Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

jana321969
10. lis 2011

holky říkám vám něco vitamíny - CHLORELLA takové zelené tabletky??

bambulajda
10. lis 2011

ahojky, tak už jsem doma - máme 11 vajuch - což na mě velikej úspěch, tak te'd uvidíme jak si povedou 🙂
@jana321969 ..takže gratulace, vidíš jak jsi to pěkně zvládla 😉
@safarikovap děkuji za povzbuzení 😉 ..dobry ani břicho moc nebolí....tak paní jsi na řadě 😉

....a já si jdu užívat klidovej režim 😝 😀

jana321969
10. lis 2011

@bambulajda ahoj ahoj to je rychlost narozdíl odemě se zprávičkama - gratuluji taky 🙂

jana321969
10. lis 2011

@bambulajda kdo ti dělal zákrok ??

safarikovap
10. lis 2011

@bambulajda 😵 😵 😵 To je úúúúúúrodička - těžká závist - oběma, holky ( @jana321969 ). Ani břicho nebolí???????? Ženy, vy mě uklidňujete - super😉

safarikovap
10. lis 2011

@agness88 Tak co Bety, už se to rozjelo? Nechceš počkat na mě...na příští týden? 😅 😕 😨 😀

bublenudle
10. lis 2011

Ahoj holky,tak vas vsechny zdravim...jeste furt na sluzebce a asi i dalsi tyden,to mam teda radost...rozhodla jsem se,ze na dalsi pokus pujdu az v lednu ,jelikoz posledni dobou toho na me bylo moc ☹ no a doma je atmosfera taky nic moc...chceme si nejdriv uzit Vanoce,dat se zase do kopy a pak hura na mimi..psala jsem si s Marcelem,a taky mi rekl,at radeji pockam..obcas sem hupnu,tak si vas prectu,vsem maminkam drzim pesti at maji krasne tehotenstvi,vsem cekatelkam hodne stesti a snazilkam hodne pevnych nervu a stesticka..vsechny jednou budeme mamky,mejte se pekne...paaaa 😉

safarikovap
10. lis 2011

@bublenudle Ahoj drahá 🙂 Souhlas - netřeba tlačit na pilu 😒 Radši to doma pěkně urovnejte, užijte si Vánoce a s čistou hlavou do dalšího pokusu 😉 Opatruj se na služebce!!!

agnes88
10. lis 2011

@bambulajda taky pěkná úroda. Tak ted klídek a čekáme na zprávy, dycky po 13 h 🙂 aj s @jana321969.

@safarikovap já na tebe klíďo počkám, pokud mi teda neutečeš 🙂 furt nic, špiním ale hnědě, červená prostě nejde, uvidím do příštího týdne a pak bych zašla na vyvolávačku. Doufám že nebude potřeba. Počítala sem že to musím dostat do konce listopadu abych stihla vše než budou mít v repráku vánoční volno 🙂

@bublenudle ahoj, máš pravdu, rači vše srovnat a hodit do klidu a od ledna, plnou parou vpřed 🙂

agnes88
10. lis 2011

@jana321969 jo to znám, to je něco jako mladý ječmeň. Netuším jak je to s užíváním v těhu, ale asi to nevadí. Je tam vše z přírody. Si mi připoměla, že sem to dostala minulej rok na vánoce a ještě to ani neotevřela 🙂 🙂

evulatko
10. lis 2011

holky,nevite, jak je to v RF s tim volnem pres Vanoce, od kdy do kdy maji zavreno? Dekuji🙂

safarikovap
10. lis 2011

@agnes88 Přesně - taky tu červenou budu muset popohnat, aby všechno klaplo a se stimulkou jsem začala ještě v listopadu. Mimochodem - neptaly jste se holky některá, jak to vypadá se svátkama v RF? Vloni jsem se dívala tuším byly 20.12. - 10.1. A už se Ti to brouku takhle někdy stalo? Zrovna v pravou chvíli, teda 😠 🙄

jana321969
10. lis 2011

ahojte takže z 9 - se dalo oplodnít 6 a zatím tech 6 tak jak má byt zítra volat to jsou nervy jestli se pocet bude drzet ci klesat, a to ja naivně věřila, že 4 budou ke konci ok, aby se 2 zavedly a 2 zustaly na dalsi pokus kdyztak.

bellka
10. lis 2011

Čaute beruškýýý 🙂
Vzkaz od Věrušky @veera2 Srdíčko je tááám, jen má na obou vaječnících cysty, ale ty miminko neohrozí a nechali si ji tam kvůli tomu špinění, jen pro jistotku, tak držme i dááál všechno co máááme 🙂 🙂 🙂
Všechny vás moooc zdravíme a stále na vás všechny myslíme se Šimonkem, krásný den všééém 😵 😵 😵

jana321969
10. lis 2011

holky jaké fáze vývoje se dají mrazit a vypadají nadějně jen - morulky a blaktocysty???

safarikovap
10. lis 2011

@bellka Ahoj Magdi 🙂 Děkujeme za zprávičky 😉
@veera2 Je to taaaaaaaaaaaaaaaam!!! Teď se brouku drž a šetři, ať ty cysty nenadělají paseku 😠
@jana321969 Jani, co blázníš - to je přece nádhera - 6 mrskavců. Budou to ještě nervy, ale - všechno bude O.K. a ještě zbydou i mrazáčci 😉

jana321969
10. lis 2011

a co se dá mrazit která fáze - 8- bunečn, morulka, blakocysta???

jana321969
10. lis 2011

šak jak jen to bude možné budu hlasit hlasit zitra určo, a pak v nedeli v sobotu nebudu asi mít přistup k netu.

carlik
10. lis 2011

@bambulajda taky pěkný čísilko, tak zítra další pěkný hlášení podej 🙂
@jana321969 neboj z těch 6 embroušek určo něco bude do bříška a nějaká blastulka do mražáku 🙂
@safarikovap a kolik pak vajuch máš v plánu ty? Když to jde vzestupně, tak aspoň 13 😉 A aby mrcha přišla na čas, se nalož do horký vany a popíjej červený- to ti myslím nebude dělat žádnej problém viď 😉

carlik
10. lis 2011

@jana321969 mrazí se jen blastocysty a napíšou ti to mejlem, kolik jich zbude

jana321969
10. lis 2011

@carlik aha takže i zavdou jen blaktocystu a taky se dá jen blaktocysta zamrazit, nekdo tady psal že mu zavaděly morulku, priště kdybych na to chtěla jit tak chci aspon před 10 vajíček odběr, nevím proč mě dala jen takovou davku dr.

safarikovap
10. lis 2011

@carlik Ženo ahoooj 🙂 Nene 😕 😕 😕 Jasně jsme se snad my dvě dohodly a Ty si mi nakázala, že radši to menší plato vajec maxim. po 10ks než to velké 😀 Takže já budu nohama na zemi a za těch 10 budu ráda.
Tý jo - mrazí se jen blastocysty 😨 Pro mě novinka - dík za info! Co ty Tvoje záda?

safarikovap
10. lis 2011

@jana321969 No, podle toho, co píše @carlik, tak při ET se dá zavádět jak morula, tak blastocysta, ale mrazit se dá jen blastocysta 😕

jana321969
10. lis 2011

aha

jana321969
10. lis 2011

to už pak člověk by moc kombinoval kdyby nechal zavest 1 morulu 1 blaktocystu ( 1 blaktocystu zamrazit) kdyby zbyly 3 vajicka, a nebo zavest obe blaktoc... a hold nezbyde nic k mražení, a jinak stimulovat se zase da v pohode kazdy druhy mesic??? nebo musi byt nejaka pauza treba 3 měsíce??

carlik
10. lis 2011

@jana321969 jo, jo, v RF mrazí jen blastocysty, ale závádí i 4 bb, 8bb, morule, no všechno a u všeho je možný uchycení. Samozřejmě největší pravděpodobnost zahryznutí je hatsch. blastule, to už mimčo leze ven z obalu. Ty co jste ještě nebyly na ET, tak pak vám dají letáček s obrázkama vývoje embryjí a tam to budete mít pěkně nakreslený 🙂
@safarikovap to víš, že 10 stačí bohatě ženo 🙂 A moje záda jsou asi furt stejný. Teď jsem ležela na zemi, abych cvičila tu odblokaci, kocour si přilehl a bylo to 😉 Jinak furt ohřívám vodu do žaby (termofon pro nechápající), abych si je nahřívala.

carlik
10. lis 2011

@jana321969 prosím tě to je BLASTOCYSTA 🙂 A záleží na embryoložce, co doporučí zavést a kolik rozhoduje Dr a nepřemýšlej, co zbude do mražáku.... Pauza po IVF myslím je 3 měsíce, jinak po minimálce můžeš hned při dalším cyklu.

jana321969
10. lis 2011

@carlik DÍK ZA VYSVĚTLENÍ TO JE FURT INFORMACÍ 🙂 , A JEŠTĚ NECO PROSÍM VYSVĚTLI A KTERÝ DEN BY MĚLA Z TEHO BÝT TA MORULKA NEBO BLAKTOCYSTA?? AZ 4-5 DEN? TY JO 4-5 DEN JE NEDELE PONDĚLÍ TEDA. TYTO FAZE TEDA ASI VEDET NEBUDU ZROVNA KDYZ V NEDELI SE NEMA VOLAT ME REKLA.
BLASTOCYSTA - BLAKTOCYSTA TO JE PODOBNÉ HLAVNĚ ŽE MĚ ROZUMÍTE

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katapola
10. lis 2011

@jana321969 tady najdeš krásně a pro laiky pochopitelně vysvětlený vývoj embrya. http://www.babyonline.cz/vyvoj-miminka/prvni-tyden

lenka27
10. lis 2011

@bellka taky držíme palečky, a gratulace k srdíčku od nás 🙂