Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

carlik
4. led 2012

@safarikovap teď jsem teda fakt překvapená, tady to budou skoro samý dvojčata 😀
Jo, jo, do 25.tt a pak jsem měla zjištěnou cukrovku, takže žádná cola, piškoty atd. 😒 No a vlastně ještě se ti k tomu přidá pálení žáhy, brouku 😀 a nemluvě o nespavosti, zadýchávání, bolení zad a všeho kolem atd. atd. 😀

11112
4. led 2012

@carlik jsnažila jsem se vždycky tu sednout,ale nešlo to ,když se mě trochu ulevilo tak jsem aspon trochu kmitala v domácnosti.Myslela jsem ,ale na Tebe,říkala jsem si,že máš ted někdy termín tak at to neprošvihnu.Jinak já se taky loučila s Machačema málem ukápla slza.Příští týden jdu na scrining tak doufám,že dopadne dobře.JInak mám termín porodu 16.7.to si ještě počkám 🙂 Taky musím pochválit fotečky vypadáš moc dobře 🙂 Myslíš že když je to první scrining jestli už je možný poznat pohlaví?

safarikovap
4. led 2012

@carlik Tady je někdo pár dní před porodem vtipnej, že? 😀 😀 😀 Poooočkej, za pár dní 😉 😀
P.S. Ale díky za přípravu - tajně jsem doufala, že to v tom 3. měsíci a po vysazení Utroše pomine 😔
A jaký máš poslední váhový odhad - aby ses v pátek nevyvrátila🙂

11112
4. led 2012

@safarikovap Ahojky taky vesele blinkám aspon v tom nejsem sama 🙂

safarikovap
4. led 2012

@11112 To je nářez, co 😔 Taky jsem holkám psala, že jsem z toho tak vyfluslá, že člověk pak nemá na nic náladu, nic se mu nechce - natož sedět u complu 😖 Ale Ty jseš o hodně dál - já jdu teprve v pátek na UTZ na potvrzení srdíčka 😒

lenka27
4. led 2012

@agnes88 no jinak to ani nemohlo dopadnout s tím tvým vysokým HCG, nádhera až se mi z toho chce brečet 😀

carlik
4. led 2012

@safarikovap vtipná jsem pořád, ale pak asi nebude čas na vtipkování 😒 No a poslední měření bylo asi před 2 měsícema a Štěpán naměřil 1890 g, takže si myslím, že teď snad ty 3 kilča máme 😉 ikdyž to je záhadou, když já přibrala jen 5 kg 😀 A Utroš asi nemá vliv na blinkání, já byla po něm unavená a chtělo se mi spát, co bych za to teď dala, kdybych spala aspoň 3 hodiny vkuse ....
@11112 na testy jdeš k Polákovi jo? Mě potvrdil až při tom druhým screaningu stopro holčičku, ale záleží jak je mimi natočený atd. A díky za pochvalu 😀

lenka27
4. led 2012

@11112 jé já měla úplně stejný termín porodu to je super. Tak ať pominou ty nevolnosti co nejdřív

11112
4. led 2012

@safarikovap Držím teda palečky 🙂

safarikovap
4. led 2012

@11112 Budeš mít malýho Ráčka - Ti jsou nejlepší...To musím vědět, sama jsem Rak😀

@carlik Jojo, za pár dní Tě to špásování přejde 😀 Bříško máš pěkňoučký, tak to určitě nebude žádnej puclík 🙂 Jojo, s tím Utrošem jsem to myslela právě kvůli tomu spaní...jsem mrtvá před Sportovníma novinama 😠

11112
4. led 2012

@carlik Ano na testy jdu k Polákovi 🙂

11112
4. led 2012

@lenka27 a termín vyšel jak měl?

11112
4. led 2012

@safarikovap Já vím,že ráčci jsou super manžel je taky rak je 20.7 a já jsem 23.7 ale už lvice.Mimochodem taky spím před osmou 🙂

carlik
4. led 2012

@11112 já se přidávám k Rakům 🙂 jo a užívejte si spinkání před zprávama, za pár měsíců cha, cha 😀

safarikovap
4. led 2012

@11112 Ty jseš Lev? Tak to nic, to už s Tebou nemluvím. No, dobře - beru Tě na milost - ale jenom kvůli tomu blinkání a dřívějšího upadání do kómatu 😀
@lenka27 Ahoj Leni - jak se máte s Adámkem? 🙂

carlik
4. led 2012

@safarikovap dneska mě viděla kámoška po měsíci a čučela jak puk na to moje bříško a nechápala jen 5 kg hore...no aspoň nebudu tlustá po porodu, ve svým věku, kdo by to shazoval 😒

safarikovap
4. led 2012

@carlik Já se z Tebe dneska picnu 😀 Ty po nás jdeš, teda 😢 😢 😀 A kolikátého jseš? Já 8.7. a moje nej nej nej kamarádka teď dostala TP na tento den 🙂

