Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

carlik
26. říj 2011

@alex001 vítej a Štěpán asi v tom Španělsku nebude dlouho, lítá tam na kongresy a já k němu jdu do Ol 8.11.
@veera2 no vidíš že to stoupá, na 14 D po ET to je dobrý, tak neboj a ve St uvodíš tu bublinku na velké obrazovce 🙂
@katem to jsem ráda, že lízátka pomáhají a jsou dobrý. Mě stačilo si jenom trochu pocucat a zabalit. Nemusíš ho vylízat celý 😉 to bude spotřeba...jo a teď jsem si četla leták s homeomat. lékama, a jsou tam taky na nevolnosti. Tak chceš to opsat? A ten Kouďas asi bude na dovči nebo kde to....že neodepsal. Ikdyž můj Štěpán teda odpovídá i z ciziny 😉 Kozumplíka vůbec jsem nezažila, ale myslím, že nikdo hroznej by tam nedělal 🙂
@holino tak v pondělí budeme na tebe myslet a určo tam nějaký folíci budou, když tě tlačí v bříšku 😉

alex001
26. říj 2011

Carlik: díky za info úplne jsem se lekla mám dělat 3.11.2011 oficialne testik a probrat další medikaci 🙂

olousek35
26. říj 2011

@alex001 co to čtu, další super zprávička. Vítáme tě tu. Pár stránek zpět je tabulka, tak si ji okopíruj a napiš se nám tam. Další těhullka, to je nádhera. 🙂

olousek35
26. říj 2011

Holky, tak my dnešním dnem máme oficiálně kočárek. Jsem z něj zatím nadšená, tak snad nadšení vydrží. 😀 😀 😀

alex001
26. říj 2011

No mám trosku strach, aby to konečně vyšlo a za 9 měsíců měla v náruči miminko či dvě 🙂 před dvěma lety jsme na konci prvního trimestru přišli o holčičku takže jsem nohama na zemi, ale věřím tomu ze uz to musí konecne dopadnout dobre 🙂

alex001
26. říj 2011

SNAŽILKY:
safarikovap (30 let): minimálka; 9.9. OPU; 12.9. 1. IVF+PICSI; TT negativní; listopad - krátký protokol IVF+PICSI
bambulajda (30 let): 1.IVF +ICSI (Obilňák), ET 2embryí (moruly), 8.3.2011 TT //.....zamlklé těhu
IVF mini, 22.8. OPU (1 embryjko) ET 24.8. (čtyřbuněčné) 7.9. TT - negativní
daguli (27let):1IVF minimalka (Reprofit), 2 IVF (klasika) rijen?
bublenudle (38let) 2xIVF´+ICSI -(2 embryjka),1xIVF´+ICSI+PICSI bez ET (1 embryjko),1XKET ( 2 embryjka)(Repromeda vše negativní) ,březen 2011 přirozene mimoděložní těhu 7tt, RF minimálka,7.10 tt negativni, 6pokus IVF -listopad ?
katem (38let): 2xIUI, 2xIVF+ICSI+ET s TT negativnimi, 1xIVF+ICSI+ET+// TT - 8tyden zkonceno, 1xIVF, OPU a vajicka neprezily
vaculik (29let ) 1. IVF- listopad 2011 v RF
agnes88 (31let) 1 IVF+ICSI asi listopad 2011

TĚHULKY:
saminka (33 let) : 1.IVF s minimalkou+ ICSI, 3 embryjka,ET 2 8-mi bunecnych, 2.3. TT //
meggar (27 let) : 1.IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TT neg. (červenec 2010)
2. IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TTneg. (říjen 2010)
3. IVF+ PICSI (Reprofit), ET 2 HB, 11.6.TT //
carlik (42 let): moc pokusů se svým materiálem a výsledek 2x ET a nic, v říjnu 2010 ET 2 blast.DE -úspěch,ale v 18.tt porod s VVV, další pokus 5.5.2011 ET 2x 8 bb DE, TP 21. 1. 2012
olousek35 (35 let) : 1.IVF říjen 2010 MA, 2.IVF květen 2011 1 embryjko, // tt, TP 9.2.2012
Veera2 (35let): 1x IVF+ICSI, 1x IVF +ICSI-mrtvý plod v 17. tt, 1x KET-( Pronatal), 3x minimálka- (Reprofit)-pozitivní testík
Alex001: 3.IVF - MA v 11tt 7/09, 4.IVF bez ET, 5.IVF - 6/10 neg., III.minimálka ET 20.10.2011 - 1xHB, 1xXB hrade 26.10.2011 //

