Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

anty
8. črc 2009

Ahoj Brnando, tak reprofit ti doporučuji, je to tam fakt skvělé. Já jsme tam přešla z gyncentra v Ostravě, což byla hrůza. Sice nám první pokus v Brně nevyšel, ale jdeme dál, jsou tam všichni fakt zlatí. A cyklus nás teď stál 20 tis. s min. stimulací, ale hradila jsem si to sama, přes pojišťovnu by to bylo levnější. Tak pouvažuj, co by pro tebe bylo lepší. Měj se hezky

dorra
8. črc 2009

Ahoj holky!
Ahoj Lenajsku!
Moc vás všechny zdravím!! Tak já taky hlasuju jedině pro Reprofit. S penězi nevím, každá to máme jinak, co se problémů a léčby týče, ale s přístupem jsou nejlepší, ženská se tam dobře cítí a to je důležité. Já byla ještě v Unice, ale R. se nedá srovnat, jsou tam borci a borky!
Zítra, pokud nám dobře rozmrazí ty naše zmrzliny, pojedeme na výlet, a tak se nesmím moc těšit, abych něco nezakřikla a klaplo to. Těším se, že mě manžel vezme ven, jede s námi i pejska a tentokrát i moje maminka, bo chci někam i na večeři a ňáký dáreček a ták. Ty hormony ze mě dělají sviňu vymýšlivou. Ale aspoň ňáké potěšení, tyhle dny fakt miluju. Vůbec mě netrápí, když to nedopadne, štvalo by mě, kdybych ty dva týdny hájemství - bez práce, bez všeho co se mi nechce,.. nebyly. Takže su šťastná, že mi vyšetření dopadla OK a my jedeme dál.

dorra
8. črc 2009

Vím dobře, že i když jsem dvakrát otěhotněla, neznamená to, že otěhotním teď zase. Navíc moc zmrzlinám nevěřím. A i kdybych otěhotněla, vím, že to ještě neznamená, že se dočkám srdíčka nebo zdravého děcka. Ale trápení nám taky nepomůže a já jsem šťastná, že to můžeme aspoň zkoušet.
Holky, držte se!

Leni, máš krásné fotky!

dorra
10. črc 2009

Ahojte,
tu se nic neděje? Nebo všechny z Reprofitu odešly?
Já tam teda byla včera nakupovat. Ale su z toho ňáká přejetá. Jim nemůžu nic vytknout, děsně se snažili, ale já raplila a nešlo se ovládnout. Dostala jsem ten test v květovaném obalu (23.7.), tak jsem si ho chvilku radostně držela v ruce jako obrázek od doktora v děctví. Ale pak jsem se pohádala s manželem, když jsem řekla, že už jsou vyčůraný (ta dvě krpatá embrya, co se mi po rozmražení vůbec nelíbila) a potom jsem chtěla hned jet dom, takže žádné dárečky. Cestou jsme byli ve dvou hospodách, v jedné nám připsali colu za 30, kterou jsme neměli, takže jsem kvalitně zaraplila i tam, v druhé jsem si dala zmrzlinu, kterou normálně nejím, takže zase prskání a nakonec jsem se vyvrátila v psím pelechu a byl klid.
Tak tolik o novém pokusu, na který jsem se tolik těšila..
Dneska má manžel příslužbu. Takže jsem doma sama. Teda s pejskou. Ale proti té nestartuju, takže je zatím klid.

lenajsek
15. črc 2009

Ahoj holky, všechny moc zdravím!
Dorko, moc moc držím palce!!!!!! Sice mražáčkům nedáváš moc šanci, ale já bych je nepodceňovala... 😉 Myslím na Tebe!!! Týjo, to jsi měla zajímavej ten KET, jak to tak čtu... hormony řádí solidně, co? Ale klídeček, ono to nějak dopadne, však to znáš... a kdo ví, třeba se konečně na Tebe usměje štěstíčko! Jednou se přece musí unavit a sednout i na Tebe.. 😉

Anty, takže jdete do dalšího pokusu, jo? Tak budu moooc držet palce, aby ten druhý byl úspěšný... 😉 Budete mít teda klasický IVF, tak to asi bude levnější než ten nativ s minimálkou... hodně štěstíčka!!!

Plivu na vás kočky těhu bacilky, i mimísek vás zdraví kopáním... tfuj tfuj tfuj tfuj!!! 😝 😝 😝 😉

Brňando ahojky, Já bych určitě do jinýho CARu než do Reprofitu nešla, v Repromedě jsme byli v jako prvním CARu a zdálo se nám, že nás tam akorát tlačí do IVF, aniž by nám udělali nějaké podrobnější vyšetření, prostě žádný štráchy, rovnou IVF a pokud možno za co nejvíc peněz, takže jsme rychle utíkali...
S ceníkem nevím jak to mají, v Reprofitu je to tak, že je to hlavně na osobní domluvě, tam se prostě stimulace "šijí" přímo na míru, takže i cenu se člověk dozví od dr., tam se snaží, aby to člověka nepřišlo na víc peněz, než je nutný, nedělají žádný nadstandartní zákroky, když to není nutný, aby člověk prostě neplatil víc, než musí, ale to se vše dozví člověk na úvodním pohovoru.
Všeobecně řečeno, nativ s minimální stimulací, vzhledem k tomu, že je nehrazren zdravotní pojišťovnou, může stát víc, než IVF pokus z části hrazen pojišťovnou, záleží, kolik člověk potřebuje hormonů dopíchávat.
Ale mně se třeba stalo a vím, že nejsu jedinej případ, že mi k dopíchnutí, když jsem potřebovala ještě nějaký hormony navíc, dali zbytky, co jim zbyly v CARu, co tam donesly pacienty, že to nespotřebovaly, jinde by prostě napsali další hormony, co si zaplatíš, aniž bys je spotřebovala... takže toť má zkušenost.
Nehledě na to, že je tam úplně jinej přístup než kdekoli jinde, lidskej, člověk není vyklepanej, funguje oboustranná komunikace, což je dneska fakt ojedinělý... máš pocit, že dr. je tam opravdu pro Tebe a snaží se opravdu o to, aby člověk odcházel s mimčem v bříšku, a ne jen o to, aby vydělali...
Přeji dobré rozhodnutí, a fakt už bych nešla nikam jinam. Nepíšu to proto, že jsem u nich otěhotněla, ale proto, že to je prostě úplně jiná dimenze. 😉 Kdo nezažije, nepochopí... 😉 My šli do Reprofitu jako do třetího CARu, takže už nějaké zkušenosti předtím byly... a je to fakt úplně o něčem jiným.

Jinak holky děkuju moc za pochvalu albíčka, minulej týden jsme byli na velkým UZ, miminko je naprosto v pořádku, vše je jak má být, a čekáme chlapečka... 🙂
Za necelých 14dní jdeme na 3D UZ, tak se moc těšíme, jak mimčo zase uvidíme.
Moc všechny zdravím a všem držím palce... snad se to letos ta smůla konečně prolomí, u všech!!!! 😉
Krásný pohodový léto!

dorra
17. črc 2009

Ahoj Leni,
to jsem ráda, že jsi nakoukla. Krásně rostete, jste chlapáci, holko..
Je mi líto, že je nás tu pořád tak málo. Jakoby do Reprofitu skoro nikdo nechodil. Ale uklidňuju se na druhou stranu tím, že reprofiťačky sem nechodí proto, že jsou v diskusi těhotných a já jsem tady to slabé procento, které prostě má smůlu.
Leni, ale jsem strašně moc v pohodě. Už je to moje šestá akce a moc dobře vím, co se všechno dělo, když to bylo dobrý. Každá reagujeme jinak, takže se to nedá vzít jako berná mince pro ostatní holky, ale my už to srovnání máme (a 2:6 ověřené!), takže přestože ještě furt toho našeho krpáče hecujeme, ať to nevzdává, tak nemá smysl tady předstírat, jak hladím bříško a snažím se, ať se může "mimísek" dobře zavrtávat a vyvíjet, když vlastně mám vyzkoušeno, že když se tam opravdicky snažil uhnízdit, tak nám to dal opravdu oběma vždycky vyžrat.
Asi před třemi dny jsem pomalu přestala raplit, přestala mě bolet prsa, jsem plná energie (taky ráda tvořím jako Ty), přestože valím do sebe 8 utroušů, mám aktivně rozděláno milion hoby projektů, dva dny jsem teď psala kolegovi diplomku a jediné, co mě trochu začíná už trápit - že se nedokážu ovládat před manželem, který už taky pozoruje, že všechno mluví v negativní výsledek. Ale nehodlám se tu trápit až do dlouhého čtvrtku, když mám tolik práce, plánů a chuti do všeho se vrhnout. Takže ráno, než jde manžel do práce, čurnu na celulozku, což už beru po těch letech jako samozřejmost (jako čistění zubů), abych potvrdila, co cítím, a pak už si celý den jen užívám momentální pohody a klidu a nestresuju se. Ale upřímně se přiznám, že právě ten klid mě strašně zaráží, bála jsem se, že budu zklamaná a nešťastná. Což ale ještě nevylučuje, že to klidně může přijít ..a v megadávce..
Každopádně se těším, že se zas ozveš, i když už asi taky řádíš v diskusích těhotných. 🙂 Chápu. Ale je mi tu smutno, když hledám Reprofit až někde na třetí stránce, to víš.
Opatrujte se a mějte se famfárově!

dorra
17. črc 2009

Chtěla jsem napsat 2:4!!!!!!

lenajsek
17. črc 2009

Dorko ahojky, díky za info o Tobě, kdo ví, jak to dopadne, čtvrtek je ještě daleko a třeba to tentokrát klapne... držím moc palce! je super, že máš tolik věcí rozdělaných a jseš v pohodě, mám z toho radost. 😉 Tak aby Ti ta dobrá nálada vydržela! 😉
Já se loučím, na týden jedeme na dovču, sice jen na chalupu, ale i tak se moc těším, bude to fajn změna. Takže se ozvu až za týden, jak dojedeme.
Hodně štěstíčka všem přeji, a snad se tady objeví víc Reprofiťaček, je možný, že si teď většina snažilek užívá dovolených a vrhnou se do boje na podzim...
Mějte se krásně, pěkný pohodový léto a pááá!

dorra
23. črc 2009

Neklaplo to, ani tady nikdo není a Ty jsi na dovolené. Drž plod a příjemně si to užij, musíš prožívat jen samé pěkné věci, ať máš spokojené miminko. My se snad co nejdříve pustíme do další akce, nejsem položená, ani nedočkavá, jenom mám dojem, že mám přebytek síly a nechce se mi dělat pauza. Uvidíme, co nám napíše doktor. Ten je náš velký šéf.
Tak ahoj, až se vrátíš. Doufám, že se opravdu pak k nám přidají další reprofiťačky a nebudu nás muset hledat někde až na páté straně..

lenajsek
27. črc 2009

Hoj, tak jsme zpátky z dovči, bylo to fajn, ale na chalupě je pořád co dělat, takže mě pekelně bolí v zádech, jinak kdybych byla při síle tak, jak dřív, tak by to bylo daleko lepší... ale je to tam fajn relax u těch záhonků, člověk prostě přijde na jiný myšlenky.

Moc mě to Dorko mrzí, že to neklaplo... ☹ To je dobře, že máš přebytek energie, domluv se s dr., jak píšeš s velkým šéfem, a uvidíte, co dál... hlavně, aby se kurňa už zadařilo!!!! 🙂 😉

Moc všechny zdravím, snad sem nějaký reprofiťačka nakoukne...

Krásný pohodový nový týden! 😉

petul77
28. črc 2009

Krásný den všem 🙂
Já jsem přestoupila do Reprofitu do Brna a tak jsem se chtěla zeptat, jestli mě vezmete mezi sebe? Budu moc ráda.
Tak papa všem!

anty
29. črc 2009

Ahoj Petul77, no jasně vítej mezi námi.

petul77
29. črc 2009

Děkuju. A je tu někdo, kdo se chystá na IVF? Já plánuju na září 3.IVF, teď jsem byla na nativu, tak jestli tu je nějaký spojenec 😉

lenajsek
29. črc 2009

Ahoj Petul, vítej! 😉
Na IVFko držím palce, aby vše klaplo jak má... 😉 Kdy jsi byla na nativu? A u koho? A je Reprofit první CAR, nebo jsi byla i jinde? Hodně štěstí!
Anty ahoojky! Jak se máš kočko? 😉 Co novýho?
Zdravím všechny, jdu do hajan... 😉

petul77
30. črc 2009

Leni, děkuju moc. Já jsem byla na nativu teď 16.července na transféru u dr. Machače. Byl to můj první nativ a první v Reprofitu. Jinak jsem byla 2xIVF a 2xKET v Pronatalu v Praze.
Myslela jsem, že tady najdu nějaký bojovnice nastejno, to by bylo bezvadný 🙂

sarik1
1. srp 2009

Ahoj holky, hodně moc mě zaujal CAR Reprofit, já sem 4 roky v Gennetu v Praze, a ze 3 IVF, 2 těhu a obě zamlklé, 6tt a 10tt, ovšem zvažuji přechod jinam, zklamala mě doktorka, která nebyla schopna mě udělat imunologické vyšetření za ty 4 roky, nemám vlastní vajíčka a potřebuji darovaný oocyt, ale v Reprofitu čekací doba 10 - 11 měsíců, ach jo,

Dorra, je tak čekačka na donorku fakt 11 měsíců? :(

anty
2. srp 2009

Ahoj Lenajsku, mám se celkem fajn, 2 den píchám menogur 3 ampule a jestli se ted nezadaří, tak v lednu na darcovské. jinak dr říkal, že se čeká rok, ale on to urychlí na půl roku. tak uvidíme. měj se hezky a opatruj mimčo.

dorra
11. srp 2009

Ahoj holky, moc vás zdravím!!!! Zase jsem vás musela hledat na 5. straně. Vrátila jsem se z dovolené. Jenom tak jsme výletili po okolí a čtyři dny jsme byli na Malé Fatře.

Vítám tu nové Reprofiťačky a přeju vám hodně štěstí! Tahle diskuse je nějaká tichá a já si myslím, že je to proto, že holky z Reprofitu už nejsou na snažilkách, ale v těhulích.

Sari, je to zběsilé...

anty
11. srp 2009

Ahoj holky, tak dneska jsem byla na odběru mám 8 vajíček, zítra mám volat, jak se jim daří. Mám rados zatím, je to můj rekord.

katapola
11. srp 2009

Jsem jen tak nakoukla, patřím do Reprofitu-Olomouc, ale chci anty podpořit, držím všechny pěsti🙂 Mě to brzy taky čeká. Papa

jakina
12. srp 2009

Ahoj holky,
můžu se k Vám přidat? Včera jsem obdržela od svého doktora žádanku do CAR a mám si vybrat jaký chci.
Zaujal mě podle ohlasů právě reprofit nebo Obilňák. Tak nevím...

dorra
12. srp 2009

Reprofit, to je jasný..
Teda já neznám Obilňák, jen Unicu. Ale v Reprofitu jsem čtyři roky a maximálně spokojená.

Jinak vás taky zdravím!
Anty, taky budu dnes volat.

dorra
12. srp 2009

Anty, voláme! Je čas.. 😀

dorra
13. srp 2009

Tak Anty se tu neobjevila, vtěrnu se teda ke Slovenkám v R., bo tadyje mi samotné smutno.
Leničko, jestli tu někdy koukáš, tak Tě moc zdravím, máš pěkné fotečky a ty od sestřičky jsou přenádherné. Až mi ukápla slza dojetím, že kdybych já teď jako otěhotněla, tak bych mohla břucho válet na jaře v pampeliškách. Inu motivace..ale jak to zařídit? Každopádně embrya se snaží, včera, druhý den kultivace, měla 5 a 4 buňky a hlas dr. Machače a Koudelky je znát jistotou, že to prostě vyjde a bez debat a basta. Takže uvidíme.
Až se tu zase některá někdy objevíte, najdu si vás. Zatím pa a držte se /i plody.

lenajsek
13. srp 2009

Ahoj kočky!
Vítám nováčky v Reprofitu, myslím že je to opravdu dobrá volba a znova opakuju, už bych nikam jinam nešla. Ani do CARu na Obilňák, nějak nejsu typ, co by šel do státního CARu. Prostě Reprofit je jednička a to jsem říkala od začátku, kdy jsem tam začala chodit, ještě jsem nevěděla, jak to u nich dopadne.

Anty týjo, 8 vajíček, no super!!! Jak to vypadá? Držím vbše co mám a plivu!!!! 😝 😝 😝 😉

Dorko, takže Ty jdeš do dalšího KETu, nebo to byly darovaný? Nějak se v tom teď ztrácím... pořád moc moc držím palečky a taky plivu!! 😝 😝 😝 Aby ses příští rok mohla válev s bříškem v pampeliškách... ten pocit se nedá popsat a věřím, že to potká i Tebe... 😉 A je dobře, že doktorům věříš. Víra Tvá Tě uzdraví. 😉 Opatruj se a písni, jak pokračuješ...

U mě nic nového, jen mimís se pořád hemží, snad celej den, nejvíc když chci spát... 🙂 Ale každý ráno, doteď, se probouzím s tím, jestli je to vůbec pravda, že budeme mít mimi... tak to bylo ve mně zakotvený, tak dlouho jsem čekala, že tomu pořád nevěřím... ale je to krása a všem vám to moc přeju!!
Posílám těhu bacily, s mimískem vás moc zdravíme!!!
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

dorra
13. srp 2009

Ahoj Leni!!
Už jsem zkoukla nové fotečky. Právě jsem volala do CARu. Jsou tam fakt skvělí a v dobré náladě, ať se zeptám na sebevětší kravinu. Měli jsme velikánské štěstí - měli jsme volnou dárkyni, takže dnes mají tři embrya 8b a jedno 6. ET bude v sobotu, kdy má moje favorit jméno svátek. Strašně, ale strašně moc se k nim těším. Vůbec to neberu jako osobní peklo, ale jsem šťastná, že to vůbec mohu podstupovat a že jsme poznali tak skvělé lidi v CARu.

dorra
13. srp 2009

Mějte se krásně a užívej si to, rozumím Ti.

ellaaee
14. srp 2009

Ahoj holky, tak budu od pondělí jedna z vás. Doufám,že mě mezi sebe příjmete. Koncem dubna jsem otěhotněla v červnu potrat a revize dělohy. Dík skvělé práci lékařů, kteří neřešili moje bolesti a krvácení jsem dostala zánět dělohy vaječníku a vejcovodu-infekce při výkonu. Takže měsíc jsem se trápila než jsem přešla k novému gynekologovi a ten mi konečně dal pořádné léky. Od té doby nemenstruuju, hormonální profil nic moc- snížená fukce vaječníku ☹ ale mám čekat až se to dostaví atd. Tak jsem se objednala do reprofitu na konzultaci k dr. Štelclovi. Nevíte někdo jaký je? Nezlobte se jestli vás otravuju

paneska
15. srp 2009

Ahoj Reprofiťandy,

jak se tu máte? Já mám od květa 2009 2IVF za sebou-bohužel neúspěšně, vždycky se těm drobkům u mě nelíbí, ať jsou to ukázkové blastocysty,moruly, nebo i pomělejší-buněčná, tak zvažuju, jestli na 3pokus zůstanu věrná CAR, nebo dáme změnu. 1IVF jsem absolvovala na Obilňáku, druhé v Repromedě, tak že by do třetice vyšel Reprofit a dr. "božskej" MUDr. Koudelka, jak ho Reprofiťandy na rodince pojmenovali 😉 Teď jsem ve fázi, že jdu ve středu na konzultaci do Repromedy, co by navrzhovali dál, ještě jaká vyšetření, atd, atd...., no a přemýšlím, že se objednám na konzultaci i do Reprofitu, jen si nejsem 100% jistá, jestli na každý pokus je dobře měnit CARY, vím, že je to jen a jen na mě, ale budu ráda, když mí písnete Váš názor...., do 3IVF bysme šli až přístí rok, protože teď dvě stimulky za sebou my opravu daly zabrat, to nemluvím o penězích a o sražených věcech, které se jaksi stimulkami zmenšili, nebo co, nemám co na sebe, ach jo 😀

Na rodince jsou holky, co chodí do Reprofitu, ale sem nepíšou, nevím proč .... 😒 To já už "prdnám" všude možně, aby mě to čekání rychlejí utíkalo 😉

Alla, kdy jsi prosím tě byla na revizi dělohy, že ti to tak zanedbali ☹

paneska
15. srp 2009

Ella, otázka měla být kde, ne kdy :o) a ještě jsem ti zvrtala jméno, nějak se mi pletou písmenka, pardon 😕