safarikovap
4. led 2012

@carlik A to jde? Přibrat jen 5kg? Je to nespravedlivý...já budu jak sud 😝

carlik
4. led 2012

@safarikovap já jsem 9. 7. jsem o den mladší 😀 ty roky navíc už nepočítám 😀 No a asi fakt to jde přibrat jen 5 kg....já se pořád divím, že když se válím od května doma, že jsem nepřibrala víc, ale jak jsem psala - do 25.tt nevolnosti a pak těhu cukrovka s dietou 😒

carlik
4. led 2012

No nic, jdu na gauč, páč to sezení s břichem a kopancama do močáku mi dává zabrat, tak pěkný večer

safarikovap
4. led 2012

@carlik Tak takhle dlouho si tady už dlouho neperlila, drahá 😀 😀 😉 Já Ti dám o den mladší 😀 To budeš ta neeeejlepší maminka, páč co si budeme vykládat - Raci jsou prostě pro rodinu 😉 Ale umíš si teď představit, že ty týdny čekání, netrpělivosti, doufání...končí a mimčo budeše mít u sebe? Přece...bezmála 41tt - to je taaaaaaková doba...

safarikovap
4. led 2012

@carlik Jenom blbec jako já se týrá u Prostřeno, když půl dne prozvrací...taky jdu dělat něco užitečnějšího 🙂

carlik
4. led 2012

@safarikovap Prostřeno je opakování, tak běž dělat véču mamino 🙂 Jo, jo, raci jsou pro rodinu jak dělaný, akorát já si musela počkat 20 let 😒 tak snad se mi to čekání vyplatilo 😀

meggar
4. led 2012

@agnes88 Jéééé, další dvojčátka, to je super, že po mě někdo pořád přebírá štafetu. Teď ještě počkat, až bude mít potvrzený dvojčátka i @safarikovap a budem zatím kompletní 😀 😀 😀
@safarikovap Jinak tě potěším, mě bylo špatně jen zhruba do konce 3.měs a pak už to bylo v pohodě. Zato teď mě buď pálí žáha, nebo je mě blbě od žaludku, ale do toho mám hlad, tak si to užívám 😝 Jo a přibrat pár kilo asi jde, ale mě to teď každej týden letí nahoru, jak prcci rostou, tak jsem zvědavá, kolik už budu zítra v poradně mít. Zatím je to 18kg!!! A břicho praská úplně před očima. Toť výhody těhotenství 😀 😀 😀

agnes88
4. led 2012

@carlik jojo, jsou tam dvě 🙂 a těch 5 kilo ti závidím, to já naberu do konce ledna...
protože mi vůbec, ale vůbec není špatně. Je mi těžko když se najím, ale žádný blicí ani dávící stavy, prostě zatím nic. Teď sem sťápala misu čínskýho zelí, takže pupík už se nadouvá. Kdyby tak zítra ty nevolnosti přišli...abych jako tolik nepadala 🙂
@safarikovap a sranda to bude, už se teď řehtám 🙂 když si vzpomenu na ten neradostnej výraz Vitulky když mě oznamovala že tam jsou dvě...ale zase mě uklidnila že když vydržím do 32 týdne, tak pak porod a vypiplání už je paráda 🙂 ještě že maj takovej smysl pro humor

lenka27
4. led 2012

@11112 rodila jsem 12.7. takže o 4 dny dřív na termín mé neteře, terá se nartodila 10.7.2011, a kdyby mi nepraskla voda tak jse, rodila 15.7. plánovaným císařem, protože 16.7. byla sobota 😀

lenka27
4. led 2012

@safarikovap máme se dobře, hrozně to utíká už mu bude půl roku 😉 je to smíšek a už se pokouší sedat a válí sudy, teď jsme překonali vánoční nachlazení tak máme trochu rozhozený noční spaní, ale to se snad spraví 😒 a co Ty těhulko asi odpočítáváš do UTZ, no jsem připravená na dobré zprávy 😀

jana321969
5. led 2012

@1miska aha tak to nic ja na první pokus měla dané 2 bojovníky už.

carlik
5. led 2012

@agnes88 oni doktoři vydí hned nějaký další komplikace s těma dvojčatama, ale je spousta mamin, co je donosí do 38 tt, tak budeš jedna z nich 😉 a ty nevolnosti se můžou dostavit pozděj, tak se napapej do zásoby a pak to může ven 😀
@meggar teda já si nedovedu představit, jak tak před očima praská břicho ☹ ale asi jo, když říkáš. Mě momentálně všude kope, ona tam snad válí sudy 😉

meggar
5. led 2012

@agnes88 Kuřecová se tehdy taky netvářila kdovíjak, když říkala, že se nám uchytily obě mimča a vidíš, kde jsme teď. Prostě jsem počítala s tím, že je donosím minimálně do 36tt a žádný problémy jsem si nepředstavovala a hotovo. 😉 Doktoři hned za tím vidí nedonošence a jiný komplikace, tak jim to musíme odpustit 😀
@carlik Buď ráda, že si to nedokážeš představit, protože je to fakt hnus a navíc to dost svědí. Ale co, hlavně že prcci jsou v pořádku! Jinak mě jedno kope směrem ven a to druhý je asi otočený zádama k břichu, páč to má zas na starosti můj močák, střeva žaludek atd. Umí se na mě krásně domluvit už v břichu 😀