MAMINKY:
bellka (36 let): 8x IVF (2x IVFgyncentrum Ostrava, 4x IVF+ICSI +1x KET Fertimed Olomouc, 2x IVF s minimálkou Reprofit)...14. 4. 2011 Šimonek 3500 g a 50 cm
lenka27 (31let): 2x IVF (1x Helios 2007, 1x Reprofit 2010)...12. 7. 2011 Adámek

alex001
26. říj 2011

oloušek35: gratuluji ke kočárku máš fotečku?

safarikovap
26. říj 2011

Dobré odpoledne kočenky 😎
@katem Samozřejmě, že je PENAM všude 😀 Takže - odteď máte rozkaz kupovat jenom a jenom zn. PENAM 😅
@alex001 Tý jo - nová holčina a hned hlásí // - pěkně, pěkně - gratulace 😉 😉 😉
@veera2 Brouku super - mám radost i za Tebe 😵 Odteď už jenom klíííídeček
@drndapetka Škoda 😒 Ale tak - půjdeš jen na kontrolní UTZ a Pregnyl se konat nebude, ne?
@holino V PO čekáme na rozměry...samozřejmě těch folikulů 🙂
@agnes88 Mám nohu přes nohu...permanentně...páč si hraju na dámu... 😅 Dobře...od teď "na chlapa" - díkec za info 😉
@olousek35 Oli - já doufám, že se nám zbyteku stimulantek ten plodný rok opravdu potvrdí - jinak si půjdu stěžovat 🙄 😕 😀
@bambulajda @jana321969 Už se vám to krátí, holky 😉 @bambulajda Jsem brouku zvědavá, jak budeš na ten Menopur reagovat...myslím fyzicky...abych pak věděla, jestli se mám připravit na stavy "chce se mně zvracet" 😝

safarikovap
26. říj 2011

Jinak - se mně podařilo střevní chřipkou nakazit půlku firmy, včetně Honzi doma ☹ Prý se z toho Maďarska ani nemám vracet 😠 😀

bambulajda
26. říj 2011

@safarikovap ...no to jsem taky zvědavá, doufám, že se mi nezvětší prdel o dvě velikosti 😒 🙂 ...když jsem měla gonal, tak jsem nic zásadního nepociťovala , každopádně dám info.
holky a měla jste některá menopur - já si mám píchat 1x denně 3 ampule.Je to vyšší dávka nebo nižší ?

safarikovap
26. říj 2011

@babulajda 😕 😕 😕 O dvě velikosti? 😕 😕 😕 Ale to už bych neměla co na sebe 😠 Taky mám 3 ampule denně, akorát mě (blbku) vůbec nenapadlo že 1x3 - automaticky jsem myslela 1-1-1 😒 Tím líp, bude míň džoganců 🙂

bambulajda
26. říj 2011

@safarikovap no já jsem si myslela (bláhově) že na mě ty hormony moc nezabírají ...ale během roku už mám 5 kg nahoře a nejdou dolů 😒 ...ale tak klidně i 20 kg jen když se to podaří. 😉 ....no mě vždycky trvá než tu jehličku do sebe bodnu 😕 a ani to nebolí, jen se odhodlat píchnout

safarikovap
26. říj 2011

@bambulajda Já jsem byla před minimálkou přesvědčená, že pokud to nevyjde a budu muset v další stimulce píchat injekce, tak jedině v peru. Nakonec jsem při minimálce musela dopíchávat 2x Merional a v pohodě - takže teď se toho nebojím. Ale je příjemnější vědět, že to zfouknu 1x za den, než se k tomu přemáhat 3x denně.
Olalala, moje blond barva vlasů se opět projevila... 😖 Počet džoganců bude stejný, ať píchám 1x denně 3 ampule nebo 3x denně jednu ampulku...bože...už degeneruju 😝

katem
26. říj 2011

@carlik jeee.. to je super napad.. 😉 no ja jsem byla tak rada, ze to zabira, ze jsem to lizatko snedla cele 😀 .. ale budu si je setrit!! 😉 moc chytre! noo mozna, ze by ty homeopata byla dobra? ze by mi to mohlo pomoci 😉
No nevim, jestli je tedy ten Koudas na dovci, ale pred temi 3mi tydny, v patek, mi delat ten transfer, tak nevim, proc by tam najednou nebyl 4.11 - v patek.. asi to maji rozdeleny na UTZ a operace 😉
No tak doufam, ze je na dovolene, uz to bude 5 dni co neodepsal.. vim, ze tam byla So a Ne mezi tim tak doufam, ze treba do par dnu snad odepise!
Take nevim kdo je to Kozumplík - ani nema obrazek na interetu 😉 - vim, ze v RF nikdo neni spatny, ba naopak, ale prece jenom jsem si rikala, ze by ten Koudas tam mohl byt!

