale teď musím do práce.
Já, včerejší plašanka, mám dnes na testíku dálnici až do Brna.🙂 Machač mi odepsal , že 117 je dost a že by mne chtěl za týden vidět na utz.. Myslela jsem, že přijedu až za 14 dní,tak jak psali ve zprávě,ale s radostí přijedu i dřív, bo těch 14 dní je vražedných.
Moc vám všem děkuju za podporu, hodně jste mne uklidnily!

safarikovap
25. říj 2011

Ahoj holky 🙂
@holino To těhu Ti holka prostě musí vyjít (ať už teď nebo příště) - páč jak píše @vaculik - jinak nebude množstevní sleva v cukrárně na větrníky 😀 A sorry, to si teda ujít nenechám - větrníky jsou snad to jediný, co mě ze sladkýho chutná...
@veera2 Mám maximálníííííííííííííí radost 😵 😵 😵
@olousek35 Oli, tak tohle nemá chybu - hlavně ten první citát - bohužel 😠

Ostatní kočenky (@saminka @agnes88) zdravím 😉

holino
25. říj 2011

krásné ránko všem 🙂
@veera2 GRATULUJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ......SUPER PŘEJI VÁM SPOUSTU POHODY A HLAVNĚ ZDRAVÍČKO
@safarikovap je větrníky ty já hrozně rááááda 🙂)) mňam hned bych si jeden dala .-) ...i takhle po ránu 🙂)

JINAK teda počínaje letošním rokem ruším narozeniny ....už od včera mi chodí přánička ...což o to je to děsně pěkný že si na mě tolik lidi vzpomělo .....ale některý ty gratulace popravdě i bolí ☹ .....takže je nejspíš na neurčito zruším .....momentálně je to pro mě fakt šílené období a k tomu ještě tohle fuj

carlik
25. říj 2011

@holino holky ti to už všechno pěkně napsaly a já se přidám....Štěpán a i ostatní Dr.jdou nejdříve do IUI, protože šance tam nějaká je, ikdyž o dost menší, ale nejsi pod takovýma hormonama a nestojí to tolik peněz. Takže určitě pokud to napoprvý nevyjde, tak buď v klidu a Štěpán řekne co dál. Já byla na 4 IUI a nic a ty neúspěchy mě tak nastartovaly jít dál, že se to prostě nedalo jít nejít do dalšího 😉 Tak když jsi vybojovala svůj život, tak vybojuješ i miminko!!!! Jen je někdy potřeba trošku dýl čekat a ty máš 30 let, tak neboj,miminko bude!
@veera2 no vidíš ty plašanko. Za týden ti Machač řekne, že mimčo je pěkný, že za další týden uvidíte srdíčko a tak to pěkně půjde dál 🙂
@safarikovap ty si pěkně žívej s Maďarama a já asi s větrníkama budu mít útrum 😒 mě stejně z nich chutnaly nejvíc ty vršky 🙂
Tak pěkný den holky 🙂

lenka27
25. říj 2011

@katem no tak to černo pod očima, to je jasnýýýýýýýýýýý 😀

jana321969
25. říj 2011

ahojte holky moc se nemám příležitost chodit nové tvářičky se tady objevily. My jsme byly včera v RF na kontrolni spermonogram po PROFERTILU pohyb zůstal stejny jen se nam trochu zlepšila ta morfologie, vyvasovala jsem hormony Puregon už je mám doma v lednici a ted jen čekat na MS měla by dojít v neděli - a od druhé dne 1x denně píchat nizkou dávku, začněm pry jsem mlada a tak by mělo dle testu vše ok fungovat, no tak se uvidi jak to bude teda jinak v RF všichni ochotní přijemní parada.

lenka27
25. říj 2011

@veera2 super zpráva 🙂

jana321969
25. říj 2011

@veera2 ahoj ahoj gratuluji také a hodně štěstí a pevné nervy 🙂

lenka27
25. říj 2011

@olousek35 t\ tvoje týdny teda valí 😀 budoucí maminko 😵

katem
25. říj 2011

@veera2 mela jsem ho pres 400...

katem
25. říj 2011

@meggar dekuji mockrat.. jsem hrozne stastna!!!! a 4.11 mam jin na UTZ 😉

katem
25. říj 2011

@lenka27 tak to jsem tedy nevedela 😉 ze cerno pod ocima je znameni !!! 😀 on si myslel, ze jsem se nekde bouchla! 😀

katem
25. říj 2011

Jinak preji hezke rano vsem... pekne jste se tu rozpovidali 😲 😨 😕 . clovek tu neni pul dne a uz jsou tu dalsi 2 stranky!!
takze vsechny moc a moc zdravim, je tedy pekne skarede venku, ale to nam nevadi, ze 😉 holcicky!! hezky si uzivate miminek, tehulkovani a snazilky se uz nemohou dockat tech krasnych darecku pod stromecek!!
😵 😵
Vcera jsem byla tak unavena po 6pm, ze jsem ani nemela silu si udelat veceri... a ani jsem si nejela pro ty zazvorove lizatka, aby mi porad nebbylo takove "soufl" 😉
Doufam, ze dnes to bude lepsi!

agnes88
25. říj 2011

@katem já chcu aby mi taky bylo šoufl 🙂 🙂 snad do vánoc budu blejt 🙂 v dobrým slova smyslu...
@jana321969 my taky doma papali profertil, a mám se zvýšil počet, několikanásobně, ale před a po ostatní hodnoty nevím, protože všechny spg mu dělali na OBI a s nima už nekamarádíme tak pochybuju že by mám ty výsledky dali, ale co už to neva. Taky kyselinou listovou ho cpu!!! Prej se po tom dobře vyvíjíjou.

katem
25. říj 2011

@agnes88 to vis ze ti bude soufl... 😉 ja nastesti nezvracim, ale je to opravdu na hranici!! 😕 😲 to vis, ze budes do Vanoc tehotna!!.. je nutne tomu verit a nebat se! myslet jenom na to positivni 😵

bambulajda
25. říj 2011

ahojky , moc vás zdravím, dnes jsem teprve všechno dočetla. 🙂
@katem ...já ti teda taky závidím, že ti je šoufl 😀 ...kéž by bylo i mě, klidně celejch 9 měsíců 🙂 jen kdž se to povede.
@veera2 ..jsem ráda, že je všechno ok , jsem to četla a úplně jsi mě poplašila, ale to bude dobry a na UTZ bude nádhernej koblížek 😉
@holino ...teď jsem si četla tvůj článek, sice to nebyl moc dobrej nápad to číst v práci, pač mě to dost dojalo, takže doufám, že to nikdo neviděl 😎 ..máš můj velikej obdiv, jsi veliká bojovnice a jak říká štěpán mimino bude 😉
@jana321969 ...tak jdeme do toho spolu 😉 - já očekávám MS příští týden, někdy na začátku - jehličky nachystané a jdeme do toho 😀 😉

olousek35
25. říj 2011

@lenka27 jo, ty týdny letí šílenou rychlostí. Klidně bych to vrátila o 6 týdnů zpět 😀 Zatím jsem spokojená těhulka.
@katem jj, já taky měla černé kruhy pod očima snad 4 měsíce a únava byla taky. Stačilo uvařit a jiistilo to leháro v postýlce a slastný spánek 😀
@holino ženská, ty to nevzdávej, nemysli na špatné výsledky a věř, že to vyjde. Jinak přijedu se safarikovap a dáme ti co proto. 😉 Jsi moc fajn a je dobře, že tak houževnatě bojuješ. Držím pěstičky.

Jinak samože zdravím zase všechny ostatní a zase sem šoupněte doplněnou tabulku 😉

katem
25. říj 2011

@bambulajda bude, bude.. neboj se 😉 vse se dostavi! 😵

carlik
25. říj 2011

@katem ty tvoje příznaky na zvracení máme úplně stejný 🙂 já se furt nadavovala, ale nic nešlo ven, to je asi někdy horší 😒 Takže hodně trpělivosti,lízátek, studené coly a snad ti to skončí dřív jak v 25.tt jako mě 😉 A toho 4. 11. jseš teda objednaná ke Kouďasovi,už odepsal?

katem
25. říj 2011

@olousek35 no ja tedy uvidim, jak dlohho mi tam ty kruhy zustanou, nejak je nevnimam a moc si jich nevsimam... ale spat se mi chce take porad! ale bohuzel to nejde, tak se drzim...
jinak doufam, ze vse probiha v poradku u tebe a ze jsi stastna tehulka 😉

katem
25. říj 2011

@carlik take si myslim, ze bych se obcas radsi vyzvracela.. takhle je to take porad jako ze ano a nic... a cely den te to drzi... 😉
koupim si dnes ty lizatka a vezmu si manzela colu z lednicky! 😉
Jinak Koudas se mi neozval... ani z toho patecniho info@... ani ze vcerejska, co jsi mi poradila.. ale ani se ten email nevratil?? treba ma dovolenou? nevim...
(jeste si musim overit, jestli toho 4.11. to mam opravdu ke Koudasovi... overim si to pozdeji, ted mi pride, ze tam volam moc casto! 😀
A jak se vede tobe?

safarikovap
25. říj 2011

@holino Katy, je Ti jasný, že na deprese nemáš žádnej nárok, páč kdybych za Tebou přijela já se svýma depresema z Vánoce spolu s @olousek35, která bude v té době 27./28. týdnu, tak bys to taky nemusela rozchodit 😀
@olousek35 Hezky se mnou držíš basu 😉
@katem Ehm...dneska se tady ke všem jenom "přifařuju", takže...nejen, že bych chtěla s holkama chodit na větrníky, tak bych stejně jako @agnes88 chtěla, aby mně bylo šoufl 😀 A klidně volej do RF každých 5min. - od toho tam přece jsou 😕 😉

Jinak - zaplaťpánbůh, že MS došla dřív - pojišťovna stále mou žádost neschválila a z RF mně odepsali, že si mám zavolat aaaaaž příští týden 😠 Ale do další MS to stíhám 4x, takže v pohodě 🙂

@carlik Brouku, tak na Tebe jsem úplně zapomněla - větrníčky nic, co 😒 ☹ Kdy jdeš na sedánek, aby ses dozvěděla co a jak a jakej bude další režim ohledně zvýšenýho cukru?

carlik
25. říj 2011

@safarikovap sedánek u diabetoložky mám zítra odpo...tak jsem si před chvilkou otevřela plněný piškoty, dokud můžu a zítra mi to zatrhne ☹
@katem přesně tak s tím zvracením..já měla co 2 hodiny pocit, že to půjde ven zrovna v těch nepravých chvílích, třeba v Bille, u doktora v čekárně atd. Takže po ruce to lízátko (kolikrát jsem málem ho do pusy strčila i s tím celofánem) a vyčkávat. Do toho RF teda zkus zavolat, jestli Kouďas tam bude 4. 11. Jinak já mám pupek jak v 7. měsíci 🙂 Včera kámoška, co mě neviděla 4 týdny, vykulila oči, že teda se pěkně kulatím, ale naštěstí jen to bříško (pořád jen 4 kg navrch). Za ho´dku jdu na kurz a cvičení, tak se trošku protáhnu, jsem už nějaká rozlámaná z toho nic nedělání. Tak se mějte

jana321969
25. říj 2011

@bambulajda ahoj tak to je supr ja jí čekám 30.10.2011!!! a co budeš píchat ty??

safarikovap
25. říj 2011

@carlik Tak na zítra držím palce a podej hlášení 😉 Bude to dobrý brouku...když tak Tě na větrník pozveme hned po porodu 😉

carlik
25. říj 2011

@safarikovap určo podám 🙂 a to si budete muset udělat v lednu výlet do Olmíka, taky tu máme cukrárny 🙂 Samozřejmě i s vašema pupíkama 🙂