Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenajsek
15. kvě 2009

Eva16 ahojky! Zrovna tady píšu o nativu s minimálkou, můžeš mrknout do mého albíčka, kde to mám rozepsáno, co jsem při tom nativu absolvovala... 😉
Vybrala sis dobrý CAR, jsou tam machři, tak moc moc držím palečky, aby to klaplo!!! Spousta holek, co už má všechny 3 hrazené cykly IVF za sebou, co přešly pak do Reprofitu a zkoušely třeba právě ten nativ, tak měly úspěch... tak snad budeš i Ty mezi nimi.
Hodně štěstí!

izzii
15. kvě 2009

Dík za vysvětlenou Lenajsku 🙂 Teda skutečně jste měli hodně vydařené IVF, kdyby to tak vycházelo každé, jéé. Skutečně mám pocit, že v Reprofitu jsou na to snad šikovnější než všude jinde 😉 Kdyby se nepovedl náš první cyklus, tak bych možná do nativu šla, cenově to není úplně strašné, docela jsem překvapená. Ale to už předbíhám. Jo a myslím, že jsi se ptala, jestli je to první IVF, tak ano je 😉 Takže vůbec nevím, jak na vše budu reagovat. Ale po každé návštěvě Dr. Štelcla jsem klidnější a klidnější 😎

Vítám Evu, a přeju hodně štěstí, uvidíš, že i ty budeš za krátkou dobu koukat na // 🙂 K jakému Dr. chodíš? A jsi přímo z Brna?

izzii
15. kvě 2009

Lenajsku, ty jsi taky takovej spáč jako já? Tak to máme tedy stejnou zálibu 😎 Ani nevíš,jak se těším, že je zítra sobota a budu si chrupkat hezky do 10:00 🙂

anty
15. kvě 2009

Ahoj Holky, všechny Vás zdravím a chci se zeptat co je to nativ, slyším to poprvé za těch osm let co chodím po doktorech. Jo a taky řeším pořád tu neschopenku, děsím se toho, co řeknu v práci, střídáme se totiž dvě, fakt nevím, jak to udělat, manžel chce, abych byla doma jenže já zase nechci, aby chudák moje kolegyně dělala za mně celou dobu. ach joo...

Izzy, podle všeho bych měla začít já s pícháním, tak ti určo dám vědět, jak pokračuju.

A ještě jeden dotaz na Vás myslíte si, že by nevadilo, píchat si ty injekce ráno, když vstanu. Sestřička mi říkala, že je mám aplikovat dopoledne, ale to je zase můj v práci a sama to asi nedám, navíc jsou to klasické injekce není to ten gonal nebo puregon v peru, jako u předchozích co jsem měla. Zatím Pa

izzii
16. kvě 2009

Ahojky, Anty s tou neschopenkou, chápu, že nechceš práci nechat na svojí kolegyni (mimochodem já za sebe taky v práci potřebuji plnohodnotný zástup, a taky mám jen jednu kolegyni, se kterou se zastupujeme), ale v tomto případě bychom asi měli myslet hlavně na sebe a na embrýska. Taky přemýšlím, co v práci řeknu, ale něco vymyslím, rozhodla jsem se, že doma fakt zůstanu. Jak píše Lenajsek, činnost si doma vždycky nějakou najdeš a není nad to, když se necítíš třeba dobře, jít si kdykliv lehnout. Tak to ještě Anty zvaž, ju?
Jinak já budu Menopur taky píchat ráno, asi v půl sedmé, před odchodem do práce (jestli teda už nebudu na PN, aha to vlastně ani nevím). Mě to taky bude píchat manža, sama bych to taky nedala. Já myslím, že to nevadí.Ale můžu zavolat do Repr. a ujistit se, za to nic nedám...

Holky, ale víte na co jsem došla. Koupila jsem manžovi k výročí na 13.6. lístky na muzikál do Prahy (už asi před 4 měsícema). A teď jsem si uvědomila, že pokud vše půjde dobře, tak budu nějak těsně po ET... Takže si říkám, jestli by nebylo riskantní absolvovat tu dlouhou cestu z Brna do Prahy??? Co myslíte? Na ten mizikál (Krysař) se moc těším, ale na druhou starnu fakt nevím, co vše si můžu po ET dovolit....

izzii
16. kvě 2009

Anty o nativu se tady včera rozepsal Lenajsek, tak na to mrkni 🙂 Taky jsem se jí na to ptala.