katem
26. říj 2011

@safarikovap no ty jsi teda.. .to budou radi, kdyz v tom prosinci zusanes doma 😉 aby jsi nekoho nenakazila na svatky jeste... muzes to pouzit jeste jako argument, kdyby te nahodou nechteli pustit 😀

katem
26. říj 2011

@bambulajda ja jsem si pichala menopur a mela jsem 2xdenne 3 ampule, coz byla asi nejvetsi davka, kdyz mi to rikali...!! a vysledek byl, ze na Clostik zabyram o hodne lepe v mensich davkach 😉 Takze 1x3 je myslim uplne krasne!!!

bambulajda
26. říj 2011

@safarikovap ...no já mám totiž pocit, že ta jehlička u toho pera a malá jehlička co si dáváš k té injekci je téměř totožná. U toho pera je jen snažší, že nemusíš natahovat ty ampule. ....mně sestřička instruovala tak, že si mám 3 ampule natáhnout do jedné stříkačky a pak píchat. takže jen jeden vpich denně. ....nejdřív rozpouštědlo natáhnout a píchnout do ampule - rozpustí se prášek , natáhnout vše a znovu vše píchnout do druhé a tak i s 3 ampulou a měla bych tam mít vše a pak pěkně do bříška - doufám, že jsem to nezblbla - raději se ještě optám 😀

katem
26. říj 2011

@safarikovap 1x denne 3 amplule (oni se davaji dohromady) - takze je to jeden pichanec a 3x denne 1 ampulku jsou 3 pichance 😉 - to si myslim ja 😉

katem
26. říj 2011

@bambulajda sestricka ti to rikala dobre, je to 3 ampulky do jednoho pichance 😉 me to tak take vysvetlovali 😝 😔

bambulajda
26. říj 2011

@katem ...tý jo to je teda dávka 😲 ...no já jsem menopur ještě neměla. Tak jsem zvědavá. U prvního IVF jsem měla gonal a to jsem měla 16 folíků, ale víc než půlka byla prázdná - dostali ze mě jen 6 vajuch. Takže nic moc. 😅 ...bylo ti po tom menopuru něco?

safarikovap
26. říj 2011

@bambulajda @katem Ahaaaa - takže jde všechny 3 ampule natáhnout do jedné? Tak to je super - i Merional jsem si totiž ředila, ale to bylo fakt 1:1 - tři dávky by se tam nevlezly. Takže přece jenom míň vpichů - super 🙂
@katem No tak to byla teda mega dávka - 2x po 3 ampulích 😒

safarikovap
26. říj 2011

@bambulajda Počkej - takže myslíš, že jsou 3 ampule prášku + 3 ampule rozpouštědla? Vždycky smíchám 1 ampulku rozpouštědla + 1 ampulku prášku. Tohle zopakuju 3x a pak nasaju zpět do stříkačky všechno ze všech 3 ampulí? Jsem myslela, že bude jen 1 ampule prášku a 3 ampule rozpouštědla 😒

bambulajda
26. říj 2011

@safarikovap ne ne je 1 ampule rozpouštědla a 3 ampule prášku , rozpouštědlem rozpustíš první prášek a celé natáhneš do injekce a pak celej obsah injekce stříkneš do druhé ampule s práškem a ta ho zase rozpustí a ty zase vše natáhneš do injekce a celé zas píchneš do 3 ampule s práškem a vše je rozpuštěno a píchneš do břicha. ....sestřička ti to pak bude ukazovat, to se líp pochopíš, než tak jak ti to popisuju já 😉 ....

katem
26. říj 2011

@safarikovap no je to tak, nemusis tam mit vsechen roztok, ale vsechen prasek z ampuli ;) jinak ano, davka byla jak pro kone! ;)

olousek35
26. říj 2011

@alex001 fotečky kočárku jsem dala do fotoblogu

katem
26. říj 2011

@bambulajda ja mela take gonal pri prvnich trech IVF aani potom ani pri menopuru tak mi nic nebylo. Jen z hlediska praktickeho gonal je pohodlnejsi ;) jinak oba dva jsou v pohode ;)

safarikovap
26. říj 2011

@babulajda @katem No...logiku to má 😅 To jen já s tím nemám zkušenosti...a u toho Merionalu to byla pohoda - jedna ampule prášku, jedna ampule roztoku a nebylo co řešit. Děkuji, že jste mě teď tak pěkně rozhodily 😀

safarikovap
26. říj 2011

@olousek35 Drahá, půjčila jsem si jeden z Tvých včerejších citátů, páč se mně náramně hodí 😉
Kočárek je pecičkovej 😉

olousek35
26. říj 2011

@safarikovap v poho. Já si ty citáty půjčila od spolužačky z FB 😀 Prostě mě dostaly svoji pravdou.

bublenudle
26. říj 2011

Ahoj holky moje zlaty,teda vy máte dobré prndací tempo....já vas nestihnu dnes dočist..musim se jit balit,rano letim na služebku....mějte se tady krasne,za 6 dní jsem zpet......tak se hned ozvu paačko 🙂 🙂