Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenka27
12. bře 2012

@katem gratulace k rostoucím mimískům, rstou jak z vody a tvoje týdny taky, hrozně to letí. Ani se nenadáme a bude červen co?

cilkaa
12. bře 2012

@nierika @sikulik
právě jsem četla takových příběhů více, já sama jsem také skeptická ☹ Prostě se to nevyvíjí, jak má ☹ Počítám s nejhorším, snad né mimoděložko ☹
Jinak se zas tak nenervuju, normálně makám od rána do večera, tak se snažím na to moc nemyslet v rámci možností...

olousek35
12. bře 2012

@cilkaa já si myslím, že to bude vše v pořádku. Podle mě je hodnota celkem pěkná. Držím pěstičky.

1miska
12. bře 2012

@cilkaa ahojky, jsem si sedla s kalkulackou a pocitala - pokud 12 den bylo 38, tak za 48 hodin by hodnota mela byt dvojnasobna - tj. 20 den to vychazi nejakych 608 jednotek, takze 750 mi prijde pekne cislo.... ale je fakt ze i v pripade GEU to ze zacatku hezky roste a pak se to teprve zacne zpomalovat, ale nadeje tu urcite je!!! meli jsme v nemocnici plno zen, ktere tam lezeli s podezdrenim na GEU protoze meli hodnoty jako ty a cekalo se a cekalo a najednou ejhle to tam v deloze vykouklo a bylo to zivotaschopne embryjko - drzim palecky a neprestavej verit, zatim to roste pekne 🙂

katem
12. bře 2012

@sikulik Dekuji.. brisko se mi zvetsuje, mam to jako kdybych sla jiz na bowling!!

katem
12. bře 2012

@lenka27 no leti to ted!! ani se nestacim divit.. hledame porad postylky a kocarek a tak jak clovek hleda, tak si ani neuvedomuje jak ten cas rychle leti!! 😉
no a jak se mas ty?

sikulik
12. bře 2012

@cilkaa na mimoděložní se mi to nezdá, HCG by možná bylo nižší a nezvyšovalo by se dvojnásobně za každých 48 hodin, je fajn, že na to nemyslíš tolik, teď nezbývá než čekat, ale věřím, že se to "rozjede" a bude to v pořádku 😉

bobulinka74
12. bře 2012

@cilkaa držím pěsti a věřím, že bude vše v pořádku.
Kdyby to -nedej Bože- nevyšlo a nebylo to ani GEU, je dobré vědět, že se v tak raném stadiu na kyretáž nemusí. Většina doktorů - ne všichni- o tom nechce ani slyšet a začnou strašit, ale jde to docela v pohodě a to mluvím z vlastních zkušeností. 😔 Je to šetrnější pro tělo i duši. Ale to píšu jen proto,žes psala o tom strachu z kyretáže. Věřím, že to potřebovat nebudeš a miminko bude růst a to tam, kde má 🙂

sikulik
12. bře 2012

@katem to ještě nic není, bude větší 😉

cilkaa
12. bře 2012

HOLKY, DĚKUJI MOC...
Držte palec na středu ...

drndapetka
12. bře 2012

@cilkaa ahojky, takový podobný překvápko jsem měla taky před 3 lety s přirozeného otěhu 🙂 Doktor mi vzal krev s tím, že mám hormonální problémy a ejhle-hCG bylo 14 😉 Bohužel jsem se ale nevyšplhala ani nad 300 a začalo to klesat, takže nakonec potrat....ale Tobě, když to pořád stoupe je jen a jen dobře 😉 nad 1000 jednotek už jde v děloze vidět gestační váček, takže být Tebou tak šupajdím zítra na UTZ, mimino by mělo už být vidět 😵 myslím si, že to bude dobré, že doktor zbytečně straší, některé těhu se holt ze začátku nezdají ale ten prcek to pak rychle dožene 😀 jsi pro mě velká motivačka na minimálku 😀 které se doufám dočkám, protože čekám už 14 dní na mrchu 😝 Jinak s mimoděložkem taky zkušenost mám a začaly by se Ti hodnoty hCG zpomalovat, rostly by míň progresivně, takže tohle je URČITĚ prosperující těhu 😉

