• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

20. ledna 2017 
@cilkaa no, dnes váha 6450g a máme 2,5 měsíce. Dnes byla u dr.holčička 8 měsíců, 7100 g.
17. dub 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle 7 je šťastné číslo a na ty, kdo se nevzdávají čeká zázrak, tak se drž!!! :wink:
17. dub 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulajda ahojky, držím vše co mám, ať ti konečně už ten KET s posledním, a tím nejlepším sněhuláčkem vyjde!!! :wink: . Uvidíš, ten nejlepší počkal až nakonec :wink:
17. dub 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@olousek35 ty jo to je cvalík, my máme v 9.ti měsích 7kg :grinning: takže nosíme skoro stejně těžké děti, to je sranda :wink:
17. dub 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to jsou samý problémy tady- ten duben snad nezačneme :angry: samý špinění, slabá mrcha, nachlazení, sliznice v čudu, já nemám cyklus - to je morálka, sakr blééé. Příroda nám dává :confounded:

@olousek35 tak to bude mít malý ve 3m :grinning:
17. dub 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa a pak, že jaro co? a takový je to celkově divný, ale já věřím, že bude líp :slight_smile:
17. dub 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky potřebuju do RF doporučení od mého gynekologa? Já se dnes sice objednala ale na tohle jsem se úplně zapomněla zeptat. :confounded:
17. dub 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olousek35 Fíha, Tomášek už je pořádnej kus chlapa :wink: Krásný fotky Oli a za tu canis terapii klobuček dolů :wink: :wink: :wink:
17. dub 2012 v 19:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montysek Ne-e, nepotřebuješ :wink:
17. dub 2012 v 19:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka27 já to moc jako srandu nevidím, bo mě upadávají záda. Fakt je to celkem nářez. Ještěže ho nemám naučenýho usínat v náručí, ale samotnýho v postýlce. Ale když bych se dokopala ke cvičení a posilování, bylo by líp. :grinning:
@safarikovap canis moc nestíhám, ale chtěla bych se jí začít víc věnovat. V tomhle a s touhle fenou bych to viděla i někam do LDN, nebo k ležákům důchodcům. Uvidíme, zda budu schopná se někde domluvit. Ted hárá, takže stojíme.
17. dub 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, maminky, přihoĎte sem fotky pro motivaci ostatních. At vidí, jaké krásné děti se tvoří v reprofitu :wink:
Jinak reprofit má nové stránky a dají se tam vložit fotečky u nich vzniklých prcků.
17. dub 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olousek35 Kecááááááááááááááááááš :confused: :confused: :confused: Pardon, hned jdu stránky RF omrknout :wink: Každopádně - klobouček dolů za to, co s těma pejskama děláš a jak se jim věnuješ - fakt smekám :wink:
17. dub 2012 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám :slight_smile:

@olousek35 no já myslím, že to přibírání bude pomalu zpomalovat, dívala jsem se, že malej měl ve 3. měsících 5kg, ale je fakt, že je kojený a není jedlík tak proto je drobek, no se zádama máš pravdu taky už je začínám cítit a to cvičím pravidelně, ale je to jiný pohyb :grinning:
17. dub 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenka27 jejda, ten je nádhernej :wink: Reprofit umí fakt nádherný dětičky. :wink:
17. dub 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holcinky
uz jsem se tu taky dlouho neukazala, prisla jsem povzbudit vsechny nove snazilky a reprofitacky :wink: moc neprispivam ale pravidelne kontroluji jak se nam tady tehulkuje atd.
@carlik mala ti pekne roste, je krasnoucka pusinka, a mame skoro stejne satecky, lilly je ma jeste velke :sweat_smile: jsem rada ze krize uz pominula a uz bude jen dobre :dizzy_face:
@olousek35 teda Tomasek je kus chlapa ve 2.5 mesicich :sweat_smile: moc je roztomily a jak se krasne smeje klucik sikovny :slight_smile:
@lenka27 Adamek je taky krasnoucky a takovy drobecek :dizzy_face:
@safarikovap krasne vam to utika, nekdy se mi zasteskne po tehulkovani, je to krasne obdobi ted jsi v tom nejlepsim obdobi
:dizzy_face:
vsechny snazilky drzim vam vse co mam a tady jsou ty moje holcinky :dizzy_face:
17. dub 2012 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@bellka uplne jsem na tebe zapomnela, vsechno nejlepsi Simonkovi k prvnimu rocku, tak to rychle utika :confused: je to sikulka nejvetsi :dizzy_face:
17. dub 2012 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@safarikovap ahoj ahoj žiješ :slight_smile: jo jo dobré příští tyden se ozvu ve středu přístí tyden jeden do brna na to NT vyšetření tak snad bude vše ok, a kdyz bude pohlaví tak vam taky řeknu holky.
18. dub 2012 v 09:10  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@safarikovap @olousek35 @lenka27 @saminka @bellka Zdravím staré známé. U nás taky všechno v pohodě. Malá má ve třech měsících 5kg a 58cm. Pediatrička nás chválila, jak to všechno dohnala, že na ní není vůbec vidět, že byla narozená dřív. Na RHB odpovídáme korigovanému věku.
V sobotu jsme byli na vítání občánků a malá tu slávu celou prospala. Měli jsme tam nejhodnější miminko. Jak bude trochu čas, tak sem taky přidám aktuální fotky.
Jinak všechny máte ty prcky nádherný, Reprofit dělá fakt hezký a hlavně hodný děti.
18. dub 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@olousek35 děkuji, jo to umí :slight_smile: ale my na tom máme taky nějaký podíl :grinning:
18. dub 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggar gratulujeme k přivítání a hodné holčičce, máš pravdu Reprofit dělá mooooc hodný děti :slight_smile:
18. dub 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana321969 budeme držet palečky :slight_smile: vše dobře dopadne a hlavně uvidíš prcky v plné kráse :slight_smile:
18. dub 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Zdravím dobrodruha a přeji, ať máš v pátek jen samé krásné a nadějné zprávičky!!! :slight_smile: :wink:
18. dub 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky jste zlate :slight_smile: zkousim vsechno - kontryhel caj, ktery mi uz leze krkem - blee, tak jsem ho vymenila za kontryhelove kapky a estrofem jsem brala pul roku, vubec na to telo nezareagovalo... za 14 dni dalsi UZ a budeme se domlouvat, zatim proste nic :( ale jsou fakt hodni, misto aby me tlacili do IVF at to aspon zkusim a maji ze me penize, tak rovnou rekli, ze to nema cenu ani zkouset..... rekl ze vyzkousime postupne vsechno - ted mam na 14 dni antibiotika - je tam byl malinkej zanet ktery normalne nevadi, ale kdyz ho vybijeme tak treba povyroste... po antibioticich zkusime nedelat nic a pak zkusime kdyztak jiny hormony -ze to bude metoda pokus-omyl ... ta veta co mi rekl, mi doted zni v usich "obavam se, ze vam v tehle chvili nemam co nabidnout" :slight_smile: uvidime... jinak clostik sliznici prave snizuje.... tak se mejte, jsem ted porad v praci tak jen nakukuju, pak to vsechno doctu :slight_smile:
18. dub 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska ahojky, vím, že jsi už asi zkusila úplně všechno, ale zeptám se, červené vínko? Každý večer decinku? Zkus, třeba to zrovna zabere, moooc držím pěsti!!! :wink:
18. dub 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska a ještě jsem někde četla, že je na růst sliznice dobrý grep a avokádo, tak za zkoušku nic nedáš :wink:
18. dub 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak přikládám taky pár fotek. Jsou pár týdnů staré.
18. dub 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahojky, všechny vás zdravím, ....tak u mě se už mrška rozjela normálně, doufám,že ten KET teda klaplne.
@1miska ...hmmm to je blby, já mám teda zase opačnej problém mám strašně vysokou sliznici a furt špiním, takže to taky není žádná výhra....a užívám už asi 2 měsíc femigard , má to upravovat hormony a cyklus....a tento měsíc jsem nezašpinila až do ms....tak těžko říct , můžeš zkusit. Já už totiž taky zkouším všechno, já bych sežrala aji hovno kdyby to pomohlo :sweat_smile:
18. dub 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meggar ...holky krásny obě dvě :wink:
18. dub 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aidule Ahoooooj beruško,jj už pěkně doma :dizzy_face: no,snad bude vše ok v patek...dám vědět,měj se krásne paa
18. dub 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulajda TAK TO JE TREFNÝ... já taky... to je děs... moje mrcha furt nic a ani necítím, že by měla dorazit, nic mě nebolí atd. Jsem nervozní, jak nevím, kdy dorazí a jestli vůbec (abych nemusel ana injekci, ani nevím, jestli byla ovulace a sliznice atd.)

HOLKY, VŠECHNY MÁTE MOC KRÁSNÁ MIMINKA A UŽ SE MOC TĚŠÍM TAKÉ NA TAKOVÉ :slight_smile:
18. dub 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek