Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

ivetka77
19. lis 2011

@meggar moc dekuji, hned na to mrknu

safarikovap
19. lis 2011

Nazdárek, kočenky 😎
@carlik Člověče, byla bys na mě hrdá 😉 Večer si to pěkně nachystám, ráno to jako profík namíchám a už z toho nejsem dojukaná, jako napoprvé 🙂 Zítra naposledy 3 ampule, pak už jen po 2 ampulích a ve ST první UTZ. Co Tvoje záda, drahá?

carlik
20. lis 2011

@safarikovap no to víš že jsem 🙂 člověk se aspoň naučí nových věcí...nikdy nevíš, kdy se ti to bude hodit, takový píchání 😀 Tak ve středu čekáme pěknou úrodičku ju?
No a moje záda jsou furt ve stávkovacím stavu, ale všude čtu, že lepší to už teď nebude, i se spaním 😠 Jsem skoro co 2 hodiny vzhůrů, už nevím jak si mám lehnout ....

veera2
20. lis 2011

Všem krásnou neděli přeji!!! 🙂 🙂 🙂

vaculik
20. lis 2011

Ahoj holky, na pár dní jsem se odmlčela. Už mám po punkci i po transferu. Tak držte pěstičky 🙂 Dokonce víme, co to bude za pohlaví. Museli jsme si nechat udělat genetiku. Cítím se celkem blbě, mám hyperstimulaci a už mi dokonce odsávali i vodu z břicha. Jsem jak před porodem, sotva se valím, funím, blbě se mi dýchá, břicho bolí a nic nepojím. Po půl knedlíku je mi hned na zvracení. Jako nic moc, nikomu to nepřeju zažít.

lenka27
20. lis 2011

@vaculik tak držíme palce ať se zadaři a ať je lépe

ivetka77
20. lis 2011

@meggar tak jeste jednou dekuji za informace....dozvedela jsem se v jine diskuzi, ze v nekterych CARech je PGD hrazeno pojistovnou. Konkretne v Repromede a v Heliosu, kdyby jste nektera potrebovaly PGD. Ja mam vojenskou pojistovnu, ta to proplaci akorat v Heliosu,tak to asi zkusime tam, je to prece jen nekolik tisic...na zemi je nenajdu...Jeste navic narozdil od te Repromedy se tam nedoplaci ani za tu novou PGD techniku....tak hura...jeste ze ty chaty mame, clovek si to vse vymysli pekne z teploucka domova 🙂

meggar
20. lis 2011

@ivetka77 Není zač. Já si myslela, že zrovna v Repromedě to taky pojišťovna neproplácí, ale my jsme PGD nepotřebovali, tak fakt nevím. Jen vím, že Repromeda je bezkonkurenčně v Brně nejdražší, byli jsme tam 2x na IVF.

holino
20. lis 2011

ahoj zdravím všechny takhle pěkně v nedělní podvečer 🙂
hlásím se po delší době ....nového nic ....ani po 14 dnech vyvolávačky MS nepřšla ....jsem z toho docela na prášky ☹ vůbec nevím co dělat - mám chut se na všechno vykašlat......začíná to bejt beznadějné letos asi nesthneme ani jednou IU ☹...... život je zlej a hnusnej

ivetka77
20. lis 2011

@meggar No, to jsem si take vsimla, podle informaci co mam o cenach je Repromeda opravdu suverene nejdrazsi. Kdyby Reprofit proplacel PGD,asi bych se rozhodovala mezi Heliosem a Reprofitem, protoze to vypada podle diskuzi,ze v obou CARech jsou pacientky spokojene a cenove to take vychazi +- na stejno, ale to PGD me jasne nasmerovalo na Helios, tak to tam zkusim, zitra tam brnknu...hodne stesti vam vsem tady holky,pa pa

andilek01
20. lis 2011

@1miska myslím si, že to s reprofitem nijak nesouvisí. viděla jsem na ně reklamu v autobuse, ale moc info nevím.. byla jsi tam někdy?

carlik
21. lis 2011

Ahojte kočky, kde jste všecky, to tak dlouho chrápete? No to se mi nemůže stát, já jako obvykle 5.30 h vzhůru ☹ Naštěstí jsem pak ještě usnula na gauči.
Jo nevíte některá něco o slučování Vojenské pojišťovny s Ministerstvem vnitra? Já jsem chtěla od nich zrovna od ledna odejít k Vojenské a teď nevím, jestli to má vůbec cenu?

olousek35
21. lis 2011

@carlik ahoj carlíku, já se většinou poprvé budím ve dvě ráno, ale psát si tu sama nemusím 😀, tak zase zalezu, po několika hodinách zaberu a pak vstávám před polednem 😀 😀 😀 O slučování pojištoven jsem neslyšela, ale zkus prolustrovat net, třeba něco najdeš.
Jinak zdravím všechny ostatní maminky, těhulky, snažilky a i ty, které ještě váhají.
@holino to chce klid a pozitivní náladu. Pokud budeš stresovat a tlačit na pilu, tak se stejně i při nejlepší ovulce a nejlepší kvalitě embryjí se ti otěhotnět nepovede. Tak to ber v klidu, nejanči, zkus si najít nějakou aktivitu, ke které se ti zrovna otěhotnění nebude hodit a uvidíš jak budeš hned těhotná a jak vše krásně půjde. Radím z vlastní zkušennosti. A neboj, mimčo čeká i na tebe. A jestli letos, nebo příští rok, to ví jen ono. Čeká na nejvhodnější okamžik a všeobecně je jaro na otěhotnění lepší než podzim a zima. Tak se, holka, drž a zkus být co nejvíc v klidu a pohodě.