montysek
12. bře 2012

@cilkaa Ahoj, občas sem nakouknu, protože pokud nám nevýjde KET v jiném centru, tak se určitě chystám do Reprofitu, který na mě zatím působí jako ten nej. 🙂 A tak jsem si přečetla Tvůj příspěvek a chci Ti napsat, že my už jednu dceru máme - přirozeně a zjištění bylo velice dlouhé. 20 den po vynechané MS mi test vyšel opět negativně, tak jsem navštívila gyndaře, ten na ultrazvuku nic neviděl, dostala jsem vyvolávačku a vzali mi krev s tím, že těhu nejsem.Krev mi vyšla HCG 50 , doktor mi řekl, že to bude asi nějaký omyl v laborce ale ať za týden raději ještě příjdu na krev - pokud MS nepříjde. Ta nepřišla, tak jsem šla na krev o další týden dýl a HCG bylo 740 nebo 760 ale tak nějak, takže taky pomalý rozjezd HCG a těhu bylo v pořádku a narodila se nám dcera s váhou 4,10kg! 😀 Držím palečky - určitě to dobře dopadne. 😉

sblanch
12. bře 2012

@cilkaa ve středu to dopadne dobře, neboj, budeme všichni držet moc pěsti 🙂
Jinak já byla dnes na ultrazvuku u dr. Koudelky, jsem 8 DC. Manžel mi píchá menopur, 2 ampulky denně. Domluvili jsme se, že naším cílem není kvantita, ale kvalita, takže cca 5 vajíček. Dnes jich bylo na UZV cca 14... Takže to opět vypadá, že reaguju nadměrně. Tak nevím... Máme z toho trochu rozporuplné pocity. Uvidíme po sobotní OPU, jak se to bude vyvýjet.

kcvrcekz
13. bře 2012

@cilkaa No teda tak já držím pěsti ať to výjde.... 🙂

katem
13. bře 2012

@sikulik no toho se prave bojim.. jak daleko to bricho muze vyrust!! to se budu snad kutalet 😀

kcvrcekz
13. bře 2012

@sblanch No teda tak to na tebe budu myslet ať se embryjka vyvýjí líp...A to co si pícháš je v tom peru? Mě Dr. Kuřecová řekla, že prý mi dá jen nějaké injekce co se ředí či co, páč si nemyslí, že bych reagovala nějak moc přehnaně..Tak jsem zvědavá..

A holky jak to probíhá, když si jdete pro tu léčbu?

cilkaa
13. bře 2012

Holky, děkuji za všechny příspěvky.
Od včera už bolí břicho jako prase a dnes už špiním. Tak čekám, že se to rozjede a odejde to samo... Doufám tedy..

drndapetka
13. bře 2012

@cilkaa nene, nevzdávej to. Špinění je v těhu normální. bereš Utroš nebo něco? Hodně holek špiní v těhu a je to pak o.k. Pořád tam ta naděje je 😉
Jinak u mě se minimálka odkládá, bohužel ☹ dneska jsem byla na UZ a mám na levém vaječníku 4cm cystu ) po Clostilbegytu, neprasknul folík), takže musím počkat, jestli se vstřebá nebo jestli bude potřeba odsátí a tak se vše odsouvá a nebudu minimálně měsíc brát Clostík ani žádné jiné hormony 😒 Ach jo, už je to 2. odklad, snad se někdy dočkám.

cilkaa
13. bře 2012

@drndapetka to už by bylo dost štěstí najednou, ale uvidíme... ale cejtím tu krev už za rohem...

