Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

carlik
28. říj 2011

@lentilkal neboj, ještě nic nevzdávej a snaž se být s nohama hore ikdyž to je asi těžký 😉
@katem tak Kouďas už odpověděl, no to je od něj milý. Štěpán odpovídá tedy dřív 🙂 A s tou dietou jak píeš,prostě když budu mít chuť na oplatek, tak ho sním 🙂 ale prostě všeho s mírou 😉 Uvidíme na kontrolním testu, co ukáže....
@saminka taky už jsem si říkala, jestli nejste v porodnici 🙂

olousek35
28. říj 2011

@lentilkal tak hlavně v klidu. Zkus na to vůbec nemyslet a věřit, že to dopadne dobře. Drž se. 😉

lenka27
28. říj 2011

@lentilkal nezoufej já jsem spinila i krvacela trochu jasnou krvi ale bylo to prý k roztahovani delohy

saminka
28. říj 2011

@olousek35
@carlik ahojik holcinky, jdu vas opet pozdravit 😉 no jeste stale jsme 2v1 a opravdu netusim,jak dlouho 😅 dnes jsem byla naposledy ve skole a Mia ve skolce tak mame tyden prazdnin, no ja asi dyl 😀 zatim se nic moc u me nedeje, jsem ted 38+2, mimisek pekne kope a pekne klesl. V po jsem si dala super horkou vanu a taky sexik byl a na druhy den mi odesla zatka, tak snad uz se konecne neco chysta 😅 😅 dnes si dam dalsi tak uvidime jak to bude probihat 😀 to cekani je ale na tom nejhorsi ale neco mi rika ze do pristiho tydne se male urco narodi 😀 citim to v kostech 😉 dokud muzu budu nakukovat a vas informovat 🙂

pekny prodlouzeny vikendik 😵

vaculik
28. říj 2011

saminka přeji ať vše proběhne rychle, bez komplikací a v pohodě. Já dnes beru poslední Norethisteron a od úterý začínám píchat.

carlik
29. říj 2011

@saminka tak koukám, že to je už na dobré cestě a jestli tomu tak pomáháte 🙂, tak bude mimčo brzo na světě 😉 Přeju ať je mimi bez žádných obtíží a rychle na světě 🙂 Já si to ještě nějak nechci připustit, nevím vůbec co budu dělat a jak rodit, takže mě to ještě nechává chladnou hlavu 😉 Malá mě teda kope dost, má tam asi ještě hodně místa 😉 Hlavně večer a ráno, zase jsem od 3-5 h nemohla spát 😒
Tak si všichni užijte prodloužený víkendek 🙂

veera2
29. říj 2011

Hezký sobotní dopoledne všem přeju!

@lentilkal Jak to vypadá u tebe? Přestalo krvácení? Drž se!
@saminka Jé, tady už se pracuje na porodu, tak ať je to rychlý!

Já jdu mýt okna a poklidit. Tak se tu všichni mějte hezky.

holino
29. říj 2011

ahojky všichni - všechny při sobotě 🙂
jdu vás pozdravt před odletem do Olomouce 🙂) a snad před dnem D
akurat se od dnešního dne fakt bojím že v pondělí bude pozdě ☹
dneska mě totiž docela hoooodně pobolívá bříško .....tak snad jme fakt nic nepropásli a v pondělí bude vše tak jak má 🙂

lentilkal
29. říj 2011

Ahoj diky snad to bude dobre krvaceni hned prestalo a carka dnes taky zesilila tak uvidime kdyztak v albu je fotka ze dneska a vcerejska ciste modre jsou 25IU s napisem hcg 10IU.Tak snad v pondeli na krvi neco bude

katem
29. říj 2011

Holky, chtela jsem se Vas zeptat jestli vam na zacatku tehotenstvi bolala zada ve spodni casti a take jestli jste obcas citili, ze Vas obcas jemne skrabne jako kdyby to embryo se "hlasilo" ?nevim ? Diky

daguli
29. říj 2011

Ahoj holky, vracim se za vami do diskuze po sto letech 🙂 Uz mi probehla stimulace, vohuzel jsem zkoncila v nemocnici s OHSS. Chvili jsem bojovala o vajecniky, ale nakonec to dobre dopadlo.Ted se pripravuju na ET.Jak se vsechny mate?Koukam, ze je tu hodne novych 🙂

veera2
29. říj 2011

@holino Držím palce na pondělí!
@lentilkal Huráá, jsou to nervíky, viď? Já dnes taky malinko zašpinila, tak jsem si hned radši lehla.
@katem Mne občas pobolívá v kříži a taky se mi stane, že mne hodně píchne v podbřišku, třeba když vstanu z postele. myslím si, že se tam všechno roztahuje a napínají se vazy. Pořád ti je tak blbě?
@daguli Hodně štěstí na ET. Kdy jdeš?

olousek35
29. říj 2011

@katem jasne, dlouho me bolela zada. Stacil predklon do nakupniho voziku a uz rejpanec. Tak klidek, je to normalni.
@daguli vitam te po sto letech. Jak se ti to prihodilo? Cos a kolik pichala? Kdy jdes na et? Posilam hodne sil.

carlik
30. říj 2011

@katem taky mě berou záda a děloha se ti roztahuje, takže neboj, je to OK. Mě nejvíce píchalo na vaječníkách, když jsem ležela a přetočila se, ale Dr mi tenkrát říkala, že to je normální.
@daguli tak hlavně že to je v pořádku a teď se embroušci uchytí 😉

katem
30. říj 2011

Preji hezke rano vsem holcickam a dekuji za vase vzkazy 😉
@veera2 - no me vcera rano propichly ty zada az tak, ze jsem se nemohla zvednout ze sedacky. V podbrisku taktez je to obcas a takovy zvlastni pocit. Jinak blbe mi je, rano trochu mene nez odpoledne... rano je to spis na omdleni a odpoledne na zvraceni, ale davam si ten B6magne, kde je hodne B6 a to pry snizuje nevolnosti!
@olousek35 - tak to jsem rada, ze je to normalni, opravdu jsem si pripadala jak stara zenska! 😉 ktera se nemuze zvednout a narovnat! 😉
@carlik - tak ty jsi mi to uplne vystihla, na vajecnikach me take picha a presne tak, kdyz se pretocim v posteli a nekdy na sedacce u televize 😉

katem
30. říj 2011

@saminka tak to uz bude za chvilinku... uz to bude 😉 preji krasne cekani a dej nam vedet 😉 preji krasnou a pohodovou nedeli!! Drz se

carlik
30. říj 2011

@katem no jo, když jsi měla stejný ET, tak musíš mít i stejný příznaky těhotenství 😉 Takže se těš na nevolnosti,mdloby atd. ještě dalších 20 týdnů 😒 No a potom takový kopance v bříšku, že budeš čubrnět 😉
Já jsem teď doháčkovala jednu čepičku, k svetříku, co už jsem dopletla a pustím se asi do další 🙂 Nějak se nudím....ve 3 jdu na prochajdu s kámoškou a jejím 8měsíčním klučíkem, tak zase poberu moudra 🙂
Tak pěkný zbytek volníčka holky 🙂

olousek35
30. říj 2011

jj, katem, kopance to jsou pěkný a kvalitní. Akorát ta nevolnost je individuální. Já ji měla do 10.tt, pak už celkem dobrý. Tak se drž a užívaj si to. 😉

Všem přeji pěknou dušičkovou neděli

katem
30. říj 2011

@carlik no ja si to rikala, jak jsem si cetla ten tvuj komentar, ze je to uplne jako kdybych to psala ja 😉 ty jsi dobra takhle plect, ja jsem na to uplna antitalentkyne. Ja vzdycky upletla predek se vzorky a ruznymi ptakovinkami a mamca mi dopletla vse okolo 😉 😀 tak dlouho mi to vzdy trvalo... ted uz se do toho radsi nepoustim, nechavam to odbornicim jako jsi ty! 😵 🙂 ... tak doufam, ze jsi si uzila prochazky a ze jsi zase o neco chytrejsi, takze nam bude moci radit!
@olousek35 no tak uvidim, do kdy se me bude ta nevolnost pronasledovat.. ja jsem vzdy byla takovy omdlivaci typ, takze jsem na to celkem zvykla 😉 ale uvidime...
Mas hezky kocarek!! gratulace... rikala jsem si, ze je to asi uplne to ono, co jsi si predstavovala!! 😉 super

lenka27
30. říj 2011

@saminka držím palečky ať vše proběhne hladce.

@carlik no já tu dobu nespaní měla přesně v tenhle čas a teď je to doba mezi kterou malej vstává 🙂
@lentilkal neboj to bude dobrý uvidíš, se to tam všechno šteluje no 🙂

@katem mě jakoby píchalo v děloze na stejném místě, někdy to bylo nepříjemné, ale tak v 9. týdnu to přestalo

drndapetka
30. říj 2011

Ahojenky 🙂
Tak zítra jdu už na UTZ do RF a uvidí se, co bude dál. Buď budu ovulovat sama (což bych po IVF teda mohla, když mám vaječníky nabuzené) a nebo mi budou muset dát Clostil.
Chtěla jsem se Vás optat, co se týče čekací doby v čekárně...jak nejdýl jste čekali, když jste šli na UTZ nebo na kontrolu? Já totiž dost spěchám do práce, ráda bych byla do půl hodiny venku, ale mám obavy, že to nestihnu, minule jsme čekali, brali nás o 15 minut později do ordinace. Tak mám strach, že když je pondělí a ještě k tomu po svátku, že tam budu čekat hodně dlouho 😒

agnes88
31. říj 2011

@drndapetka čauvec, nečeká se tam vůbec, max 5 min. Minule sem vás já předběhla 🙂 za to se omlouvám, vloudila sem se tam machačovi 🙂. Jo a možná tě bude prohlížet jinej doktor, ale to neřeš, vše je v kartě nebo mu to prostě řekneš jak se to s tebou má. Já si tam jdu dnes odpo pro léky a pak už jen čekačka až to dostanu...

Jooo a zdravím všechny děvčata 🙂

olousek35
31. říj 2011

@drndapetka já tam taky nikdy nečekala. Když dojdeš dřív, tak máš naději, že tě taky dřív vezmou. Dost často to tak u mně bylo. Pak už mi to bylo blbý, tak jsem raději čekala venku na svůj čas. 😉

carlik
31. říj 2011

@katem no hele holka, s tím mým pletením a háčkováním to až tak slavný není 🙂 ale něco zvládnu.... A jestli teda jedeš podle mě, tak jseš připravená i na to, že to nebudou dvojčátka? Ale to se uvidí v pátek viď 😉
Já byla včera na prochajdě s kámoškou a ten její klučík teda roste jak z vody. Vídáme se tak 2x do měsíce, ale ty děcka dělají neskutečný pokroky 🙂

katem
31. říj 2011

@carlik no ale stejne ses lepsi nez ja.. ja na to nemam trpelivost vubec, to radsi neco usiji, to je rychlejsi 😉 Jinak jsem pripravena, ze to nebudou dvojcatka, jelikoz to by byll opravdu zazrak!! 😉 to se v historii ani jedne z nasich rodin nikdy nestalo 😉 ... Jinak ty decka rostou, ja vim. Me navstivila v patek take kamaradka s jeji 8-mi mesicni holcickou, fotila jsem ji pred 2-mi mesici a kdyz jsem ji videla ted, tak proste uz je to slecna 😉... rostou jako z vody!!!

katem
31. říj 2011

@lenka27 tak to jsem rada, ze to pichani je normalka. Manzel pokazde, kdyz neco reknu, tak rekne.. to neni dobre... a ja se strachuji!! tak je dobre, ze Vas tu holky mam a ze me uklidnite! DIKY

lenka27
31. říj 2011

@katem chlapi tomu nerozumí 😀 to můj manžel zase říkal, nesmíš se tím moc zabývat 🙂

katem
31. říj 2011

@lenka27 no tak to ten muj take vetsinou rekne, proto mu nic nerikam 😉 😀 ale nekdy kdyz se zepta sam, tak mi neco vyjede a on potom rekne toto 😉 take si rikam, ze nase maminky nemeli internet, moderni vedecke nastroje jako mame dnes a podivejme se jake se narodili hezke deticky!! 😉 zadny stress a so to!

jana321969
31. říj 2011

ahojte holky tak ja od nedelě ráno už píchám puregon a v pátek ultrazvuk první.

safarikovap
31. říj 2011

Ahoj babulky 🙂
@holino Katy, držím palečky 😉 Po UTZ podej hlášení 😉

Nestíhá, nestíhám - večer si vás dočtu a pisnu. Pěkný den 😎