eva16
16. kvě 2009

Ahoj holky, takže já se domluvala s Dr. Machačem, ale v olomoucké pobočce, jenže on teď tam 3 týdny není, takže se musím na folikulometrii domluvit v Brně ..... nevím, zda si budu moct říct, ke kterému doktorovi bych chtěla.....kdyby ano, koho doporučíte? Jsem ze severu Moravy, Brno mám 160 km daleko, ale snad to nějak zvládneme.Kolikrát jste šly před ET na kontrolu?
Jinak moc děkuji za přivítání a všem přeji jen // a krásná , zdravá miminka 🙂

izzii
16. kvě 2009

Ahoj Evi, já myslím, že je úplně jedno k jakému dr, se objednáš, tam jsou podle holek skvělí úplně všichni 🙂 Kolikrát se jde před ET na kontrolu, to nevím, ale holky ti to tady jistě řeknou 😉

lenajsek
16. kvě 2009

Anty, o nativu jsem tady psala na předchozí stránce, a myslím že mají o nativu info i na webovkách Reprofitu, www.reprofit.cz.
K těm injekcím - Ty si je máš píchat do svalu, nebo do bříška? Já třeba co měla ten Fostimon, tak ten nebyl v peru, ale byla k tomu malinkatá injekce, kterou jsem si píchala do špeku do bříška. Všechny injekce jsem si píchala sama, i Pregnyl, pokud to bylo do bříška. Kdyby to muselo být do svalu, tak to je jasný, že do zadku bych si to sama nepíchla, že...
A ohledně neschopenky - mám spoustu kamarádek, co po ET chodily do práce, jen měly třeba den po transferu volno, a jsou těhulky... ono je fakt, že když se to má podařit, tak se to prostě podaří, pokud teda nepsacuješ nějak fyzicky náročně. To je na zvážení každýho, ale já chtěla mít prostě klídeček doma, bo jsem věděla, že doma mi bude líp jak v práci se šéfkou za prdelí a 10ti kolegyněma - slepicema. Navíc každej den vstávat jinak a na jinou dobu chodit do práce, rozčilovat se se zákazníkama, zvolila jsem radši válendo doma. 🙂 A příště bych jednala stejně.

Evo, já byla v Reprofitu pokaždé jen u dr. Vitouškové, ale co jsem slyšela, tak všichni dr. jsou tam skvělí, takže je fakt jedno, ke komu se objednáš, všichni jsou milí, příjemní a perfektní. Vážně. 😉 Už nevím, kolikrát jsem před ET šla na kontrolu, ale mám to napsaný dopodrobna v albíčku. 😉

Izzi, do Prahy byste jeli autem? Já bych klidně šla, proč ne, já po ET šla taky do divadla, hned 3. den... myslím že pokud se budeš šetřit, nebudeš nic zvedat, a hlavně budeš psychicky v pohodě, tak se nic nestane... 😉 Pokud si z toho výletu na uzikál neuděláte i pochod po památkách Prahy, abys byla celej den na nohách... Všeho s mírou. 😉 A kdyby sis nebyla jistá, radši se zeptej ještě dr., co on na to. 😉

Jinak všechny zdravím a pěkný víkend přeji!

izzii
16. kvě 2009

Taky si myslím Lenajsku, že alespoň pár dní po ET, je dobré být v klídečku 🙂

Tak uvidím, co s tím divadlem (jojo jeli bychom tam autem), záleží, jak se budu cítít, že jo. Jestli se budu cítit dobře a dr. nebude proti, tak bychom jeli. Sice jsem to právě chtěla spojit s výletem po Praze, ale od toho určitě upustím ☹ Ale co, mimi je důležitějsší 🙂

lenajsek
16. kvě 2009

Izzi, výlet bych teda neriskovala, páč může být vedro, a těch lidí tam... no, moc bych to nepřeháněla. Přesně, uvidíš, jak Ti bude. Na muzikál bych klidně šla, ale s tím výletem po Praze, nevím nevím... aby sis pak něco nevyčítala.

izzii
16. kvě 2009

Máš pravdu Lenajsku, to já výlet ráda oželím 😉 Tak já jdu nachystat obídek, už máme hlad 🙂

izzii
16. kvě 2009

Lenajsku, ještě jsem se chtěla zeptat, jak jsi na tom byla s přibíráním váhy během stimulace? Myslím předtím i teď při nativu...

lenajsek
16. kvě 2009

Izzi, já přibírám teda vždycky, no... ale hlavně po Prednisonu a Utrogestanu. Po injekcích ani tak ne, to jsem byla spíš nafouklá. Já přiberu vždycky tak 2 kg. Ale je to hodně individuální, někdo nepřibírá vůbec. Není to nic tragickýho. 😉
Tak, jdu konečně jíst, mám hotový úklid chodby a jdem se s mimčem nadlábnout.

izzii
16. kvě 2009

Jéé 2 kg, to nic není 🙂 , tak třeba to tak budu mít i já, to by bylo fajn.