Jejda, tobě se to také protahuje, potvory!!! A od kdy tam zbyl ten neprasklej folík? Jako z toho minule zastaveného cyklu??? Já měla také jednou cystu a odešla sama s MS. Snad sama odejde a budeš moct stimulovat brzo. Minimálka byla fakt bezva, já teďka Puregon v lednici, také se už těším, snad už nebudou žádné komplikace 😠

sikulik
13. bře 2012

@cilkaa na středu budu držet všechny pěsti co mám 😉

sikulik
13. bře 2012

@katem no bude z tebe asi takovej malej hrošík 😀 , ale ohromně šťastnej, ne? 😀

drndapetka
13. bře 2012

@cilkaa no folík nepraskl při ovulce, tak se zvětšoval a zvětšoval, naplňoval tekutinou a vznikla z toho cysta. Taky doufám, že se odplaví spolu s mrchou. Jinak jsme se dneska domluvili, že bysme při minimálce ke Clostíku připíchávali ještě i puregon, já na něj dobře reaguji, je sice dražší, ale dobrý. Abysme měli třeba 5-10 vajíček....tak uvidíme, Puregon je taky dost drahej 😝
Tobě držím pěstíky, a´t to dopadne nejlíp , jak si přeješ 😉

jana321969
13. bře 2012

holky všechny Vás zdraví 🙂 a přeji hezký den

katem
13. bře 2012

@sikulik no to budu takovej hrosik!! 😉 a ohrome stastny!
Shanim kocarek a postylky a je to jako kdybych studovala dalsi vysokou skolu!! 😀
- takovych moznosti a veci a co a jak atd...

cilkaa
13. bře 2012

@drndapetka no tak snad se sama odplaví. A co vyvolávačku, nedali ti?
Puregon mám placenej, tak si zbytek schovám, jestli mi zbyde, může se ještě hodit na minimálku... Já dopíchla minule Fostimon, ale jen kvůli tomu, že jsem už zobala Estrofem na sliznici, tak aby nezastavil růst vajec, tak to ten Fostimon přebil.
Snad mi nedají měsíc pauzu, kdybych tedy dnes začala krvácet...
A ty budeš stimulovat s holkama v dubnu 🙂

@jana321969 Jani a jak ty pokračuješ? Byla jsi na krvi? Kolik byla hodnota? A kdy jdeš na UTZ? Ty jsi nám vůbec nenapsala... nechala sis zavést dvě? Kdy byl ET?

jana321969
13. bře 2012

@cilkaa ahoj ahoj takze pokračuji tak že ve čtvrtek jdu do Brna na utz rano, krev byla 13 den okolo 400 hcg, a 15 den 2056 takze uvidime v 5+0tt jsem byla u moji dr, zanest papiry z Brna byla zvedava tak me udelala utz 5+1 tt a videla tam 2 váčky jeden 1,25 druhy 0,82 tak si mysí že to budou dvojčata jo mela jsem zaváděnou časnou blast, a expand. blast jedničkové kvality tak jsem myslela že se chytne jen ta expand. 🙂. Tak uvidíme co a jak, ale proc je tam rozdil mezi těma dvouma váčka velikosti.

drndapetka
13. bře 2012

@cilkaa jojo dostala jsem Agolutin na vyvolání ms .... tak snad to bude dobrý

cilkaa
13. bře 2012

@jana321969 týýý ho, tak to je bomba!!! Ty jsi nám ani neřekla, že stimuluješ?? Ty jsi tajnůstkářka a takové dobré zprávičky tady potřebujeme. Já HCG 13 den po ET 38 😀 😀 😀 Já jsem teď 5+1 a včera na UTZ pusto prázdno..
Já měla také expandovanou blastu a kontaktní morulu, blasťák pravděpodobně bojuje, ale asi to dnes vzdává, cítím, že to brzy dostanu. Byl nějakej zpomalenej od začátku...
Tak držím palečky, aby se udrželi oba!!!

@drndapetka tak to bude snad už brzo a cysta se odplaví. A nedá se zajít na UTZ první den MS,a by ti řekli, jestli cysta nezmizela, že by jsi třeba hned začala s Clostilem?

bobulinka74
13. bře 2012

ahoj holky, tak já dnes vyfasovala euthyrox a clostík, za cca 14 dní začínám, koňské dávky 5tbl. denně 😲 ,tak doufám, že budu dobře reagovat a ne cystou. 😠

sikulik
13. bře 2012

@katem no ale nejsou to nádherný starosti? 😀 tak ať vyberete něco moc fajnovýho pro miminka 😉