jana321969
21. lis 2011

dobré odpoledne 🙂 holky

alex001
21. lis 2011

@olousek35 taky mám problémy se spánkem rano ve dve se vzbudim jdu na malou a nemůžu do peti usnout hruza a to v sedm musím vstavat nasnidat se vzít si léky a píchnout injekci na ředění krve nedovedu si představit ze bych chodila do práce ....
Jak se citis a co prdolka?

olousek35
21. lis 2011

@alex001 to jsou začátky těhotenství, to se ti zase na pár měsíců upraví a budeš spát. Malý mi už dává zabrat. Poslední dny mám problém někam dojít. Tlačí jak něco. Není to moc příjemný pocit. Nebo že by mi tvrrdla děloha? Nevím, asi to nepoznám. A porod se už blíží. Hrozně rychle to letí.
Užívej si těhu, ještě tě čeká dlouhá cesta. 😉

alex001
21. lis 2011

@olousek35 Děkuji 🙂 jj uz se Ti to krati 🙂

alex001
21. lis 2011

@jana321969 Jak se vede tehule? 🙂 myslím ze jsi psala ze budes testovat v sobotu to mas oficialni termín testování?

lenka27
21. lis 2011

@holino viděla bych to, že to tak má být. Miminko chce být zplozeno v novém roce, novy rok nová naděje. Neboj dobře to dopadne hlavně tomu musíš věřit.

lentilkal
21. lis 2011

Ahoj holky hlasim se po kontrole a vse je ok

lentilkal
21. lis 2011

Jeste jsem se chtela zeptat nevite kolik jsou ochotni v reprofitu napsat vychazky

jana321969
21. lis 2011

@alex001 AHOJ NE TESTOVAT MAM 28.11 V PONDELI - V PONDELI TAKY CHCI JET NA KREV AT PRIPADNE VYSADIM UTROGESTAN NEBO DOSTANU RECEPT NA DALŠÍ, JINAK SE CITIM DOBRE TAK NEVIM JESLTI JE TO DOBŘE NEBO NE. 😒

jana321969
21. lis 2011

@lentilkal TO JE DOBŘE !!!

katem
21. lis 2011

zdravim vsechny holky pri pondeli.. doufam, ze jste vsechny mely krasny vikend!! Ja jsem zase v jednom kole.. ale sedim 😉.. takze jsem v klidu.. ozvu se a odepisi hend jak budu mit minutku 😉

katem
21. lis 2011

Vlastne me v rychlosti napadlo, jeste nez se sem vratim.. jak jste delaly holy vsechny vysetreni v tom 11 a 12tt....
delali jste take test ty plodove vody??? nebo ne?? - Dr. rikal, ze se lide boji!

meggar
21. lis 2011

@lentilkal Já mám od začátku neschopenku z RF a napsali mě od 14-18. Máš normálně nárok na 4 hodky, ale myslím, že si můžeš vybrat, jestli 2 dopoledne a 2 odpoledne.
@katem Já jsem byla na screeningu ve 12tt. Pojišťovna ho neproplácí, stojí cca 1500kč, ale za ten klid to myslím stojí. Normálně se dělají až v 16tt triple testy, ale ty vychází, zvlášť u dvojčat, falešně pozitivní. Navíc pokud ti screening vyjde dobře, tak ty triple testy můžeš odmítnout.

katem
21. lis 2011

@meggar dekuji moc.. take jsem premyslela, ze udelam ten test za1500Kc, to mi Dr rekl a potom jsem nevedela o te plodove vode.. je tam riziko asi 1% ale hodne zen se boji.. i moje kamaradka - velka doktorka tak se bala!! 😉 a neudelal si to... Dekuji mockrat @meggar...
Jak uz ty pokracujes?? vse ok???

jana321969
21. lis 2011

ahojte uz mě napsaly email ani jedno zamražené nezustalo ☹ ☹ ted bud a nebo podle testu ☹

meggar
21. lis 2011

@katem Tak plodovou vodu doporučují až podle špatných výsledků na screeningu, nebo triple testech. Že by se dělala jen tak, to jsem ještě neslyšela. Myslím, že ji doporučují preventivně až po čtyřicítce. Ale když je dobrej ten screenig z 12tt, nebo triple testy, tak bych nešla. Přece jen je to invazivní zákrok.

katem
21. lis 2011

@meggar diky moc, tak jsi me uklidnila 😉.. jsem rada! DIKY.. no a 40let mi jeste neni 😉