Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

alex001
8. lis 2011

@lentilkal grtuluji k HCG 🙂 kdy jsi měla ET? Já mám jít na ultrazvuk 16.11.2011 a jsem z toho trochu nervózní....

alex001
8. lis 2011

@jana321969 pokud budete chtít vpíchnout spermijky do vajíčka stačí to říct při OPU, ale stejně se vždy dívají na spermiogram a když není ok tak dělají ISCI takže neboj 🙂 na zítřek přeju hodně štěstíčka 😉

meggar
8. lis 2011

@jana321969 My jsme hlásili, že chceme PICSI až jak byla doktorka za náma na pokoji nám po odběru říct, kolik vajec máme. Takže máš čas si to ještě rozmyslet.

alex001
8. lis 2011

@meggar jé vy čekáte dvojčátka to je paráda 🙂 a jak se cítíš a jak to zvládáš?

meggar
8. lis 2011

@alex001 Díky za nadšení 😀 S tím se fakt setkávám jen tady na fóru 😉
Zatím v pohodě, jen mám křečáky na nohách a karpální tunely, takže mám v noci uplně mrtvý ruce. Příští neděli ale vstupujem do posledního trimestru, tak si myslím, že teprve půjde do tuhýho 😀

alex001
8. lis 2011

@meggar jj dávej na sebe pozor!!!!
já jsem zvědavá co nám řeknou příští týden na ultrazvuku HCG bylo 11 den od ET s prodlouženou kultivací 993 tak jsem zvědavá jestli jich tam bude víc....🙂

meggar
8. lis 2011

@alex001 Tak to já nevím, kolik jsem měla. Byla jsem na HCG v RF a tam mě řekli, že mám nad 400 (víc to nedoměřují) a pak mě dělala má Dr. UTZ asi 21 den po ET a už byly vidět 2 bublinky, takže mě hcg nebrala. Tak moc držím palce aby tam ty dvě byly. 😉

alex001
8. lis 2011

@meggar děkuji 🙂 manžel by si to moc přál no, uvidíme 😉

alex001
8. lis 2011

@meggar hlídají Tě doktoři nějak více když čekáte dvojčátka, nebo je to stejné?

safarikovap
8. lis 2011

@jana321969 No, je to fakt, že výsledky máme skoro stejný (u nás 0% progresivní pohyb a 2% morfologie). Nám do prostě Vitoušková doporučila a já jsem o tom nijak nepochybovala - a to jsme měli jen 2 vajíčka. Pokud na tom budeš trvat, tak to nahlaš ještě před OPU!

bambulajda
8. lis 2011

Dobré ráno,....tak dnes poslední den menopuru a večer píchám pregnyl 🙂 a ve čtvrtek hurá na to 😀

katem
8. lis 2011

Holky moje zlate.. meli jsem vcera s manzelem "vymenu nazoru" a tak je ted ticha domacnost.. no a protoze delame z domova, tak je to celkem depresivni....
Chci jen, aby moje dve berusky byly ok!! = ti za nic nemohou 😉 Avh jo, ti jesitni a necitlivy chlapy.. ach jo...

lentilkal
8. lis 2011

@alex001 ET jsem mela 17.10 a to jsi mela pekne vysoke hg ja mela 14den po 256.18den v patek me rekli ze je to dobry ze je to pres 400 no jenze se me to zdalo malo tak jsem vcera jela na krev jako samoplatce tak me trochu uklidnili .A ty jsi mela et kdy

olousek35
8. lis 2011

@katem z chlapa si nic nedělej. Opatruj se hlavně sama a když bude mít nějaký nesmyslný požadavek, tak at si ho udělá sám a ty ho v tom okamžiku ignoruj. Oni to tak taky dělají, ne? Hlavhu vzhůru a myslí na mimi v bříšku. 😉

olousek35
8. lis 2011

Holky těhulky, najdětě si tabulku a šup, přidávejte se. At víme termíny porodu, kolik miminek čekáte a tím povzbuzujete ostatní snažilky.
@meggar, o karpálech mi ani nemluv. Krom toho už druhý den slušně otíkám, hlavně teda nohy. A bojím se, že to asi nijak lepší nebude. Chjo. Ale trpíme a užíváme si dál, ne?

bublenudle
8. lis 2011

Ahoj holky moje,ja vas trochu zanedbavam,ale mam toho az nad hlavu vseho...jsem opet na sluzebce a dojedu az za 10 dni...mejte se tady krasne a preji vsem hodne stesticka.... 😉 🙂

alex001
8. lis 2011

@lentilkal já měla ET 20.10.2011 tak to jsi 3 dny přede mnou 🙂

alex001
8. lis 2011

@katem dávej na sebe pozor a na manzu se vykašli chlapi jsou proste takoví snaz se byt v klidu a hlavne se nestresuj vsechno bude ok 🙂

jana321969
8. lis 2011

ok, nahlasim co raději to PCSI chci ta řekne tak druha dr. zase tak.

alex001
8. lis 2011

@olousek35 neni to brzy na otoky? Myslela jsem ze to bude nejdriv ve 30 tydnu :(

alex001
8. lis 2011

Holky tak ode dneska mi začíná byt špatně od žaludku a začíná me bolet hlava před tím jen povolívalo brisko a prsa to bude mazec

carlik
8. lis 2011

@jana321969 já si tu ampuli chytala v kousku toaletáku, aby mě náhodou nevypadla a nepořezala. A jinak jsem si brávala noční košilku s žirafou (to kdysi tady zavedly holky z RF OL) s krátkým rukávem, at nemusíš vytahovat rukáv na pichanec do ruky 😉

meggar
8. lis 2011

@alex001 Teď od toho 26tt chodím na kontroly už po dvou týdnech a od začátku jsem doma na neschopence. (Ale to bych byla i s jedním, kvůli zaměstnání). A při každé prohlídce mě měří čípek i ultazvukem, abych se neotvírala zevnitř.

olousek35
8. lis 2011

@alex001 no, doufám, že to je brzo na otoky a taky doufám, že taky ještě zmizí. 😀
@meggar téda, ty se máš. Já teda na to, že jsem regulérně na rizikáči, tak mám ultrazvuk cca jednou za 4-5 týdnů. Ale zatím vše v pořádku, což jsem moc ráda.
@bublenudle zdravím na služebku
@saminka už máš určitě mimčo na světě a my jsme zvědavé, jestli je to kluk, nebo holka. Dej nám brzo vědět. 😉

carlik
8. lis 2011

Ahojky, já jsem po ranní Ko u diabetoložky, volala jsem si teď na výsledky a jsou DOBRÝ. Tak další Ko za 14 dní. Pak jsem šla ke Štěpánovi do poradny a prej: tak poďte kuličko A malá se má k světu, vše OK, vyfásla jsem recept na nějaký prášky na zavádění kvůli tomu svědění a odkutálela se do města, něco pěknýho nakoupila a sedím doma. No sedím a skučím, od včerejška mě vystřeluje bolest od zad až na kostrč, takže se zítra budu muset objednat k mojí neuroložce, ať mi to odblokuje. Už jsem to měla myslím v březnu
Venku je teda nádherně, žádnej dušičkovej listopad

meggar
8. lis 2011

@olousek35 Já mám ultrazvuk ale jen vaginální toho čípku. Mimča nevidím, ty mě poslouchají jen jakýmsi přenosným UTZ, jak bijou srdíčka.

olousek35
8. lis 2011

aha, mně kontroluje teda čípek jen pohmatem a naposled kontroloval ultrazvukem činnost srdíčka, ale já opět nic neviděla. Ale ted je důležitý, že malýho cítím, takže mám jistotu, že je v pořádku. Plodovky a místa má prý dost, tak je to super. Bych se ještě měla objednat na test na cukrovku a na velkej ultrazvuk. Jak mně se nechce. ☹

carlik
8. lis 2011

Mě taky Dr měří čípek přes vaginální UTZ a srdíčko taky tam je vidět, i kolik vody má kolem sebe atd..
@olousek35 neboj ten glukozovej test není tak strašnej, akorát ty výsledky dost často stojí za prd 😒 ale i ta dieta se dá zvládnout a do konce už to je kousek, tak to nějak vydržíme 🙂

michzde
8. lis 2011

Ahoj holky, za 14 dnů jdeme poprvé s přítelem do Reprofitu k dr. Kozumplíkovi, máme se bát ??? 🙂 🙂
Díky

jana321969
8. lis 2011

holky na zákrok je potřeba teda: nepít od pulnoci, košilku a papuče sebou, nenamalovaná, bez prstýnků, na co jsem zapoměla ( co nalakované nechty, nebo důle uplně vyholit???) 🙂