Tak si pochutnejte Lenajsku 🙂

eva16
17. kvě 2009

ahoj holky, tak jsem dnes 1.DC, takže začínám od úterý clostíkem a 8.DC mám jet na folikulometrii, vyjde to na neděli, poraďte, jsou v Reprofitu i v neděli?

izzii
17. kvě 2009

Ahoj Evi, super, tak ať folíky pěkně rostou 🙂 !! Jinak myslím, že tam jsou i v neděli ale holky tady ti to řeknou přesně.
Krásnou slunečnou neděli přeji, já jdu na zahrádku, přesazovat si kytky do truhlíků a dávat za okno, hurááá 🙂

lenajsek
17. kvě 2009

Evi, tak to budu moooc držet palečky!!! Takže jdeš na nativ, jo?
Jo, jsou tam i v neděli... 😉
Přeji pěkný zbytek neděle všem! 😉

anty
17. kvě 2009

Ahoj holky jdu vás pozdravit k PC jsem se dostala až teď byla jsem přes víkend v práci. Lenajsku píšeš, že tvé známé byli těhotné i když pracovaly po Et, jenže doma je doma, takhle budu mít klid a kdyby to náhodou nevyšlo a já chodila do práce asi bych si to pak hodně vyčítala.

Izzy, máš pravdu, že se nemám na nikoho ohlížet, ty děti budou chybět v životě přece mně a ne moji kolegyni, takže rozhodnuto budu doma.
Holky já se tak strašně moc těším na tu první injekci i když je to bláznivé, co myslíte?

izzii
18. kvě 2009

Ahojík...Anty, vůbec není bláznivé, že se těšís na první injekci, já se taky nemůžu dočkat 😉 !!Dnes mě začaly pobolívat prsa, což u me znamená přicházející MS, tak ať už mrcha přijde a můžeme začít!! A je dobře, že jsi se rozhodla, že budeš doma, taky to tak udělám.

Hezký den holky 🙂

anty
18. kvě 2009

Ahoj Izzy, mně už taky asi týden pobolívají prsa, ale teplota je pořád nahoře. No ještě má mrška chvilku čas, ale ať neotálí 🙂 . Dneska mám vlno, chci si udělat hezký den a zajít se nechat ostříhat, protože už to fakt potřebuji.. Tak papapa

lenajsek
18. kvě 2009

Anty, máš pravdu, ale každej to vidí jinak... to je fakt na každým, jak se cítí. A já se na injekci taky těšila... to je normální, člověk se těší, že se konečně něco začne dít. Horší by bylo, kdybys z toho měla strach... ten hrozně paralyzuje a není vůbec dobrej. To chce hlavu vzhůru a úsměv na tváři! 🙂 😉

lenajsek
18. kvě 2009

Třeba holky MS dostanete stejně a budete stejně i stimulovat... 🙂

anty
18. kvě 2009

Ahoj Lenajsku, třeba jí fakt dostaneme stejně to by byla sranda, aleš mně už fakt dneska bolí i břicho, tak uvidíme. A co ty jak se cítíš, pořád řešíme samy sebe a tebe jsme se ani nezeptaly, jak se vede?

lenajsek
18. kvě 2009

Já se cítím už OK, bývalo mi dost šoufl, ale naštěstí jsem nezvracela, jen teď má nějak větší hlad, asi jak mimi roste... 🙂 Štve mě jedině senná rýma asi, co mám, ale v polovině června už to bude OK. Jinak jsu doma, užívám si vytoužené těhotenství a mám se dalo by se říct suprově. 🙂

izzii
19. kvě 2009

Ahoj holky, Anty tak ty na mě nepočkáš ☹ ? Mě ty prsa většonou bolí dost dopředu, takže MS čekám okolo 26.5. Tak jsem zvědavá, jak nám to vyjde !! Ty čekáš zhruba kdy, podle kalendáře? Máš cyklus pravidelný?

Lenajsku, jsem ráda, že už se cítíš dobře. Je dobře, že máš hlad a chuť na jídlo, však mimísek potřebuju dostávat plno energie, aby pěkně rostl a vyvíjel se 🙂 Sennou rýmu musíš nějak zvládnout, vím jak je otravná anvíc, když si nemůžeš vzít žádné léky, tak to musí být opruz. Ale neboj, za chvíli budeš mít pokoj 😉 Tak užívej dál krásné těhu!!!

anty
19. kvě 2009

Ahoj Izzy, já ji čekám okolo 21.5., tak jsem zvědavá, většinou je mám pravidelné, tak uvidíme.

izzii
19. kvě 2009

Ahoj, je tu někdo??? Právě jsem se navečeřela a chystám se na Ordinačku 😀

anty
19. kvě 2009

ahoj asi jsem tě nezastihla, tak furt nic prsa bolí a břicho taky. Já už chci MS!!!!!!! Ordinačku jsem bohužel dneska nestihla byla jsem s manžílkem na výletě a teď jsme se vrátili.

izzii
20. kvě 2009

Ahoj Anty, tak to už jsem chrupkala, když jsi tady byla. Kde jste byli na výletě? Já jsem po Ordinačce padla a hned jsem spala. Jinak nic extra tam nebylo, já už mám pocit, že nevědí, co by vymysleli, někdy úplně nadávám, co tam všechno plácají. Ale stejně k tomu vždycky zasednu, síla zvyku 😀 😀
Jinak prsa taky bolí, čím dál víc, tak doufám, že víkend to jistí 😎