• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

30. listopadu 2016 
Jinak jak já válčím. Dnes jsem se konečně dostala k tomu, abych se objednala k mudrům. Cukr už jdu pozdě, paní ze mě měla dost. Velký ultrazvuk až 20.12. tak snad do té doby neporodím :grinning: Jsem v tomhle opravdu hrozná. Jinak břicho tak nějak tlačí čím dál častěji, tak nevím, na kolik můžu zvýšit magnézko. Nevíte někdo jaká je max.dávka? Zatím piju jen šumivé, ale najdu množství a zvýším. A jinak jsem si dnes po dlouhé době dala horkou vanu, to byla balada. Opravdu nádhera. :wink:
23. lis 2011 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulajda juuu, to je paráda, ta těhu vlna se super rozjela, já chci taky naskočit!!!!!!!!!!!!!!
@olousek35 ty sebe teda flákáš!! Na pesany by sis udělal čas, co, ale na sebe... :slight_smile: nepodceň se a začni se hýčkat, do unora na to máš čas, pak přijde na řadu synátor :slight_smile:
@safarikovap tak co úroda??
23. lis 2011 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulajda hele, bylas doma po transferu? nebo normál funguješ v práci?
23. lis 2011 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
kdepak máme @drndapetka? Jak pokračuješ?
23. lis 2011 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@safarikovap no to jsem rada Peto, ze ti to tak hezky jde, jsi proste PRO a veris si!! to je super :wink:
chodim k Dr. Doubkovi. Byla jsem tedy zatim jednou a na dalsi navstevu jdu 2.12 :wink:
Musis dat vedet, jak jsi ty dopadla na UTZ... cestovatelko!!
23. lis 2011 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana321969 myslim, ze pohlavi se zjistuje az kolem 16tt.. takze dost casu :wink: a jeste jsem nad tim nepremyslela, jestli si to dam rici nebo ne... musim to probrat s manzelem.. no a jestli ANO, tak Vam to samo reknu!! :wink:
23. lis 2011 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@katem Pohlaví ti už můžou říct předběžně na tom screeningu ve 12tt, pokud budou mimča dobře natočený.
@olousek35 Magnézko, co beru já se může max. 8 tbl denně. Beru Magnezii lactici 0,5tbl. Dá se to koupit bez předpisu. Já beru od toho 18tt 6 tbl denně. Teď me už pá týdnů břicho tvrdne občas večer i tak, ale nenavyšuju si to. Zatím je to max. tak 5x za den, tak to je dobrý.
@bambulajda To je super, gratuluju. To budou další dvojčata, jak vyšitý. Týýýjoooo, nás bude.
23. lis 2011 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@meggar no, mě by spíš zajímalo množství účinné látky v jedné tabletě, kdybys kukla, prosím :wink:
23. lis 2011 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@olousek35 no na tu teplou vodu pozoor, jinak já nakonec brala magnesium v tabletách a celkem vysoké množství, dost mi bříško tvrdlo, pak se mi z toho začal krátit čípek
23. lis 2011 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky kdyby jste náhodou některá potřebovala Menopur + rozpouštědlo, mám 8 ampulí. A úplně nový Gonal 300 IU - normálně stojí 3500 nebo tak nějak, prodám za 1500 Kč.
23. lis 2011 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@katem supr :slight_smile: dík, nevím kamošce to poznaly v tom 13 tt na tom spec. vyšetření
23. lis 2011 ve 12:38  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@agnes88 ja jsem po transferu byla 3 dny doma + 1 svatek st. takze 4 dny, a po odberu jsem sla nadruhy den do prace,
@ @bambulajda - supr vánoční dárek, taky bych za takový byla ráda :slight_smile:
23. lis 2011 ve 12:42  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@olousek35 Napíšu ti přesně, co tam mám napsaný, páč tomu nerozumím ani já, jako zdravotnice:slight_smile:
Léčivá látka: Magnesii lactas dihydricus 0,500g v 1 tbl. 1 tableta obsahuje 51mg ionizovatelného hořčíku. Tak jestli z toho budeš moudřejší :grinning:
23. lis 2011 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana321969 a ted už zas makáš, nebo seš doma? A taky takovej dárek budeš mít :slight_smile:
23. lis 2011 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Gonal za 1500 je urcite dobra cena :slight_smile: a po transferu se nemusi zustavat vubec doma, nekdo to zvlada v pohode a jde rovnou do prace :slight_smile:
23. lis 2011 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@agnes88 ja taky byla vystrasena co a jak a ze všeho co se týče doktorů jsem posraná i když jsem se bála ale holky mě tady to vysvětily jak vše probíhá takže po odberu jsem nadruhy den šla do práce, a po ET jsem sla čtvry den uz do prace to ti vlastně nic není asi stačí vklidu pár dní, jak sestřa tak nějaká naše kolegyně tady mě napsala a říkala, že 2 // si stejně nevyležím :slight_smile:.
23. lis 2011 ve 12:51  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky může bolet dule podbříšek i když se bere utrogestan ( je to z teho ze by měla dojít MS, nebo je to léky ?? nevíte)
23. lis 2011 ve 12:53  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@meggar a můžeš brát max.6 si psala, že? To je kolem 300 mg hořčíku. To jsem našla i na netu. Já mám v rozpustný 200 mg, takže ještě půlku. Tak tím se tak nějak dobrovolně denně už nějako dobu cpu :grinning: Moc díky.
23. lis 2011 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@olousek35 ...tak já to ještě zkusím vyfotit :wink: ...jojo taky spoléhám na 6.den :grinning:
23. lis 2011 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@agnes88 no jo těhu vlna, doufám, že z ní tentokrát zas nespadnu. ...po transferu jsem byla 3 dny doma a teď jsem v práci.
@meggar no na dvojčátka to podle čárek moc nevypadá, ale brala bych je :grinning:
@jana321969 ...já si myslím, že ten vánoční dárek už máš taky zabalenej :wink:
23. lis 2011 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulajda A to říkáš až teď??????????????????????????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :rolling_eyes: Obrovská gratulace, ženo :wink: :wink: :wink:

Jinak - u mě žádná pecka- 7DC mám 5 folíků :rolling_eyes: Ale...začínám myslet pozitivně, takže radši 5 než drátem do oka :grinning: V pondělí punkce, v SO (jestli něco bude) transfer.
23. lis 2011 ve 14:29  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@safarikovap SUPR DRAHÁ :slight_smile:
23. lis 2011 ve 14:35  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@safarikovap A MÁŠ JEŠTĚ 1 UTZ KDY??? TAKY JSEM MELA ODBER 12 DEN CYKLU.
23. lis 2011 ve 14:40  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulajda ahoj jsi pak řeknem jo ???
23. lis 2011 ve 14:40  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulajda super zpravicka gratuluju k // :slight_smile:.
23. lis 2011 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@safarikovap nebuď nervózní 5 je hezke cislo a muže jich byt i klidne více přeju hodne stesticka!!!! :slight_smile:
23. lis 2011 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana321969 porad odolávas a budes testovat az v sobotu? :slight_smile:
23. lis 2011 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@safarikovap 5 vajuch a z toho 5 krásných embryjek by bylo taky dobrý ne? akže na pondělí budeme všechny držet palce!
@bambulajda jojo, těhu vlna se šíří a ty naskakuješ brzo, myslím teda testováním :slight_smile: Určitě ta čárečka bude sílit, neboj !
@olousek35 já beru mágnezko v tabletách, ale ne kvůli tvrdnutí břicha, ale křečím a stejně to nepomáhá. A po 30 tt by se už mělo vynechávat. Má to pak vliv na porodní cesty. A s tou horkou vanou bacha, to se nemá taky!
23. lis 2011 v 15:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@alex001 zatím odolávám ale dneska jsem nějak naměko ale odpol, nevím jestli je dobré testovat.Takze dneska asi ne.
23. lis 2011 v 15:09  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
já jen doufám, že to zas nezakřiknu, modlím se aby to vyšlo :pensive:

@safarikovap ...ale to je přece dobry, miminko je stejně jen z jednoho :wink: ...
@alex001
@carlik děkuju
23. lis 2011 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek