Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

sblanch
4. dub 2012

@bobulinka74 Dík za přání 🙂 Jsem napnutá jak kšandy, ale snažím se krotit, aby nebylo zklamání příliš velké. Zatím MS nepřišla, tak uvidíme.

kacatka
5. dub 2012

@sblanch Koudelka tady v dubnu je, nevím jestli někam nejede koncem dubna, ale nabízeli mě spoustu termínů v dubnu k němu na objednání. Minimálně 10.4 tam určo je. Nikdo zatím nevolal, že by rušil termín na který jsme objednáni.

kcvrcekz
5. dub 2012

Holky byla jste některá nachlazená když jste začly stimulovat?

terez80
5. dub 2012

@sblanch Ahoj, tak kéž by ti to klaplo, držím pěsti na zítra. Já už mám po odběru dnes jsem raději doma. Břicho trochu cítím, včera mi odebrali 15 vajíček a 13 je kvalitních dnes si mám volat kolik se oplodnilo, tak jsem netrpělivá. Tak tfuj tfuj na zítra.

bambulajda
5. dub 2012

@kcvrcekz ...ahojky, neboj to na to nemá vliv, hlavně nesmíš mít horečku ..jinak nachlazení nevadí
@terez80 ...no tak to je krásný číslo, tak držím moc palečky ať se všechny chytnou 😉
@sblanch ..taky držím moc palečky, zasloužíš si to ...a určitě to dopadne a budou //

kcvrcekz
5. dub 2012

@bambulajda Uuuuf no tu budu mít asi z nervozity..🙂 Děkuji moc.🙂

montysek
5. dub 2012

Holky červenec/srpen mají asi v RF některý týdny zavřeno že? 😕

evulatko
5. dub 2012

@montysek, vloni nemeli🙂

sblanch
5. dub 2012

Tak jsem to asi dostala, začala jsem špinit... Asi je po nadějích. Zítra ráno dělám test a pak jedeme tak jako tak do RF, protože potřebuju agolutin.

sblanch
5. dub 2012

@kacatka Aha, dík za info, asi mu přímo napíšu mail. Zítra, až budu vědět, jak jsme dopadli.

sblanch
5. dub 2012

@terez80 Gratuluju, pěkná úroda a k tomu hromada kvalitních 🙂 Držím pěsti, ať se to nadále dobře vyvýjí.

kacatka
5. dub 2012

@sblanch Třeba to nebude až tak horký, uvidíš zítra až budeš testovat! Jinak mu fakt napiš mailík, domluvit se osobně je k nezaplacení.

olousek35
6. dub 2012

@sblanch ahojda, tak jak dnes dopadl test? Moc Ti přeji, aby to vyšlo a byl pozitivní. 😉

sblanch
6. dub 2012

Tak bohužel... Test i krev negativní. MS ještě nepřišla, zatím jen špiním, ale líp kdyby se už rozjela. Minule nepřišla až po lékách.
Původně jsem chtěla hned po výsledkách mluvit s někým z doktorů, ale pak jsme se rozhodli jinak - a sestřička nám to i doporučila, když nás zná dr. Koudelka, tak je to lepší k němu. Dnes bohužel nebyl... Takže jdeme až 15. května.
Jsem z toho docela špatná, chvilkama mě to přepadá... Ale jsou na světě horší věci, naději snad pořád máme.
Děkuju všem na podporu, snad budete mít větší štěstí než já...

sikulik
6. dub 2012

@sblanch ahojky, to mě moc mrzí. Člověk si to musí probrečet, aspoň mě to vždycky pomohlo. Ale druhý den ráno už budeš zase pevně odhodlaná bojovat dál! Nesmíš přestat věřit na zázraky, ony se opravdu dějí a potká i vás, jen vydržet to nekonečné čekání. Teď si zkus užívat jara, někam si s manželem zajet, užít si sami sebe, koupit si něco hezkýho na sebe, zajít si ke kadeřnici, atd. Drž se!!!!

bublenudle
6. dub 2012

@sblanch ahojky,mrzi mě to,že ti to nevyšlo..chjoo..posílám pohlazení....

olousek35
6. dub 2012

@sblanch ach jo, tak to je mi moc líto. Přebolí to a určo to vyjde příště.

fretecka
7. dub 2012

@sblanch tak to mi je líto

kacatka
7. dub 2012

@sblanch škoda, mrzí mě to, hodně štěstí při dalším pokusu. Ten určitě vyjde! 😉 Jen nechápu, proč Tě objednali na tak pozdě. 15.5 je až za měsíc, ty brďoooo. My jsme čekali taky dlouho, ale to je naše první konzultace, to by se ještě dalo pochopit. Ale jít tam až za měsíc po nepovedeném pokusu se mi zdá trošku zcestné. No ale asi vědí co dělaj.

montysek
7. dub 2012

@sblanch ☹ Ach jo, je to boj.... ☹ A máte ještě nějaká embrya zamražená?

sblanch
7. dub 2012

To mě mrzí, že tady rozdávám blbou náladu... Navíc bohužel 0 mrazáčků, takže příště ze startovní čáry. Bblý je, že musíme mít 3 měsíce pauzu, což vychází na červenec, kdy si chceme vzít dovču, takže asi až v srpnu. Do tý doby se rozmyslíme, jestli půjdeme do dárkyně. Asi bych se tomu nebránila, když to s náma vypadá tak blbě, asi kvalita vajíček nic moc.
S tím objednáním na konzultaci mě to dostalo, všude jinde to s párem rozebere doktor hned ten den po výsledcích. Trochu nás tím naštvali. Na druhou stranu je to asi lepší, že jdeme přímo k dr. Koudelkovi, věříme mu a chceme slyšet jeho názor. Náš pokus v RF to byl první, takže může pořádně hodnotit průběh stimulace a kvalitu embryí až teď.
Ale teď jsme na 3 dny u tchýně, takže jsem přišla na jiné myšlenky, vůbec na to nemyslím a nejsem ani moc v mínusu.
Hezké svátky všem a děkuju za podporu 🙂

kcvrcekz
8. dub 2012

@sblanch to je mi líto,že se nezadařilo.☹ Drž se.

zdenallicka
8. dub 2012

AHoj holky, mohly byste mi, prosím, popsat vaše zkušenosti? Jak to probíhá od začátku, co potřebuju, kam volat, kam jít... mohla bych si přečíst 460 stran, ale bohužel mi na to moje kapacity (časové i jiné) nestačí... 🙂 Díky za váš čas, rady a zkušenosti..🙂

bublenudle
8. dub 2012

@zdenallicka Ahoj,tak nejdřiv se musíš samozžejme rozhodnout do ktereho centra chceš,no a pak se objednat a je to...zbytek je na doktorech,dle tveho problemu s neplodnosti 😉

zdenallicka
8. dub 2012

@bublenudle No, já právě nevím, pro koho se rozhodnout... 😕

bublenudle
8. dub 2012

@zdenallicka Každá preferuje svuj car ,to je logické 😉 kam napišeš,tak ti to budou vychvalovat,to je logicke,jinak by tam přece nechodili,ne?? musíš zvážit závažnost vaši neplodnosti,a dle toho vybrat car...každy je dobrý na něco... 😉

zdenallicka
8. dub 2012

@bublenudle A to zjistím jak?

bublenudle
8. dub 2012

@zdenallicka jako co??? vaš problém nebo car?? tak Car určo zkušenostma druhych,ale každy taky preferuje kde se jim podaři...a váš problem ti musí řict samozřejmě doktor...je mnoho zpusobu a metod..ale to bys mela kouknout na stranky center,pokud viš,co přesně potřebujete... 😉

zdenallicka
8. dub 2012

@bublenudle No to, v čem je ten nebo onen CAR nejlepší..🙂

bublenudle
8. dub 2012

Inseminace nebo IVF není asi rozdil,minimalky určitě Reprofit,PGD helios nebo repromeda...ale to si musiš proštudovat asi vše sama 😉 jak jsem už psala,každy má svuj nazor..a taky koukni,jsou cenove rozdily v carech...