Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenajsek
18. únor 2009

No ale co to nevidím? 😵 Potichounku gratuluji, jen ať čárečka sílí... 😉 Neříkala jsi něco o 24/2? 😉

martek
18. únor 2009

24.2. jde Dorka na krevni test 😉

ja jdu na krev v patek, no uvidime, snad neni moc brzy...

lenajsek
19. únor 2009

Martek já vím, že měla jít Dorka, proto se ptám, jestli právě něco nepsala o tom 24/2, že si počká.. a ona už testuje... 🙂
A jinak z krve je poznat dřív těhotenství, takže si myslím, že to bude tak akorát. Moc držím palce! 😉

dorra
20. únor 2009

Ahoj Leni,
Já jsem neříkala, že nebudu testovat! Jen že čekat // před 13. dnem po ET je bláhové, tudíž se to nemá dělat, jestli to má člověka vystresovat. Já si krev z dneška posunula na 24. proto, že dnes bych nevěděla výsledek a přes víkend bych se stresákovala. A kdybych jela v úterý večer k dr., on bysi to odvezl do CARu a ráno bych měla výsledek. Jenže všechno je jinak!!!!!
Včera jsme spolu mluvili, jsem NT další týden a 27. jedu na UZ. Říkal, že jestli mám takhle pozitivní testy v limitu 3 min, tak mám dvě děcka v břichu a v tu středu ráno by mi řekl akorát, že jsem těhotná a byla by to zbytečná cesta. Tak mám přijet až v pátek. Takže jupí, dnes to mohlo skončit, ale já můžu říct, že až do dalšího pátku mi nikdo nevymluví, že jsem NT. Jsem vděčná za každý den, leni. Za každou hodinu. Nepasu po jistotách, chci si to užít v klidu a věřím dr.
Čůrala jsem na celulozku tak brzo z hecu a měl to být žert, který mě napadl v jiné diskusi. Jako dárek pro manžela na Valentýna. Protože ho neslavím a vůbec nic jsem pro něj neměla. A on mě v pátek chtěl potěšit a já nic. Na Valentýna jel pryč, tak jsem si honem crbla a že mu tam tu duhou/ domaluju fixem a se smajlíkem. Ale ona se tam objevila fakt do tří min. sama. Nedávala jsem to tu, bo to bylo sci-fi. Ale pobavili jsme se.

lenajsek
20. únor 2009

Dorro, tak to už chápu, nedivím se Ti, že ses s dr. takhle domluvila. Moc držím palce, aby se čárečka z testu neztrácela, aby naopak sílila, a byla ukázková... a toho 27/2, aby už bylo vše krásně vidět na UZ, a dr. Ti mohl říct, že se to povedlo!! 😵
A jako nápad s tím Valentýnem to bylo fajn, to jsi ale musela být příjemně překvapená, když jsi tam viděla tu druhou čárku, co? Já bych asi padla do mdlob, i když vím, že to ještě nemusí nic znamenat... ale i tak bych byla asi v šoku.
Moc držím palce Martek, aby měla ukázkové hcg v krvi... pak dej vědět, jak jsi dopadla, ju? 😉
Jinak krásný páteček přeji! 😵

dorra
20. únor 2009

Týýýjooooo, to bylo 🙂 ! Hned jsem byla gemblerkou a chtěla jsem hrát znovu, bo jsem si myslela, že je ten papírek pokažený, že je blbost, aby to tam bylo už 6. den po ET. Ale dala jsem se hned do klidu (i když jsem ten test očumovala celý den), že záměr byl jiný, než se rozhodit. Takže jsem ho manželovi dala na cestu, aby mezi těma pipinama nezapomněl, že má doma těhotnou ženu, ale pak jsem mu ho zase vzala a poslala jsem mu jen mms fotku, bo Valentýna fakt nemusím a ten test jsem chtěla.

dorra
20. únor 2009

Dr. mi říkal, že to hCG bylo tak brzo na testu proto, že se ze startu rozjela obě embrya. Ale že obě/jedno pojedou ještě příští týden mi nezaručí (jasně 😒 ,vim..). jen je zbytečné, abych tam v té slotě jezdila, když teď tu hladinu jasně vysokou mám. Tak až na UZ. Jsem hrozně moc ráda, to je jasné, ale držím se při zemi, vim, jak to bylo minule..

lenajsek
22. únor 2009

Dorko, teď jsem se mrkla na Tvé album, máte toho za sebou fakt požehnaně, hlavně Ty... to jsem ani netušila. Moc držím palce, aby to tentorkát bylo už opravdu naposledy, a vše dobře dopadlo, do úspěšného konce.... 😉
Martek, Ty ses v pátek dozvěděla špatnou zprávu? ☹ V krvi nic nebylo? Četla jsem to v jiné diskuzi, že to asi nevyšlo... to je mi moc líto... ☹ Hodně síly na další bojování... drž se! Příště se to už povede!!! 😉

dorra
23. únor 2009

Ahoj Leni,
to jsme v Reprofitu opravdu jen tři? Že se k nám nikdo nehlásí..
Já jsem teď po těch zvýšených lécích úplně hotová, takže se sem kouknu zase až zíra ráno, kdy se mi ještě netočí tolik hlava. Měj se famfárově!

lenajsek
23. únor 2009

Ahoj, tak se hlásím po kontrole, celkem 5 folikulů, sliznice vypadá slušně, tak jsem dostala ještě 5 ampulek Fostimonu k dopíchnutí, ve středu odpoledne další kontrola. Jestli by každej folík měl vajíčko, bylo by to super. 🙂 Tak držte palečky, děkuji... snad už to začíná vypadat nadějně, že by mohlo dojít k OPU...
Dorro, ony holky hodně chodí na www.neplodnost.cz, co chodí do Reprofitu, je tam několik diskuzí, já jsu taky víc tam, než tady...
Tak snad se Ti hlava dneska nebude tolik točit, co ještě bereš za léky? Ten Utroš, po tom se Ti točí hlava? Držím palečky, ztra Tě čeká kontrola... 😉

martek
23. únor 2009

jen hlasim, ze krev byla negativni, ceka nas kompletni audit a dalsi kolo asi az v lete

dorra
24. únor 2009

Ahoj leni, já párkrát na neplodnosti byla, ale zvykla jsem si víc tady a navíc mi to bere hodně času a já nechci furt u PC sedět. Vím, že jste sluníčka! Ale všeho moc škodí, takže když nemám hukot v hlavě, tak si vymýšlím i jiné aktivity, ať se furt neválim. Na KO - UZ jedu až v pátek, takže ještě furt pohodičkuju. Mám Utroš a estrofem 4x2 + prednison. A fakt hučím. Den se mi zkrátil na cca 6hodin a bylo by nedobré pro embryjka je prolelkovat ležmo/sedmo. Od zítřka budu mít ještě ňáké nové léky, jestli je manžel sežene, ale to bude zas jen pokus/omyl, tak uvidíme, jestli to v děloze udělá nebe nebo peklo.
Jsi šikovná, OPU se blíží, už to utíká. Těším se 🙂

lenajsek
24. únor 2009

Dorro, tak to chápu s těma lékama, já byla nejvíc "mimo" z Estrofemu kupodivu, teď ho nemám, sliznice i zatím roste docela dobře, ale uvidíme, jak poroste dál, třeba ho budu muset taky nasadit. Prednison mám taky, fuj tajxl, je to pěknej dyják. Bojím se, že chytnu nějakýho bacila, když jsem ho brala před rokem, měla jsem asi po týdnu braní hned náběh na angínu... mně tu imunitu snižuje docela fest.
Tak na pátek budu mooooc držet palečky!!! 😉 A snad Ti ty nové léky budou k užitku, než ke škodě. Držím palce.
Martek, to je mi líto, že to tak dopadlo, ale máte teď hodně času dát se dokupy, "zgenerálkovat", a pak v plné síle zase do boje... budu moc držet palce, aby to už byl poslední boj! 😉

lenajsek
26. únor 2009

Ahoj holky, tak píšu co včerejší kontrola. Folikuly rostou pomaleji než by měly, tak jsem dostala ještě k dopíchnutí Gonal, co jim v CARu zbyl, jsou moc hodní, že mi ho dali a nemusím ho platit, a v pátek v 12.30 kontrola, jak to vypadá. OPU nejdřív v neděli, spíš v pondělí, pokud se folíky rozhodnou povyrůst... tolik o mně.
Dorro, na zítřek moooooc držím palce!!! 😉
Dneska mám půl dne dovolené, a zítra celý den, a pak asi už PN...
Pěkný den všem, kdepak jste všechny?? 😕

dorra
26. únor 2009

Ahoj Leni,
myslím na Tebe! Taky mi dávají léky zdarma. Jsou od holek, které je vrátí, bo už je nepotřebují. Vždycky na ně myslím, že jsou vítězné, když někdo je od samé radosti daroval nám, aniž by chtěl nějaké peníze, jak tomu chodí tady na netu. A všichni víme, že ty léky nejsou žádná sranda. Taky tam zítra povezu 5 krabiček injekcí, bo už je nepotřebuju. A než je třeba zase potřebovat budu, tak projdou. A mohly by někomu udělat radost. Věřím dokimu, že je dá holčině, které pomůžou a neublíží.
Tak Leni, tfuj, tfuj, tfuj, pěkně porostni, pomaličku, ale do kvality a né do OHSS!! A pak dej vědět.
Já už malinko nervozním, bo si ten zítřek moc nedovedu představit. Pojedu sama, bo manžel, ani maminka nemůžou z práce, a musím vyjet už v 8. Přitom o půl deváté mám hukot v hlavě. A to pak ještě cesta domů odpoledne. Bez chvilky spaní nevím, nevím..Na dovči načerpej síly na tu jízdu příští týden!!!

dorra
26. únor 2009

Zapomněla jsem, ke komu chodíš? Ke Koudákovi?

lenajsek
26. únor 2009

Dorro, držím moooc palce, to zvládneš, uvidíš! Dobře to dopadlo, určitě!!! Jo, taky jsem si říkala, kdo ty zbytečky tam asi donesl, jestlipak se té dotyčné zadařilo,a pořádně je třeba poplivala... 🙂
Na kolik tam zítra jdeš? Asi tam budeš dřív než já, já jsu objednaná na 12.30. A chodím k Vitouškové.
Teď mám pocit, že se mi folíky nějak zastavily, vůbec je necítím... snad to tak ale nebude. No uvidíme zítra, mám docela strach, že z toho nic nebude.. nevím.
Pěkný večer!

dorra
27. únor 2009

Ahoj Leni,
překvápko!!!! Manžel pojede dnes se mnou a ....autem!!! Včera jsem trochu trénovala, ale v 11 jsem odpadla, že mě nevzbudil ani na léky, když mi volal tu radost, že mluvil s dokim (známý ze studií) a domluvili se jinak. Takže se už nebojím vlka nic. Dr. je stejně v koncích a já jsem vděčná za každou těhotnou chvilku, bo v mém případě už za chvíli nemusí být. Prostě lepší jak to je už to stejně být nemůže. Takže si teď ještě půjdu na chvilku odhučet do pejsčiného pelíšku a pak se dám v koupelně dohromady na ženskou, která pojede na výlet a budou dárečky a večeře a...se uvidí 😎.
Jezdíme do Brna jen pro mrňousy, jinak jezdím do Olomouce. Vitoušková je moc příjemná. Hezký, stimulující, den! Hezky si dovoluj!!!!!

lenajsek
27. únor 2009

Dorro, tak jaká? Jak jsi dopadla na kontrole??? 😉 Držela jsem palečky!!! Super, že jste jeli autem a manžel jel s Tebou... 😉 Snad jste se dozvěděli i krásné zprávičky! 😉
Já jsem na KO dopadla tak, že mám 3 pěkný folíky, 14-15mm, a jeden menší, 13mm. Sliznice ukázková, 9,1mm, červený vínko asi zabralo... 🙂 A na OPU máme přijet v pondělí ráno. Ještě zítra píchnu 150j Gonalu, k tomu Orgalutran kvůli předčasnému přezrání vajíček, bo co, a večer pak Pregnyl na ovulaci. Tak se děj vůle boží... snad bude co odebírat.
Písni, jak jsi dopadla, ju?
Pěkný večer přeji, a pohodový víkend... 🙂

dorra
28. únor 2009

Ahoj leni,
přijeli jsme totálně K.O. Dala jsem aspoň fotku do alba. Jsme trochu rozhození, bo doki je šílený optimista a měl radost, že mlel 5. přes 9., že my nevíme, co mu máme věřit. Navíc se s manželem znají, takže zatímco jsem měla klacek mezi nohama a ukazoval mi s ním cystu jak kráva na pravém pahýlu, co se mi vytvořil (po odebrání vaječníků) minulý rok, když do mě teď perou ty hormony, s mužem kecali o lyžování v Itálii. Každopádně mi ale potvrdil těhu, ani jsem neměla schůzku s upírem, bo brý není třeba, na UZ je vidět gestační, žloutkový váček a
.. příští pátek mám přijet se srdíčkem.
.. Není to ňák mooooc brzo? Nebudu zas rozhozená, když tam ještě nebude? Takže nevím hladinu hCG a ani ve kterém jsem týdnu. Ale podle fotky můžu říct, že mrňous je celý tatínek. A navíc se mé těhotenství prodlužuje o další týden, což je báječné!!!

Leni, taky máš príma zprávy, paráda! Užij si víkend a v pondělí budu zase mooooooc myslet na Tebe já. Už se těšíš, viď?! 🙂 Já měla tentokrát taky sliznici 9mm skoro dva týdny před ET. To je dobré znamení!Normálně mívám taktak 8mm při ET. Ale minule jsem otěhotněla i s tím. Zvláštní je, že na to tak kladou důraz a přitom při mimoňěch se vajíčko uhnízdí i bez sliznice..

lenajsek
1. bře 2009

Dorko.. 😵 Gratuluji ke gestačnímu váčku, tak držím moooc palečky, aby se srdíčko krásně vyvinulo a na další kontrole už bilo jako zvon!!! 😉 Takže příští pátek, to bude kolikátý den po ET? To by Ti už měl říct i který jseš týden... no vyvíjí se to dobře, držím palce, aby se to vyvíjelo i nadále... 😉 A s tou cystou mě to mrzí, nechají ji tam, aby se sama vstřebala, nebo co s ní?
Já nevím, jestli se na zítřek těším, spíš začínám mít strach, že se ty 4 folíky neudrží, představuji si, jak některý z nich praskl, i když je to asi blbost, a nevím, kolik tam bude vajíček... snad aspoň ty dvě, to bych byla moc ráda. Jak přijedu domů, tak bych dala vědět.
Tak pěknou neděli, pohlaď bříško, a užívej si těhotenství!!! 😉

dorra
2. bře 2009

Ahoj Leni,
moc na Tebe myslím, ať to zvládneš na pohodičku a ať máš krásná, zralá, silná a statečná vajíčka. Už to fičí, naděje je tady!!! 🙂 Tak až se probereš, písni.

Včera jsem tu nebyla, bo jsem úplně ztratila nervy. Z ničeho nic, bez varování jsem začala krvácet. Doki mě uklidňoval, že těhotenství bylo potvrzeno, že se to někdy stává, hlavně že nemám křeče a ták - takové ty uklidňovací pindy (to mu jde taky skvěle) a teď se s tím stejně nic nedá dělat, jen čekat. Ale dovedeš si to čekání představit.. Každopádně mi manžel zakázal pustit počítač, abych tady něco hledala, pak to všechno pozorovala na sobě, držel mě v náručí a já brečela.
Dnes je už v práci, takže tůruju PC a honem si musím ulevit. Nechci číst, že všechno dobře dopadne, to je jasné. Nechci číst, že budu mít brzy miminko v náručí.. Potřebuju, aby byl rychle pátek a zabavit se, abych nebrečela, než zas půjdu na záchod. Bojím se i pustit ducha, bojím se crbnout, mám stažené půlky, jak se snažím držet plod, ale vim.... Jestli to chce vzdát a do toho hajzlu skočit, tak mu v tom stejně nezabráním.
Přesto..jsem vděčná za každý den těhotenství, bo vim, že taky může být poslední. Ale stejně mě to neskutečně rozhodilo. Ty mě pochopíš.
A píšu to tu taky holkám, které tu třeba přijdou a jsou někdy zoufalé z toho, že nemají // a jiné mají - každou hodinou se vše může obrátit naruby! A // nic neznamenají. To už jsem tu kdysi psala.

dorra
2. bře 2009

Tý joooo, teď mě tak napadlo, jestli jsem spíš teď nerozhodila Tebe, to bych strašně nerada, ale už jsem to odklikla a nejde to smazat ☹ .
Nenech se mnou nijak ovlivnit, jsem jenom individuální případ. Platí to, že v Reprofitu jsou machři (a mě furt udivuje, že jsme tu pořád z koníka jen tři) a umí holku otěhotnět!!!!!!!!! Což je pro mě úžasné!!!!!
Včera, když jsme to s dokim řešili, tak mi taky připadal úžasný, že mi ten týden těhotenství, na který jsem se od pátku tak těšila, hned nezrušil, ale uklidňoval mě, že lepší by to bylo bez krve (to je jasné), ale ještě to nic hrozného nemusí znamenat. Že mu mám zavolat kdykoli, třeba o půlnoci, že od toho tu je.
Ráno jsem vstala, šla v hrůze na záchod, jestli se bude opakovat to, co se stalo, když jsem si v noci zaváděla prášek, ale tak nějak jsem to už brala, že to tak má být, že minule to bylo zcela jiné, ale to neznamená, že to musí být pokaždé stejné (třeba že jsem po 5 pokusech a nikdy jsem ani nešpinila, krev přišla pokaždé až pár dní po vysazení prášků- takže jsem věřila tomu, že dokud beru utroš a estrofem, nic se mi nemůže stát a mé těhotenství ukončí jedině doktor, když neobjeví srdce..)
Už ani nemám potřebu dr. volat. Mám pocit, že pomalu rezignuju. Ale je to možná dobré k tomu, že se dávám do klidu a nejančím.

lenajsek
2. bře 2009

Dorko, to je mi moc líto, že jsi začala krvácet... ☹ Tak moc držím palce, aby v ten pátek ses přece jen dozvěděla dobré zprávy... holka, píšeš to tak, jak bych to napsala i já, plané utěšování někdy nemá význam, kdo nezařil, nepochopí... Moc Ti přeju, aby se to konečně povedlo, i přes to krvácení, vážně. Do pátku je dlouhá doba, třeba to přestane... třeba to může být ta cysta? Kdo ví... na KO bude vše jasnější... a nerozhodila jsi mě, vím, že nic není jistýho, a já už sama taky postupuju pomalinku a raduju se potichu, a spíš jsu pesimista... ale snad to bude ještě dobrý... moc Ti to přeju. Dobrý je, že to bereš už líp, ona šance je asi vždycky, víš.. není asi dobrý ji hned házet za hlavu. Ale zase Tě chápu, že už v tom vidíš konec. Ale opak může být pravdou... drž se!

Jinak já mám dneska odebraných 4 vajíček ze 4 folíků, tak dobrý jsem to ani zdaleka nečekala... 🙂 Zítra kolem 11 si mám volat co embryjka, jak se jim daří... tak na ně myslím, ať se hezky vyvíjejí, a ať na mě počkají, že já si je pak budu hýčkat. Tak mám trošku lepší náladu, i když vím, že mě čeká ještě dlouhá cesta. A embryjka taky. Ale už jsem ráda aspoň za tohle. Zase jsme se trošku posunuli dál. 🙂

Takže věz, že v tom nejseš sama, a myslím na Tebe. Opatruj se, a zase písni... 😉

dorra
2. bře 2009

To je príma, leni, už jen několik hodin, ty "jedenáctky" znám, předháněly jsme se s Martkem, kdo to blokne dřív.. A že jsem šla na ET o dva dny dříve, tak jsem ji stihla i v ordinaci, když zrovna volala Koudákovi.
Těš se holka, jen se těš!!! A mými depresárnami a fujtajbly se vůbec netrap, ty Tě teď nesmí nijak ovlivňovat. Já jsem Ti to tu ale musela napsat, protože zrovna teď nedokážu psát, že je mi těhu zle a to je dobře. Je mi zle a nechce se mi to tu psát vůbec, ale Ty jsi mi hodně pomohla,když jsis tu se mnou povídala a tak Ti mám co vracet, když už jsi to taky konečně roztočila. 🙂
Já si nenechám nikým vymluvit, že jsem PT, aspoň do pátku. Dr. mi zase zvýšil hormony (5X1 estroš, 5X2 utroše, vše jíst), takže se to krvácení zrovna uklidnilo, já se uklidnila a jen čekám, co bude následovat.

Tak se opatruj, ať neokoukneš ňákého bacila, drž pěstičky těm svým bobíkům a jak to půjde, hned tu na Tebe juknu.

lenajsek
2. bře 2009

Dorko, nemáš vůbec zač, člověk se musí někde vykecat... 😉 No, tak si užívej PT, a kdo ví, třeba si brzo začneš užívat normálního těhu. To jsou teda koňský dávky, co dostáváš... 🙂 To by v tom byl čert... dobrá zpráva je, že se krvácení zastavilo, takže to MS asi nebude... Tak se budem navzájem podporovat, a nějak to zvládnem. Musíme, nic jinýho nám nezbyde.
A teď už fakt jdu, páá! 😉

dorra
3. bře 2009

Leni, dnes v 11!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

lenajsek
3. bře 2009

Tak, měla jsem 3 zralý vajíčka, a všechny tři se oplodnily... 🙂 Zatím dr. nemůže říct, kolik mají buněk, ale zítra si ještě budu volat, jak to s nima vypadá... 🙂 Tak na ně na bobky myslím, ať se jim daří dobře, a pak ať se jim u mě líbí. Transfer ve čtvrtek, v 11.30. Ale chci si nechat zavést dvě, snad se s dr. nějak domluvím na zamražení jednoho... uvidíme.
Jinak jsem měla noc plnou vášně, 5x jsem zvracela, hnus... ☹ Dneska jsu na dietce, a snad to bude lepší...
Jdu do lékárny a pak odpočívat.
Krásný den!

dorra
4. bře 2009

Ahoj Leni,
myslím na Tebe, ať vše roste jak má!!! A zítra na vás budu myslet ještě víc. Bude tam dr. Vitoušková, nebo někdo jiný při ET?
Jinak já furt teču a navíc si s mužem myslíme, že ze mě ta fazolka včera večer vypadla. Nemám bolení, ani nebrečím, jsem zfetovaná a je mi hrozně moc smutno. Přesto nic ještě nevzdávám, čekám do pátku a nechám to na dokiho.
Manžel mi už zaplatil pojištění, že bych jela s ním v sobotu na týden lyžovat do Alp.. Nedokážu si představit, že bych tady byla týden sama, ale ani že bych měla balit, nakupovat, chystat jídlo,..jsem tak hormonálně mimo, že nesnesu sama sebe a nic mě nezajímá. Ale vím, že to přejde, až mi vysadí léky, nebo se třeba stane zázrak a ještě nějaká jiná fazole - živá - v tom břiše bude.. Ale při ztátě tolika krve to by byl opravdu zázrak!
Opatruj se! A v 11 voláš!! 🙂

lenajsek
4. bře 2009

Dorko, takže pořád krvácíš? Já myslela, že to přešlo.. ☹ To je mi moc líto, moc Ti držím palečky, snad není ještě vše ztraceno... na pátek tfuj tfuj! Chápu, že se Ti nic nechce, nevím, jak pomoct, poradit... Manžel jede na týden pryč? Tak to asi radši s ním jeď, jestli to jde, něco málo zabal, určitě není dobrý být sama...
Moc na Tebe myslím!! V 11 volám a hned napíšu, jasně... 😉